Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



''volim te'' prebrzo?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma razumijem ja to, ali kako onda možeš biti s njom to mi nije jasno. Pa ono mlad si,,,vidi čega sve ima u božjoj bašti...ja nisam taj tip osobe,,,,čim osjetim da se u neku ruku hladim i da mi više to nije to ili ono što bih ja htjela ,,,odem,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlikavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u čemu je stvar, svega je tu bilo, zato sam i napisao da to treba iskreno i otvoreno pa da znaš na čem si (premda to i nije jedini i najbolji način al dobro) al s ni jednom osobom mi nije kao kad sam s njom (tu ja previše analiziram stvari) i to samo dok je razgovor u pitanju kad dođe do sexa jednostavno to se odradi kao da popiješ kavu i zapališ pljugu, a to mi ne treba (jel kak si rekla mlad sam).
e sad ja s njom ne mogu biti prijatelj, neznam zašto al tak osjećam nije da sam sa svojim bivšima neprijatelj s nekima je odnos čak i bolji!!!

znaš onu na greškama se uči, pametan na tuđim, a glup na svojim, sam što ovakve stvari koje se tiču ljubavi svatko mora osjetiti na svojoj koži!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlikavac je napisao/la: › nije stvar da ju ne volim, volim ja nju al ne na način na koji ja mislim da bi taj osjećaj trebao izgledat tj. moje mišljenje o tom osjećajui!!
Vrlo vjerojatno to vise nikad neces ni osjetiti na onakav nacin.

Svakom vezom intenzitet osjecaja i dozivljavanje ljubavi slabe, a ako hvatas svoje vrsnjakinje, onda svakako trebas znati da su s godinama ribe sve sjebanije. Bas kao i ti (mi).

Ne sjeca se dzaba Jura svog prvog poljupca i nije za dzaba samo on bio sladak.

S vremenom taj predivan osjecaj ishlapi i ono sto ostane je cista pragmatika, nastavak vrste i ocajnicki pokusaji i grebanje za ponovnim dozivljavanjem ljubavi tog intenziteta.

Oni koji su svjesni da to nije moguce se skuliraju i znaju sto zele. Oni koji toga nisu svjesni izgore u svojim lutanjima, bas poput dzanera koji svakim novim pokusava dozivjeti pri shut.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaoooo,,,fak,,,ja sam jebeni džaner,,,,,nikada se neću skulirat,,,ne mogu,,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2007. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
insomnia kaže letećem mungosu:
insomnia je napisao/la: ›
ajme, pretpostavljam da si ti onaj moj izgubljeni brat blizanac, kojemu je, kad su nas razdvajali, ostalo pola moga mozga.. kao da sebe čitam.. Very Happy

pa, ako je svakom ostalo po pola mozga, onda to objašnjava puno toga... Very Happy


zbog ovakvih je (čitaj nezrelih) izjava i mladi Vjeko iz Bilja iz posta br.1 završio onako kako je završio.. Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2007. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlikavac je napisao/la: ›
i sad sam u vezi nekih 5 god +/- i nikad nisam to osjetio, a da je bilo iskreno, a cura je wife materijal. 100 puta smo se vraćali jedno drugom kao sve će biti uredu a, ni jedno ni drugo nema snage to prekinuti do kraja premda smo prekidali bezbroj puta!!


mišljenja sam kao i Fairy.. zašto li si, zaboga, ti još uvijek s njom...



zlikavac je napisao/la: ›
volim ja nju al ne na način na koji ja mislim da bi taj osjećaj trebao izgledat tj. moje mišljenje o tom osjećajui!!


ok, i kako bi, po tvom mišljenju taj osjećaj trebao izgledati??

znači, ti njoj nikada nisi rekao da ju voliš.. ? a da li je ona to rekla tebi ? kada?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlikavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma rekao sam joj i ona meni (al prva i nisam se uplašio neg jednostavno to onda nisam osjećao pa nisam ni htio ni mogao to reći)
premlad sam uletio u to sa 17 god i to je sve išlo nekom normalnom putanjom, šetnjice, pa pusice i ost. pa onda nakon dosta vremena sex, a ja sam osoba koja prvo mora vidjeti jel ima kemije pa onda osjećaji!! sjebano do jaja

p.s. čak mi je i jedan prijatelj nakon prvog prekida a to je bilo nakon nekih 1 i pol rekao da je to "početak kraja" mal ironično al na kraju se obistinilo!!!

p.p.s. rekao sam sve je to od osobe do osobe, svi smo mi različiti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
insomnia kaže letećem mungosu:
insomnia je napisao/la: ›
ajme, pretpostavljam da si ti onaj moj izgubljeni brat blizanac, kojemu je, kad su nas razdvajali, ostalo pola moga mozga.. kao da sebe čitam.. Very Happy

pa, ako je svakom ostalo po pola mozga, onda to objašnjava puno toga... Very Happy


zbog ovakvih je (čitaj nezrelih) izjava i mladi Vjeko iz Bilja iz posta br.1 završio onako kako je završio.. Very Happy

samo to ne! NE! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne volim kad mi netko kaze da me voli, jednostavno mislilm da se to ne govori nego pokazuje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d3m0
Offline
Ukupno postova: 39
Lokacija: Centar ^^
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sto ustvari volim te znaci.. mogu to reci potpuno hladno potpunom neznancu.. uzvrati smrdlivu recenicu i iskoristi >.<

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2007. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlikavac je napisao/la: ›
ma rekao sam joj i ona meni (al prva i nisam se uplašio neg jednostavno to onda nisam osjećao pa nisam ni htio ni mogao to reći)


ok, znači ti si njoj rekao da ju voliš, a maloprije si nam svima bio rekao da ju zapravo ne voliš.. ni nakon 5 god veze osijek031.com smile

eto baš to mene i živcira, kad ljudi to govore a ne misle to, jojjjj.... osijek031.com smile

d3m0 je napisao/la: ›
sto ustvari volim te znaci.. mogu to reci potpuno hladno potpunom neznancu.. uzvrati smrdlivu recenicu i iskoristi &gt;.&lt;


ajoj, ma nooo ... osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PasserBy
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2007. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protiv sam taktiziranja i suzdrzavanja u vezi… naravno da treba izraziti emocije, samo… te dve nesrecne reci (iz naslova), slabo vrse funkciju.

U najboljem slucaju, daju mi samo osecaj nelagode, u tezim varijantama ynaju da budu optuzujuce, obavezujuce. Skoro po pravilu, onaj ko ih izgovara ocekuje nesto zauzvrat.

… glasam za izbegavanje. Ne volim da razgovaram o emocijama. Na toliko se nacina moze izraziti, zasto je potrebno da se i verbalno potvrdi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lion
Offline
Ukupno postova: 22
Lokacija: Nepokoreni Grad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.09.2007. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Rijeci "volim te" treba izreci jednostavno kada to stvarno pocnes osjecati.... bilo to nakon mjesec dana ili nakon godinu dana, mislim kako je to najmanji problem....

totalno se slazem s tobo care

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2007. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PasserBy je napisao/la: ›
tezim varijantama ynaju da budu optuzujuce, obavezujuce. Skoro po pravilu, onaj ko ih izgovara ocekuje nesto zauzvrat.

da da, i sama sam istog mišljenja.. kao, nije bitno ako i ti to ne kažeš natrag toj osobi, ali naravno da bi si ta osoba onda mislila svašta, tj. da tebi vjerojatno uopće nije stalo do nje..

zasto je potrebno da se i verbalno potvrdi?


a nekako, kad nešto čuješ, onda si u to obično nekako i sigurniji, ne?
Ima ljudi kojima baš sve treba reći, tj. praktički nacrtati jer inače ne skontaju.. Imala osobno nekoliko takvih iskustava..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PasserBy
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2007. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam da nije tema, ali moram da se ne slozim sa ovim:
Leteci mungos je napisao/la: ›
Svakom vezom intenzitet osjecaja i dozivljavanje ljubavi slabe, a ako hvatas svoje vrsnjakinje, onda svakako trebas znati da su s godinama ribe sve sjebanije. Bas kao i ti (mi).

- Niti je sposobnost da se voli i zaljubljuje nekakav ograniceni resurs, koji se vremenom iscrpi.
- Niti su osecaji obrnuto srazmerni s akumuliranim znanjem.
- Niti se iz zavrsenih veza iznose samo frustracije

Zao mi je ako je to necije iskustvo, ali mi smeta da se to iznosi kao opstevazeci princip.
I te kako je moguce osetiti i strast i ljubav, jednako intenzivno i po ko zna koji put.
Mozda je drugacije, ali ne slabije, ne mlako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: