Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BASTION !!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bas me zivo zanimaju komentari lokalnih zapomagala. Prilicno sam uvjeren da im ni tamo nece odgovarati jer ce u principu tamo zalaziti isti ljudi kao u Qu, Luni etc...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 11:07 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo gledajte kada mu promet pocne padati kako se cajka pusta...pa zasto bi zaradjivao 10000 kn kad moze 50000....ovaj grad je osudjen na jebenu cajku a to su krivi svi oni koji ju posjecuju.primitivizam,seljastina,malogradjanstvo etc...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam bila..i ok je... lijepo uređeno ali bojim se ..tj načula sam da već od ponedjeljka puštaju samo cajke..ajde molim vas ako neko ima drugačiju info neka me razuvjeri.... PLEASe jer stavrno bi bilo šteta kad bi sad i tam puštali sam cajke... al jučer je bilo pre dobro..a danas na belfast svi!!!!!!!!!!!!!!

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 11:15 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

codar je napisao/la (Pogledaj post): › ovaj grad je osudjen na jebenu cajku a to su krivi svi oni koji ju posjecuju.primitivizam,seljastina,malogradjanstvo etc...


Ma jel? Pa evo jedan disco bez cajki...evo prilike za izlazak... Kad/ako se zatvori opet ce biti kuknjava...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam bio u bastionu na kraju... kad pročitaš ovo sve... čak mi i ne bude krivo... no zato možda danas skoknem...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije problem novac, problem je sto to ne vrijedi toliko Smile

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zatvorit ga nece nikad jer ce jako dobro zaradjivati uuz cajke....zato ljudi idite sto vise tamo da ne pocne pustati cajke...ali opet cijene su problem,a jebiga,ne moze sve

_________________
everest neverest...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

skoknuh tamo negdje oko ponoći ili nešto iza i bila je prevelika, pregrozna gužva što je bilo i za očekivati. možda skoknem kasnije čisto da vidim na što će sve to skupa ličiti kada se prašina slegne...
fancy i lijepo. i jopet je bilo zanimljivo vidjeti kako se izmiješala "alter" i "fensi" ekipa na jednom mjestu Very Happy
zvuk je bio kvalitetan što se wc1 tiče, stage je malo malen, i jel' se to meni čini ili ih opet nije bilo svih 10 na okupu?! :/

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malecka je napisao/la (Pogledaj post): › tj načula sam da već od ponedjeljka puštaju samo cajke..

je, dolazi miroslav ilić.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TEDDYPICKERR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravu si ali su imali dirigenta i prodavačicu cdja.ne znam jel uvjek imaju dirigenta ako da onda je to super ako ne trebaju ga ODMAH nabaviti.baš mi je to kul

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma gužva je bila samo vanka, a jednom kad se ušlo unutra, bilo je mjesta dovoljno i za pantomimu.....
Cuga - preskupa, vizualno je prostor tako loše osmišljen da je čak i meni koji imam estetske sposobnosti voluharice jasno da neke stvari ne idu zajedno, klime piče i piče, al da se netko nije sjetio otvoriti prozor kod stagea, ljudi bi padali u nesvjest od vrućine, balkoni za vip area. Kao mjesto za izlazak prostor se mora profilirati, sinoć je bilo komično vidjeti napirlitane curetke pored dugokosih metalaca....
Malecka od koga si čula da će tamo bit cajke?

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako svi budu imali ovakav stav a za mj dana cajke....onda ce tako i biti, zvucite ko kronicni alkoholicari kojima je kvaliteta lokala odredena cijenom cuge....zar nije bolje tamo i skuplje platit cugu ali manje popit i za tu razliku slusat normalnu glazbu???prestanite kukat, u q clubu su cijene bile normalne pa nitko nije dolazio, a oni od zraka ne mogu zivjeti, i sad se svi cude sto se tamo cajke pustaju, pa moraju i oni vratit ulozeno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja neću ništa komentirati dok ne dođem tamo... i vidim sve iz prve ruke... ali lijepo je imati mjesto s normalnom glazbom, pa makar je i cijena malo skuplja... sjedne na jedno pivo, slušaš mjuzu, opustiš se s društvom...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › ako svi budu imali ovakav stav a za mj dana cajke....onda ce tako i biti, zvucite ko kronicni alkoholicari kojima je kvaliteta lokala odredena cijenom cuge....zar nije bolje tamo i skuplje platit cugu ali manje popit i za tu razliku slusat normalnu glazbu???prestanite kukat, u q clubu su cijene bile normalne pa nitko nije dolazio, a oni od zraka ne mogu zivjeti, i sad se svi cude sto se tamo cajke pustaju, pa moraju i oni vratit ulozeno.


Upravo se o tome radi... Svi samo seruckaju ko cangrizave babe. Ne odgovara im boja zidova, plocice u WCima, ovo-ono. LJudi moji stara Tufna je bila garaza i rupa nad rupama, a tamo je provod bio nenadjebiv. Zasto zasto je ljude bolilo briga...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2007. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Rajnus"]
Bas me zivo zanimaju komentari lokalnih zapomagala. Prilicno sam uvjeren da im ni tamo nece odgovarati jer ce u principu tamo zalaziti isti ljudi kao u Qu, Luni etc...
[/quote pa ocito tim ljudima ne smeta boja zidova...koliko sam ja shvatila prigovarju oni koji tamo ne zalaze...mene zanima koliko ce ljudi dati bastionu sansu?jer sad kad tu procitaju da je cuga skuplja odmah ce to prekriziti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: