Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Thompson

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ups.zdenku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
P.S. Usput, ima li itko među vama posjetiteljima da se slaže s ičim što sam napisao ili smo stvarno pleme za Thompsonove pjesme?

slažem se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.04.2007. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

duje je napisao/la (Pogledaj post): › kazu stari ljudi da onaj tko puno pise najcesce nista pametno ne napise, ja se jos uvijek sa nasim starima slazem...


Ja kažem da i ti i tvoji "stari ljudi" imate akutan manjak mozga i mislite da je sreća auto koji vozite, modu koju ganjate, fakultete koji si kupite i plastipičke koje karate.

Ti to ne demantiraš, već potvrđuješ jer nisi kadar pronaći niti jedan zdrav argument protiv onoga što sam ja rekao u kilometarskom postu. Ništa, niti jedan relevantan, konstruktivan komentar... Ništa.
Ako ništa, u školi se može naučiti rapravljati.

Jebe mi se Duje, idi na Thompsonove koncerte i gledaj kako odrastaju sojevi klinaca kojima je top priority mrziti Srbina. Kužiš, jednog dana, možda opet prizovemo stara vremena kad si smio ubiti nekoga samo zato što ima srpsko ime ili podrijetlo te ga usput oplijeniti. Onda se nemoj čuditi, svatko vrlo lako može biti proglašen Srbinom ili lošim Hrvatom, pa bi mogao najebati svatko tko nije na liniji...

Nemam ti što reći više. Nikad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravi_frajer
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2007. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la (Pogledaj post): › Thompson je fašist.


Kao i naš predsjednik, pa nikome ništa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Domoljublje prozvali fašizam,
tako brane njihov komunizam.
Prozirna
demagogija!
ovo je valjda napisao bajaga....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ratnici svjetla

Kada vidiš kamen
na kojemu piše
da je ratnik pao
i nema ga više,
nemoj samo proći
k'o da ne postoji
tu su hrabro pali prijatelji moji.

Slušaj kako grmi,
kako more pjeni,
pitaju te jesu li zaboravljeni.
Za njih se pomoli,
nek' mi braća znaju
heroji se nikad ne zaboravljaju.

Brani li su zemlju,
i rame uz rame
k'o ratnici svjetla
stali protiv tame.
Zato zora sviće,
zato dan se budi,
hvala im na svemu,
slobodni smo ljudi.


Izgleda da neki zaboravljaju crvenog fiću, kolonu izmučenih i ispaćenih ljudi, staraca, djece samo sa najlon vrećicom kako pod prisilom napuštaju svoje domove...
ima nas malo al bi se uvijek svadali

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravi_frajer
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2007. 15:33 
Naslov:  Re: Thompson
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




Neznam za vas, ali ja kad čujem tako nešto od našeg poglavnika Thompsona, ja odmah vadim crnu uniformu, stavljam U na čelu i idem okolo ubijati SRBE! Samo čekamo slična naređenja mi idioti sa 2 razreda osnovne i krećemo u svetu misiju...

Stvarno ste svi vi debili. Baš me zanima što vi to slušate da ste tako otvoreni i tolerantni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.04.2007. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

duje je napisao/la (Pogledaj post): ›
Izgleda da neki zaboravljaju crvenog fiću, kolonu izmučenih i ispaćenih ljudi, staraca, djece samo sa najlon vrećicom kako pod prisilom napuštaju svoje domove...
ima nas malo al bi se uvijek svadali


Znao sam. Ja sam kriv za "crvenog fiću".
Toliko koliko znaš o WWII., znat će i tvoja djeca o "crvenom fići". Toliko o tome.

Pozivam te ne nastavljaš s osobnim uvredama - jer i sam znaš da stvari nisu crno bijele, a trebam li te podjećati da distinkcijom Hrvati = ustaše, a Srbi = četnici praviš veliki problem i medvjeđu uslugu sebi!

Što se ove teme tiče...

Ja sam Srbin ili Hrvat po potrebi, roditelji su mi Hrvati, ali to je anomalija.
Profesionalno sam čovjek, dakle definitivno najgore kopile od svih vas čistokrvnih.

Na dan Thomponova koncerta ću se izložiti javno kako kako bi me svaki "domoljub" i "antikomunist" mogao opsovati, pljunuti oli udariti bez opasnosti od nekakvog povratknog krošea ili aperkata.

Oko sebe izgradit ću nekoliko kuća od kartona jasno obilježenih i na srpskom i na hrvatskom "SRPSKA KOLIBA" i "SRPSKO SELO" i za 10 Kn moći ćete doći i zapaliti ju, a čitavo selo za 50 Kn.

Imat ću i prave izbjeglice, osakaćene zarobljenike, djecu invalide te silovane žene i profesionalno uplakanu siročad kojima ćete se za samo 5 kn moći rugati do mile volje. Posebna atrakcija bit će "gađanje Popa" koji se krije oko makete pravoslavne crkve. Stajski gnoj ponesite iz kućne radinosti.

Dođite, povedite i najmlađe, bit te će to prava domoljubna uvertira Thompsonovu koncertu za svakog "pravog", "čistokrvnog" i normalnog Hrvata.

duje je napisao/la (Pogledaj post): ›
hvala im na svemu,
slobodni smo ljudi.


Obranili se jesmo, ali se pičke iz koje ispadneš - osloboditi ne možeš.


Zadnja promjena: LucijaX; 03.04.2007. 15:49; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
godinama pričaju, ima nas malo, a sve nas je više
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je najjace od svega sto svaki fan thompsona kao obranu koristi prazne fraze "a kakav si ti hrvat" ili "sjeti se rata". ok, hrvat sam i sjecam se rata, ali nece mi jedan coban iz kamena biti osnovna moralna linija.

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
P.S. Usput, ima li itko među vama posjetiteljima da se slaže s ičim što sam napisao ili smo stvarno pleme za Thompsonove pjesme?



dakle, oni koji se ne slažu s tobom su odmah manje vrijedni... jel shvaćaš ti da ti namećeš svoje moralne stavove drugima i od njih zahtijevaš da se ponašaju tako kako ti misliš da je ispravno... zar nije to isto ono protiv čega ovdje cijelo vrijeme pričaš...

ne možeš negirati i uskraćivati pravo pojedincu na njegove vlastite moralne kriterije i vrijednosti (koliko god one bile pogrješne)...


htjedoh reći: treba se truditi da društvo ne bude stvoreno na lažnom i krivom moralu i takvo društvo treba osuđivati i mijenjati, ali nitko nema nikome pravo zabraniti da posjeduje lažni i/ili krivi moral --> zbog toga mislim da ikako imaš dobre nakane, pristupaš s krive točke!


Zadnja promjena: euchrid; 03.04.2007. 16:21; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2007. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@LucijaX - Laughing dobro opisana problematika koja proizlazi iz masovnog stovanja poruka koje prenose takvi mediji - bili to pjevaci, pisci, novinari, ministri, premijeri, predsjednici...

@Ivane, bas to... smijesno mi je kad mi likovi pocnu kenjati o ratu, naciji, krvi, korijenima... potpuno krivi pristup argumentiranju... preko nekoliko gresaka u zakljucivanju... U takvim situacijama problem treba vratiti na njegovo izvoriste i ne nastavljati daljnje natezanje u barustini punoj logicki nesvarivih argumenata...

Poruka svim takvim raspravama "Evo, vadite krv! Brojte!"

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2007. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
@LucijaX - Laughing dobro opisana problematika koja proizlazi iz masovnog stovanja poruka koje prenose takvi mediji - bili to pjevaci, pisci, novinari, ministri, premijeri, predsjednici...

@Ivane, bas to... smijesno mi je kad mi likovi pocnu kenjati o ratu, naciji, krvi, korijenima... potpuno krivi pristup argumentiranju... preko nekoliko gresaka u zakljucivanju... U takvim situacijama problem treba vratiti na njegovo izvoriste i ne nastavljati daljnje natezanje u barustini punoj logicki nesvarivih argumenata...

Poruka svim takvim raspravama "Evo, vadite krv! Brojte!"


Ma naravno!

Ne vadite krv da biste brojali zrnca, dajte krv za dobrotvorne svrhe, tamo gdje treba i gdje ce nekog smisla imati!

Kad to sve ne bi imalo simptome masovnog ludila, to uopce ne bi bilo zabrinjavajuce, jer budala ima svuda... Ono od cega ja dobijam triper, epilepsiju i kronicni katar grla u isto vrijeme je kad mi se pocnu busati u grudi korijenima, povijesti i slicnim glupostima. Pa cak i tim jebenim ratom. Alo!!!!

Shvatam ja da je rat tek zavrsen, evo, ni 12 godina jos nije proslo!

Povijest Hrvatske je postojala prije 1991. i daleko prije 1941. (sa malom razlikom - tu davnu raniju povijest su pisali objektivni i neutralni povjesnicari, tako da ima sanse da bude istinita) ili vec o kojoj godini da se pjeva na tim seansama...Hrvatska je kroz povijest bila to sto je bila prventstveno zato sto je sve bolio kurac za krvna zrnca, kad su svi hrvati, srbi, madjari, rusini, slovaci, nijemci, austrijanci, bosanci, albanci i svi oni koji su tokom stoljeca u hrvatskoj zajednici i zdusno zivjeli, radili i stvarali za dobro te zemlje, kad nije bilo bitno kako se zoves, vec sto znas i koliko mozes i hoces doprinijeti.

Domovina se ne voli na Tompsonovim koncertima i na natjecanjima u visini priloga za jebenu crkvu...postoji milion laksih i efikasnijih nacina na koji se Domovina voli, pocevsi od zabranjene jereticke misli "ne kradi", pa do kompliciranih gimnastickih zahvata tipa "ne bacaj opuske na plocnik", ali za to vec treba malo truda, a i nemas dezurnog neprijatelja da ga krivis za sve i svasta = nije interesantno, zajebi!

Ipak, najzabavnije mi je kad mi retardi zapjene na temu krvnih zrnaca (jednu od dvije koje znaju, druga je nogos), pa ih pitam da li znaju tko je bio Josif Runjanin....

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.04.2007. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la (Pogledaj post): ›
dakle, oni koji se ne slažu s tobom su odmah manje vrijedni...


Nije istina. Baš zato što mislim da su svi ljudi jednako vrijedni, i baš zato što u mladeži danas vidim ogroman potencijal za budućnost želim apelirati da se neke stvari ne smiju, da se neke greške ne ponavljaju.

Nacionalizam je blještava stvar. 80, 90 mil. Nijemaca opilo se preko noći. Lijepa su sva postignuća i pozitivni šokovi nacionalne kohezije - ali nemoj zaboraviti Auschwitz, Dachau, Bergen Belsen, Jasenovac, Tenju, Danicu, Lepoglavu... Ljudi nam se smiju zbog toga.

Protiv Thompsona nemam ništa protiv. Neka pjeva o ljubavi, zavičaju, razvedenim brakovima, zarađenim parama, nesrušenim kućama.

Samo zadržavam pravo da kažem da nije normalno i nije ljudski, pa samim tim treba i spriječiti vrijeđanje.

Ja sam Srbin, govorim "tvojim" jezikom, živim u "tvojoj" zemlji... Što još hoćeš, da se osjećam presretno kad ulicom prolazi horda dječaka pučkoškolskog uzrasta i pjeva "Oj, Neretvo, teci niza stranu, nosi Srbe, plavome Jadranu"?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.04.2007. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Allende je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ipak, najzabavnije mi je kad mi retardi zapjene na temu krvnih zrnaca (jednu od dvije koje znaju, druga je nogos), pa ih pitam da li znaju tko je bio Josif Runjanin....


Ih, ne treba ti ići do njega ili Starčevićeve majke, Svetozara Borojevića (zapovjednik hrvatske komponente Austro-Ugarske vojske)... Jesi čuo za vaterpolo i izbornika Rudić Ratka?

Zlatna medalja sa svjetskog prvenstva fašistima ne sjaji toliko zlatno, samo zato kaj je trener loš Hrvat, sin oficiru, k tomu mu se rodio u Beogradu i za HTV izjavljuje da su njegovi igrači odigrali dobro u "odbrani".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2007. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX me pretekla u odgovoru....

ajme, Duje, zar ne voliš Bajagu? em zgodan dečko, em rođen u Bjelovaru, a mislim i da je naš državljaninin... dakle... i sve neke ljubavne pjesmice...

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: