U vrlo neizvjesnoj utakmici, Osijek Kelme je golom Zvonimira Horvata pobijedio Uspinjaču, te došao na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice.

Prvo poluvrijeme u Sutinskim vrelima završilo je bez golova, ali s puno šansi s obje strane. Osijek Kelme je bolje krenuo u nastavku te je poveo 2:0 golovima Šimunovića i Pandurevića. Nakon toga, domaćini su pojačali tempo igre te izjednačili golovima Čirjaka i Ukalovića. U zadnjim sekundama utakmice mrežu Uspinjače glavom je, na izvrsnu asistenciju Dražena Čavara, pogodio Zvonimir Horvat.

Drugom gostujućom pobjedom ove sezone Osijek Kelme je pokazao da je opasan protivnik i van Zrinjevca, čak i kad mu nedostaju vrlo važni igrači, kao što su Dakić, Kajfeš i Meter.

Nakon osmog prvenstvenog kola i sedam odigranih utakmica Osijek Kelme se nalazi na izvrsnom četvrtom mjestu. Za nove će se bodove Osijek Kelme boriti protiv Murtera, koji je trenutno šesta momčad lige.

Osim vijesti o pobjedi, klub Osijek Kelme i sve njegove navijače može obradovati i vijest da je klub postao dobitnik Pečata Grada Osijeka. Naime, Osijek Kelme je od vijećnika Grada Osijeka prepoznat kao klub koji je dao poseban doprinos sportu Grada Osijeka. To je još jedan pokazatelj da Osijek Kelme postaje sve popularniji klub u gradu na Dravi.

Tekst i foto: Brankica Mandić/Osijek Kelme

Dobitnici javnih priznanja Grada Osijeka za 2013.

11-23-2013 08:40:47 pm :: milo_moje