Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BASTION !!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
pa ocito tim ljudima ne smeta boja zidova...koliko sam ja shvatila prigovarju oni koji tamo ne zalaze...mene zanima koliko ce ljudi dati bastionu sansu?jer sad kad tu procitaju da je cuga skuplja odmah ce to prekriziti.

jasno da će to prekrižiti! da se razumijemo, ako netko ponudi nešto što mi odgovara, a nema konkurencije, dat ću i više novca. npr. u amaretu su nabavili crnog budweisera, od pola litre, koji košta 18 kuna, ali mi je to odlično pivo i na njega više-manje stalno idem. za tuborg ili neko takvo prosječno pivo od 0.33 kojega ima svuda da dam 17 kuna - nema šanse!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali ne mozete reci da cijene nisu prevelike...

Ja sam bio u Vodicama, vratio se prije tjedan dana i moram vam reci, koliko god da su vodite elitno i fensi mjesto na Jadranu, cijene su manje nego u Bastionu. Osim u Hacijedni vjerojatno, ali tamo nisam ni bio ( upad 50kn )

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PuKoTiNa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 286
Lokacija: Avalon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je najbolja bila situacija kada smo se mi socijalno neprilagodeni (metalci, alternativci, etc.) nasadili shminkeraju u taj krasni, fini, preuredeni BAstio...XD
P.S. - i da, cuga je preeeskupa, a cejke dolaze za 3 mjeseca max... chista ekonomska rachunica...^^

_________________
Céad míle fáilte, póg ma thoin
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ali ne mozete reci da cijene nisu prevelike...

Ja sam bio u Vodicama, vratio se prije tjedan dana i moram vam reci, koliko god da su vodite elitno i fensi mjesto na Jadranu, cijene su manje nego u Bastionu. Osim u Hacijedni vjerojatno, ali tamo nisam ni bio ( upad 50kn )


Ja ne znam gdje si ti bio, ali tamo je mala bavarija 16kn, votka 20kn, tequila 25kn itd... Jedino sto je bilo "pristupacno" jest toceni tuborg 1dcl=3kn i buteljica vina jer se to niti ne pije previse...

Koliko god da imam novaca, nemos mi malo pivo naplatit 16kn.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="DonQuijote"]
betty je napisao/la: ›
pa ocito tim ljudima ne smeta boja zidova...koliko sam ja shvatila prigovarju oni koji tamo ne zalaze...mene zanima koliko ce ljudi dati bastionu sansu?jer sad kad tu procitaju da je cuga skuplja odmah ce to prekriziti.

jasno da će to prekrižiti! da se razumijemo, ako netko ponudi nešto što mi odgovara, a nema konkurencije, dat ću i više novca. npr. u amaretu su nabavili crnog budweisera, od pola litre, koji košta 18 kuna, ali mi je to odlično pivo i na njega više-manje stalno idem. za tuborg ili neko takvo prosječno pivo od 0.33 kojega ima svuda da dam 17 kuna - nema šanse!
[/quote meni cijena cuga nije presudna za mijesto izlaska....bolje cu manje popit a bolju glazbu slusat...jer ako je bitna cijena onda je sve to preskupo i najjeftinije je kupit cugu u trgovini pa pit u parku a osim toga mislim da je u nasem mentalitetu da se mora ici van svaki vikend iako se nema love...pa ti je onda cuga preskupa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakva god da je ponuda u gradu uvjek će bit njurgavih cvilidreta...dobro Rajnus kaže,dok je stara garaža od tufne postojala,nikome nisu smetali zapišani wc-i jer za bolje nismo znali,krcato je bilo od četv.do ned. Curica je puštao sve moguće i nemoguće glazbene želje(i pozdrave) Smile i samo je bilo bitno dobro se provesti,a ne vidjeti i biti viđen...može svatko figurati kako hoće,gucci,puccci,mucci al' ak se ljudi ne znaju opustiti koja je svrha izlaska...? btw.hebeš čovjeka koji se mora oblokati da bi se dobro proveo,pijmo svi mineralnu! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
meni cijena cuga nije presudna za mijesto izlaska....bolje cu manje popit a bolju glazbu slusat...jer ako je bitna cijena onda je sve to preskupo i najjeftinije je kupit cugu u trgovini pa pit u parku a osim toga mislim da je u nasem mentalitetu da se mora ici van svaki vikend iako se nema love...pa ti je onda cuga preskupa

e, sad si se stvarno namjerila na pravog! Smile ne da ne idem van svakog vikenda, nego ne idem više ni jednom mjesečno! ne zbog novaca, nego jer mi se ne ide. rađe ću otići tijekom dana ili predvečer na neku cugu (pa makar to bio i bud po 18 kuna), to mi predstavlja veće zadovoljstvo nego izaći noću u prostor koji mi se ne sviđa, slušati "glazbu" koja mi se ne sviđa i među ljude koji mi također nisu osobito simpatični (čast izuzetcima). i na sve to još platiti cugu duplo više nego po ostalim sasvim sličnim mjestima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 13:33 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je bilo super!! Very Happy odlično je uređeno!!!!
fora je što je tak bilo puno ulickanih i puno onih što ih boli briga na jednom mjestu,bar kad bi uvijek bilo tak,zaš ne!Smile ..bio je disco...svjetla...jebiga cuga je skupa..al što sad..kad pijem svejedno pijem prije izlaska,ko pretpostavljam većina.. Wink
i istina,u haciendi je tak skupo,pričala mi je prijateljica!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni isto bilo super i onak ako ce biti kako sam cuo svaka cast pa i onak se uvijek napijem ranije
cemu problem doduse tamo pivo uzet jedno i kulirat cijelu vecer Wink heheheh

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wastedbass je napisao/la: ›
meni isto bilo super i onak ako ce biti kako sam cuo svaka cast pa i onak se uvijek napijem ranije
cemu problem doduse tamo pivo uzet jedno i kulirat cijelu vecer Wink heheheh


nažalost nije tako. visoke cijene rastjeraju svu dobru ekipu. i privuku sponzoruše.

frajeri koji su spremni bacat novce na smijesno skupe runde mene ne zanimaju. ne zato što imaju love, već zato što imaju potrebu to pokazat na krivi način.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
teuss
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek, ba!! zadar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a valjd ne ce pustati cajke. ima q-club i ostala mjesta za sarafenje zarulja, ne sad i bastion.. DAMN Crying or Very sad

_________________
Ne usuđujemo se objesiti od straha da nam ne spadnu hlače
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
frajeri koji su spremni bacat novce na smijesno skupe runde mene ne zanimaju. ne zato što imaju love, već zato što imaju potrebu to pokazat na krivi način.


hmmm bolji nacin je imao Bill Drummond iz grupe KLF. gospodin je zakacio milijun britanskih funti u novcanicama na pano, polio benzinom i zapalio Smile

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kad te hoce posevit bez runde opet ne valja osijek031.com smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
A kad te hoce posevit bez runde opet ne valja osijek031.com smile


I rest my case! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta je falilo starom Bastionu, da su ga morali ovak unakazit?! Najgori kič sa sela, "viđi majko što se sjaji".
Zašto bi imali srednjovjekovni grad, kad za samo par milijuna eura više možemo dobiti bastarda između Dublina, Las Vegasa i Čačka?

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: