Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



No place like home?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Želio bih živjeti...

ovdje gdje sada živim
59%
 59%  [ 13 ]
bilo gdje osim ovdje gdje sada živim
9%
 9%  [ 2 ]
bilo gdje osim u Hrvatskoj
18%
 18%  [ 4 ]
negdje drugdje, ali u Hrvatskoj
13%
 13%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 22


Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nije offtopic. U pravu si, ako nisi sretan u privatnom životu, ne vrijedi ti novac. Nisam ja neki materijalist, ni ne govorim o milijunima. Govorim o komotnom životu, dobrom jelu, solidnom autu, kućici na moru, skijanju jednom godišnje, opet da se ne ubijam od rada danonoćno, i to je to. Ali taj dio ovisi najviše o tebi, dok s ovom privatnom sferom jednostavno moraš imati sreće. Ja bih se jednostavno teško naviknuo da dolazim kući u 8 navečer, i vozim se na posao i s posla 2 sata dnevno, i to je sve što sam htio reći. No možda bi me velika ljubav natjerala, to je svakako moguće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2007. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: › Ali taj dio ovisi najviše o tebi...
I tu na kraju lezi tajna...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2007. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hm, novac je dvosjekli mac kako god okrenes...recimo, puno sam riskirala i jos uvijek riskiram tu gdje jesam za placu vecu od one sabornih zastupnika...
...ali daleko sam od kuce, dolazim tri puta godisnje na 10tak dana i zderem pijesak i prasinu svakodnevno...
...ali zato znam kad mi istekne ugovor da ce mi kvaliteta zivota biti puno bolja, samim tim sto cu imati mogucnost (prvo i osnovno) preseliti se nazad tamo odakle sam otisla, ostvariti neke druge snove i zadnje, ali najvaznije - pruziti djetetu neke stvari sto ne bi mogla zivotom u osijeku, konobarenjem ili akviziterstvom, npr.
...dakle, radije sam izabrala tezi put ne-bivanja u osijeku nekoliko godina i onda povratak, negop zivotarenje i natezanje ostatak zivota...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaš pravo. Sve je gore od životarenja. No kako je kod nas još uvijek glavni cilj doći do invalidske (po mogućnosti vojne) mirovine, bojim se da ti se neće puno ljudi pridružiti na poslu. Nekima je životarenje mora, a nekima san.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2007. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo i uvjek Osijek...
imala prilike otići ali ljubav prema gradu prevladala,naravno uz to roditelji,prijatelji...
danas mi nije žao ,osim kad naravno dobijem platnu listu,ali tak se onda malo izvređam i šibamo dalje...
zato jelte svoje klince ne učim da se vežu za mjesta,dobro ili ne ,nadam se da je

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sisibla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2007. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila u Švicarskoj do sada. Nikad više =)
OBOŽAVAM Osijek, doslovno.. predobro mi je ovdje..

h o m e - s w e e t - h o m e * Embarassed

Iako mi je Rim vječni san ..

@Elena_os
Zašto "definitivno Švicarska" ?
Ja bih najradije sa sobom malo povela osobe koje tako misle u tu svetu zemlju osijek031.com smile
( osijek031.com smile ) pa da malo vide kako je tamo .. osijek031.com smile
Mislim divno je bilo prije 15-20 godina. No danas - bože spasi osijek031.com smile
Životni uvjeti za osobu koja bi se eventualno preselila tamo ne da su jadni, nego ono.. strašno, ..
XD
Posebno za nekoga tko je navikao na CRO-način života.. Dajte uživajte u ovome.. Ne znate na što se bunite .. osijek031.com smile
Sve je to 5 ako si neki teški mafijaš i znaš nepošteno zaraditi (što je danas jako teško jer sve živo kontroliraju),.. ali za obične people ne bih preporučila..
Ali aj.. svatko ima svoje mišljenje..
A moje je to da se ne bih vratila na staro ni da mi netko plati..
I osijek031.com smile OS

osijek031.com smile

_________________
Ho perso le parole, oppure sono loro che perdono me.
Io so che dovrei dire cose che sai,
che ti dovevo, che ti dovrei.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2007. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Da, možda ću otići negdje, upoznati ženu svog života (ako je već nisam upoznao), i s njom ga provesti do kraja, a da nas novac uopće ne zanima. To je isto moguć scenarij, ali ipak tipujem na ovaj prvi.

vjerujem da se na tako nešto, kao otputiti negdje u stran grad/državu mogu odlučiti samo oni pravi avanturisti, kojima nisu bitne ni pare ni ništa! i samo takvi mogu i uživati u tome da su negdje, u ćumezu itd... kontam da su većina nas ipak preveliki komformisti.. iako ja osobno vjerujem da bih bila sposobna na to.. da imam para da se prvo negdje otputim Very Happy i maaalo više hrabrosti!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: