Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Liga 16

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2007. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Pa kolko sam skonto svi koje znam su protiv lige 16, 90% ljudi na forumu (bar oni koji su postali na ovaj topic) su protiv lige 16, gotovo svi klubovi iz prve lige su protiv lige 16, pa bilo bi stvarno smiješno ako je 80% RH protiv lige 16 da prijedlog prođe.

ali zaista nas ne bi trebalo čuditi ako taj prijedlog prođe... nije bitno koliko je ljudi protiv, nego koliko je "Velikih" ljudi za taj prijedlog...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2007. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tu si u pravu, ma i ako prođe, što postoji velika mogućnost zbog "Velikih", nevjerujem da će se održat na životu dulje od 1-2 sezone.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Burence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 143
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.08.2007. 19:31 
Naslov:  Re: Liga 16
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na sjednici kad je štimac izabran za predsjednika svi osim predsjedništva NK Osijeka i Intera su glasali za štimca, dok su osijek i inter bili za nekog lika iz dinama.. zato je mamić povukao sve svoje igrače sa posudbi i proslijedio ih u inter.. ovi koji su glasali za štimca, navodno su glasali zbog njegovog programa tj. zbog lige 16, tako da..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tuvok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Ispod moje škembe
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2007. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam dugo bio na 031 forumu, naisao sam zanimljivu temu. liga 16 ima svoje prednosti i nedostatke. naveli ste vec da se time gubi kvaliteta, sto se apsolutno slazem s vama. s druge strane, prednost lige 16 je u tome sto ce ta liga afirmirati mnogo vise mladih igraca, nece se morati kupovati sumnjiva roba iz albanije,makedonije ili bosne. dakle, osijek bi to prvenstvo mogao bez problema odigrati sa nekoliko juniora u ekipi a da ne ispadne iz lige, ti igraci bi za godinu-dvije stekli iskustvo igranja u prvoj ligi sto bio veliki dobitak za nk osijek, ovako vecina tih igraca zavrsi na posudbama, da bi na kraju propali. sjetimo se samo dejana prijica, koji je bio jedan od najvecih talenata u hrvatskoj, di je sada? rezerva, rezervama ili je otisao u nekog drugoligasa ako se ne varam? tkavih slucajeva ima koliko hocete, HNL je puna igraca iz osijeka, mislim da nema niti jedan prvoligas a u kojem ne igra niti jedan osjecanin. evo, tek krajem prosle sezone je brko poceo uvoditi mlade igrace kao sto su niksic,pranjic,loncarevic,solic itd. nadam se da je pred tim mladicima velika karijera te da ce dokazati da nisu slucajno prije 2 sezone sa juniorima osvojili kup i prvenstvo. a onog primorca se treba podhitno rijesiti. taj mali nezna sutnit loptu a kamoli zabiti gol. sad sam vec otisao malo OT, ali morao sam jer sam se sjetio nedjeljne tekme. toliko od mene zasad, pozdrav svima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tuvok je napisao/la: ›
nisam dugo bio na 031 forumu, naisao sam zanimljivu temu. liga 16 ima svoje prednosti i nedostatke. naveli ste vec da se time gubi kvaliteta, sto se apsolutno slazem s vama. s druge strane, prednost lige 16 je u tome sto ce ta liga afirmirati mnogo vise mladih igraca, nece se morati kupovati sumnjiva roba iz albanije,makedonije ili bosne. dakle, osijek bi to prvenstvo mogao bez problema odigrati sa nekoliko juniora u ekipi a da ne ispadne iz lige, ti igraci bi za godinu-dvije stekli iskustvo igranja u prvoj ligi sto bio veliki dobitak za nk osijek, ovako vecina tih igraca zavrsi na posudbama, da bi na kraju propali. sjetimo se samo dejana prijica, koji je bio jedan od najvecih talenata u hrvatskoj, di je sada? rezerva, rezervama ili je otisao u nekog drugoligasa ako se ne varam? tkavih slucajeva ima koliko hocete, HNL je puna igraca iz osijeka, mislim da nema niti jedan prvoligas a u kojem ne igra niti jedan osjecanin. evo, tek krajem prosle sezone je brko poceo uvoditi mlade igrace kao sto su niksic,pranjic,loncarevic,solic itd. nadam se da je pred tim mladicima velika karijera te da ce dokazati da nisu slucajno prije 2 sezone sa juniorima osvojili kup i prvenstvo. a onog primorca se treba podhitno rijesiti. taj mali nezna sutnit loptu a kamoli zabiti gol. sad sam vec otisao malo OT, ali morao sam jer sam se sjetio nedjeljne tekme. toliko od mene zasad, pozdrav svima

ali to s mladim igračima ima i loše strane. svi oni bi sigurno htjeli otići u dinamo ili hajduk, tamo bi bili dovedeni kao veliki talenti, sjedili bi na kraju na klupi i vratili se natrag u drugu treću ligu. dva najbogatija kluba u Hrvatskoj bi to previše iskorištavali, a pare bi se vrtile samo oko njih.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tuvok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Ispod moje škembe
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2007. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: › ali to s mladim igračima ima i loše strane. svi oni bi sigurno htjeli otići u dinamo ili hajduk, tamo bi bili dovedeni kao veliki talenti, sjedili bi na kraju na klupi i vratili se natrag u drugu treću ligu. dva najbogatija kluba u Hrvatskoj bi to previše iskorištavali, a pare bi se vrtile samo oko njih.


ne vjerujem bas da dinamo i hajduk imaju namjeru imati 50 igraca u svom kadru. dinamo i hajduk su danas kud i kamo bolje momcadi nego li su bili u ono vrijeme pa im ne pada na pamet da gomilaju igrace i bacaju novac u vjetar. najbolje za mlade igrace je da imaju cvrste ugovore sa klubovima na nekih 5 godina, i da ne budu robovi mamiceve managerske agencije. dosad je, koliko se sjecam, bio samo jedan slucaj da je osijek tako popusio sa mladim igracima, mislim da su izvukli pouku na tome. vjerujem da se sjecas neznam vise tocno koje sezone, mislim 2003/2004 kada je u mladoj repki bilo dosta igraca iz osijeka koji su na kraju sezone zavrsili u dinamu (pranjic,ljubojevic,buljat,). drugdje su otisli brkic (rijeka) i mikulic (genk). imamo i lijep primjer kako se ti mladi igraci mogu za masne novce prodati sto je bio slucaj sa vranjesom i babicem. na stranu to gdje su otisle pare, samo da ukazem na cinjenicu da se iz osijeka moze u inozemstvo. bjelica je isto primjer, ali specifican, on je javno rekao da nikad u svom zivotu nece igrati niti za dinamo niti za hajduk, stoga njegovo ime skandira kohorta cijelo vrijeme na utakmicama, te vjesaju transparente sa njegovim imenom. volio bih kada bi svi mladi igraci osijeka slijedili njegov primjer privrzenosti maticnom klubu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2007. 12:20 
Naslov:  Re: Liga 16
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako bi po pravilima mogla krenut tek 2009. Štimke je jučer demonstrirao svoju moć i Ljiga 16 kreće 2008.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2007. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel to zaprave il zajebavaš, nisam gledo ni slušo medije ovih dana tak da ne znam šta se zbiva oko mene?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2007. 19:31 
Naslov:  Re: Liga 16
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne zajebavam, sinoć bio sastanak u Rusanovoj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2007. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ova utakmica je bila još jedna reklama za Ligu 10 koja nam treba pod svaku cijenu.
Inače možemo samo sanjati. Čak i pretkola...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 0:00 
Naslov:  Re: Liga 16
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je najbolje kako su se pjenili na suca, a u Hrvatskoj suci deset puta gore za njih navlače.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tuvok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Ispod moje škembe
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislili su da je hauge drazenko kovacic ali su se zajebali. nisu navikli na pravedno sudjenje kao sto je "pravedno" u hnl-u. cestitke werderu na zasluzenoj pobjedi. e sad je na redu auxerre. ipak je kroacija limitiran klub, werder nije cakovec ili pula

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači od sljedeće godine kreće još veče rasulo u nogometu, kao da ovo dosad nije bilo dovoljno grozno, baš se pitam koji će nam to klubovi sljedeće godine "popravit" ligu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Znači od sljedeće godine kreće još veče rasulo u nogometu, kao da ovo dosad nije bilo dovoljno grozno, baš se pitam koji će nam to klubovi sljedeće godine "popravit" ligu Very Happy

Sesvete, Dragovoljac, Pula i Solin su među favoritima. A u igri su još Segesta, Mosor, Trogir i Pomorac.

Sve veliki nogometni centri! Twisted Evil

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 11:22 
Naslov:  Re: Liga 16
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto mogu se pohvalit da su smanjili muljaže, bar u donjem domu jer nitko ne ispada pa će bit liga bez briga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: