Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Thompson

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel on još uvijek živi u Kanadi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ToNson i još puno ljudi jednostavno još nisu shvatili da je rat završio davnih dana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 23:30 
Naslov:  Re: Thompson
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Thompson: 'Idem u Sarajevo na poziv Hrvata'

Thompsonova turneja počinje 13. travnja u Vukovaru, a završava velikim koncertom na Maksimiru 16 lipnja. U međuvremenu će svirati i u sarajevskoj Skenderiji.


Podsjetimo, tom se koncertu usprotivila Židovska zajednica u BiH, tvrdeći da Thompsonu treba zabraniti nastup jer je - fašist.

- Što se tiče fašizma to su zaista provokacije, podvale i podmetanja.Volio bih da činjenicama govore što je to kod mene fašizam. Ako ne razumiju neka prevedu moje pjesme da vidimo gdje tu ima fašizma i nacizma, komentirao je optužbe Thompson.

Osim židovskih organizacija Thompsonovom se nastupu protive i neke nevladine udruge i vojne udruge vezane za Armiju BIH. U Sarajevu ću nastupiti kao gost Hrvatskog katoličkog dobrotvornog društva. Sav prihod od koncerta ići će za izgradnju Katoličkog doma.

- Ljudi su me pozvali i ja sam se tom pozivu odazvao, kaže Thompson i dodaje:

- Kažu da se buni Armija BiH, zašto se HVO ne buni?! Kažu da se bune Židovi i neke vjerske zajednice. Volio bih znati je li itko pitao katolike bune li se oni. Čini mi se da se zaboravlja da je BIH i hrvatska zemlja.

Prije nego li je i počela, Thompsonova turneja je tako izazvala velike polemike. Kao i uvijek dosad.


http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20070403_14766_41187.php

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2007. 2:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

He, dok ga je varala mala Grkinja, nije ga se niti slusalo niti je polemika bilo...

Samo sto je uvidio da od Grkinje nema ojra, a to sto od "gustih magli" ima, pretpostavljam da njega najmanje dira i zabrinjava.

Tuzno.

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2007. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imao sam priliku vidjeti marka u nekoncertnom izdanju. prosjedi lik, obučen u rifle i neku necrnu majicu, ni prepoznao ga nisam. sat vremena kasnije sav u crnom, s ogromnim križem oko vrata, ofarbana kosa... sve je to komercijala, to je ono što se prodaje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2007. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
duje je napisao/la (Pogledaj post): › kazu stari ljudi da onaj tko puno pise najcesce nista pametno ne napise, ja se jos uvijek sa nasim starima slazem...


Ja kažem da i ti i tvoji "stari ljudi" imate akutan manjak mozga i mislite da je sreća auto koji vozite, modu koju ganjate, fakultete koji si kupite i plastipičke koje karate.

Ti to ne demantiraš, već potvrđuješ jer nisi kadar pronaći niti jedan zdrav argument protiv onoga što sam ja rekao u kilometarskom postu. Ništa, niti jedan relevantan, konstruktivan komentar... Ništa.
Ako ništa, u školi se može naučiti rapravljati.

Jebe mi se Duje, idi na Thompsonove koncerte i gledaj kako odrastaju sojevi klinaca kojima je top priority mrziti Srbina. Kužiš, jednog dana, možda opet prizovemo stara vremena kad si smio ubiti nekoga samo zato što ima srpsko ime ili podrijetlo te ga usput oplijeniti. Onda se nemoj čuditi, svatko vrlo lako može biti proglašen Srbinom ili lošim Hrvatom, pa bi mogao najebati svatko tko nije na liniji...

Nemam ti što reći više. Nikad.

ja nisam bio ni na jednom njegovom koncertu, i da odem ne bih obukao nis crno jer time ne zelim nanositi neke nepotrebne komentare na sebe.
sto se tice nedostatka mozga, mislim da tu pretjerujes, znas li sto je MENSA, faklultet i magisterij, to su sve stvari koje sam ja uspio sladati svojim znojem, ja protiv jednog srbina nemam nista, protiv 10 srba nemam nista, jedan od roditelja mi je cak i rodjen tamo, pa jednako imamo misljenje o tragedijama koje su Srbi pocinili na nasim prostorima,
nemoj koristiti rijeci koje ne razumijes(relevantan, konstruktivan komentar), jer ni ti nisi nis konstruktivno rekao nego si sve napisao izazvan emocijama. cak mislim da bi se dalo lijepo raspravljati o mnogim temam s tobom na nekoj kavi jer vidim da si svasta citao mozda ucio.
lijep pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2007. 23:45 
Naslov:  Re: Thompson
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Planiraju se masovni prosvjedi zbog Thompsona

Nekoliko udruga Bosne i Hercegovine otvoreno se protivi najavljenom koncertu Thompsona u Sarajevu. Ako koncert ne bude otkazan udruge će organizirati i masovne prosvjede.

Savez logoraša Bosne i Hercegovine prvi se oglasio protiv koncerta hrvatskog pjevača Marka Perkovića Thompsona koji je zakazan za 10. svibnja u sarajevskoj Zetri, na godišnjicu dolaska pape Ivana Pavla II.

Navode da Savez logoraša nema ništa protiv Thompsona, ali oštro kritiziraju organizatora koncerta don Antu Jelića iz Hrvatskog katoličkog dobrotvornog društva.

“Nazvao nas je najvećim nacionalistima ovog stoljeća. To je za nas jedna velika uvreda i nikada nećemo dopustiti da se u Sarajevu održi bilo kakva manifestacija ako je organizira on”, rekao je predsjednik Saveza logoraša BiH za mostarski Dnevni list Murat Tahirović.

Inicijativi za zabranu Thompsonova koncerta ubrzo su se pridružile sve boračke organizacije Sarajevske županije.

Thompsona doživljavaju kao osovinu zla i najavljuju da će poduzeti sve mjere kako bi se koncert zabranio.

“U određenom broju pjesama je nacionalistički i fašistički sadržaj, što podgrijava međunacionalnu mržnju i netrpeljivost. Moramo stati u kraj ponovnoj afirmaciji fašizma”, navodi se u priopćenju Koordinacijskog odbora boračkih organizacija SŽ-a.

“Ako koncert ne bude otkazan, pristupit ćemo radikalnim mjerama. Još uvijek se dogovaramo kakve ćemo poduzeti protumjere, ali nisu isključeni ni masovni prosvjedi”, istaknuo je Redžić.

Židovska zajednica u Sarajevu se među prvima otvoreno suprotstavila koncertu.

Također, Savez antifašista i boraca narodnooslobodilačkog rata 1941.-1945. prosvjeduje zbog najave gostovanja hrvatskog pjevača Thompsona u Sarajevu te u priopćenju navodi kako je poznato da Thompson u svojim pjesmama govori jezikom mržnje i veliča ustaške zločine koji su se dogodili nad drugim narodima u prošlosti, što je i demokratska javnost u Hrvatskoj već davno osudila.

“Najbolji dokaz za ovo je osuda i zabrana njegovih pjesama i od Hrvatske biskupske konferencije za vrijeme Papina posjeta Hrvatskoj 2004.”, istaknuli su u Savezu antifašista i boraca NOR-a u BiH.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2007. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2007. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E DA, kada se na FTV-u svako jutro pozdravlja sa muslimanskim pozdravom iako u Bosni postoje tri entiteta, nitko se ne buni!
A sad kad naš Sveti Marko ide pjevati odjednom prosvjedi?!
Mater im jebem, da sam ja predsjednik Tomphson bi im svirao tamo ako treba i uz pratnju tenkova!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.05.2007. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Mater im jebem, da sam ja predsjednik Tomphson bi im svirao tamo ako treba i uz pratnju tenkova!!!


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2007. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › E DA, kada se na FTV-u svako jutro pozdravlja sa muslimanskim pozdravom iako u Bosni postoje tri entiteta, nitko se ne buni!
A sad kad naš Sveti Marko ide pjevati odjednom prosvjedi?!
Mater im jebem, da sam ja predsjednik Tomphson bi im svirao tamo ako treba i uz pratnju tenkova!!!


Bravo!! Ovako govori jedan pravi, veliki vjernik!

Zbog takvih kao što si ti sam se još s 13 godina odrekla crkve i Crkve te prestala poštivati sve popove i kvazibogomoljce. Vi ste stvarno najgori ljigavci na svijetu osijek031.com smile

O inteligenciji ljudi s razmišljanjem poput tvog ne bih dalje raspravljala. Nekim je primitivcima evolucija jednostavno nepoznat pojam, zapravo ste još na razini amebe, a razmišljanje toliko apstraktan pojam koliko je meni apstraktna kvantna fizika.

Glede Thompsona i njegovih bljuvotina stvarno nemam šta reći.

" U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila
(ajmo ruke)
Oj Neretvo teci iza stranu, nosi Srbe plavome Jadranu"

Predlažem ovo za obaveznu molitvu na misama umjesto Očenaša.

sveti marko, sveta misa, svete ustaše, svete hrvatine... i Svi Sveti. Lijepo će, vidim, dragi mali_ivice, biti u tom vašem SVETOM Raju, ali ja ipak radije biram ono drugo.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legenda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Lokacija: a tu neko mijesto, neznam kak se točno zove
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.05.2007. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nove Thompsonove pesme namaju veze s ratom i odlićne su, bar meni

_________________
ALL COPS ARE BASTARDS
..::A_C_A_B::..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2007. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rekla bih da je @Wendy sve lijepo sročila.
Lijepa, mlada i pametna.


p.s.
@legenda,
ako netko na avataru ima "stop cajkama", trebao bi znati razliku imeđu Č i Ć.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legenda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Lokacija: a tu neko mijesto, neznam kak se točno zove
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.05.2007. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jeb_ ga imam poklonjenu 2 iz hrvatskog

_________________
ALL COPS ARE BASTARDS
..::A_C_A_B::..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2007. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › E DA, kada se na FTV-u svako jutro pozdravlja sa muslimanskim pozdravom iako u Bosni postoje tri entiteta, nitko se ne buni!
A sad kad naš Sveti Marko ide pjevati odjednom prosvjedi?!
Mater im jebem, da sam ja predsjednik Tomphson bi im svirao tamo ako treba i uz pratnju tenkova!!!


Bravo!! Ovako govori jedan pravi, veliki vjernik!

Zbog takvih kao što si ti sam se još s 13 godina odrekla crkve i Crkve te prestala poštivati sve popove i kvazibogomoljce. Vi ste stvarno najgori ljigavci na svijetu osijek031.com smile

O inteligenciji ljudi s razmišljanjem poput tvog ne bih dalje raspravljala. Nekim je primitivcima evolucija jednostavno nepoznat pojam, zapravo ste još na razini amebe, a razmišljanje toliko apstraktan pojam koliko je meni apstraktna kvantna fizika.

Glede Thompsona i njegovih bljuvotina stvarno nemam šta reći.

" U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila
(ajmo ruke)
Oj Neretvo teci iza stranu, nosi Srbe plavome Jadranu"

Predlažem ovo za obaveznu molitvu na misama umjesto Očenaša.

sveti marko, sveta misa, svete ustaše, svete hrvatine... i Svi Sveti. Lijepo će, vidim, dragi mali_ivice, biti u tom vašem SVETOM Raju, ali ja ipak radije biram ono drugo.

Druga stvar: To što sam napisao, napisao sam zbog ovog prvo djela teksta:

"E DA, kada se na FTV-u svako jutro pozdravlja sa muslimanskim pozdravom iako u Bosni postoje tri entiteta, nitko se ne buni!"

Ja nisam rekao svete ustaše, nemoj mi metati riječi u usta!
Treća stvar: NABIJEM TE NA KURAC, sad mi slobodno spočitavaj neću se ljutiti!

wendy je napisao/la: › O inteligenciji ljudi s razmišljanjem poput tvog ne bih dalje raspravljala.

Ovdje se slažem, stvarno nema smisla!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: