Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaposlite se u Transcom-u!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2008. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

t-com je super poslodavac za studente

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2008. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BamBy je napisao/la (Pogledaj post): ›


TO! TO se traži. Bolje se zaposlite kao čistać/ica i čistite tuđa govna. TO je TO šta vama svima treba. Bolje to nego raditi na urednom, čistom i toplom radnom mjestu. Jel ste vi svjesni koliko ljudi bi bilo sretno da može raditi u takvim uvjetima?


Ma nemoj! Znači treba jesti tuđa govna i šutjeti, zato nam i je sve tako zasrano jer svi trpe i šute, jer razmišljaju kao ti, bolje jesti govna i poklopit se ušima nego se izboriti za nešto bolje!
Nije sramota biti čistačica i čistiti govna, ali ako te nitko ne maltretira i ne zajebava, bolje i to, čistila bih govna svaki dan, ali s govnima od ljudi radije ne bih imala posla. A tko si ti da sudiš što nama svima treba, i da nam govoriš da mi trebamo čistiti govna, ti znaš tko je od nas što prošao u životu?

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plain_me
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2008. 4:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): ›
BamBy je napisao/la (Pogledaj post): ›


TO! TO se traži. Bolje se zaposlite kao čistać/ica i čistite tuđa govna. TO je TO šta vama svima treba. Bolje to nego raditi na urednom, čistom i toplom radnom mjestu. Jel ste vi svjesni koliko ljudi bi bilo sretno da može raditi u takvim uvjetima?


Ma nemoj! Znači treba jesti tuđa govna i šutjeti, zato nam i je sve tako zasrano jer svi trpe i šute, jer razmišljaju kao ti, bolje jesti govna i poklopit se ušima nego se izboriti za nešto bolje!
Nije sramota biti čistačica i čistiti govna, ali ako te nitko ne maltretira i ne zajebava, bolje i to, čistila bih govna svaki dan, ali s govnima od ljudi radije ne bih imala posla. A tko si ti da sudiš što nama svima treba, i da nam govoriš da mi trebamo čistiti govna, ti znaš tko je od nas što prošao u životu?



baš tako:)...ja bih isto čistila nečija govna, nego radila sa govnima. jer kao da je bitno da je sve uredno, čisto i toplo (osim kada klima rikne, pa sjediš 8sati u jakni i još te pacijenti zovu) kada te netko psihički maltretira. šamaraj me ako treba, masnica će proći...možda sada dok čitaš ovo ispada smiješno, ali najgore je kad ti netko podmeće, a još gore kada sa tom osobom ili osobama moraš raditi i naravno, ako išta kažeš- delegacija koja je iznad tebe pozvat će te na razgovor ili bolje reći da poslušaš monolog, jer nitko te ništa ne pita, ok, možda retorički pita, ali to je jad i bijeda od firme...kao što sam ranije napisala, ovo je posao u slučaju nužde za parama, ali nikako mjesto na koje se može raditi duže, osim ako nemate već dogovrenu sobu na odjelu za psihijatriju, jer u takvim uvjetima svi popizde. a bamby ako ti je toliko bitno da budeš na toplom, čistom i urednom mjestu, a odi radit u transcom, pa ćeš imati osigurano mjesto na psihijatriji, pretpostavljam i da je tamo toplo, čisto i uredno...uživaj.
p.s.- da radiš tamo i to kao operater ne bi takvu glupost izvalila, a to si mogla reći ili ako nemaš pojma o čemu pišeš, a tada je taj tvoj post beznačajan, a ako radiš tamo i tako razmišljaš onda definitivno nisi operater neko netko sa više funkcije i pokušavaš oprati ljagu sa transcoma, ali teško, jer previše ljudi je tamo prodefiliralo i svi znaju kako stvari tamo stoje i kakvi su uvjeti:(

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LADY_Ra
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2008. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, ovo je stvarno nemoguce sta se dogadja u nasoj drzavi. Dozvoliti stranim firmama da iskoristavaju nasu radnu snagu i to na takav nacin, jer na zalost, drugog izbora nemamo.
Radila sam u Transcomu vise od godinu dana tako da sam se nagledala ama bas svega... i onih pozitivnih i negativnih stvari...hm, da, ima i pozitivnih...npr. upoznas super ljude s kojima izgradis prijateljske odnose i van firme, placa je redovita i.... to je sve.
Sve ono ostalo sto trebate tamo necete naci. Ucite na primjerima ovih ljudi sto su tu svasta natipkali, a ako vam treba posao za nekih 5-6 mjeseci i to preko STUC-a, ok je. Ja sam nazalost ostala duze i izgubila zivce samo tako, da mi ni rodjena majka nije smjela nista prigovarati kad dodjem kuci, a da ne pricam o tome da sam se totalno izgubila, zatupila... od te silne prese vise nisam imala volje za nista...
Ljudi moji, ni tablete za smirenje vam nece pomoci, jer je to visoko stresan posao, a uvjeti ti nimalo ne olaksavaju rad. Nisu za to krivi ni nadlezni ni nadlezniji (mislim na Osijek), to je jednostavno takva firma, tako funkcionira strano trziste, kapitalizam...nista drugo. Vjerujte da se i neki nadlezni najedu g... samo zato sto moraju, predstavljaju ono u sto ni sami vjerojatno ne vjeruju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luzer13
Offline
Ukupno postova: 324
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2008. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plain_me je napisao/la: ›
ljudi, transcom kao firma je zbiljam sranje. hrpa ljudi sa tih slika ne radi...mogli bi barem to azurirati...uvijeti rada su kriminal. stalna potražnja za nekakvim radom, a za uzvrat ti ne daju ništa:(
plaće su jadne, a kada ti daju otkaz navest će hrpu laži, ali ne i istinu...samo da ne moraju platiti neku odštetu. užas.

Čekaj malo plain_me ! Ima li koja firma u OS koja tebi paše? Inter tours pa sad Transcom...koje slijedeći na tvojoj listi nepoželjnih poslodavaca?
Ili možda da ti otvoriš jednu firmu i zaposliš sve nezadovoljne iz te dvije firme pa im ljepo daš plaću cenera a oni neka rade što hoće Wink

_________________
just run osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2008. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila jednom i nikad više! Tu firmu ako se uopće može nazvati " firmom " treba zatvoriti!

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pivopijaaa
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.12.2008. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ovak, napravio sam acc tu samo da odgovorim na ovu temu! sry sto otvaram poprilicno staru temu al jbga

Svi vi koji serete po transcomu bi trebali malo smirit zivce! Ja radim u Transcomu zadnjih pola godine i predobro mi je!
Jedina razlika je sto ja neradim za Tele2 nego kao prodajni agent na raznim projektima.
Mozda je u Tele2 situacija jadna ( ako se mene pita je katastrofa) ali nije cijeli Transcom takav!
JA recimo imam super seficu , atmosfera je opustena, wc normlano mozemo kad ocemo.Cak mozemo ici na pauze kad zelimo a ne da moramo pitat nekog kad smijemo na wc Smile
Placa stize redovno, ekipa super...
Sve u svemu...samo sam vam htio reci da nebi trebali toliko pljuvat po Transcomu zato sto nije istina da je tamo svima katastrofa! Slobodno serite po Tele2 projektu jer imate pravo al nemojte po cjeloj firmi ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hrvojeeee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2009. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Transcom je ok, ali kao privremeni posao, pukneš nakon određenog vremena Cool)


Zadnja promjena: hrvojeeee; 26.04.2009. 17:33; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rams
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2009. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas sam bio na intervjuu u Transcomu, takodjer trajanja cca 2 sata. Sve je bilo ajde u redu, ali, iznenadilo me da za 5 dana tjedno po 8 sati dnevno je pocetna placa 2200kn (u jednom kaficu kao konobar se dobiva 2500/mj), da treninzi traju 3-4 tjedna i koliko sam cuo komentare uokolo nisu placeni (u T-Comu traju krace i placeni su).

Sada citam tu Vase komentare i zaista 98% njih je negativno prema Transcomu. Jel to sve, objektivno, istina, ne znam sto da sada ocekujem.

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2009. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam bila u prosli ponedeljak na razgovoru tom sto je trajao 2 h i stvarno sam ostala paf na uvijete i kada sam vidjela onaj mravinjak. iskreno sam iznenadjena ovim ovdje negativnim stajalistima i stvarno sada ne znam sto bih mislila i ocekivala, sem ako netko ima kakav prijedlog ili nesto da mi savijetuje, da mi se javi na pp, ja bi bila jako zahvalna jer ocekujem tu njihovu neplacenu edukaciju. isto tako svi koji bi trebali ici tamo, a imaju zelje za popricati, slobodno se javite.

unaprijed hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chichi
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 16:59 
Naslov: Oh yes ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bat_os je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo je sramotno odvratna firma. Pa ne moze covjek povjerovati da uz takve radne uvijete netko bude tako malo placen. Sramota. Koliku samo paru uzimaju od Tele2, a tolike male place isplacuju svojim agentima. Toliko male da se za te novce ne moze platiti stanarina i hrana za cijeli mjesec za prosjecnog studenta, a kamoli zivotariti cijeli mjesec "stalnim radnicima" koji ce/nece to postati.
Cisto izrabljivanje mladih ljudi koji nemaju drugih opcija za zaposljavanje.
Na rang listi visine placa, u zemljama u kojima rade za Tele2, Hrvatska je definitivno posljednja. Pa dajte se malo iskazite jer ipak kad Hrvatska udje u EU djelatnici ce vam imati najmanju prosjecnu placu od svih zemalja u kojima radite !

Placa u Transcomu - 1800kn = 244,23
Prosjecna hrvatska placa u 2007. godini - 4649kn = 630.80

E pa svaka vam cast transkomovci !




Sad da vas pitam ,bi li bili zadovoljni kad ljudi koji rade na mjestima gdje je plaća 630,80 eura, plaću ne dobiju, a Transcom je plaću povećao kad su ljudima firme davale samo otkaze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2010. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni neka vise nitko ne spominje TRANSCOM Sad - zlo mi je!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2010. 2:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la: ›
meni neka vise nitko ne spominje TRANSCOM Sad - zlo mi je!


Zašto? zaposlila si se tamo?

_________________
Pronađite ljepotu i radost, i pozovite ih da postanu stalnim gostima u vašem srcu... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DarkMan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2010. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sorry ljudi moram reci nesto, placa ko placa nije bitna bar meni osobno, prakticno sam socijalni slucaj i nije mi bitna toliko visina, nego da je redovna!!!!!!!!!!!!
A sada to sto je situacija u Transcomu tele2 odjelu losa, pa cujte definitivno nebi radio na takvom mjestu,pod cijnom gladi bivsi sam djelatnik Cammeo Taxi i mogu vam reci da atmosfera meni osobno uvelike puno znaci!!!!!!!!!
Da mi poslodavac ko covjeku kaze ajmo da preskocimo jednu placu kriza je iduca ce bit malo pojacana da se izvuces iz govana i sl. prista bih. Ali da me zlostavljaju na poslu svaki dan sorry ali to nemogu.Mozda moje rijeci su nekom glupe ali tko je prosao torture na poslu kao moje kolege pa i sl. kao sto vidim ovdje znaju o cemu pricam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rosso
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2010. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam na testiranju u Transcomu, trajalo je preko 4 sata, sada čitam ove prijašnje komentare i nemogu vjerovat. Preko 10 god sam radila kod poslodavca koji je psihički ubijao ljude, ali kriza je uvijek bila, uvijek je bilo ljudi koji su spajali kraj sa krajem, danas se samo javno priča o tome, prisiljen si radit, i sad me već unaprijd strah dobit taj posao jer još planiram imati i muža i djecu a i zdrave živce. Koja država.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: