Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Q Club vs. Bastion ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: q club vs. bastion

q club
36%
 36%  [ 32 ]
bastion
63%
 63%  [ 56 ]
Ukupno glasova : 88


Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2007. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
ja mislim da su svi koji bas vole slusat naronjake pod ozbiljno, bas ih kao pustaje doma i u kolima... ja mislim da su malo ograniceni... ali ne mogu to tvrdit jer nikog takvog ne poznajem dovoljno dobro.

potpuno se slažem s tobom, i mogu to tvrditi kao sigurno, jer sam 5 god živjela s takvom osobom, i njenim frendicama cajkama, koje su mi konstantno visile u stanu!

jesu bile sponzoruse.(upitnik, nes me jebe tipkovnica na laptopu) ja to dvoje uvijek povezujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2007. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
ja mislim da su svi koji bas vole slusat naronjake pod ozbiljno, bas ih kao pustaje doma i u kolima... ja mislim da su malo ograniceni... ali ne mogu to tvrdit jer nikog takvog ne poznajem dovoljno dobro.

potpuno se slažem s tobom, i mogu to tvrditi kao sigurno, jer sam 5 god živjela s takvom osobom, i njenim frendicama cajkama, koje su mi konstantno visile u stanu!

jesu bile sponzoruse.(upitnik, nes me jebe tipkovnica na laptopu) ja to dvoje uvijek povezujem.

a ok, to baš ne bih mogla reći.. bar je spika bila da nisu, a i koliko sam dobila dojam, nisu bile..
ajd ova moja cimerica je još bila i Bože pomozi što se tiče klikeranja, ali ove njene.. tipa ono- A tko je bio taj DaVinci? a ja ono.. Shocked Ma mene ti to ne zanima, takve stvari, znaš.-reče ona, i u dopičnjaku odšeta iz sobe u sumrak prema Q-clubu..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2007. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bastion definitivno..dobra glazba i baš se fino naplešem kad me ne naguravaju pijani klinci..ode sav stres, samo što mi je oragnizam sljedeći dan u banani Smile

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.10.2007. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam sretnik što još nemam 18.god i što me ne puštaju u q Smile inače da imam morao bi tamo s društvom...a sad svi ubastion brate mili i pleši dok ti noge ne otpadnu...i onda pješke do juga 2...Sad

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2007. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

canyon je napisao/la (Pogledaj post): ›
nake_rado je napisao/la: ›
PsychoSoldier je napisao/la: ›
kazes glazba super, ambijent odlican.... a na drugom topicu pljujes po srbima i govoris kako ih mrzis itd.
pa ko je sad tu lud??? cini mi se da mrzis sve srpsko a izlazis na mjesto di se peva na ekavici, poreklo Srbija

o bozee...svašta se rodi ovdje...ne kužim kak može pljuvat po srbima a slušat narodnjake...po meni to 2 ne ide nimalo zajedno...

Pa to uopće nije čudno, poznata je stvar da ti koji slušaju narodnjake glume najveće hrvatine.


e a najbolje mi je kad svi koji briju na cajke i uzivaju u toj vrsti glazbe, stoje u prvim redovima na thompsonu i vriste, ne pjevaju, nego vriste iz petnih zila njegove stihove.... i ovo-ono svi obuceni u crno, kao slucajno.... DE MRŠ... a sutra idemo u kju klab tamo je dobra muzika i ima da se zabavimo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chupka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2007. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

reć ću samo da je cijeli grad zauzela cajkomanija osijek031.com smile sam mi još nije jasno neš,ak pljujete po srbima čemu slušanje cajki i iživljavanje u q klubu a sutradan sa društvom skačete na thompsonu sa ugodnim povicima "srbe na vrbe" Razz jedva čekam dan kad ću shvatiti u šta se pretvara današnje društvo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2007. 14:55 
Naslov:  Re: Q Club vs. Bastion ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iskrenoo nijedno..ali kad bi baš morala birati izabrala bii...bastion..u svakom slučaju normalnija glazba.... Wink recimo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pablo_escobar
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2007. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kake veze ako neko ide na cajke i slusa thompsona...sigurno nije manji domoljub nego ti koji ne slusas cajke...domoljub nisi po onom sto slusas nego po onom sto nosis u srcu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2007. 15:38 
Naslov:  Re: Q Club vs. Bastion ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
e a najbolje mi je kad svi koji briju na cajke i uzivaju u toj vrsti glazbe, stoje u prvim redovima na thompsonu i vriste, ne pjevaju, nego vriste iz petnih zila njegove stihove.... i ovo-ono svi obuceni u crno, kao slucajno.... DE MRŠ... a sutra idemo u kju klab tamo je dobra muzika i ima da se zabavimo


Po tvom, znaci SVI trebamo slušati domace (severina, minea, škoro, colonia....) ak bi htjeli "glumit" hrvatine....

Obazireš se samo na one ljude koji slušaju narodnjake...a zašto ne na one koji slušaju 50cent ili shakiru, i onda idu na Thompsonov koncert glumit neke hrvatine???

pablo_escobar je napisao/la: ›
kake veze ako neko ide na cajke i slusa thompsona...sigurno nije manji domoljub nego ti koji ne slusas cajke...domoljub nisi po onom sto slusas nego po onom sto nosis u srcu


ovo ni sam ne bi bolje reko Bravo

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2007. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao prvo ne bi trebali GLUMITI... u tome je problem... a mnogi to rade... glume.
slusaju thompsona kada je "in", HDZ HDZ, HDSSB i ostala sranja, a bili glavni komunjare za vrijeme juge, i koji idu na mise samo na bozic ili uskrs, a prave se kao pravi vjernici, katolici i onda osuduju druge ljude... znas kako mi se gadi kada za blagdane vidim ljude, HRVATINE I KATOLIKE, svecano obucene i kada za lemoziju pljunu 100, 200 kuna, a nedjeljom ga ni jednom nisam vidio na misi; i onda si katolik... pa od srama se ne bi vise pojavio u crkvi, pred bogom... (al ne brini njih to ne brine)

i ne, nisam rekao da moras slusati mineu, koloniju itd, slusaj sta hoces, ali nemos mi slusati takve dvije suprotnosti od glazbe, jednu koja je na ekavici, jednim dijelom srpskog folklora (od tamo je to i poteklo) i drugu koja velica ustastvo, spominje ti sve moguce konflikte izmedu nas Hrvata i Srba (sto preneseno, sto izravno) itd...
pa nije to kao elektronska mjuza slicno pa ces slusati techno, DnB, house i sl.

htio sam napomenuti samo kako ljudi mogu biti dvolicni... govoriti nesto a onda raditi sasvim druge stvari


Zadnja promjena: PsychoSoldier; 12.10.2007. 16:38; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LOLA13
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2007. 16:33 
Naslov:  Re: Q Club vs. Bastion ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao i većina istomišljenika smatram da ne možeš istovremeno biti veliki Hrvat i slušati cajke i NE nikako ne možeš istovremeno biti ljubitelj Thompsonove glazbe i cajki! Ti su pojmovi, napominjem za mene, totalno oprečni.
Osobno, ne mogu se zamisliti da na ekavici iz srca pjevam neke srcedrapajuće srpske pjesme! Pa desetljećima su nam nametali svoj jezik i nisu uspjeli, zar bi ga ja sada trebala prihvatiti?
Još uvijek vežem cajke (odnosno Srbiju i sve što dolazi od njih) uz naš domovinski rat. Netko će reći da živim u prošlom vremenu, ali ne živim, ja jednostavno ne želim i neću zaboraviti!
Ne mislim da ljudi koji idu u Q i slična mjesta nisu ''Hrvati''. Ali, svi smo mi drukčije odgajani, i jesmo Hrvati, samo netko više a neko manje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2007. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vrlo previse jako puno ste ošli u pfftopic

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2007. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LOLA13 je napisao/la: ›
Kao i većina istomišljenika smatram da ne možeš istovremeno biti veliki Hrvat i slušati cajke i NE nikako ne možeš istovremeno biti ljubitelj Thompsonove glazbe i cajki!


Ne možeš?!?!? Ja sam hrvat, slušam cajke, slušam thompsona i slušam strano....

Ti ne možeš shvatiti da svako ima svoj ukus koji njemu odgovara...primjer: ja volim ketchap a ti majonezu..mi imamo razlicite ukuse ali meni ne smeta što ti jedeš majonezu (ovo je samo primjer)....


LOLA13 je napisao/la: ›
Pa desetljećima su nam nametali svoj jezik i nisu uspjeli, zar bi ga ja sada trebala prihvatiti?

niko od tebe ne traži da ga prihvatiš...i niko ga ne želi prihvatiti ni ne mora.....pa ak slušaš i stranu glazbu to ne znaci da ces taj jezik prihvatit i da ces pocet na engleskom (ili bilo kojim drugim) jezikom komunicirati...


LOLA13 je napisao/la: ›
Još uvijek vežem cajke (odnosno Srbiju i sve što dolazi od njih) uz naš domovinski rat. Netko će reći da živim u prošlom vremenu, ali ne živim, ja jednostavno ne želim i neću zaboraviti!

E, vidiš to je problem kod nas... mi zbog tog rata odbijamo sve što prizlazi iz te države (inace smo mi takav narod i vidi di nas je to dovelo)

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2007. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@PsychoSoldier slažem se s tobom, al ima ljudi koji slušaju ono što im se sviđa bez obzira jel to nekakva "suprotnost". Ja sam takav, slušam ono što mi se sviđa a bio to narodnjak, domace ili pak strano, boli me ona stvar.
Opet s druge strane, ima ljudi koji izricito slušaju narodnjak i sve im je ostalo glupost i nekvalitetna glazba, ali to neumanjuje njihovu vjeru i nacionalnost.


Zadnja promjena: zeros; 12.10.2007. 17:16; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2007. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vi tu pišete samo o narodnjacima...Kao da je samo to srpska glazba...Šta ako neko sluša six pack, riblju ćorbu, atheist rap...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: