Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada RH

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2007. 0:04 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lertiad je napisao/la (Pogledaj post): › Ej, ja sam tek sad vidio u vasem profilu da imate po 20 ili 24 godinice, pa ja se tu zajebavam sa klincima! Ali to s druge strane ipak opravdava vasu, da li da kazem, glupost ? Zato, djeco ajte spavat,a ja imam pametnijeg posla.

što si ti to magistrirao...otkad je životna dob garancija "pameti" Shocked i ta "glupa djeca" imaju pravo glasa. ajde bar znaju što mogu očekivat od tebe i sličnih, normalan dijalog sigurno ne. jesu magistri takvi samo u ovom gradu ili i u ostatku hrvatske? kad se sjetim ovog što je bio gradonačelnik...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lertiad
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
lertiad je napisao/la (Pogledaj post): › Ej, ja sam tek sad vidio u vasem profilu da imate po 20 ili 24 godinice, pa ja se tu zajebavam sa klincima! Ali to s druge strane ipak opravdava vasu, da li da kazem, glupost ? Zato, djeco ajte spavat,a ja imam pametnijeg posla.

što si ti to magistrirao...otkad je životna dob garancija "pameti" Shocked i ta "glupa djeca" imaju pravo glasa. ajde bar znaju što mogu očekivat od tebe i sličnih, normalan dijalog sigurno ne. jesu magistri takvi samo u ovom gradu ili i u ostatku hrvatske? kad se sjetim ovog što je bio gradonačelnik...

Ajde, jos samo ovaj komentar i onda stvarno fajronat. Elem, ako vas vec intrigira, magistar sam povijesti i politickih znanosti, summa cum laude. A, nije zivotna dob garancija pameti jer "sijede kose ne donose mudrost", vec iskustvo potencira mogucnost rasta "pameti". Laku noc, Tenjani, ma gdje bili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.10.2007. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lertiad
Takav iskusan, obrazovan, mudar, ma da skratim MAGISTAR i to povijesti i politickih znanosti, a jos uvijek se zamaras s tim tko je gdje bio 91' i cija baka prva u selu bombu bacila...

Svaka cast, s tim stavom se sigurno ide dalje!!!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cartmanos
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2007. 0:36 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle magistre povijesti, prvo i prvo, poštenje Livaje kojeg si se ufatio, šta je s ložom u kamionima s kojima je gulio kožu sirotinji s leđa, pa mogo je bar ko sav pošten svijet sipat dizel u njih, ekološki bit osvješten i bla bla bla....
Drugo, ako je pošten, a što je ondak pravio ćabe u mupu za svaki božić, uskrs i tako to, i to prave svinja, janje, brlja, piva........
Kao treće, pošteno se vodi klub, uuuuuuuf, ako je pošteno uzet novac s nogometne škole za nastupe seniora pa da nogometna škola nema za lopte i platit suca i delegata pa sada puca po šavovima.......
Nadalje, prvi uzeo pušku u ruke, ovo neću ni komentirat........
Ustvari magistre povijesti, de ti malo razmisli kako će to biti kad ti priflekaju tablu s imenom ulice na ćirilici, jerbo opićina upravo to donosi, a meni osobno između brda stvari i to smeta.....
Eto, pa ja sad ode piškit i spavat, a vi veliki magistri dalje bistrite politiku Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cartmanos je napisao/la: ›
Još samo trebada mi uvedu dvojezičnost pa da mi lijepo na ćirilici piše ima ulice. A sve pokrenili veliki domoljubi na čelu s Livajom, na svu sreću neće moći ove noći Twisted Evil


čega se bojiš?

_________________
Vidoviti Mile: Ko igra counter strike na pc-ju ide u pakao. Ljudi...igre se igraju na konzoli!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 0:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lertiad je napisao/la: ›
Ej, ja sam tek sad vidio u vasem profilu da imate po 20 ili 24 godinice, pa ja se tu zajebavam sa klincima! Ali to s druge strane ipak opravdava vasu, da li da kazem, glupost ? Zato, djeco ajte spavat,a ja imam pametnijeg posla.


ali čiko tek smo se počeli zabavljati.

_________________
Vidoviti Mile: Ko igra counter strike na pc-ju ide u pakao. Ljudi...igre se igraju na konzoli!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ono što je svima vama promaknulo ovdje jeste da se pored separatista u narodu pojavio i pokret za jedinstvo. prvo ti jedni pokucaju na vrata za potpis, zatim drugi i svako te pokušava zbuniti na svoj način. meni osobno nije niko došao što mi je zbilja žao jer bih se potpisao na oba papira...ali što je tu je. Livaja, da vam pravo kažem, nit smrdi nit miriše, kao i svaki vonabi političar danas. sve bi to i bilo ok da se sve ne svodi na pohlepu za više moći i para...u kratko, turbo folk. tako će i sa tim biti. no Tenja i dalje mirno spava. ujutro opet, svi na bus i u svoje automobile pa na posao u Osijek, a vrijeme će pokazati svoje.

_________________
Vidoviti Mile: Ko igra counter strike na pc-ju ide u pakao. Ljudi...igre se igraju na konzoli!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SqO
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 9:15 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo da dodam još neke razloge ZA i PROTIV

uz slobodu u odlučivanju i mogućnost lakšeg prepoznavanja prioriteta, ako to ljude koji budu vodili "opštinu" bude zanimalo, treba razmisliti i o drugoj strani medalje.
Ljudi sada koriste gradski prijevoz, ubuduće će karta biti duplo skuplja. Tenja ima masu siromašnih koji koriste pučke kuhinje, primaju socijalne pomoći, djeca im koriste besplatni gradski prijevoz, idu besplatno u dječje vrtiće, škole se financiraju iz gradskog proračuna, komunalna infrastruktura se obnavlja (nedovoljno brzo, ali...), ljudi žive u gradskim stanovima s povoljnim najamninama koje će poskupiti, kanalizacija nikad neće doći.
Čepin je općina, izrazito velika, a što si mogu priuštiti!? ništa! ...cijeli proračun se rasprši n atekuće održavanje i plaće općinara, a stanovnici čekaju asfalt, javnu rasvjetu u ulicama, plaćaju skupi autobusni prijevoz, imaju razrjeđene linije, nemaju nikakve socijalne pomoći, ne nude stanove...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 15:37 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lertiad je napisao/la (Pogledaj post): › Poduzetnike ne moras stavljati pod navodnike jer su to sve casni ljudi, koji su, uz druge, kad je bila vatra, branili tu Tenju svojim zivotom, poput Solmana, Livaje, a sada uz posten rad stekli nesto. I ako sad navedes da nisu posteni, onda lazes kao pas.


Jel nešto mi tu nije jasno..
Jel su to oni koji su obranili Tenje tako da su tablu pomakli do Tufeka jer nisu bili u stanju zadržati 8 kuća pod kontrolom, jel su to oni isti koji su čuvali kuće da ih neko ne opljačka. Jesu li to oni isti poštenjaci koji su na račun braniteljskih prava stekli 10x veće kuće, i otvorili koje kakve firme. Jesu li to oni isti koji se skrivaju iza Glavonje jer ih je zadužio?

Vau-vau!
Vau-vau!
Eto nezvao se ja pas Razz
P.S. Napiši svoje ime na potplatu cipele da liječnici saznaju koga su izvukli iz Livajinog anusa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Danchy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.10.2007. 15:41 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daj molim te...pusti ti Livaju! Jasno je da si mora smoći neku paricu sada kada "pauk" više ne šljaka. Ovdje se najmanje radi o domoljublju. To što financira NK...i nije baš neka zasluga za napredak Lijepe naše, zar ne? Osim toga, svi mještani Tenje su branili tu Tenju, bilo puškama u rukama, bilo da su ovdje ostavili sve što su godinama stvarali. Dočekala su ih zgarišta, razrušeni domovi...i tek sada kada su se malo izdignuli iz pepela, uistinu im ne treba tamo neka općina nasatala iz nečijih osobnih interese. Dio smo grada, trebamo biti ponosni na to. Počela je kanalizacija, prijevoz nie loš, biciklistička u planu...čini mi se da je općina korak u natrag, a ne prema naprijed.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bartolomej
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2007. 16:52 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpisujem što reče debeli, u potpunosti se slažem s tobom
I naravno Danchy ima pravo
Nek si smisle neku drugu muljažu za zaradit pare, a narod nek ostave na miru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andy
Offline
Ukupno postova: 5
Lokacija: Tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.10.2007. 2:04 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto svi u Inicijativnom odboru vide samo Livaju. Inicijativni odbor okuplja 40-tak ljudi i nisu svi Livaja. Predsjednik Inicijativnog odbora je mladić, student 3. godine ETF-a, inače i predsjednik Centra za kulturu i sport "Tenja", koji već nekoliko godina radi volonterski za dobrobit mjesta. Zatim u Inicijativnom odboru su i mnogi drugi ljudi koji rade pri raznim Udrugama, volonterski, troše svoje vrijeme i novac kako bi djeci i mladima Tenja osigurali barem neke sadržaje, muku muče sa sićom koju dobiju od grada. Svi se pitaju tko će kakvu korist izvući od općine, a nitko ne pita kako uopće funkcioniraju razni sportski klubovi i kultrne udruge koje broje po stotinjak članova, pretežno mladih sa mizernim sredstvima i tko su ljudi koji su svoj život podredili radu tih udruga, a većina tih ljudi je i u Inicijativnom odboru za općinu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2007. 6:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lertiad je napisao/la: ›
Pitajte nacelnika Antunovca. Covjek veli da u uspredbi dok nisu bili zasebni ne zna gdje ce s lovom iz budzeta, koliko imaju vise na raspolaganju.


Sve mi se nekako čini da si ti 'onaj' magistar... Smile

Ali, iako nisam iz Tenja ili Višnjevca, podupirem ideju! Mislim da se Osijek više šlepa na ta dva mjesta nego što se ona šlepaju za Osijekom.
Pa kad se već decentraliziramo i pljujemo Zagreb, ajmo malo pogledati situaciju doma, ne?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2007. 7:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa hajmo malo pogledat situaciju doma.
Zagreb za razliku od Osijeka nema u susjedstvu mjesta sa ugroženim srbima. Zar misliš da će ti primireni četnici mirno promatrati kako im se pruža prilika dokopati love i moći na račun par lakomislenih ljudi željnih istoga?
A to vezano za mladića , pa i Livaje su jednom davno bili mladići, a vid ih sad u momčine izrasli. Svako bi ih za kuma poželio. Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2007. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Pa hajmo malo pogledat situaciju doma.
Zagreb za razliku od Osijeka nema u susjedstvu mjesta sa ugroženim srbima. Zar misliš da će ti primireni četnici mirno promatrati kako im se pruža prilika dokopati love i moći na račun par lakomislenih ljudi željnih istoga?


Ne kužim... Želiš reći da su ta mjesta prepuna latentnih balvan-revolucionara? :-\

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: