Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaposlite se u Transcom-u!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2007. 18:58 
Naslov:  Zaposlite se u Transcom-u!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeste li redovan student?

Koristite li osobno računalo? Telefon? Komunikativni ste? Potrebno vam je iskustvo u međunarodnoj tvrtci?

Transcom WorldWide Call Centar u Osijeku, Županijska 21, traži 25 novih djelatnika na studentski ugovor za projekt Služba za korisnike Tele2.

Uvjeti za posao: dobro poznavanje rada na PC-u (Office programi), dobre komunikacijske vještine, ugodan glas i fluentan govor bez akcenta.

Odvojite 5 minuta od surfanja i pošaljite životopis na: [email protected]

Kontakt osobe:
Kristina Repinac, HR assistant, 031-226 907, 095-644 44 44
Valentina Mikanović, HR assistant, 031-226 912


"The right answer for communication"
www.transcom-worldwide.com










Sponzorirani članak


Zadnja promjena: Leon; 25.04.2007. 20:19; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2007. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mustard
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2007. 20:24 
Naslov:  Re: Zaposlite se u Transcom-u!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mustard
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2007. 20:53 
Naslov:  Re: Zaposlite se u Transcom-u!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2007. 10:52 
Naslov:  Re: Zaposlite se u Transcom-u!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mustard je napisao/la (Pogledaj post): › Pridružen: 25. 04. 2007.


Alles klar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2007. 2:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Transcom je katastrofalan poslodavac!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2007. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Transcom je katastrofalan poslodavac!


Potpisujem.... Smile

Ja sam malo iznad pa svasta cujem.

Ima li buducnosti za Transcom?

Moje misljenje je "NEMA" ali sta onda neka ljudi skupe koju paricu ako imaju priliku.

Uostalom nisu napisali koji jezik bi trebali znati, ja mislim da je bitan njemacki jer je za njihovo trziste no opet nisam siguran.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zeljka
Offline
Ukupno postova: 25
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2007. 15:47 
Naslov:  Re: Zaposlite se u Transcom-u!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima koja je ispaltivost edukacije studenata tj.koliko sam primjetila da se konstantno otpuštaju (tj.daju otkaze) i zapošljevaju novi radnici... nitko ne ostaje na duži period (osim možda uprave koja vjerojatno radi za malo veću plaću). Kako se uopće može educirati netko? poprilično kaotično za sada.... Question
tužno je kad čujem ljude koji rade tamo da se žale a radi stanja u našem kraju moraju i sa tim biti sretni... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2007. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Atmosfera i duh u Transcomu ljude pretvara u smeće.
Dođeš dobro raspoložen, odlaziš s nakovnjem u želucu.

Kako se meni zgadio posao:

Jednog dana nazove čovjek: "Poslali ste mojoj supruzi opomenu... ona je nažalost umrla prije 3 mjeseca..."

Vidim da je žena '67. godište.
Isto tako, debelo vidim: "pursuit" što nekako bilo uobičajeno za sve one koji su prepušteni ageneciji za naplatu ili organima gonjenja...

I što sad, frajer mi govori da mu je žena mrtva i ohladila, jedva suzdržava suze, a ja mu u 1.83 minute trebam reći da je ona tri mjeseca prije smrti potpsiala obvezujući dokument, sklopila ugovor dakle na 18 mjeseci i tarfiu 85.

Onda on kaže, ali već ste mi poslali neku opomenu, platio sam 300+ Kn, a ja moram istjerivati njemu zadnje lipe.

Umjesto da kažu, žao nam je zbog vašeg gubitka, duboko suosjećamo s vama - i oprostili 400-500 usranih kuna...

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zeljka
Offline
Ukupno postova: 25
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2007. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Atmosfera i duh u Transcomu ljude pretvara u smeće.
Dođeš dobro raspoložen, odlaziš s nakovnjem u želucu.

Kako se meni zgadio posao:

Jednog dana nazove čovjek: "Poslali ste mojoj supruzi opomenu... ona je nažalost umrla prije 3 mjeseca..."

Vidim da je žena '67. godište.
Isto tako, debelo vidim: "pursuit" što nekako bilo uobičajeno za sve one koji su prepušteni ageneciji za naplatu ili organima gonjenja...

I što sad, frajer mi govori da mu je žena mrtva i ohladila, jedva suzdržava suze, a ja mu u 1.83 minute trebam reći da je ona tri mjeseca prije smrti potpsiala obvezujući dokument, sklopila ugovor dakle na 18 mjeseci i tarfiu 85.

Onda on kaže, ali već ste mi poslali neku opomenu, platio sam 300+ Kn, a ja moram istjerivati njemu zadnje lipe.

Umjesto da kažu, žao nam je zbog vašeg gubitka, duboko suosjećamo s vama - i oprostili 400-500 usranih kuna...

užas! a opet to je posao... sam za te novce ... fala ... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2007. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Atmosfera i duh u Transcomu ljude pretvara u smeće.
Dođeš dobro raspoložen, odlaziš s nakovnjem u želucu.

Kako se meni zgadio posao:

Jednog dana nazove čovjek: "Poslali ste mojoj supruzi opomenu... ona je nažalost umrla prije 3 mjeseca..."

Vidim da je žena '67. godište.
Isto tako, debelo vidim: "pursuit" što nekako bilo uobičajeno za sve one koji su prepušteni ageneciji za naplatu ili organima gonjenja...

I što sad, frajer mi govori da mu je žena mrtva i ohladila, jedva suzdržava suze, a ja mu u 1.83 minute trebam reći da je ona tri mjeseca prije smrti potpsiala obvezujući dokument, sklopila ugovor dakle na 18 mjeseci i tarfiu 85.

Onda on kaže, ali već ste mi poslali neku opomenu, platio sam 300+ Kn, a ja moram istjerivati njemu zadnje lipe.

Umjesto da kažu, žao nam je zbog vašeg gubitka, duboko suosjećamo s vama - i oprostili 400-500 usranih kuna...


ali kake to ima veze s njima pa transcom je tu samo posrednik to je do telaca, ali dobro znam da je tamo crnjak šljakat!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2007. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Transcom je ko logor. Nadgledaju te stalno. Imaš pravo na pauzu od 30 minuta koju možeš koristit na 3 puta po 10 minuta. I to moraš se vraćati s pauze točno u sekundu! A ako te slučajno potjera na wc tijekom radnog vremena a pauze si iskoristio, bolje ti je da imaš jako dobar mjehur...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bat_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2007. 12:11 
Naslov: Bad ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je sramotno odvratna firma. Pa ne moze covjek povjerovati da uz takve radne uvijete netko bude tako malo placen. Sramota. Koliku samo paru uzimaju od Tele2, a tolike male place isplacuju svojim agentima. Toliko male da se za te novce ne moze platiti stanarina i hrana za cijeli mjesec za prosjecnog studenta, a kamoli zivotariti cijeli mjesec "stalnim radnicima" koji ce/nece to postati.
Cisto izrabljivanje mladih ljudi koji nemaju drugih opcija za zaposljavanje.
Na rang listi visine placa, u zemljama u kojima rade za Tele2, Hrvatska je definitivno posljednja. Pa dajte se malo iskazite jer ipak kad Hrvatska udje u EU djelatnici ce vam imati najmanju prosjecnu placu od svih zemalja u kojima radite !

Placa u Transcomu - 1800kn = 244,23
Prosjecna hrvatska placa u 2007. godini - 4649kn = 630.80

E pa svaka vam cast transkomovci !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plain_me
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2008. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi, transcom kao firma je zbiljam sranje. hrpa ljudi sa tih slika ne radi...mogli bi barem to azurirati...uvijeti rada su kriminal. stalna potražnja za nekakvim radom, a za uzvrat ti ne daju ništa:(
plaće su jadne, a kada ti daju otkaz navest će hrpu laži, ali ne i istinu...samo da ne moraju platiti neku odštetu. užas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.02.2008. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bila sam tamo, morali smo proci razgovor koji je trajao 2 sata(doslovno), to je shit od firme! ne smiješ ici pišati, srati, ništa! katastrofa, da nisam doživjela to ne bi vjerovala! Transcom je govno nad govnima od firme! osijek031.com smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: