Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada RH

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2007. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...cijena kvadrata je umjetna tvorevina...a ne realno stanje onoga što placaš......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2007. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Ček malo kupovali ste jeftine placeve, povoljno ste zidali kuće bez građevinsku i lokacijsku. Sad kada ste izmuzli grad da dobijete telefon, vodu, plin i ADSL, sada bi vi kao malo samostalno.
Budi sretan da si 2 zona nekada je postojala i 3 zona, zone postoje s razlogom .
Kada GPP uvede one prepaid karte biti će poštenije.
A ako hoćeš asfalt plati, skupite se vi stanari u ulici (jel se to kaže uličari?) i zajedno platite. Zašto bi to morali plaćati žitelji drugih ulica koje boli jel ti imaš asfalt ili ne.
I jedva čekam da se ukinu jebena područja od državne skrbi, jebote pa ljudi koji imaju plaće iznad 10 milja kuna se prijavljuju u ta područja i dobe povrat da se usereš, a jadni šljakeri koji žive u gradu od povrata jedva kupe šteku cigareta.

Lega, moji starci su platili kanalizaciju 3 puta do rata, i onda još poslije rata je bio priključak nekih 1000-2000 maraka. Što ti je danas ko tisuću-dvije eura. A telefon smo uveli još 1986. i isto masno platili. A zašto bi mi posebno platili afalt kad plaćamo doprinose gradu? Jel ti u gradu skupljaš ljude u ulici pa posebno plaćate asfalt? A zašto bi mi bili druga zona kad smo dio grada?! Ja tebe ne kontam lega!? Za koju stranku ti radiš?

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.10.2007. 0:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle,kad ce konacno dovuc kanalizaciju do svake kuce?? mene to zanima

kad cu moc s*ati ko coek!?!?!? argh

sama sam sebe cenzurirala Smile ipak je ovo ozbiljan topic

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2007. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Umjetna tvorevina?
Pa onda ti živi u prirodi , bah sad kontam zato ti i nemaš asfalt jer si ekološki osviješten jelda Razz

Ti prijeratni samodoprinosi su bili rizično ulaganje, jebga sada dobiješ račun da si platio.
Kažem kad kupujem stan u Gradu kupujem i kanalizaciju i plin i grijanje ako ga ima ako nema stan je jeftiniji, što je prirodno, a ne umjetno zar ne?
A ako kupim plac u sarvašu ili kuću kupujem zatečeno stanje , ne prozivam nikakvu gracku vlast da mi smanji namete jer sam ja na selu.
Problem je što bi se sada takva mjesta izdvojila kao opština jer je 10-tak lokalnih moćnika i pratećih uvlakača prepoznalo lakši način kako da legaliziraju svoje kriminalne radnje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2007. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nikad nisam Tenju smatrao dijelom Osijeka. Tamo se još uzgajaju domaće životinje, što se u gradu ne smije, a i razdvaja nas minsko polje.

Ako se žitelji Tenje misle odvojiti, ja sam za, glasat će se. No ne vjerujem da će proračun te općine biti veći od pokrivanja plaća lokalnih dužnosnika. Puno veću šansu imaju u gradskom proračunu, kad bi uspjeli izlobirati (da ne uoptrijebim kriminalniju riječ) neku lovu kod nekog novog Matkovića.

Tenja je, čini se, mala Slavonija sa Glavaševim regionalizmom. Slavonija je već gadno popušila, jer nema prebijene pare, a država ne da dok je Glavaša. Bojim se da će i s Tenjom slično.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2007. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Umjetna tvorevina?
Pa onda ti živi u prirodi , bah sad kontam zato ti i nemaš asfalt jer si ekološki osviješten jelda Razz

Ti prijeratni samodoprinosi su bili rizično ulaganje, jebga sada dobiješ račun da si platio.
Kažem kad kupujem stan u Gradu kupujem i kanalizaciju i plin i grijanje ako ga ima ako nema stan je jeftiniji, što je prirodno, a ne umjetno zar ne?
A ako kupim plac u sarvašu ili kuću kupujem zatečeno stanje , ne prozivam nikakvu gracku vlast da mi smanji namete jer sam ja na selu.
Problem je što bi se sada takva mjesta izdvojila kao opština jer je 10-tak lokalnih moćnika i pratećih uvlakača prepoznalo lakši način kako da legaliziraju svoje kriminalne radnje.

Pa kad kupiš plac moraš i platit komunalije. A u komunalije spada i asfal i sve ostale pizdarije. A lega ja imam asfalt, i oduvijek sam ga i imao samo postoje neke ulice koje su uredno platile sve doprinose pa su na afalt čekale 20 godina ili još uvijek čekaju.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jerko
Offline
Ukupno postova: 61
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.10.2007. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko da gledam "Gruntovčane"...jebali se vi svi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.10.2007. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tenja ce se od Osijeka odvojit kad na kurcu nokat naraste...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2009. 2:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da se Tenje odvoji od Osijeka, u kojoj ću zoni onda biti? Nekoj xyz..?

Hoćemo onda plaćat kartu k'o oni do Ivanovca ili Laslova... po par stotina kuna...i to samo što bi se netko odvojio od Osijeka... De nemojte me zezat...da se još više uselendrimo?

Novo Tenje je ok, al u starom...sve moguće živulje i điberi...zato tamo ne volim ići ni u trgovinu Smile

Volim ja svoju metropolu i potičem svaku civiliziranu odluku, a ovo ne...čak mi i glupo zvuči...Općina Tenja...čovječe...k'o Bizovac ili Koška...ma nema šanse...k'o da smo udaljeni 50, a ne 5 km od Osijeka...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2009. 5:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lertiad je napisao/la: ›
Pitajte nacelnika Antunovca. Covjek veli da u uspredbi dok nisu bili zasebni ne zna gdje ce s lovom iz budzeta, koliko imaju vise na raspolaganju. Ugledajmo se na Cepin, Bilje, zar su oni pametniji !?


Toliko imaju viška love da ne mogu sufinancirati kartu za svoje učenike i studente te je karta za učenike u Antunovcu 450 kn.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: