Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Thompson

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2007. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Treća stvar: NABIJEM TE NA KURAC


O tome netko kao ti može samo sanjati.

A umjesto da sanjaš kako me nabijaš na kurac, idi u crkvu pa se moli: "U Čapljini klaonica bila...". To ti bolje stoji. Osim toga, od mokrih snova koji su potpuno neostvarivi čovjek postaje frustriran, a ova druga opcija beskralješnjacima poput tebe pomaže da ispucaju frustracije. Brinem se za tebe, dragi moj ivice, zbog toga ti i dajem savjet.

Btw, vidim drugu i treću stvar, a gdje je prva? Naravno da uvijek željno iščekujem svaku tvoju nejverojatno pametnu izjavu pa me zaboljelo što sam pomislila da bi dio teksta mogao nedostajati.

Leon, sorry, ali više se stvarno ne mogu suzdržati.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2007. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taj Thompson uopće nije zaslužio da se spominje a kamoli da se prepucavamo o njegovom "liku i djelu", gdje živi.... što dalje od nas, nadam se.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2007. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam se predomislio, meni je thompson sad baš super!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2007. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Treća stvar: NABIJEM TE NA KURAC


O tome netko kao ti može samo sanjati.

A umjesto da sanjaš kako me nabijaš na kurac, idi u crkvu pa se moli: "U Čapljini klaonica bila...". To ti bolje stoji. Osim toga, od mokrih snova koji su potpuno neostvarivi čovjek postaje frustriran, a ova druga opcija beskralješnjacima poput tebe pomaže da ispucaju frustracije. Brinem se za tebe, dragi moj ivice, zbog toga ti i dajem savjet.

Btw, vidim drugu i treću stvar, a gdje je prva? Naravno da uvijek željno iščekujem svaku tvoju nejverojatno pametnu izjavu pa me zaboljelo što sam pomislila da bi dio teksta mogao nedostajati.

Leon, sorry, ali više se stvarno ne mogu suzdržati.

Sve u svemu, Hvala na komplimentima! Very Happy
Da zaključim raspravu! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2007. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Treća stvar: NABIJEM TE NA KURAC


O tome netko kao ti može samo sanjati.


OPET MISLI NA SEX Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.05.2007. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam se predomislio, meni je thompson sad baš super!


osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2007. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma Tonson je car i baš mi je supika nekako...on i Džontra su legende.

_________________
"...sve čopore i sva jata,sve od blata sve od zlata...progutat će danas ista vatra..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komšo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 85
Lokacija: U dvorištu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2007. 22:16 
Naslov:  Re: Thompson
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je Thompson je zakon; volio bih da iskoristi te svoje glasovne mogučnosti te scenski nastup na nekom tribute to koncertu, npr. Joe Cockeru iz ranih dana Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2007. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam se predomislio, meni je thompson sad baš super!


I ja sam se isto predomislio. Ne slušam Thompsona, ali sam protiv zabrana. Jednom je otpjevao nacionalističku pjesmu, pa se čitav južnoslavenski internet uskočoperio protiv Thompsona kao eksponenta današnje ustaške-klerikalne-naci-katoličke politike Tuđmanove Hrvatske.

Ne svršavam teme njegovih pjesama i sve s tim povezano, ali sam protiv zabrana. Tim više, jer se Thomson slušao u tom Sarajevu, a da nije bilo drugih momaka kao što je Thompson, vjerojatno bi bilo više poslaganih u Srebrenici, vjerojatno u Bihaću, a možda i u Sarajevu...

Mnogi drugi renomirani pjevači i umejtnici nekada su (a broni i još uvijek) stiskali nacionalističke diple.

Nele Krajlić, Emir Kusturica, Bregović - nisam vidio da ih je netko zabranio ili da se javnost posebno zauzela da ih se objesi za jaja.

Nemojte me samo shvatiti pogrešno, svi su oni isti - nikoga ja ne pravdam.
Samo primjećujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2007. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne slušam Thompsona, ali sam protiv zabrana. Jednom je otpjevao nacionalističku pjesmu, pa se čitav južnoslavenski internet uskočoperio protiv Thompsona...


Slažem se.To mi je bilo jadno totalno.U ostalom i Bora Đorđević (npr.) dan danas nosi Četničke oznake i ne sakriva da je obožavatelj Čiče i njegovih ideala,pa ja nisam vidio ni jednog Srbina da ga pljuje ili nešto slično.Mi Hrvati smo takav usran narod,jebiga...tuđe govno je bolje,finije i prodali bi guzicu za dvije žvake.
Nisam Nazi,ali do nekih stvari držim...a te kojekakve liberale nabijem na njavru! Wink
Što se tiče njegove mjuze,ima par ok stvari koje su mi stvarno dobre i drage...a vidim da na novom albumu opako baca na Maidene,neka...zna čovjek šta valja hehe!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2007. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve njegove stvari bi mi bile odlične... da su instrumentali osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.05.2007. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kralju dmitre zvonimire....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2007. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la: › Slažem se.To mi je bilo jadno totalno.U ostalom i Bora Đorđević (npr.) dan danas nosi Četničke oznake i ne sakriva da je obožavatelj Čiče i njegovih ideala,pa ja nisam vidio ni jednog Srbina da ga pljuje ili nešto slično.Mi Hrvati smo takav usran narod,jebiga...tuđe govno je bolje,finije i prodali bi guzicu za dvije žvake.
Zasto mislis da su Srbi/bilo tko bolji (manje usrani, itd.) jer se svjesno prave slijepi na svoje nazi-idealiste?

Citat: › Nisam Nazi,ali do nekih stvari držim...
Sigurno nisi ni homofob, ali bi najradije sve homoseksualce lijepo na neki otok, a nisi ni antisemit, ali bi Zidove fino poslao u svoj Izrael, jel' tako?!

Zanimljivo je kako svaki odjeljak zapocet s "Nisam XYZ, ali...", zapravo zavrsi sa zakljuckom kako je osoba po svim standardima upravo XYZ. U tvom (ovom) slucaju nisi iznio dovoljno cinjenica i ne tvrdim da si nazi, ali sam morao iznijeti svoju zapazanje o onima koji "nisu, ali...".

Sto se tice Thompsona, tu se ne treba nista izmisljati. Postoje zakoni koji reguliraju pitanje velicanja fasizma i fasistickih obiljezja i ovim i onim organima treba prepustiti da rade svoj posao. Za svoje pjevanje nazi pjesama su ga trebali udariti masno po novcaniku i onda bi ili prestao pjevati takve stvari, ili bi to cinio u 4 zida, pred probranim i provjerenim ocima (sto vjerojatno radi i on i bulumenta drugih pjevaca, politicara, likova koji misle da imaju veci kurac ako se identificiraju s onima sto su cinili zlocine).

Oni koji kenjaju protiv Thompsona kao Thompsona nisu nista drugaciji od onih sto pjevaju nazi pjesme.

Da su njega/organizatora svakog od koncerta opajdacili po novcaniku za svako velicanje ustastva, tada bi i sam Thompson jako pazio sto pjeva i dvaput bi promislio kakve ce stvari prodavati (gle cuda, pa on to radi zbog PARA!) napaljenoj rulji.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2007. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: › kralju dmitre zvonimire....
Sinisa Kosuticu Tudjmaninu.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2007. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Oni koji kenjaju protiv Thompsona kao Thompsona nisu nista drugaciji od onih sto pjevaju nazi pjesme.

Da su njega/organizatora svakog od koncerta opajdacili po novcaniku za svako velicanje ustastva, tada bi i sam Thompson jako pazio sto pjeva i dvaput bi promislio kakve ce stvari prodavati (gle cuda, pa on to radi zbog PARA!) napaljenoj rulji.


Mungos lijepo napisao. Thompson kao osoba, baš me briga (ali automatski upadnemo u zamku poistovjećivanja lika i djela). Ako pjeva nešto što se može ocijeniti kao "nazi", sigurno je potrebno kazniti i njega, i organizatora.
Ima jedan mali problem, na njegovim koncertima su se "uslikale" osobe iz javnog života (koje su mnogima uzor), a po svemu sudeći i oni koji su zaduženi za kažnjavanje, tako da ništa od svega.

Što se tiče Čorbe, Neleta, Bregovića, neka se svatko brine za svoje dvorište.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: