Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Q Club vs. Bastion ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: q club vs. bastion

q club
36%
 36%  [ 32 ]
bastion
63%
 63%  [ 56 ]
Ukupno glasova : 88


Autor Poruka
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2007. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kent_slip je napisao/la: ›
betty je napisao/la (Pogledaj post): › cemu ovo vs . kad su to potpuno razliciti klubovi, sa razlicitom vrstom glazbe??
A BRATE MILI?


tocno tako,nemogu se ni usporedjivati... Q totalno seljacki narodnjacki klub i bastion koji je kao sto je netko rekao dance klub.....
definitivno glas bastionu...
ja ne dajem glas nicemu jer je anketa glupo postavljena, to mi je kao da me pitao meso ili kolaci??ono oboje su prehrambene namirnice ali nemaju veze jedna s drugom, jedina crta poveznica je sto su klubovi oboje. sta je sljedece :q club vs.mini-teatar???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2007. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio sam u q jednom i u bastionu jednom. i 2 puta u tufni. te tri ekspidicije su mi dovoljne do daljnjega. hvala lijepo.
q vs teatar?!
teatar definitivno Very Happy
i da, volim i meso i kolače. Wink
na slatko mi se obično otvori apetit...

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2007. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio sam u q jednom i u bastionu jednom. i 2 puta u tufni. te tri ekspidicije su mi dovoljne do daljnjega. hvala lijepo.
q vs teatar?!
teatar definitivno Very Happy
i da, volim i meso i kolače. Wink
na slatko mi se obično otvori apetit...

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2007. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam osjećaj kad onako pijan prolazim pored kvea na putu od big bena prema tufni da ljudi unutra skandiraju srbija srbija

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2007. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 06.08.2010. 21:53; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2007. 22:01 
Naslov:  Re: Q Club vs. Bastion ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
ja imam osjećaj kad onako pijan prolazim pored kvea na putu od big bena prema tufni da ljudi unutra skandiraju srbija srbija
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2007. 0:37 
Naslov:  Re: Q Club vs. Bastion ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram rec da jako rijetko pisem po forumima a ovo je taj trenutak kad mi stvarno idete na k... sa bilo kakvim pitanjima o narodnjacima i svemu slicnome. Nitko ne ide na narodnjake, nitko ne slusa narodnjake, ma tko jos ide u q, tko ide u coctail, narodnjaci; ma daj ti to ozbiljno i to je tako na svim forumima, sto je to sa cyber svjetom, okomili smo se sami na sebe ili ljudi koji zalaze tamo uopce ne zele pricat o tome jel im je to potpuno normalna stvar. Pa dobro ljudi jel tolko tesko priznat da dodjete u q, coctail ili negdje drugdje, ja stvarno ne mogu vjerovat da tolko pljujete po narodnjacim i klubovima i to najvise iz razloga kad god dodjem u q jednostavno ne mogu uci unutra od guzve a kad se sjetim ljetos kada mi je trebalo 2 sata do dodjem do sanka i tako svagdje, svaki put, svaki vikend, cetvrtak, petak, subota kad sam navratio; sad Vi meni recite tko to u Osijeku moze napravit, odgovor je samo tamo gdje su narodnjaci, zasto ima najvise narodnjacki klubova ili zasto se to najvise pusta; odgovor je zato sto je to najveci biznis. Sad idu one spike; narodnjake slusaju samo seljaci, u q-u su samo kurve, tu idu samo idioti, tu su samo primitvci, sponzoruse, znaci to smo sve mi sami... ljudi koji dodju tamo su sve to, molim Vas prestanite trazit odgovore u tim stvarno krajnje primitivnim i bolesnim razlozima, najbolji su oni koji spominju rat i ovu glazbu, vecina ljudi koji trenutno izlaze ili su bili u planovima ili su bili u pelenama, u kojem stoljecu mi zivimo. Tamo izlazi vecina osijecana i okolice i to je posve sigurno i tocno a zasto je to tako, to je tesko pitanje; vjerojatno ima vise odgovora, moje skromno misljenje je da ljudi jednostavno uzivaju kada se napiju ili popiju slusati narodnjake, nekako se najvise opuste jos ako si sa dobrom ekipom jos je bolje a sto svira u tom trenutku krajnje je nebitno, bitno je da se svi dobro zabave, sto je i najbitnije i sto svi traze kod svakog izlaska, minimalno samo dobru zabavu. Jel smo zbog toga primitivci, idiot, kurve, sponzoruse, neobrazovani; dajte molim vas. Za kraj da kazem da narodnjaci imaju stvarno glupe stihove ali me to uopce ne brine zato sto nije razlog zasto dolazim tamo a da ne spomenem cure koje znaju sve pjesme napamet i opet kad iskopaju neku pjesmu staru desetljece opet se zna napamet a da ne kazem za hitove da se pocne skakat cim se cuju prve sekunde pjesme, cisto sumnjam da bi to bilo za neke domace grupe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2007. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehehe, lega daje sebi argumente i kontraargumente u istom postu osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2007. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › hehehe, lega daje sebi argumente i kontraargumente u istom postu osijek031.com smile

Da da....ja sam uspjela shvatit da je jedan od onih koji sluša narodnja ide u q i još je popljuvao sam sebe,,,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2007. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dario_os je napisao/la: ›
najbolji su oni koji spominju rat i ovu glazbu, vecina ljudi koji trenutno izlaze ili su bili u planovima ili su bili u pelenama, u kojem stoljecu mi zivimo.

dario_os je napisao/la: ›
a da ne spomenem cure koje znaju sve pjesme napamet i opet kad iskopaju neku pjesmu staru desetljece opet se zna napamet

znaju pjesme koje su starije od njih, ali ne trebaju znati za rat, jer "su bili u planovima ili su bili u pelenama". ajd bar budi dosljedan u izjavama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2007. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam uspio shvatiti da mu rečenice sa rastavnim veznicima nisu odveć bliske.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2007. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
hehehe, lega daje sebi argumente i kontraargumente u istom postu osijek031.com smile
da zato i rijetko pise na forumima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.09.2007. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dario_os je napisao/la: ›
Moram rec da jako rijetko pisem po forumima a ovo je taj trenutak kad mi stvarno idete na k... sa bilo kakvim pitanjima o narodnjacima i svemu slicnome. Nitko ne ide na narodnjake, nitko ne slusa narodnjake, ma tko jos ide u q, tko ide u coctail, narodnjaci; ma daj ti to ozbiljno i to je tako na svim forumima, sto je to sa cyber svjetom, okomili smo se sami na sebe ili ljudi koji zalaze tamo uopce ne zele pricat o tome jel im je to potpuno normalna stvar. Pa dobro ljudi jel tolko tesko priznat da dodjete u q, coctail ili negdje drugdje, ja stvarno ne mogu vjerovat da tolko pljujete po narodnjacim i klubovima i to najvise iz razloga kad god dodjem u q jednostavno ne mogu uci unutra od guzve a kad se sjetim ljetos kada mi je trebalo 2 sata do dodjem do sanka i tako svagdje, svaki put, svaki vikend, cetvrtak, petak, subota kad sam navratio; sad Vi meni recite tko to u Osijeku moze napravit, odgovor je samo tamo gdje su narodnjaci, zasto ima najvise narodnjacki klubova ili zasto se to najvise pusta; odgovor je zato sto je to najveci biznis. Sad idu one spike; narodnjake slusaju samo seljaci, u q-u su samo kurve, tu idu samo idioti, tu su samo primitvci, sponzoruse, znaci to smo sve mi sami... ljudi koji dodju tamo su sve to, molim Vas prestanite trazit odgovore u tim stvarno krajnje primitivnim i bolesnim razlozima, najbolji su oni koji spominju rat i ovu glazbu, vecina ljudi koji trenutno izlaze ili su bili u planovima ili su bili u pelenama, u kojem stoljecu mi zivimo. Tamo izlazi vecina osijecana i okolice i to je posve sigurno i tocno a zasto je to tako, to je tesko pitanje; vjerojatno ima vise odgovora, moje skromno misljenje je da ljudi jednostavno uzivaju kada se napiju ili popiju slusati narodnjake, nekako se najvise opuste jos ako si sa dobrom ekipom jos je bolje a sto svira u tom trenutku krajnje je nebitno, bitno je da se svi dobro zabave, sto je i najbitnije i sto svi traze kod svakog izlaska, minimalno samo dobru zabavu. Jel smo zbog toga primitivci, idiot, kurve, sponzoruse, neobrazovani; dajte molim vas. Za kraj da kazem da narodnjaci imaju stvarno glupe stihove ali me to uopce ne brine zato sto nije razlog zasto dolazim tamo a da ne spomenem cure koje znaju sve pjesme napamet i opet kad iskopaju neku pjesmu staru desetljece opet se zna napamet a da ne kazem za hitove da se pocne skakat cim se cuju prve sekunde pjesme, cisto sumnjam da bi to bilo za neke domace grupe.


Auuu!
Malo smo rastrojeni, a?
Bolje bi bilo da si nastavio s apstinencijom od pisanja po forumima.
Pametan mozes ispast i tako da ne pokazes koliko si glup.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cole19
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2007. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de dobro je svi seru protiv cajki, take najvise volim zato jel kad cuju neku cajku oni pocnu pjevat kako je to onda moguce ako ne slusate cajke?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.10.2007. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa i ja bi rijetko piso po forumima da odjednom tolko toga napišem...skrati priču...a i budala si po ovom sto su ti oni napisali osijek031.com smile
Blofeld je napisao/la: ›
Ja sam uspio shvatiti da mu rečenice sa rastavnim veznicima nisu odveć bliske.
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
hehehe, lega daje sebi argumente i kontraargumente u istom postu osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: