Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada RH

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
andy
Offline
Ukupno postova: 5
Lokacija: Tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2007. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za one koji se boje dvojezičnosti i sličnoga: Dvojezičnost, na neki način, imamo i danas. Konkretno, u školi imamo srpske i hrvatske razrede. Djeca nam sjede u učionicama gdje je pola panoa na latinici, a pola na čirilici. A što se tiče straha da će nam na ulicama pisati nazivi na čirilici. Za to treba biti 1/3 stanovništva, a o broju Srba u Tenji jasno govori broj vijećnika u MO Tenja: 6 Hrvata i 1 Srbin, a za razliku od nas , oni svi izlaze na izbore i glasaju samo za jednu stranku.
Žao mi je samo što većina onih koji se protive općine nikada nisu ni prstom mrdnuli za svoje mjesto, već samo znaju prigovarati, pa i sada kada smo se skupili mi, koji i inače pridonosimo i radimo za boljitak i promociju Tenje i želimo nešto napraviti da našoj djeci bude bolje, oni opet samo prigovaraju.
Željela bi da svi oni kojima nije jasno zašto želimo općinu pođu u NK Slavonac, RK Tenja, KK Olimp, KUD "Josip Šošić" i dr. i pogledaju i poslušaju u kakvim uvjetima se radi, a sa kakvom voljom i srcem, pa će im onda valjda biti jasno zašto sve ovo.

_________________
Šokica sam i šokačko dijete, bećaruša od glave do pete.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2007. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto meni je jasno zašto to želite i jasno da Vam želim neuspijeh. Jer tim potezom se Tenje vraća u selendru iz koje je i nastala.
A djeci je bilo dobro i prije, pa što ne bi bilo i sada.
A jel Bosanci spadaju u Hrvatine ili Srbe?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2007. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako većina stanovništva to želi, samo naprijed! Al poslije jebanja nema kajanja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snoopy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2007. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

andy je napisao/la: ›
Žao mi je samo što većina onih koji se protive općine nikada nisu ni prstom mrdnuli za svoje mjesto, već samo znaju prigovarati, pa i sada kada smo se skupili mi, koji i inače pridonosimo i radimo za boljitak i promociju Tenje i želimo nešto napraviti da našoj djeci bude bolje, oni opet samo prigovaraju.
Željela bi da svi oni kojima nije jasno zašto želimo općinu pođu u NK Slavonac, RK Tenja, KK Olimp, KUD "Josip Šošić" i dr. i pogledaju i poslušaju u kakvim uvjetima se radi, a sa kakvom voljom i srcem, pa će im onda valjda biti jasno zašto sve ovo.

pa ne moramo prstom maknuti da bi nam bilo bolje,kad je ljudima u Tenji sasvim dobro.. činjenica je da se neće skupiti dovoljno potpisa za ovu ne tako hvale vrijednu ideju, i iskreno se nadam da će i ostat samo na tome - još jedna propala ideja.. vi ovdje navodite neke klubove koji su lošem stanju,i to je sve,ako je to jedino što treba promijeniti u Tenji,bolje da se skupe neke donacije ili nešto slično nego da se odvajamo od Osijeka.. i u Osijeku ima hrpa razno raznih klubova,društava i slično koji rade u još gorim uvijetima,ne razumijem zašto mislite da će odvajanje donjeti više dobrog nego lošeg...

_________________
Nitko i ništa nije vrijedno da pokvari moj mir..... osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 6:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro ako je Višnjevac dio Osijeka zašto onda spada pod 2. zonu u GPP-ovom cjeniku? Višnjevac je čak bliži nego Jug 2 centru grada? Ma ima tu svega, i zato ili nam dajte da budemo ravnopravni ili će da odcjepimo, i to momentalno!!!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Ako većina stanovništva to želi, samo naprijed! Al poslije jebanja nema kajanja...

Sooo true Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2007. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Pa dobro ako je Višnjevac dio Osijeka zašto onda spada pod 2. zonu u GPP-ovom cjeniku? Višnjevac je čak bliži nego Jug 2 centru grada? Ma ima tu svega, i zato ili nam dajte da budemo ravnopravni ili će da odcjepimo, i to momentalno!!!


Hehe ovo me podsjeća na rane devedesete, svi bi da se odcepljuju Razz
Pa odi više osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2007. 1:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa lega ako smo dio grada i ako plaćamo doprinose isto kao i u gradu, zašto ne bi imali ista prava kao i ostali?!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.10.2007. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Osječanin"]
Ako većina stanovništva to želi, samo naprijed! Al poslije jebanja nema kajanja...
[/quotep]Pa fora je to sto ne zele!Razgovarao sam sa puno njih i svi kazu da je onaj Livaja kreten!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2007. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Pa lega ako smo dio grada i ako plaćamo doprinose isto kao i u gradu, zašto ne bi imali ista prava kao i ostali?!


A koje to pravo nemaš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2007. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › Pa lega ako smo dio grada i ako plaćamo doprinose isto kao i u gradu, zašto ne bi imali ista prava kao i ostali?!


A koje to pravo nemaš?

Momak ne živiš u Višnjevcu a ni u Tenji pa nisi upoznat sa situacijom. Prva stvar ako smo dio grada kako imamo skuplje cijene karata za GPP? A ima tu još milion drugih stvari. Recimo već godinama nemamo vrtić, a planiraju ga kao napravit. Tramvaj bi trebao proći do kraja Višnjevca al i taj projekt je u planu već 30 godina...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2007. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....vidim da se svi odmah hvataju tog izdvajanja kao da mi želimo nešto posebno....a radi se samo o tome da jednostavno je premali povrat novaca u odnosu koliko se odvoji u gradski proracun....kad bi to bilo realno i kad bi se uplatilo dovoljno novaca da se realiziraju razni projekti....do ovoga sigurno ne bi došlo.....jer ako netko od mojih novaca.....može dizati spomenik......a da ja pri tome moram cekati 10 godina da mi se asfaltira ulica....e onda nek ide sve u ono što ženske nemaju.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2007. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ček malo kupovali ste jeftine placeve, povoljno ste zidali kuće bez građevinsku i lokacijsku. Sad kada ste izmuzli grad da dobijete telefon, vodu, plin i ADSL, sada bi vi kao malo samostalno.
Budi sretan da si 2 zona nekada je postojala i 3 zona, zone postoje s razlogom .
Kada GPP uvede one prepaid karte biti će poštenije.
A ako hoćeš asfalt plati, skupite se vi stanari u ulici (jel se to kaže uličari?) i zajedno platite. Zašto bi to morali plaćati žitelji drugih ulica koje boli jel ti imaš asfalt ili ne.
I jedva čekam da se ukinu jebena područja od državne skrbi, jebote pa ljudi koji imaju plaće iznad 10 milja kuna se prijavljuju u ta područja i dobe povrat da se usereš, a jadni šljakeri koji žive u gradu od povrata jedva kupe šteku cigareta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2007. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ debeli....ja sam govorio za višnjevac....
al bez obzira na to...ne bi se složio sa time da je netko nešto izmuzao....jer ako tko muze u ovoj prici je grad Osijek....a nije istina da se neke ulice u Osijeku mogu asfaltirati po 5 puta....a neke ne mogu dobiti ni prvi asfalt.....jer svi jednako izdvajaju za gradski proracun......i sad zato što su neki iz višnjevca bi trebali još platiti posebno....
....što se tice kanalizacije.....svaki višnjevcanin je godinama izdvajao da se kroz višnjevac provede kanalizacija.....i onda su još posebno placali prikljucak do kuce.....i to ne male novce....u ono vrijeme...preko 1000 njemackih maraka.....a reci mi koliko su osjecani izdvojili za kanalizaciju....ima puno takvih slicnih primjera.....gdje se samo zato što si u prigradskom naselju....jedna stvar placa više puta.....al kad treba dati novce u grad....onda je to normalno.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2007. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da kad kupuješ stan ili kuću u gradu gdje postoji kanalizacija, asfalt, trajvan, sve to plaćaš cijenom kvadrata.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: