Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



''volim te'' prebrzo?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2007. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi smo fucked-up society... svi paze sto ce reci, pos izlikom "pravih osjecaja", a onda skontaju da taj pravi osjecaj nikada nisu pronasli, odnosno nisu pronasli ono za sto su im casopisi, TV, i ostale pidarije rekle da je pravo.

Ili jos gore, govore to kome stignu - psu, macni, cvijetu, cigli na cesti, a ne govore onome tko bi ih mogao razumjeti.

@fairy, lik te napucao vjerojatno zato sto je on prema tebi osjecao nesto (ili je nakon nekog vremena takvog druzenja poceo osjecati), a vidio je da si ti (ostala) ledena. Pametno je napravio - bolje to, nego strmopizdjenje u abyss vjecnih emocionalnih muka zbog neuzvracene ljubavi. Ne napadam tebe - ne mozes osjecati nesto prema nekome samo zato sto taj netko osjeca prema tebi, samo pokusavam skontati o cemu je rijec, jer razlog koji ti navodis - ne zvuci bas racionalno i realno.

P.S. Proci ce vam jebeni zivot dok budete cekali onoga za koga cete smatrati da je vrijedan da mu kazete "volim te". Imate samo jedan jebeni zivot. Jebala vas suzdrzanost.

P.P.S. Slicno kao i bazooka, i ja sam izletio s tom izjavom (ok, nisam za to vrijeme bio s kitom u njoj ), kao naivni hmmm 15-16 godisnjak. Bilo mi je to sasvim normalno i prirodno, potpuno sukladno Bilkeovoj tvrdnji.

Tek kasnije u zivotu sam skontao da je drustvo otislo toliko u kurac da je "volim te" opasnije i losije za reci nego "de da te sad malo rokam u guzu".

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2007. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
a ja si već zabrijala kao kak je bitno da to kažeš s nekim posebnim naglaskom.. južnjačkim, recimo Very Happy


No, ne mislim na naglasak. Dosta me je ljudi pitalo nakon par progovorenih rečenica s njima da 'jel' se ja ljutim nešt' na njih?'. Stvar je u tome što ponekad zvučim bijesno, nekada kao da mi je dosadno (dogodilo se jednom pri izjavljivalju ljubavi)... Uglavnom, moram jako paziti na to kako to izgovaram. A u pitanju opasnosti izjavljivanja ljubavi, potpuno se slažem s Mungosom. Amen.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2007. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Mi smo fucked-up society... svi paze sto ce reci, pos izlikom "pravih osjecaja", a onda skontaju da taj pravi osjecaj nikada nisu pronasli, odnosno nisu pronasli ono za sto su im casopisi, TV, i ostale pidarije rekle da je pravo.

Ili jos gore, govore to kome stignu - psu, macni, cvijetu, cigli na cesti, a ne govore onome tko bi ih mogao razumjeti.

@fairy, lik te napucao vjerojatno zato sto je on prema tebi osjecao nesto (ili je nakon nekog vremena takvog druzenja poceo osjecati), a vidio je da si ti (ostala) ledena. Pametno je napravio - bolje to, nego strmopizdjenje u abyss vjecnih emocionalnih muka zbog neuzvracene ljubavi. Ne napadam tebe - ne mozes osjecati nesto prema nekome samo zato sto taj netko osjeca prema tebi, samo pokusavam skontati o cemu je rijec, jer razlog koji ti navodis - ne zvuci bas racionalno i realno.

P.S. Proci ce vam jebeni zivot dok budete cekali onoga za koga cete smatrati da je vrijedan da mu kazete "volim te". Imate samo jedan jebeni zivot. Jebala vas suzdrzanost.

P.P.S. Slicno kao i bazooka, i ja sam izletio s tom izjavom (ok, nisam za to vrijeme bio s kitom u njoj ), kao naivni hmmm 15-16 godisnjak. Bilo mi je to sasvim normalno i prirodno, potpuno sukladno Bilkeovoj tvrdnji.

Tek kasnije u zivotu sam skontao da je drustvo otislo toliko u kurac da je "volim te" opasnije i losije za reci nego "de da te sad malo rokam u guzu".


ajme, pretpostavljam da si ti onaj moj izgubljeni brat blizanac, kojemu je, kad su nas razdvajali, ostalo pola moga mozga.. kao da sebe čitam.. Very Happy
hebiga, kontam sve više i ja da nema tu pravog odgovora.. ak kažeš prerano (a osjećaš), ali prerano-recimo, nakon par mjeseci, moš' riskirat da budeš shvaćen kao nezreo (kao onaj moj nesretnik-možda je on mene stvarno i volio, a ja zajeb....?!) a ak ne kažeš.. onda propuštaš svašta, a to opet nije dobro.. a opet, kad to i kažeš, uvalio si se kako god... hm hm... uf mozak će mi se zapalit od ovolikog razmišljanja!

hebiga, a ja mislim da i dalje neću znati prepoznati kada taj osjećaj dođe... pa ću propustiti my chance.. joj baš sam spec osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2007. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daj,nisi spec..očito da to još nisi osjetila..samo se to (po)javi..nemoj se zamarati hoćeš li prepoznati to ili ne..vjeruj mi hoćeš i bit' ćeš presretna..just relax..i kad se najmanje budeš opterećivala mišlju o tome, izletjet će ko raketa iz tvojih usta, lansirana iz dubine srca.. osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2007. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
No, ne mislim na naglasak. Dosta me je ljudi pitalo nakon par progovorenih rečenica s njima da 'jel' se ja ljutim nešt' na njih?'. Stvar je u tome što ponekad zvučim bijesno, nekada kao da mi je dosadno (dogodilo se jednom pri izjavljivalju ljubavi)... Uglavnom, moram jako paziti na to kako to izgovaram.


da, pa kažem ja da tu općenito ima jako puno faktora.. !

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Mi smo fucked-up society... svi paze sto ce reci, pos izlikom "pravih osjecaja", a onda skontaju da taj pravi osjecaj nikada nisu pronasli, odnosno nisu pronasli ono za sto su im casopisi, TV, i ostale pidarije rekle da je pravo.

Ili jos gore, govore to kome stignu - psu, macni, cvijetu, cigli na cesti, a ne govore onome tko bi ih mogao razumjeti.

@fairy, lik te napucao vjerojatno zato sto je on prema tebi osjecao nesto (ili je nakon nekog vremena takvog druzenja poceo osjecati), a vidio je da si ti (ostala) ledena. Pametno je napravio - bolje to, nego strmopizdjenje u abyss vjecnih emocionalnih muka zbog neuzvracene ljubavi. Ne napadam tebe - ne mozes osjecati nesto prema nekome samo zato sto taj netko osjeca prema tebi, samo pokusavam skontati o cemu je rijec, jer razlog koji ti navodis - ne zvuci bas racionalno i realno.

P.S. Proci ce vam jebeni zivot dok budete cekali onoga za koga cete smatrati da je vrijedan da mu kazete "volim te". Imate samo jedan jebeni zivot. Jebala vas suzdrzanost.

P.P.S. Slicno kao i bazooka, i ja sam izletio s tom izjavom (ok, nisam za to vrijeme bio s kitom u njoj ), kao naivni hmmm 15-16 godisnjak. Bilo mi je to sasvim normalno i prirodno, potpuno sukladno Bilkeovoj tvrdnji.

Tek kasnije u zivotu sam skontao da je drustvo otislo toliko u kurac da je "volim te" opasnije i losije za reci nego "de da te sad malo rokam u guzu".

potpisujem apsolutno sve, od početka do kraja, osim onog dijela u kojem pretpostavljaš razlog zašto ju je lik otpucao...
istina je da se mužjaci često povlače zato što oni sami osjećaju nešto, ali ne samo zbog toga što druga strana u tom trenutku ne osjeća isto, nego češće zato jer se kao grlice useru vlastitih emocija i ne znaju šta bi s njima počeli!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@fairy, lik te napucao vjerojatno zato sto je on prema tebi osjecao nesto (ili je nakon nekog vremena takvog druzenja poceo osjecati), a vidio je da si ti (ostala) ledena. Pametno je napravio - bolje to, nego strmopizdjenje u abyss vjecnih emocionalnih muka zbog neuzvracene ljubavi. Ne napadam tebe - ne mozes osjecati nesto prema nekome samo zato sto taj netko osjeca prema tebi, samo pokusavam skontati o cemu je rijec, jer razlog koji ti navodis - ne zvuci bas racionalno i realno.

Da znam da ne zvuči realno ni tebi ni meni niti ikom drugom tko zna tu storiju,,,,stvar je u tome da dečko sam nije zano što hoće,,,,i zašto bih se ja zaljubljivala u takvu osobu....je, bilo mi je stalo do njega, ali sam namjerno to držala pod kontrolom jer sam vidjela da dečko ne zna ni kud ni šta,,,,zato mi ni njegovo volim te nije baš dirnulo srce, a što se i na kraju ispostavilo kao i pametno jer se za tjedan dana nakon njegove izjave završilo. Moje mišljenje je da nije osjećao to što je rekao, ja to nisam nikada osjetila od njega ni rječju niti djelom. Mislim da je to rekao zbog "trenutka",,,,upravo sam to htjela reći sa svojim postom,,,ljudi to kažu olako,,,ne mislim da me je voljeo ili to bar nije znao pokazati rječju niti djelom,,,,a nisam ni ja njega,,,,,zašto bih mu to rekla ako ne osjećam....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: › Da znam da ne zvuči realno ni tebi ni meni niti ikom drugom tko zna tu storiju...
bit ce da je onda objasnjenje zaista realno.

Citat: › stvar je u tome da dečko sam nije zano što hoće,,,,i zašto bih se ja zaljubljivala u takvu osobu....je, bilo mi je stalo do njega, ali sam namjerno to držala pod kontrolom jer sam vidjela da dečko ne zna ni kud ni šta,,,,zato mi ni njegovo volim te nije baš dirnulo srce, a što se i na kraju ispostavilo kao i pametno jer se za tjedan dana nakon njegove izjave završilo. Moje mišljenje je da nije osjećao to što je rekao, ja to nisam nikada osjetila od njega ni rječju niti djelom. Mislim da je to rekao zbog "trenutka",,,,upravo sam to htjela reći sa svojim postom,,,ljudi to kažu olako,,,ne mislim da me je voljeo ili to bar nije znao pokazati rječju niti djelom,,,,a nisam ni ja njega,,,,,zašto bih mu to rekla ako ne osjećam....
Kuzim te i shvacam tvoje ponasanje. Medjutim, ovdje se radi upravo o onome o cemu govori ova cjelokupna tema - o jebenoj rezerviranosti.

Ti se u njega nisi htjela zaljubiti jer si PRETPOSTAVLJALA da on ne zna sto hoce. Ok, recimo da je to racionalnost, ali se temeljila ne pretpostavci, sto ostavlja mogucnost zajeba.

Kasnije, kad ti je tip otvoreno rekao sto misli i zeli, ti si i dalje bila hladna. Da sam ja bio ne njegovom mjestu, da sam poceo osjecati nesto prema drugoj osobi i na kraju to izjavio, a ta osobla iskulirala - i ja bih ju napucao istog trenutka.

Sto je najjaca fora, ti bi se u njega mozda i zaljubila da je tvoja PRETPOSTAVKA bila drugacija. On bi se zaljubio u tebe i vi biste sada bili par i ti bi bila postena zena, a ne usidjela udavaca. ;-)

Umjesto razgovora i otvorenosti, vi ste pretpostavljali.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2007. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Umjesto razgovora i otvorenosti, vi ste pretpostavljali.


Glavni i često jedini uzork propadanja veze!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma je lego sve to stoji što si napisao, ALI ja zaista ne mislim da je on to i osjećao, razumiješ? Stvarno to ne mislim.

Ali i da sam osjećala, ne bih mu opet rekla da ga volim jer ga nisam voljela....

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia kaže letećem mungosu:
insomnia je napisao/la: ›
ajme, pretpostavljam da si ti onaj moj izgubljeni brat blizanac, kojemu je, kad su nas razdvajali, ostalo pola moga mozga.. kao da sebe čitam.. Very Happy

pa, ako je svakom ostalo po pola mozga, onda to objašnjava puno toga... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Umjesto razgovora i otvorenosti, vi ste pretpostavljali.

Pretpostavka je majka svih zajeba

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlikavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zajebana je ta ljubav!!

Ja sam to osjetio prvi puta sa nekih 15-16 al to je bila prva i dječija ljubav(što vatko prođe) i sad sam u vezi nekih 5 god +/- i nikad nisam to osjetio, a da je bilo iskreno, a cura je wife materijal. 100 puta smo se vraćali jedno drugom kao sve će biti uredu a, ni jedno ni drugo nema snage to prekinuti do kraja premda smo prekidali bezbroj puta!!
moje mišljenje je da kad se i počneš viđati s nekime,nalaziti ili kako god već..ako se jedno drugome sviđate (to je ta prva faza) i ako mislite da vrijedi nešto probati, treba u startu krenuti otvoreno i iskreno pa onda ako zavoliš tu osobu to može biti ono pravo!!!

p.s. moje mišljenje!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlikavac je napisao/la (Pogledaj post): › Zajebana je ta ljubav!!

Ja sam to osjetio prvi puta sa nekih 15-16 al to je bila prva i dječija ljubav(što vatko prođe) i sad sam u vezi nekih 5 god +/- i nikad nisam to osjetio, a da je bilo iskreno, a cura je wife materijal. 100 puta smo se vraćali jedno drugom kao sve će biti uredu a, ni jedno ni drugo nema snage to prekinuti do kraja premda smo prekidali bezbroj puta!!
moje mišljenje je da kad se i počneš viđati s nekime,nalaziti ili kako god već..ako se jedno drugome sviđate (to je ta prva faza) i ako mislite da vrijedi nešto probati, treba u startu krenuti otvoreno i iskreno pa onda ako zavoliš tu osobu to može biti ono pravo!!!

p.s. moje mišljenje!!!

ček sam malo...imaš 22 godine, u vezi si 5 godina i nikad u ovoj vezi nisi osjetio istinsku ljubav?

Sereš....pa zašto si onda s tom djevojkom i kako možeš uopće biti s nekim ako ga ne voliš i kako 5 godina,,,kako,,,,ma mislim ja sam stvarno idealista,,, osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlikavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije stvar da ju ne volim, volim ja nju al ne na način na koji ja mislim da bi taj osjećaj trebao izgledat tj. moje mišljenje o tom osjećajui!!

a jbg ima nas svakakvih,sve je to od osobe do osobe!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: