Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BASTION !!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a nije istina...bastion je sad baš onak fancy.... mislim ja nisam imala niš protiv i onog starog bastiona iamo je onak neku atmosferu...al ovo što su sad napravili od njega ej predobro..samo da ne bude cajki i sve će bit ok...

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la: ›
Šta je falilo starom Bastionu, da su ga morali ovak unakazit?! Najgori kič sa sela, "viđi majko što se sjaji".
Zašto bi imali srednjovjekovni grad, kad za samo par milijuna eura više možemo dobiti bastarda između Dublina, Las Vegasa i Čačka?


Ovo je pravo laičko shvaćanje dizajna interijera. Iako nisam još bio u Bastionu, savjetovao bih citiranom da posjeti pokoji night club u drugim starim gradovima. Kakav srednjovjekovni grad? Tvrđa nema nikakve veze sa sednjim vijekom, da ne govorimo da se konzervira vanjski dio građevina, a ne interijer.
Šta je falilo starom bastionu? Da ne nabrajam, falilo mu je sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LOLA13
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 15:13 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuiote je komedija!

Naime, čovjek koji više ne izlazi pa ČAK ni jednom mjesečno našao se bitnim kritizirati lokal kao što je Bastion!!! Pa baš njemu ova tema ne bi trebala biti bolna!

Bila sam jučer tamo i bilo je fenomenalno, samo neka tako nastave! Ne postoji nikakav VIP dio, jučer su tamo bili pozvani prijatelji od vlasnika lokala, ubuduće je sve otvoreno.

Nadam se da se pesimistički stav ljudi s foruma glede cajki neće ostvariti!
Molim gore navedene da se prestanu kukati i uživajte u onome što Bastion trenutno pruža.

Pozdrav Betty i njezinom načinu razmišljanja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što se tiče ove čiste ekonomske računice, da je cijela mudrost otvoriti birtiju, staviti visoke cijene i nakon nekog vremena ubaciti narodnjake, mogu samo reći da ako je to istina, evo mene s takvom birtijom za mjesec dana.

Nadam se da neće biti narodnjaka, jer mi je već dosta agresivnih ćelavih polu-propalica čija je životna želja biti mafijaš. Dosta je i klatarenja po jednoj ulici Tvrđe, zagušljivim lokalima, mlađarijom koja pokušava impresionirati tučama na svakom uglu, rasturenim WC-ima, znojnim gužvama, itd.

Ako je cijena koju moram platiti da ovo izbjegnem 17 kuna za pivo, platit ću je. Platit ću i duplo, samo da se konačno otvori mjesto na koje možeš dovesti neku stariju, ozbiljniju osobu izvan Osijeka, koja ima malo previše kulture da bi slušala narodnjake, a punk je izguštala kao adolescent.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja ne znam gdje si ti bio, ali tamo je mala bavarija 16kn, votka 20kn, tequila 25kn itd... Jedino sto je bilo "pristupacno" jest toceni tuborg 1dcl=3kn i buteljica vina jer se to niti ne pije previse...

U gotovo svim kaficima uz plazu je 0,5L tocenog ( Tuborg i Ožujsko )14-18 kn...
A u jednom ima i krigla od 1,5L Ožujskog i košta 30kn...

Ostalo me nije zanimalo pa nisam ni gledao...

Za Hacijendu, Exit i jos 2-3 kafica u koje nismo ni mislili jer su izgledali prefensi i šminki, ne znam, niti me zanima, u Vodicama ima dovoljno mjesta za izaci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne malecka, danas svi u Excalibur na čarobnicu u 21:00 pa onda kud koji mili moji (npr. na Belfast)

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
teuss
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek, ba!! zadar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko je pivo u bastionu!?!?!?!?!
btw, eo ako nekog zanima, ima i slikica na panonius.com

http://www.panonius.com/nightlife/view_album.php?page=3&albumID=99

_________________
Ne usuđujemo se objesiti od straha da nam ne spadnu hlače
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › sinoć je bilo komično vidjeti napirlitane curetke pored dugokosih metalaca....

to je i meni bilo tragikomično...

još ona disko svjetla. kad majstor rasfitlji ko da zora sviće, a ti mamuran oči otvorit ne moš....

a ljudi za čega vam služi konzum u tvrđi??? za ribara i skaj kolu... to je osječki trade mark... za 20 kn ubiješ se na promenadi. pojedeš bureka za medeka. i onda na 1 pivo u bastion... nije baš neka prebvelika računica

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Upravo se o tome radi... Svi samo seruckaju ko cangrizave babe. Ne odgovara im boja zidova, plocice u WCima, ovo-ono. LJudi moji stara Tufna je bila garaza i rupa nad rupama, a tamo je provod bio nenadjebiv. Zasto zasto je ljude bolilo briga...


Moj je izbor i moje pravo birati lokale. Isto kao što je moje pravo posrat se po lokalu ili 'klubu'. Recimo i Mini Teatar je garaža pa se puno bolje zabavim tamo nego bilo gdje u gradu. Bez obzira na cijenu cuge (u westu je 5kn), mjesto biram prema vibrama koje to mjesto ima. OBP, recimo, nema dušu. Big Ben tako-tako, bude oke kad su svirke, cadillac - nužno zlo. U tufnu ne idem jer mi se ne pleše. Neću ni u bastion sigurno par godina. A dotad će to već postati krčma dostojna mog pišanja i bljuvanja po wc-u...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a vidi seljaka! nema doma wc.

Za Obp stoji da nema baš vibru,al' za organizaciju nekog domjenka npr.nije loš izbor...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 16:16 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvi dojam, bzvz...ulupano je para to se vidi, al meni prostor djeluje totalno hladno, al ok, to je osoban dojam, na stranu to...al cuga im je perverzna, najjace mi je fora malo pivo je 0,25 a veliko 0,33, cuj ovo veliko?! mene mjesto najvise podsjeca na kino zgradu, posebno s onim balkonima gore...prognoza, za mjesec dana se zatvara ili tresu cajke...eh da je barem neko mjesto poput Bunkera....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znaci kad se sve zbroji i oduzme trebalo je samo okrecit ,jer pivo je najvaznije... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
znaci kad se sve zbroji i oduzme trebalo je samo okrecit ,jer pivo je najvaznije... Rolling Eyes


Pa ne idem u birtiju ocjenjivati vrijednost hrastovine i mramora, idem se napit', jebemu!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ne moraju svi lokali u gradu biti birtije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
pa ne moraju svi lokali u gradu biti birtije


Birtija je ono di ima piva, vina i rakije. Sve ostalo su kafane...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: