Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kritika portala 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lejla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: osk
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2007. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote zašto imam dojam da si privatno dobar sa mr.8?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lejla je napisao/la: ›
DonQuijote zašto imam dojam da si privatno dobar sa mr.8?

mislim da je to potpuno nebitno u ovoj priči. imam 1320 postova, ako ti se da potraži koliki je broj postova u kojima branim 8-icu, a onda još pokušaj suziti na one postove u kojima ga branim i kad nije bio u pravu... prva se brojka sigurno ne penje iznad 10, ako i toliko, a za drugu bih se začudio ako pomnožena s bilo kojim brojem daje više od 0.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2007. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
ja bih to prije nazvao zajebancijom, nego uvrjedom. ali, to sam možda samo ja...
Izmedju tebe i mene... uz pivo, kraj (ili ispod) sanka, naravno. U kontekstu kojem je pisano, nikako...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kao što je @lejla rekla....nekima se ovdje prigovara za susrete uz kavu....a to što se neki skupljaju na vecerama....to se valjda ne racuna.....

...ne želim sad govoriti o grupiranju pojedinih osoba kad je rijec o komentiranju....al da se osjeti određeno dodvoravanje između nekih osoba...to se vidi iz aviona....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2007. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
...ne želim sad govoriti o grupiranju pojedinih osoba kad je rijec o komentiranju....al da se osjeti određeno dodvoravanje između nekih osoba...to se vidi iz aviona....Cool


Dodvoravanje je dobro rečeno, i od istoga mi se bljuje. Kao da sam došao na zatvorenu zabavu.
Dobra stvar što nikog ne znam, pa se samo ili mogu ili ne složiti sa nečijim mišljenjem, usput argumentirajući svoj stav.
Neću sigurno ići okolo pisati 'w00t, bash to i ja mislim! jeeeee, cmoookeeeeeee!!!' Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2007. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem je što se meni čini (a ne mora biti da je to istina) da 8 ovim topicom nije želio postići ništa konstruktivno, nego samo malo dići prašinu. Istina da je stanje na forumu pomalo zamrlo, ali opet, ljeto je... Već vidim osmicu kako zadovoljno trlja rukama Very Happy što je hrpa ljudi sudjelovala u ovoj temi, jer se dugo jedna tema nije raširila na, za sada, sedam stranica. Ali, opet kažem, to je samo moje mišljenje.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lejla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: osk
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2007. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ...kao što je @lejla rekla....nekima se ovdje prigovara za susrete uz kavu....a to što se neki skupljaju na vecerama....to se valjda ne racuna.....

...ne želim sad govoriti o grupiranju pojedinih osoba kad je rijec o komentiranju....al da se osjeti određeno dodvoravanje između nekih osoba...to se vidi iz aviona....Cool

Sorry ali nisam rekla ništa za kavu,s nekim si me zamjenio!Tko zajedno večera?Ustvari nema veze!
Vrlo je mala mogućnost da neko nekoga ipak nepozna osobno!Možda čak i ja tebe a neznam da se kriješ pod nickom Tamna strana Wink .
Zato nemam ništa protiv kava i druženja tko voli nek izvoli,ako i dalje može ostati objektivan Wink .


Zadnja promjena: lejla; 31.07.2007. 19:08; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2007. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
Problem je što se meni čini (a ne mora biti da je to istina) da 8 ovim topicom nije želio postići ništa konstruktivno, nego samo malo dići prašinu.


Ne slažem se.
PEBKAC, oliti Problem Exists Between Keyboard and Chair, to bi bio kratki nerdovski opis ovog topica ;-)

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
PEBKAC, oliti Problem Exists Between Keyboard and Chair, to bi bio kratki nerdovski opis ovog topica ;-)

User error: Replace user and hit any key to continue.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lejla je napisao/la (Pogledaj post): ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ...kao što je @lejla rekla....nekima se ovdje prigovara za susrete uz kavu....a to što se neki skupljaju na vecerama....to se valjda ne racuna.....

...ne želim sad govoriti o grupiranju pojedinih osoba kad je rijec o komentiranju....al da se osjeti određeno dodvoravanje između nekih osoba...to se vidi iz aviona....Cool

Sorry ali nisam rekla ništa za kavu,s nekim si me zamjenio!Tko zajedno večera?Ustvari nema veze!
Vrlo je mala mogućnost da neko nekoga ipak nepozna osobno!Možda čak i ja tebe a neznam da se kriješ pod nickom Tamna strana Wink .
Zato nemam ništa protiv kava i druženja tko voli nek izvoli,ako i dalje može ostati objektivan Wink .



lejla je napisao/la (Pogledaj post): › Sorry ali nisam rekla ništa za kavu,s nekim si me zamjenio!Tko zajedno večera?Ustvari nema veze!


pod tim sam mislio na onaj tvoj kometar gdje kažeš

lejla je napisao/la (Pogledaj post): › Stekla sam dojam da je ovdje određena ekipa koja brani autora topica,možda griješim Rolling Eyes .
Rijetko sam ovdje,ali portal mi je O.K.,forum kao i svaki drugi ima uspone i padove,primjetila sam jednu stvar a to je da dva određena nicka zapale dobru vatru kad god forum padne u letargiju.
Ili možda opet griješim?

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lejla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: osk
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2007. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aaaaa
sory,sory

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
istina je da 8-ica ima specifičan način izražavanja, ponekad vrlo direktan, za neke prekompliciran (pa im to valjda i smeta), ali, koliko se ja sjećam, to vrlo rijetko prijeđe u uvrjedu! neke stvari koje kaže možda i zabole, ali ne zato što su uvrjeda, nego zato što su istinite!


8 je napisao/la: ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › 8, ne samo da se konstantno pravis najpametniji, nego sada pokazujes da nemas ni smisla za humor...


Svaka čast. Niže od ovakvog trgovanja tragedojim, nisi mogao. Prvo sam neobično poludio kad sam vidio što si poslao, a onda zapravo shvaćam da si ti taj koji si neizmjerno i nepopravljivo jadan i zapravo ni za milijardu godina ti ne bi postao UNDER-, ALTER- ili čime si sve laskaš.

Svaka čast. Eto, ja sam Srbin i kriv sam za te sve mrtve ljude. Samo, ako se dogovirmo da me raščetvorite, hoćete li svi maloumini prestati mrziti? Ili treba još nekoga?

Ti si očajan, slijep i neobaviješten.

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Trenutno radim za UN kampanju opismenjavanja 3. svijeta, da te predbilježim u "napredne"?

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Ja za tebe nisam ti, nego gospodin profesor.

može se to nazvat i specifičan način, ali činjenice je da ne trpi kad mu se vrati na "specifičan način" što se vidi iz gornjih postova.
pa onda malo kao ode s foruma tj otvori drugi nick i hrani si ego.
LucijaX je napisao/la (Pogledaj post): ›
ipak 8 je njuška svjetksa, šteta što ne piše...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 21:06 
Naslov:  Re: Kritika portala 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz dana u dan saznajem neke zanimljive stvari o ovom portalu, ljudima koji ga vode,ljudima "na zadatku", dvostrukim nickovima, grupacijama...Zanimljivo! Cool
Temu topica neću komentirati jer je upitno zašto je uopće pokrenuta(postoji jedna dosta zanimljiva priča među uvaženim članovima foruma)... Wink
Što se tiče 8, slažem se da je dečko dosta inteligentan ali sa druge strane ponaša se kao malo dijete na ovom forumu. Osmica ne trpi mišljenje koje je suprotno njegovom(mene je npr. stavio na "ignore" listu jer sam napisao jednu pjesmu Thompsona!Predobro! Laughing ) Dakle, s te strane na razini je 8-godišnjeg djeteta. Teško da ima neki forumaš koji se nije zakačio sa osmicom a pogotovo da ga ovaj u napadu bijesa nije uvrijedio.Smiješno. Dečko upravo maltretira ljude sa svojim stavovima, replikama, svađama, uvredama i što je najsmiješnije ima ga na svim mogućim temama.Od haiku do sporta.I na svakoj mogućoj temi traži trenutak da se umiješa sa svojim anti(naravno) stavom pa da nastane prepirka od jutra do sutra.Da sam ja vlasnik ovog portala, zlatom bi platio takve forumaše Laughing Cool Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2007. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@donquijote... 8 mi je na ignore (ne zbog postova, koji su uglavnom u pčetku topica zanimljivi, a kasnije u pravilu patetični, bijedni i zlonamjerni, nego od kada mi je počeo slati sumanute pm-ove), tako da više ne vidim njegove postove i ne mogu citirati na što sam mislila pod uvredom fatcatu.
ali mislim da dobro znaš na što. možda se nisam dobro izrazila, možda nije uvreda. ali jeftini, niski udarac definitivno je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lejla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: osk
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2007. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
lejla je napisao/la: ›
DonQuijote zašto imam dojam da si privatno dobar sa mr.8?

mislim da je to potpuno nebitno u ovoj priči. imam 1320 postova, ako ti se da potraži koliki je broj postova u kojima branim 8-icu, a onda još pokušaj suziti na one postove u kojima ga branim i kad nije bio u pravu... prva se brojka sigurno ne penje iznad 10, ako i toliko, a za drugu bih se začudio ako pomnožena s bilo kojim brojem daje više od 0.

za ovo će trebati malo više vremena Wink
dakle ajde vjerujem ti...
ali pazi,praćen si Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: