Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kritika portala 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: › Danas je cenzura poprimila novi oblik. Normalna tema, od autorice koja često otvara konstruktivne teme na forumu, ako ne i uvijek, prebačena je u offtopic. Navodno zbog zajebantskih odgovora. Znamo li da je tema bila o politici, znamo li da političari nas jebu u mozak konstantno, ne vidim zašto su odgovori nekih usera bili zajebantski i time zahtijevali offtopic.
Tema je zapoceta u tematskom podfrumu. Nakon toga su je zachatana internim spikama i sprdnjom. Postovi koji su ocijenjeni kao takvi su prebaceni u offtopic, a izvorna tema s nekoliko tematskih postova je ostala u tematskom podforumu (Politika).

Nakon toga je autorica topica pojasnila da nije htjela ozbiljnu raspravu o temi i tema je nakon toga prebacena u netematski podforum.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2007. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon kaže:
Leon je napisao/la (Pogledaj post): › Tema je zapoceta u tematskom podfrumu. Nakon toga su je zachatana internim spikama i sprdnjom. Postovi koji su ocijenjeni kao takvi su prebaceni u offtopic, a izvorna tema s nekoliko tematskih postova je ostala u tematskom podforumu (Politika).

Nakon toga je autorica topica pojasnila da nije htjela ozbiljnu raspravu o temi i tema je nakon toga prebacena u netematski podforum.

Danica kaže:
DanicaV je napisao/la: ›
Ne znam zašto su svi ostali postovi prebačeni u offtopic i mislim da je to nekorektno.
Koliko god odgovori zvučali neozbiljno, više su nego odraz onoga što političari čine.
Prebacivanje u offtopic je postalo iritantno.
Sad vidiš temu, sad ne vidiš. Kao da se netko s nama igra ku-kuc.

http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=10569&start=0


Ja u njenom odgovoru ne vidim da ona kaže da želi neozbiljnu raspravu.
Druga stvar ako ste se usmeno dogovorili, tada ovo zanemari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2007. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

autorica je htjela ozbiljnu raspravu, i iznjela je svoje mišljenje a ne sprdnju

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2007. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: › autorica je htjela ozbiljnu raspravu, i iznjela je svoje mišljenje a ne sprdnju
To sam i ja mislio. Zato sam i ostavio temu u tematskom podforumu (politika). Ne bi bio nikakav problem vratiti temu u tematski podforum (ukoliko postoji zelja za konstruktivnom raspravom), ili podijeliti na dva.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2007. 9:59 
Naslov:  Re: Kritika portala 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije kritika već više kao prijedlog, eto predlažem adminu i moderatorima da pobrišu neaktivne teme, stare teme, teme koje se neće više otvarati.Svjestan sam da za to treba vremena al mislim da bi se time malo rasteretio forum, jer stvarno ima previše starih tema, i tema koje se neće više otvarat, a ako bude bilo potrebe neko će nanovo otvorit topic, ionako to svi rade bez da pogledaju da li je tema već bila.Eto ja htjedoh otvorit temu al ne znam da li je bila, a pretražio sam pola foruma, izgubio pol dana, temu nisam našao, a garant je bila, 100% .Nema veze, eto prijedlog je tu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2007. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
nije kritika već više kao prijedlog, eto predlažem adminu i moderatorima da pobrišu neaktivne teme, stare teme, teme koje se neće više otvarati.Svjestan sam da za to treba vremena al mislim da bi se time malo rasteretio forum, jer stvarno ima previše starih tema, i tema koje se neće više otvarat, a ako bude bilo potrebe neko će nanovo otvorit topic, ionako to svi rade bez da pogledaju da li je tema već bila.Eto ja htjedoh otvorit temu al ne znam da li je bila, a pretražio sam pola foruma, izgubio pol dana, temu nisam našao, a garant je bila, 100% .Nema veze, eto prijedlog je tu.


potpisujem...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2007. 10:05 
Naslov:  Re: Kritika portala 031
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › nije kritika već više kao prijedlog, eto predlažem adminu i moderatorima da pobrišu neaktivne teme, stare teme, teme koje se neće više otvarati.Svjestan sam da za to treba vremena al mislim da bi se time malo rasteretio forum, jer stvarno ima previše starih tema, i tema koje se neće više otvarat, a ako bude bilo potrebe neko će nanovo otvorit topic, ionako to svi rade bez da pogledaju da li je tema već bila.Eto ja htjedoh otvorit temu al ne znam da li je bila, a pretražio sam pola foruma, izgubio pol dana, temu nisam našao, a garant je bila, 100% .Nema veze, eto prijedlog je tu.

Glasam za,jer stvarno ima tema koje jako dugo niko ne otvori i malo je gubljenje vremena za snaći se.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2007. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tnx na prijedlogu.

Mislim da bi brisanje manje aktivnih tema, kao i brisanje starih tema bio potez koji nije sukladan smislu postojanja foruma. Forum nije chat, napisano bi trebalo imati trajnu vrijednost, a brisanje negira tu mogucnost.

Ako ne nadjes temu koja je nekad bila aktivna - ti zapocni novu pa se teme eventualno mogu spojiti (ukoliko netko uoci da je tema vec postojala)...

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2007. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korisničko ime je napisao/la: ›
8 je napisao/la: ›
To koliko je tolerancije ovdje, govori i činjenica da sam samo zato što sam taksativno naveo što mislim dobio petsto šamarčina od onih koji se nisu spremni mijenjati.

E pa, bilo mi je drago, izvolite si vaš "nobavezni forum", za neobavezno začetavanje i drkanje.


Lega ne daj se
Prepametan si za ovaj forum
Načitan i ozbiljan ali sa mrvicom humora
Neki ne znaju prihvatiti takve
Meni si OK
I ti i tvoji postovi
Samo nastavi.
Drž se Wink


drž se!!!
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2007. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam prijedlog:

Svaki forum ima svog moderatora. Moderator postaje osoba koju na forumu izabiru forum-postaši (svak' ko je na forum postao ima pravo biti moderator).
Postavlja se anketa i nakon svakih 5 ili 10 postova svi mogu ponovo glasati za moderatora. Svaki poslani post na forumu nosi 3 glasa, a svaki drugi posjetitelj ima 1 glas (nešt' kao forum-kikač). Tko u danom trenutku ima najviše forum-kikača postaje moderator u trajanju slijedećih 5 ili 10 postova. Nakon toga reizbor.
Tko je bio više od 15 puta mjesečno postavljen za moderatora dobije neku sitnu pinku recimo 50,00kn.
Onda kritika foruma ne ide na osijek031 nego na moderatora. Uz to veća je demokracija i mogućnost razmjene ideja.
Temeljna pravila se moraju poštivati inače se skida post, moderator ili topic ovisno o razini kršenja.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2007. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Imam prijedlog:

Svaki forum ima svog moderatora. Moderator postaje osoba koju na forumu izabiru forum-postaši (svak' ko je na forum postao ima pravo biti moderator).
Postavlja se anketa i nakon svakih 5 ili 10 postova svi mogu ponovo glasati za moderatora. Svaki poslani post na forumu nosi 3 glasa, a svaki drugi posjetitelj ima 1 glas (nešt' kao forum-kikač). Tko u danom trenutku ima najviše forum-kikača postaje moderator u trajanju slijedećih 5 ili 10 postova. Nakon toga reizbor.
Tko je bio više od 15 puta mjesečno postavljen za moderatora dobije neku sitnu pinku recimo 50,00kn.
Onda kritika foruma ne ide na osijek031 nego na moderatora. Uz to veća je demokracija i mogućnost razmjene ideja.
Temeljna pravila se moraju poštivati inače se skida post, moderator ili topic ovisno o razini kršenja.


nadam se da se šališ.

ništa nisam skužila osim da bi to na forumu izazvalo opću pomutnju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2007. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bi ali nema veze. Dokazao sam da se neznam jasno izraziti, a da me drugi razumiju. Sorry poppy.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2007. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da ne kužim ovaj tvoj prijedlog ponajbolje.. Misliš na 5 ili 10 topica? 5 ili 10 postova se napiše jako brzo..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2007. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislio sam da kad se pojavi pet novih postova od zadnje ankete za moderatora ponovo ide izbor.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2007. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Mislio sam da kad se pojavi pet novih postova od zadnje ankete za moderatora ponovo ide izbor.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: