Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kritika portala 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 7:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni ovdje fali belosvetskih tračeva. mislim... sirota mala bogatašica paris hilton tolke dane trunula u zatvoru, a mi ni "av"!

to nije u redu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2007. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Moja kritika je usmjerena prema "kreteno-balkanoidnim formama ponasanja".

Vecina onih koji imaju soli u glavi i godine na grbaci su napustili forum odavno! Zasto? Zbog malog mentaliteta jedne osobe, iste osobe koja sad kritizira administraciju portala. Administraciju portala koja mu je dozvolila beskrajni verbalni proljev i osobno vrijedjanje svake osobe koja bi pruzila suprotno misljenje.

Ako zelis bolje teme ili rasprave bilo bi dobro da naucis neke osnovne pojmove komunikacije koje vecina kulturnih ljudi danas posjeduje. Komunikacija je dvosmjerni put koji trazi ne samo dobar govor nego i sposobnost prihvacanja tudjeg govora. Naravno poslusati tudji govor je jedno, cuti ga je sasvim drugo.

Prema tome budi vjeran citatelj ali otvori malo te slijepe oci.


istina,istina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2007. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

auppphhh nema me 15 dana i pomislih da ste mi falili, kad ono niste ni malo.
Opet ista ekipa udruženo napada jadnu 8-cu.
Sad još optužuju i one koje se slažu s njegovim mišljenjem. Sve u svemu 8 svaka čast na 8 stranici topic-a, rijetki su likovi koji se time mogu pohvaliti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.08.2007. 17:35 
Naslov:  Re: Kritika portala 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i sve u svemu čini mi se nekako kako ovaj forum nije nikako izgubio svoju bit i ovaj topic je pravi primjer za to...iskreno tek sam sad primijetila temu i čitam čitam od prve stranice i ne mogu prestat čitat,vaša razmišljanja prijedloge kritike (konstruktivne ili ne) nije ni bitno.... Wink cilj je postignut...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.08.2007. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OSMICE VRATI SE!!!!!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.08.2007. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, pročitah danas da je Parisin tatica sve pare dao u dobrotvorne svrhe, jel to istina? Mislim, ne vjerujem baš, ali nije isključeno...

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.08.2007. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la: ›
E, pročitah danas da je Parisin tatica sve pare dao u dobrotvorne svrhe, jel to istina? Mislim, ne vjerujem baš, ali nije isključeno...


Nije tata nego djeda.. On ipak jedini i dalje ima većinski udio u Hilton hotelima..

No, da se vratimo na prvobitnu temu..
Slažemo se da je forum zamro, slažemo se i da se dio ljudi grupira, učestalo nalazi na kavama pa samim time i "dodvorava" onima s kojima se i privatno druži.. I što mi tu možemo? Pa očigledno ništa.. Oni koji to žele i dalje će to raditi, znači nalaziti se na kavama i potvrđivati jedni drugima postove, oni koji ne žele - neće..
Ja sam se osobno pojavila na jednom sastanku u Vooduu, al prije nego je većina ekipa došla, otišla sam shvateći da zapravo ne želim upoznati te ljude iz razloga što neću više moći biti objektivna niti ću željeti iznositi neka svoja mišljenja i stvari koje su mi se dogodile u životu. Na žalost, previše puta sam se opekla pa sad pirim i na hladno, stoga ne želim da svi znaju tko sam i kako izgledam. U tome vidim prednsot foruma i neku svrhu njegovog postojanja.
Istina je i da postovi nekada znaju biti zamorni iz razloga korištenja predugačkih i kompliciranih riječi, ali to se barem da riještiti.. Nismo ovdje da se razbacujemo poznavanjem Klaića nego da konstruktivno iznesemo svoje mišljenje i samim time damo svoj doprinos svrsi foruma..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2007. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Ne osjećam bilo kakvu dužnost bavit se na ovom forumu pitanjima od općenarodnog značaja. Nije da smo članovi neke udruge!
Pogotovo što naše rasprave ionake služe samo za izbacivanje bijesa i frustracija, a ne mijenjaju ništa, čak i kad smo oko nečega suglasni i predstavljamo glas naroda.


ja ovo potpisujem!
ja osobno volim ovdje vidjeti neke novosti i komentirati teme koje mi se učine zanimljivima...
bez obzira jesu li "ozbiljnije" ili "zajebantske" naravi...
ne smatram se članom niti jednog klana i ovdje ubijem vrijeme kada mi je to potrebno...
ako nisam na nečijoj razini, neka mi se ne obraća i obratno...
ako me izvrijeđa, neka mu bude...

bazooka_joe je napisao/la: ›
@ekipa_koja_svako_malo_napušta_forum - odrastite, zaboga! Vaš su argument 'uvredljive replike egotripaša', a poseban topic otvara Vaš uvaženi alter ego svaki puta kad pravom egu pukne u glavu da ga britki, surovi cinizam vrijeđa. Ako ćete i dalje čitati Modru Lastu, Smib ili Mak, samo dajte, ali ne trošite onda hosting i bandwidth na ja_želim_biti_u_centru_pažnje proljeve po forumu.


e, i ovo mi je isto tako dobro rečeno...
mislim, ako ti je dopizdio forum, napusti ga i nemoj više uopće provjeravat što se događa, a ne zaprijetit odlaskom pa onda provjeravat tko plače za tobom... i sve to skupa komentirati....
baš me zanima koliko je ljudi na ovome forumu koji NISU zaprijetili odlaskom...
kako to samo smiješno zvuči...ZAPRIJETITI ODLASKOM!!!!
waaaaau!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.08.2007. 17:13 
Naslov:  Re: Kritika portala 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što se da zaključiti iz datuma mog pridruživanja o formiranju klanova, dodvoravanju i ignoriranju nisam pozvan a i ne želim govoriti. Možda se varam ali osnovna svrha ovog i svakog drugog foruma je iznošenje vlastitog mišljenja. Potpuno je normalno da se sa svačijim mišljenjem ne mogu složiti, isto je tako jasno da se sa mojim mišljenjem ne slažu svi. To forum i čini svrsishodnim i svi postovi čine ga bogatijim sve dok je zadržan sofisticiran način komunikacije. Ali čim netko počinje shvaćati forum kao poligon za zadovoljavanje vlastitog ega po meni time terorizira ostale članove. Osobno ne vidim ijedan razlog zašto bi osobno poznavanje nekih članova automatski značilo povlačenje ručne kočnice u vezi nekih topica i rasprava. Neznam za vas ali ja u potpunosti stojim iza svega što pišem, i eventualno upoznavanje s nekim od vas u budućnosti nebi bio razlog da promijenim svoja razmišljanja i na netu "pazim" šta pišem. I samo bih htio poslati glas podrške adminu čija su razmišljanja (barem je to moje skromno mišljenje) na nivou funkcije koju obnaša.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.08.2007. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je ovaj forum odličan za polagano i prikriveno privlačenje ljudi u moju tajnu organizaciju, kako bih uskoro mogao konačno zavladati svijetom.

Zbog toga je jasno da mi nije ni na kraj pameti upoznavati se sa drugim članovima foruma. Kada bih to napravio, bila bi otkrivena sva moja dvoličnost i nemoral, jer kako objasniti da nekog sustavno kritiziraš, a u isto vrijeme od njega zarađuješ grdne pare?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.08.2007. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
OSMICE VRATI SE!!!!!! osijek031.com smile


Vrati seeeeeeeeeeeeeeeeee Sad

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.08.2007. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vratit će se.. pod drugim imenom i avatarom.. to je ionako praksa ovdje..
Zašto ljudi uopće tako teatralno i odlaze?
Gluposti.

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.08.2007. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Vratit će se.. pod drugim imenom i avatarom.. to je ionako praksa ovdje..
Zašto ljudi uopće tako teatralno i odlaze?
Gluposti.


To ti je ko da gledaš vlastiti pogreb, pa da vidiš ko će doć, ko plače, a ko nariče... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da ne otvaram novi topic, dovoljan je jedan pod nazivom Kritika.
No, naime to se događalo u zadnjih nekoliko dana.
Za svaki problem neki su useri otvarali topice.
Nabrajati ih nema potrebe, jer već se to prežvakalo i svi znaju o čemu se radi.
Prije dvije noći se digla svojevrsna buna na forumu. Spontano i nenadano. Potaknuti prevelikom količinom kvaziljubavnih tema, nekolicina usera je odlučila raditi offtopice. Spontano opet napominjem.
Zašto kvaziljubavne?
Pitanja poput, "ostavio me što da radim", "da li da se jebem s bivšim", "jel me levati" i slično spadaju pod domenu nebuloza, besmislenih tema, pubertetskih anomalija.
Čovjekova je potreba gurati nos u tuđi život. Zbog toga i čitamo žute tiskovine, znamo koliko bundi ima Vlatka Pokos, s kime se jebe Paris Hilton, što pije Jasmin Stavros.
Sudeći prema posljednjim temam, na forumu je boravilo nekoliko zvijezda, hrvatskih estradnjaka, koje su svoju intimu morale podijeliti s nama.
Šalu na stranu. Nekom je neshvatljivo, no svatko tko na forumu provodi malo vremena, može uočiti takve nepotrebne teme. Jedna autorica otvori tri ista topica. Druga otvori dva ista s tendencijom otvaranja još jednog.
Sama buna je tada bila dobrodošla. Od tada niti jedna glupi topic se nije otvorio, osim onih koje su učesnici u buni sami otvarali.
Danas je cenzura poprimila novi oblik. Normalna tema, od autorice koja često otvara konstruktivne teme na forumu, ako ne i uvijek, prebačena je u offtopic. Navodno zbog zajebantskih odgovora. Znamo li da je tema bila o politici, znamo li da političari nas jebu u mozak konstantno, ne vidim zašto su odgovori nekih usera bili zajebantski i time zahtijevali offtopic.
Govori se o prijetnjama žutim i crvenim kartonima.Većina se sjeća Saleta i incidenta s "Tri riječi". Nije on jedini sudjelovao, jer i ostali su kažnjeni. Učesnici su dobili kaznu, crveni ili žuti karton. Obećanja nadležnih da se kartoni mogu izbrisati su poput jamstvene kartice premijera. Laži.
Nove prijetnje su danas nastale. Zbog pretjeranog broja offtopica. Istina, u dva dana ih je nastalo oko 15. S razlogom. Kako bi se ukazalo na neinovativnost novih usera i tema. Jer one koje na kojima smo offtopičarili su bile otvarane od usera sa dva tri dana na forumu i desetak postova.
Postavlja se jednostavno pitanje s mogućim rješenjem frustracija.
Zašto admin ne ograniči novim userima otvaranje tema do određenog broja postova? Na taj način, novaci bi shvatili kako diše forum i ovakve stvari bi se izbjegle.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2007. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene smeta npr. što ne mogu otvoriti grupu za određeni broj korisnika. zašto se pojedincima ta mogućnost dozvoli a drugima ne

ovo je ozbiljan forum, ali mislim da je svima dosadilo čitati dubokoumne odgovore, malo se treba našaliti

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: