Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada RH

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2007. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2002/dodaci/2002/0925C.htm

ne mora se na wikipediji sve pogledati... jebalo te domoljublje... pogledaj što to znači negdje... onda pogledaj što znači riječ mulac... i onda pimitivizam... tu ćeš se vjerojatno pronaći... možda i osobni interesi i ulizivanje u šupak...
da ne budem ful OT, zaista me briga za odcjepljenje...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lertiad
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2007. 22:44 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, bas si nasao citat. Zastita okolisa, jel ti to google izbacio ? A, primitivac ti je caca koji te je takvog ignorantskog , kobojagi kozmopolitskog "mulca" napravio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snoopy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2007. 22:59 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cartmanos je napisao/la: ›
Autobusne linije koje susada rijetke bit će još rjeđe, umirovljenici višeneće imati besplatan prijevoz, kanalizacijakoajje započeta u tenju pitanje kada će se završiti, koliki će biti prirez kada radi oko 35% stanovnika tenja, koje je između ostalog u području od posebne državne skrbi tako da prireza nema niti ga može biti, koliko će se plaćati komunalije i ostale dadžbine i namet? Ima tu 100 stvari koje se uzimaju zdravo zagotovo a ustvari mještanima tihnaselja će biti samo gore, bolje nemože biti nikako.


slažem se! ne kužim čemu cijela ova afera?! Rolling Eyes znam da je bila nedjelja popodne i odjednom Livaja pozvoni s tom svojom idejom. čovjek je sam skupljao te potpise,i svaka mu čast na tome,al ne znam jel uopće dovoljno skupio, znam samo da se o tome svaki dan raspravlja i već mi izlazi na uši!

_________________
Nitko i ništa nije vrijedno da pokvari moj mir..... osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lertiad
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2007. 23:03 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pitajte nacelnika Antunovca. Covjek veli da u uspredbi dok nisu bili zasebni ne zna gdje ce s lovom iz budzeta, koliko imaju vise na raspolaganju. Ugledajmo se na Cepin, Bilje, zar su oni pametniji !?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2007. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lertiad je napisao/la: ›
Pitajte nacelnika Antunovca. Covjek veli da u uspredbi dok nisu bili zasebni ne zna gdje ce s lovom iz budzeta, koliko imaju vise na raspolaganju. Ugledajmo se na Cepin, Bilje, zar su oni pametniji !?

hehe a kada izgubite neke povlastice... onda će biti kukanja...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lertiad
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2007. 23:16 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uf, strasnih li povlastica. Jebe se upravi grada Osijeka za Tenje, njima je najbitnija sigurna glasacka masinerija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snoopy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2007. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lertiad je napisao/la: ›
Pitajte nacelnika Antunovca. Covjek veli da u uspredbi dok nisu bili zasebni ne zna gdje ce s lovom iz budzeta, koliko imaju vise na raspolaganju. Ugledajmo se na Cepin, Bilje, zar su oni pametniji !?


kao ''dobri smo si'' pa ga odoh pitati.. stvarno te ne kužim, zašto si toliko za to izdajanje osim ako nemaš neke velike koristi od toga, onda bi shvatila(hmm,možda i imaš koristi,vidiš,vidiš).. pa više je nedostataka u tom svemu nego prednosti.. pa nisu ljudi glupi..

_________________
Nitko i ništa nije vrijedno da pokvari moj mir..... osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lertiad
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2007. 23:27 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Maco, da ti objasnim neke stvari; radi se o tome da stanovnici Tenja brzo i efikasno, bez birokratskih prepreka odlucuju sto im je potrebno u mjestu, sto ce se graditi itd. Drugo, odgovorne osobe tada mogu na ulici povuci za rukav i reci im svoje misljenje- vox populi on the face on the place, sto bi reko Djuro- tako da se ne mora ici gradonacelniku Osijeka moljakati deset godina da napravi bicilisticku stazu do Tenja, a njega boli djon za to. Ljudi nisu glupi, mudro zboris, pogotovu kad vide cistu racunicu,tj. sto im opcina donosi, to je jednostavna, primitivna matematika. Ne moras biti magistar (kao ja) da to shvatis. A, sto se tice osobnih interesa, jasam stvarno zadnja osoba koja bi time nesto usicarila. Kuzis ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2007. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

“Želeći da naša i vaša Tenja bude razvijenija i izgrađenija, grupa građana pokrenula je inicijativu za osnivanje samostalne općine Tenja. U okruženju u kojemu živimo zaostajemo za drugim mjestima koja su samostalne općine, a koje su prema broju stanovnika, zaposlenih i prema broju poduzetnika i obrtnika upola manji. Osamostaljenjem bismo dobili mogućnost raspolaganja i odlučivanja o svome proračunu koji bi iznosio gotovo 11 milijuna kuna, plus državna potpora. Pri općini bi se osnovalo vlastito komunalno poduzeće koje bi zapošljavalo 15-ak radnika. Općina bi bila ravnopravan partner GPP-u u dogovaranju cijene prijevoza. S proračunom MO od 200.000 kuna od 1997. do 2005. godine i sadašnjim od 450.000 kuna i kapitalnim investicijama koje nisu iznosile više od milijun kuna, Tenja bi mogla uložiti 6-7, a s državnim kapitalnim investicijama i do 10 milijuna kuna. Dosta nam je političkih obećanja i vrijeme je da sami odlučujemo o svojoj sudbini. Ne želimo da bilo tko, tko ne živi u mjestu odlučuje umjesto nas jer mjesni odbor trenutno nema nikakvu moć odlučivanja o bilo čemu za Tenju; za deponij smeća nitko nas nije pitao, biciklistička staza trebala je biti sagrađena prije 7-8 godina...”
To stoji u pismu za odvajanje.

Dakle, umirovljenici protiv, normalni mještani protiv, samo nekoliko "poduzetnika" želi odvajanje... sve negativne stvari su već naveden u gornjem dijelu... pa sada malo promozgaj...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lertiad
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2007. 23:39 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poduzetnike ne moras stavljati pod navodnike jer su to sve casni ljudi, koji su, uz druge, kad je bila vatra, branili tu Tenju svojim zivotom, poput Solmana, Livaje, a sada uz posten rad stekli nesto. I ako sad navedes da nisu posteni, onda lazes kao pas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snoopy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.10.2007. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lertiad je napisao/la: ›
Maco, da ti objasnim neke stvari; radi se o tome da stanovnici Tenja brzo i efikasno, bez birokratskih prepreka odlucuju sto im je potrebno u mjestu, sto ce se graditi itd. Drugo, odgovorne osobe tada mogu na ulici povuci za rukav i reci im svoje misljenje- vox populi on the face on the place, sto bi reko Djuro- tako da se ne mora ici gradonacelniku Osijeka moljakati deset godina da napravi bicilisticku stazu do Tenja, a njega boli djon za to. Ljudi nisu glupi, mudro zboris, pogotovu kad vide cistu racunicu,tj. sto im opcina donosi, to je jednostavna, primitivna matematika. Ne moras biti magistar (kao ja) da to shvatis. A, sto se tice osobnih interesa, jasam stvarno zadnja osoba koja bi time nesto usicarila. Kuzis ?


prva stvar nisam ti ja nikakva maca, a druga stvar ne ne moram biti magistar da bi shvatila neke stvari,to je istina i gledamo na istu stvar totalno drukčije pa NE KUŽIM zašto ti stalno tu tupiš i namečeš svoje mišljenje.. boli nekoga briga što mještani Tenja žele, u kojem ti svijetu živiš?! baš bajkovito moram priznati..

_________________
Nitko i ništa nije vrijedno da pokvari moj mir..... osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lertiad
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2007. 23:47 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ej, ja sam tek sad vidio u vasem profilu da imate po 20 ili 24 godinice, pa ja se tu zajebavam sa klincima! Ali to s druge strane ipak opravdava vasu, da li da kazem, glupost ? Zato, djeco ajte spavat,a ja imam pametnijeg posla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2007. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakve veze ima to što su oni bili u ratu s njihovim poduzetništvom? miješaš malo pojmove "magistre"? previše spominješ rat... to nema veze s odvajanjem... ima veze to, što grupa nadobudnih poduzetnika (eto ti bez navodnika) želi profitirati, a kao žrtvene ovce traže mještane cijelog sela, naselja, mjesta, kako god hoćeš da nazovem... a to što su oni bili u ratu mene nije briga...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.10.2007. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ak se izdvoje ja tramvaj i to tramvaj koji ide na liniji Tenja - Višnjevac bez prolaska kroz Osijek...

Uostalom, celnici MO Visnjevac su se vec jednom uzlajali oko nekog odvajanja, ali prava istina je da Visnjevac treba Osijek puno vise nego sto Osijek treba Visnjevac, a isto vrijedi i za Tenju...

Galamdjija ce uvijek bit, a pitanje je za cije interese galame...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2007. 23:59 
Naslov:  Re: O izdvajanju Višnjevca i Tenje odlučuju Županija i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lertiad je napisao/la (Pogledaj post): › Ej, ja sam tek sad vidio u vasem profilu da imate po 20 ili 24 godinice, pa ja se tu zajebavam sa klincima! Ali to s druge strane ipak opravdava vasu, da li da kazem, glupost ? Zato, djeco ajte spavat,a ja imam pametnijeg posla.

što si ti to magistrirao...otkad je životna dob garancija "pameti" Shocked i ta "glupa djeca" imaju pravo glasa. ajde bar znaju što mogu očekivat od tebe i sličnih, normalan dijalog sigurno ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: