Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaposlite se u Transcom-u!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nikola0611
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2010. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chichi je napisao/la: ›
Bat_os je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo je sramotno odvratna firma. Pa ne moze covjek povjerovati da uz takve radne uvijete netko bude tako malo placen. Sramota. Koliku samo paru uzimaju od Tele2, a tolike male place isplacuju svojim agentima. Toliko male da se za te novce ne moze platiti stanarina i hrana za cijeli mjesec za prosjecnog studenta, a kamoli zivotariti cijeli mjesec "stalnim radnicima" koji ce/nece to postati.
Cisto izrabljivanje mladih ljudi koji nemaju drugih opcija za zaposljavanje.
Na rang listi visine placa, u zemljama u kojima rade za Tele2, Hrvatska je definitivno posljednja. Pa dajte se malo iskazite jer ipak kad Hrvatska udje u EU djelatnici ce vam imati najmanju prosjecnu placu od svih zemalja u kojima radite !

Placa u Transcomu - 1800kn = 244,23
Prosjecna hrvatska placa u 2007. godini - 4649kn = 630.80

E pa svaka vam cast transkomovci !




Sad da vas pitam ,bi li bili zadovoljni kad ljudi koji rade na mjestima gdje je plaća 630,80 eura, plaću ne dobiju, a Transcom je plaću povećao kad su ljudima firme davale samo otkaze.

OMG ja ne znam odakle tebi informacija da Transcom povecavao place... NIKAD nisu povecavali place osim kada su morali po zakonu, kada se ZAKONSKI MINIMALAC povećavao... minimalac i dalje....
ko mora nek izvoli, ko ne mora bolje nek bježi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
obrtnios
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2011. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo sam procitala sve sto ste do sada napisali i mogu se sa vecinom i sloziti a s vecinom i ne... ja sam tamo radila preko godinu dana i znam da je bilo svakakvih situacija, da je posao debil i je ali za nekoga tko nema nikakvih primanja ja sam sa svojih 3000 kuna bila zadovoljna, placa je bila uvijek u roku do 9-tog u mjesecu... stvarno sam radila sve, bila sam operater na "frontu" i u "backoffice-u" kako oni to popularno nazivaju i presla preko svakakvih sranja ali ostala ziva. koliko ja znam studenti dobivaju nesto vecu placu od ljudi na ugovor pa to pobijam onima koji tvrde suprotno jer studeniti mogu puno vise nagrebati svojom satnicom.. istina je da radno vrijeme je katastrofa jer ima milijun i jedna smjena i radi se svakako, sto se tice pauza isto tako se slazem ali nije bas sve tako crno... da se puno ocekuje od operatera istina je i oni sami kazu da bi placa trebala biti veca ali jebiga tako je kako je.... jos jednom cu naglasiti da sam prosla tamo i sito i reseto ali su mi ljudi s kojima sam radila tj. prijatelji u svemu pomogli i uvijek bili spremni pomoci....isto tako slazem se s cinjenicom koju je netko napisao gore da su nadredjeni slabi sa znanjem, je tako je, ima ljudi koje bih i ja smjenila i maknula jer nemaju pojma ali ima ljudi kojim cu uvijek drzati stranu. ja vjerujem da je tamo bitno kako se postavis od samoga pocetka iako ni to ne mora znaciti jer ce ti netko zabiti noz u ledja ali tako je svuda... Sad
istina je da su uvijek bolje prolazile ulizice i uvlakaci a takvih ima jakooo puno i ima ih u svakoj firmi, meni se npr. gadilo to sto se malo vole malo ne vole... ima tamo ljudi (nadredjenih) koji nisu mogli neke ljude (ili svoje kolege ili obicne radinke) ocima vidjeti a onda od jedom su si super i vole se i ljube samo sto se ne lizu ... FUj... ali opet naglasavam zbog ekipe s kojom se nadjes od prve sve je lakse...
eto ja mislim da sam malo pomogla svima, svakao tko se zeli javiti na oglas neka se javi, nije svima tako lose, i dalje vjerujem da je i tih 2500-3000 kuna bolje nego sjediti doma i malo -malo zicati od roditelja ili prijatelja za kavu....

sretno Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemoguca
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2012. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u većini se slažem,

najsmiješnije je što većina nadređenih (team Leadera) ili kako već su im sada dodijelili titule pljuje po ostalim "više pozicioniranim" djelatnicima i po djelatnicama iz HR ureda i to prolazi, jer se istovremeno uvlače istima.... prestrašno.
ako se nekome ne svidiš dobiješ otkaz - razlog nije problem, uvijek je bilo tamo kao na autobusnoj stanici, ljudi dolaze i odlaze.....
studenti boje prolaze od djelatnika koji zasnivaju rad na određeno ili neodređeno, to neka vam odmah bude jasno.
O Transcomu sve najgore jer nisu zaslužili bolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemoguca
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2012. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo da nadodam, zaštičuju se ugovorima na određeno, mjesec , mjesec, pa mjesec, pa 3, pa 6 sve uz probni rok, dok vam ih jednostavno ne produže ili dok vi ne puknete i odustanete i samo ne odete, no još uvijek nemaju dovoljno pravnog znanja i čine svakojake greške.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: