Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Liga 16

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2007. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledo baš sinoć na vinkovačkoj tv, bio Štimac, uvatili ga na nekom teniskom terenu, pa kao intervju, za tjedan dana bi trebala bit sjednica pa će odlučit.I dalje je uvjeren da će liga 16 proć.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2007. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Gledo baš sinoć na vinkovačkoj tv, bio Štimac, uvatili ga na nekom teniskom terenu, pa kao intervju, za tjedan dana bi trebala bit sjednica pa će odlučit.I dalje je uvjeren da će liga 16 proć.

samo neka se nada... iako u ovakvoj državi svašta može proći...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2007. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dok god bude ovakvo suđenje kakvo je i sinoć bilo u gradskom vrtu, svejedno nam je kako će izgledati liga i koliko će klubova u njoj biti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2007. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
dok god bude ovakvo suđenje kakvo je i sinoć bilo u gradskom vrtu, svejedno nam je kako će izgledati liga i koliko će klubova u njoj biti.

i dok bude ovakvih nepotrebnih navijačkih nereda...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Burence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 143
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.08.2007. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Gledo baš sinoć na vinkovačkoj tv, bio Štimac, uvatili ga na nekom teniskom terenu, pa kao intervju, za tjedan dana bi trebala bit sjednica pa će odlučit.I dalje je uvjeren da će liga 16 proć.


ha čuj, s obzirom koliko je predstavnika klubova glasalo za njega kao predsjednika, mislim da ima dosta dobre šanse da to i postigne..al nikad ne znaš kad se sve to odvija "ispod stola"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2007. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: › Gledo baš sinoć na vinkovačkoj tv, bio Štimac, uvatili ga na nekom teniskom terenu, pa kao intervju, za tjedan dana bi trebala bit sjednica pa će odlučit.I dalje je uvjeren da će liga 16 proć.


Stimac, kao i ostali koji tiplaju na ligu 16 ili Ligu 100, su oni koje ne zanima previse nogomet, nego pare koje se u njemu vrte.

A, cinjenica je da bi se vise para vrtjelo u Ligi 16, jer bi tada i seoski serifi iz manjih hrvatskih gradova mogli dokazivati svoju moc forsirajuci lokalne privredne jedvaprezivljavajuce subjekte na sufinanciranje lokalnih nogometnih klubova. A, tko bi od prepostenih poduzetnika i politicara u Hrvatskoj mogao biti toliko lud i odbiti takvu priliku za pranje novca?!

Sindrom Beckhama u Mrdusi Donjoj, s financijskim ucinkom!

Samo idealisti koji kao vjerna pastva redovito pohadjaju utakmice ili bleje u televizore, mogu misliti da se u raspravi o Ligi 10, Ligi 12 ili Ligi 16 radi o sportu i kvaliteti nogometa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2007. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Samo idealisti koji kao vjerna pastva redovito pohadjaju utakmice ili bleje u televizore, mogu misliti da se u raspravi o Ligi 10, Ligi 12 ili Ligi 16 radi o sportu i kvaliteti nogometa.

ali ja ipak mislim da kvalitetan nogomet donosi više novaca kvalitetnom klubu, nego što bi taj klub imao koristi od nekih lokalnih šerifa. za samo sudjelovanje u ligi prvaka se dobije nekoliko milijuna eura, plus 600.000 eura za pobjedu i 300.000 eura za nerješen rezultat u skupini, a tih je utakmica u skupini 6! pa da i ne prođu skupinu, računoj koliko to može biti novaca godišnje! mislim da se kvalitetnijim klubovima ne isplati podržati ligu 16, bez obzira na štimca ili bilo kog drugog.


Zadnja promjena: DonQuijote; 20.08.2007. 19:25; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2007. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Samo idealisti koji kao vjerna pastva redovito pohadjaju utakmice ili bleje u televizore, mogu misliti da se u raspravi o Ligi 10, Ligi 12 ili Ligi 16 radi o sportu i kvaliteti nogometa.

ali ja ipak mislim da kvalitetan nogomet donosi više novaca kvalitetnom klubu, nego što bi taj klub imao koristi od nekih lokalnih šerifa. za samo sudjelovanje u ligi prvaka se dobije nekoliko milijuna eura, plus 600.000 eura za pobjedu i 300.000 eura za nerješen rezultat u skupini, a tih je utakmica u skupini je 6! pa da i ne prođu skupinu, računoj koliko to može biti novaca godišnje! mislim da se kvalitetnijim klubovima ne isplati podržati ligu 16, bez obzira na štimca ili bilo kog drugog.

Jedini je problem što je jedino Dinamo otvoreno protiv lige 16.
Dok je Hajduk za nju, nije mi jasno zašto...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2007. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa vjerojatno netko iz Hajduka ima više svojih prstiju u tome nego netko iz Dinama ili....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2007. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ili mamić samo želi uvijek biti protiv štimca...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2007. 22:58 
Naslov:  Re: Liga 16
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je liga 16 gotova stvar jer obzirom da je u dnu tablice gužva ovi će grebat svim sredstvima da izbjegnu ispadanje što znači liga bez briga do kraja sezone.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Burence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 143
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.08.2007. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i opet cemo gledat jos dosadniju ligu sa prodanih zadnjih 10 kola...

_________________
www.pivopije.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2007. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › ili mamić samo želi uvijek biti protiv štimca...

Mislim da nije to ovaj put. Već godima se govori o ligi 16 dok Dinamo govori o ligi 10. Mislim da su neko vrijeme i Rijeka, Osijek i Varteks bili za ligu 10. Ne znam kako sada stoje s tim?

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2007. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la: ›
aethur je napisao/la (Pogledaj post): › ili mamić samo želi uvijek biti protiv štimca...

Mislim da nije to ovaj put. Već godima se govori o ligi 16 dok Dinamo govori o ligi 10. Mislim da su neko vrijeme i Rijeka, Osijek i Varteks bili za ligu 10. Ne znam kako sada stoje s tim?

čini mi se da sam negdje pročitao da su i oni protiv toga, ali nisam siguran.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2007. 13:00 
Naslov:  Re: Liga 16
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa kolko sam skonto svi koje znam su protiv lige 16, 90% ljudi na forumu (bar oni koji su postali na ovaj topic) su protiv lige 16, gotovo svi klubovi iz prve lige su protiv lige 16, pa bilo bi stvarno smiješno ako je 80% RH protiv lige 16 da prijedlog prođe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: