Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



''volim te'' prebrzo?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2007. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgovorio ja blesavo pri prvom spolnom činu, naravno. Ali pošto je cura bila way starija i iskusnija, razumjela je...

Danas sam jako oprezan. Čak kada to i osjećam, ponekad se isto bojim izgovoriti. Jednostavno sam se uhvatio da mi izgovor nije zvučao kako treba. Iako su osjećaji tu, izgovor mi je u q... Znam da zvuči smiješno, ali je živa istina. Uz napomenu da to mogu reći samo jednoj osobi...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2007. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Izgovorio ja blesavo pri prvom spolnom činu, naravno.


joj, ovo je onak kardinalna pogreška.. ali razumljiva Wink

bazooka_joe je napisao/la: ›
Jednostavno sam se uhvatio da mi izgovor nije zvučao kako treba. Iako su osjećaji tu, izgovor mi je u q... Znam da zvuči smiješno, ali je živa istina.


ovo je smiješno stvarno malo Very Happy još i na izgovor paziti, jojjjjj..... Rolling Eyes Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2007. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
ovo je smiješno stvarno malo Very Happy još i na izgovor paziti, jojjjjj..... Rolling Eyes Very Happy


Hebiga, ja sam dobar dio svoga života mucao. Prestao u dvadesetoj, iako mi se i dalje zna dogoditi. Jako pazim na izgovor, ukoliko rečenica ne zvuči kako spada, ponovit ću je. Osim kad sam pijan Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2007. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Hebiga, ja sam dobar dio svoga života mucao. Prestao u dvadesetoj, iako mi se i dalje zna dogoditi. Jako pazim na izgovor, ukoliko rečenica ne zvuči kako spada, ponovit ću je. Osim kad sam pijan Smile


aha, nisam znala da si na to mislio... sorry..
a ja si već zabrijala kao kak je bitno da to kažeš s nekim posebnim naglaskom.. južnjačkim, recimo Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2007. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolje ni ne govoriti... pusti je neka sama osjeti da je voliš ... i još nešto drugo... Heh Very Happy

Kresni je i onda joj reci SVIĐAŠ MI SE, MALA DOK POPUŠIM KUTIJU MI SMO ZAJEDNO... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2007. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad bi mi cura rekla da me voli nakon tjedan dana, nebi uopće pravio frku jerbo je i ćoravom očito da nema pojma štaje ljubav i ne misli to ozbiljno.
Ni sam to nikad ne govorim curama jer ni sam ne znam št je to i ne želim izmišljati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2007. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la: ›
Kad bi mi cura rekla da me voli nakon tjedan dana, nebi uopće pravio frku jerbo je i ćoravom očito da nema pojma štaje ljubav i ne misli to ozbiljno.


jab konto.. drolja, oće me navuć na sex ! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2007. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad kažeš "volim te", a sekundu kasnije se zapitaš "jesam li to trebao reći", onda si se zajebao. U protivnom je ok... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2007. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ok, dakle ja ponavljam pitanje... KADA? i što po vama riječi volim te zapravo obuhvaćaju? tj., kada ste vi sigurni da je to prešlo ''zaljubljenost'? jer, ja stvarno nemam pojma.. eto, nemam pojma!


kada shvatis koliko ti ta osoba znaci i pocnes je obozavati zbog toga sto je ona,sa svim svojim manama i vrlinama.... to je vrijeme kad reci volim te....
samo sam jednoj osobi do danas rekao volim te i nije mi zao,hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
romana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2007. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Kad kažeš "volim te", a sekundu kasnije se zapitaš "jesam li to trebao reći", onda si se zeznio. U protivnom je ok... Wink

svida mi se ova al isto tako mislim da je dovoljeno nekad ne reci nista nego pokazati da volis tu osobu jer meni se cini da danas mnogi izgovraj u te rijeci a zapravo nisu ni blizu prave ljubavi.








Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2007. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kent_slip je napisao/la: ›


kada shvatis koliko ti ta osoba znaci i pocnes je obozavati zbog toga sto je ona,sa svim svojim manama i vrlinama.... to je vrijeme kad reci volim te....
samo sam jednoj osobi do danas rekao volim te i nije mi zao,hehe


potpisujem .....

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2007. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
dala sam mu nogu jer sam smatrala da je nekome izjaviti tako što kao što je -volim te- (što ja osobno smatram jaaaaako ozbiljnim riječima) nakon samo tjedan dana poznanstva ništa drugo do obična nezrelost, jer jednostavno nije moguće nekoga ''zavoliti'' nakon tako kratkog vremena, to po meni uopće nije upitno..


bitno da si ti tim činom pokazala svoju zrelost Very Happy

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2007. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
bitno da si ti tim činom pokazala svoju zrelost Very Happy


molim lijepo Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2007. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poslije prekratkog vremena, jedino je moguce zavoljeti u slucaju da si dugo bez ikoga, i da toliko ocajno zelis voljeti i biti voljen da to cinis namjerno zanemarivsi prave osjecaje.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2007. 11:58 
Naslov:  Re: ''volim te'' prebrzo?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hhmmmm..dobro pitanje,,,ne mogu reći da sam teška na tome, mislim nekome reći da ga volim,,,,zapravo svojim prijateljima i psu i zapravo svima koje volim kažem par puta dnevno,,,,pa valjda eto i u vezi ne bih rekla, ako to ne osjećam,,,oanko zbiljski,,,,,e, a lik s kojim sam zadnjim brijala,,,,,dakle nismo bili u vezi nego smo se nešto kao natezali mjesecima u trenutcima maženja mi ispali" jel me voliš"? .....aaaa vot a fak...nisam mogla vjerovati da me to pitao,,,,nisam mu odgovorila,,,,poljubila sam ga,,,,,nakon par dana mi je rekao da me voli, a nakon tjedan dana mi je rekao kako se ne želi više nalaziti sa mnom jer misli da ne osjeća prema meni ono što bi trebao osjećati....eto.....toliko o važnosti fraze,,,,dakle, treba to reći kada to zaista osjećaš,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: