Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Q Club vs. Bastion ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: q club vs. bastion

q club
36%
 36%  [ 32 ]
bastion
63%
 63%  [ 56 ]
Ukupno glasova : 88


Autor Poruka
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2007. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definitvno Q club,bar za mene iako je u Bastionu odlično,glazba super,ambijent predobar,ali samo zato jer više volim narodnjače kao i većina mojih legosa idem u Q. - Q Club i Bastion nikada neće propasti.Bastion možda ako se počnu puštati narodnjaci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.10.2007. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kazes glazba super, ambijent odlican.... a na drugom topicu pljujes po srbima i govoris kako ih mrzis itd.
pa ko je sad tu lud??? cini mi se da mrzis sve srpsko a izlazis na mjesto di se peva na ekavici, poreklo Srbija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2007. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
kazes glazba super, ambijent odlican.... a na drugom topicu pljujes po srbima i govoris kako ih mrzis itd.
pa ko je sad tu lud??? cini mi se da mrzis sve srpsko a izlazis na mjesto di se peva na ekavici, poreklo Srbija
- pa da.To je jedino što može proći, a dolazi od preko Dunava,hehe...Živio rođo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.10.2007. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... svasta... onda nemoj pisati onakve postove...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2007. 15:24 
Naslov:  Re: Q Club vs. Bastion ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svakako sam za bastion... u q sam bio možda 1-2 puta i to dok nisu bili narodnjaci... za mene su narodnjaci odvratni i bed mi je prolaziti pokraj q kad sam vani a ne da uđem unutra jer ja nemogu probaviti tu glazbu.. ko voli neka izvoli, ali ja stojim iza toga što kažem i ja neidem tamo niti ću ići.. Wink

e sad netko je spominjao da q neče propasti... i neče.. iz razloga jer se tamo skupljaju primitivci koji su se dobro nakrali para od neznam gdje, dolaze tamo svojim skupim autima i maltene parkiraju u pekaru - samo da se vidi tko je došao s tim autom - a tu nastupaju sponzoruše i drolje... vide čelavog kako izlazi iz audija, mercedesa ili bmw-a, na što one odmah do njega za pišu ga potegnuti nebi li im on plati cugu ili provozao u super autu... de fuj... to mjesto mi je odvratno i gadi mi se sve što potiče iz njega ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2007. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
pa i ja bi rijetko piso po forumima da odjednom tolko toga napišem...skrati priču...a i budala si po ovom sto su ti oni napisali osijek031.com smile
Blofeld je napisao/la: ›
Ja sam uspio shvatiti da mu rečenice sa rastavnim veznicima nisu odveć bliske.
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
hehehe, lega daje sebi argumente i kontraargumente u istom postu osijek031.com smile


To je samo moje misljenje. Treba procitat cijeli tekst a zato i malo pisem zato sto se raspisem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.10.2007. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
kazes glazba super, ambijent odlican.... a na drugom topicu pljujes po srbima i govoris kako ih mrzis itd.
pa ko je sad tu lud??? cini mi se da mrzis sve srpsko a izlazis na mjesto di se peva na ekavici, poreklo Srbija

o bozee...svašta se rodi ovdje...ne kužim kak može pljuvat po srbima a slušat narodnjake...po meni to 2 ne ide nimalo zajedno...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2007. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o bozee...svašta se rodi ovdje...ne kužim kak može pljuvat po srbima a slušat narodnjake...po meni to 2 ne ide nimalo zajedno...[/quote]

pa zašto ti ne ide zajedno??? meni to nema veze jedno s drugim,,,,pa i Hrvat može pjevati narodnjak..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
canyon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
PsychoSoldier je napisao/la: ›
kazes glazba super, ambijent odlican.... a na drugom topicu pljujes po srbima i govoris kako ih mrzis itd.
pa ko je sad tu lud??? cini mi se da mrzis sve srpsko a izlazis na mjesto di se peva na ekavici, poreklo Srbija

o bozee...svašta se rodi ovdje...ne kužim kak može pljuvat po srbima a slušat narodnjake...po meni to 2 ne ide nimalo zajedno...

Pa to uopće nije čudno, poznata je stvar da ti koji slušaju narodnjake glume najveće hrvatine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2007. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

canyon je napisao/la: ›
Pa to uopće nije čudno, poznata je stvar da ti koji slušaju narodnjake glume najveće hrvatine.
ima jedna dobra na tu temu:
koja je razlika između hrvata i hrvatine?
ista kao između seljaka i seljačine osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
o bozee...svašta se rodi ovdje...ne kužim kak može pljuvat po srbima a slušat narodnjake...po meni to 2 ne ide nimalo zajedno...


Molim te kakve to veze ima???

Ja sam hrvat, a obožavam piti vodu "knjaz miloš"

Po tvom postu zakljucujem da ak ne voliš srbe, ne smiješ ni volit stvari koje su proizašle iz te države.
Pun mi je k.... natezanja više oko narodnjaka sa citatima "ako slušaš cajke onda si srbin" ili "nije mi jasno kako neko može slušat narodnjake"
a niko nece reci (bar ne onaj ko sluša) "kako neko može slušat shakiru, 50cent...:"
Vecina ljudi osuđuje ono što ne može shvatit, odnosno ne želi shvatit.

Možda narodnjaci jesu manje kvalitetna glazba od one "strane", ali nekim ljudima je baš ta glazba najkvalitetnija.
Svi imamo razlicite ukuse i te ukuse ne bi trebali osuđivat.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

canyon je napisao/la: ›
Pa to uopće nije čudno, poznata je stvar da ti koji slušaju narodnjake glume najveće hrvatine.


Otkud ti znaš ko šta glumi, oces reci ak neko sluša narodnjake da ne bi "smio" gledat utakmicu hrvatske reprezentacije i bodrit momčad, samo zato što sluša narodnjake???

daj ljudi ovo je sve na razini 3. razred...."narodnjaci su bolji- e nije baš su strane bolje, moj tata je jaci od tvog tate, moja baba može ispizdit tvoju babu"

CatCloe je napisao/la: ›
[koja je razlika između hrvata i hrvatine?
ista kao između seljaka i seljačine osijek031.com smile


hehe, dobra osijek031.com smile

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2007. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da su svi koji bas vole slusat naronjake pod ozbiljno, bas ih kao pustaje doma i u kolima... ja mislim da su malo ograniceni... ali ne mogu to tvrdit jer nikog takvog ne poznajem dovoljno dobro. sto nije slucajnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
ja mislim da su svi koji bas vole slusat naronjake pod ozbiljno, bas ih kao pustaje doma i u kolima... ja mislim da su malo ograniceni... ali ne mogu to tvrdit jer nikog takvog ne poznajem dovoljno dobro. sto nije slucajnost.


Istina, ima takvih ljudi koji izricito slušaju samo narodnjake, ali zato što im se to sviđa.

Ja slušam ono što trenitacno mi se sviđa....to je naprimjer 5-6 pjesama od narodnjaka, 5-6 pjesama od hrvatskig glazbenika i 5-6 od stranih glazbenika.....ono baš što mi se u tom trenutku sluša, odnosno što mi se sviđa, a dal je to sad narodnjak, domaca ili pak strana, to mi je svejedno...

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2007. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
ja mislim da su svi koji bas vole slusat naronjake pod ozbiljno, bas ih kao pustaje doma i u kolima... ja mislim da su malo ograniceni... ali ne mogu to tvrdit jer nikog takvog ne poznajem dovoljno dobro.

potpuno se slažem s tobom, i mogu to tvrditi kao sigurno, jer sam 5 god živjela s takvom osobom, i njenim frendicama cajkama, koje su mi konstantno visile u stanu!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: