Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijevara, koliko često varate, da li varate....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li ste ikada prevarili neku osobu??

DA
52%
 52%  [ 64 ]
NE
45%
 45%  [ 55 ]
Da, bila/bio sam pijan/a!
1%
 1%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 121


Autor Poruka
kjut
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 1:41 
Naslov:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svakog svog decka sam prevarila!!
a zasto,ne znam....mozda se jos nikad nisam onak pravo zaljubila sa bi postovala tu osobu i zaklela joj se na vijernost i sve sto s tim ide...

a jbg...

_________________
Da bi ostvario svoje snove,moras se prvo probuditi!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 1:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
Prevara je jedna najbesmislenija i najpokvarenija stvar koju netko moze napraviti.. S jedne strane vidim ju neophodnom, cak i opravdanom u nekim teen godinama, jer svi pravimo pizdarije i iskušavamo sami sebe, osjećajno i u granicama do kojih možemo ići.. I nekako se takve stvari tu prije zaborave, dosta toga se iz njih nauči, u kojoj god se ulozi našli, varali ili bili prevareni.
Po meni je potpuno druga stvar varati kada u biti samog sebe smatraš "zrelim", pokušavaš nekome dokazati da ti je stalo, a radiš suprotno. I sigurna sam da je vezano i uz samu naviku..obična slabost. Kukavičluk i zavaravanje.
I zaprepasti me kad cujem da su neke cure stvarno u takvoj vezi, da sva opravdanja nalaze u krevetu, riječima.. Samo činjenica da ima stvarno svega.
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.
-SVAKA ČAST!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2007. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja to gledam tako da ako ti to napravis da ce ti se to kad tad vratiti pa ces vidjeti kako je to
ugl ja sam isto bio prevaren (a ja to nisam napravio nikad) i odvratno sam se osjecao tako da stvarno sumnjam da cu to napravit ikad
sta imas radit s nekim u vezi ako ces ga varati... to nije veza

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
Anita_os je napisao/la: ›
Prevara je jedna najbesmislenija i najpokvarenija stvar koju netko moze napraviti.. S jedne strane vidim ju neophodnom, cak i opravdanom u nekim teen godinama, jer svi pravimo pizdarije i iskušavamo sami sebe, osjećajno i u granicama do kojih možemo ići.. I nekako se takve stvari tu prije zaborave, dosta toga se iz njih nauči, u kojoj god se ulozi našli, varali ili bili prevareni.
Po meni je potpuno druga stvar varati kada u biti samog sebe smatraš "zrelim", pokušavaš nekome dokazati da ti je stalo, a radiš suprotno. I sigurna sam da je vezano i uz samu naviku..obična slabost. Kukavičluk i zavaravanje.
I zaprepasti me kad cujem da su neke cure stvarno u takvoj vezi, da sva opravdanja nalaze u krevetu, riječima.. Samo činjenica da ima stvarno svega.
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.
-SVAKA ČAST!!!!


A da vam ponudi 100.000 eura?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2007. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la: ›
Anita_os je napisao/la: ›
Prevara je jedna najbesmislenija i najpokvarenija stvar koju netko moze napraviti.. S jedne strane vidim ju neophodnom, cak i opravdanom u nekim teen godinama, jer svi pravimo pizdarije i iskušavamo sami sebe, osjećajno i u granicama do kojih možemo ići.. I nekako se takve stvari tu prije zaborave, dosta toga se iz njih nauči, u kojoj god se ulozi našli, varali ili bili prevareni.
Po meni je potpuno druga stvar varati kada u biti samog sebe smatraš "zrelim", pokušavaš nekome dokazati da ti je stalo, a radiš suprotno. I sigurna sam da je vezano i uz samu naviku..obična slabost. Kukavičluk i zavaravanje.
I zaprepasti me kad cujem da su neke cure stvarno u takvoj vezi, da sva opravdanja nalaze u krevetu, riječima.. Samo činjenica da ima stvarno svega.
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.
-SVAKA ČAST!!!!


A da vam ponudi 100.000 eura?

nikad mi nisu sjedale tvrdnje kao svatko ima svoju cijenu... jel bi ga ti primio u guzu za 100.000 eura?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da.

Vjerojatno i za manje. Naravno u nadi da mi platac nije Ron Jeremy, ili netko sličan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2007. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da teško možemo odgovoriti na bilo koje pitanje koje počinje sa "što bi učinio/la da...." jer ni za koga, pa čak ni za sebe, ne možemo predvidjeti kako bi reagirali u određenoj situaciji...
najlakše je reći "ja bih ovo ili ono.." ali često se ispostavi (ako do navedene situacije ikada dođe) da napravimo nešto sasvim drugo... jer ipak je puno varijabli u igri i teško si možeš zamisliti vlastite osjećaje i način percepcije u nekoj situaciji, dokle god se ona može nazvati "imaginarnom"..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je istina, ne treba pristajati na bilo kakve dealove dok lova nije na stolu.

Iako sam se malo šalio, ta priča s novcima i prijevarom nije šala. Znam neke žene koje su praštale prijevaru jer su muževi bili lovarni, a one sam nisu radile ništa. I obrnuta situacija je moguća, iako puno rijeđa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
CatCloe je napisao/la: ›
jesam, bivšeg. zato i je bivši.
ovog sada ne bi prevarila, nema šanse... valjda zato jer ima sve što mi treba, a onaj prije to nije imao..


Ne varamo li svi zato? Zato što taj netko s kime smo nema sve što nam treba? Ili nam nije dovoljno stalo, ne shvaćamo to ozbiljno ili pokušavamo popraviti nešto što se popraviti ne može.. Eh, iz takvih veza nastaje varanje.. A kako se osjećaš poslije toga ovisi o svim ovim čimbenicima gore... Zašto si zapravo prevario nekoga?
Ja ne bih imala niti napadaje moralnosti niti grižnju savjest jer te osobe koje sam varala nisam voljela, tj. bilo mi je svejedno hoćemo li se ili nećemo sutra vidjeti..
I kako je CatCloe rekla, onda napokon dođe netko tko ima sve što ti treba i takvog nekog ne varaš... Čak ni ne pomišljaš na to...


krasno. sto onda radite s tim osobama u vezi ak nemaju ono sto vam treba? budite fer, prekinite i krenite dalje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la: ›
Marshall-T je napisao/la: ›
Anita_os je napisao/la: ›
Prevara je jedna najbesmislenija i najpokvarenija stvar koju netko moze napraviti.. S jedne strane vidim ju neophodnom, cak i opravdanom u nekim teen godinama, jer svi pravimo pizdarije i iskušavamo sami sebe, osjećajno i u granicama do kojih možemo ići.. I nekako se takve stvari tu prije zaborave, dosta toga se iz njih nauči, u kojoj god se ulozi našli, varali ili bili prevareni.
Po meni je potpuno druga stvar varati kada u biti samog sebe smatraš "zrelim", pokušavaš nekome dokazati da ti je stalo, a radiš suprotno. I sigurna sam da je vezano i uz samu naviku..obična slabost. Kukavičluk i zavaravanje.
I zaprepasti me kad cujem da su neke cure stvarno u takvoj vezi, da sva opravdanja nalaze u krevetu, riječima.. Samo činjenica da ima stvarno svega.
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.
-SVAKA ČAST!!!!


A da vam ponudi 100.000 eura?

nikad mi nisu sjedale tvrdnje kao svatko ima svoju cijenu... jel bi ga ti primio u guzu za 100.000 eura?
-DE DOBRO JE!!!KAKVE PREVARE,PA NEMA TE STVARI ZBOG KOJE BI PREVARIO!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo osnovat cheaterse! tko ima kameru i muda?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2007. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ha ha ha koji muk

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
garfield
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2007. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da teško možemo odgovoriti na bilo koje pitanje koje počinje sa "što bi učinio/la da...." jer ni za koga, pa čak ni za sebe, ne možemo predvidjeti kako bi reagirali u određenoj situaciji...
najlakše je reći "ja bih ovo ili ono.." ali često se ispostavi (ako do navedene situacije ikada dođe) da napravimo nešto sasvim drugo... jer ipak je puno varijabli u igri i teško si možeš zamisliti vlastite osjećaje i način percepcije u nekoj situaciji, dokle god se ona može nazvati "imaginarnom"..


Ovo je prava istina, i nikad u životu ne treba reći nikad, jer nikad ne znaš. Sve se u životu mijenja, i vrijeme mijenja sve, pa tako i nas, i okolnosti u kojima se nalazimo. To je najnepredvidljivija stvar. I ne treba odmah osuđivati nikog kome se to dogodi, jer iako nema dovoljno dobrog opravdanja za tako nešto, uvijek postoji neki razlog, neka pozadina. Treba osuditi samo ljude koji to rade iz sebičnosti, obijesti, da bi ispali frajeri, i slično, i koje nije briga za nečija osjećanja, ni da li će povrijediti osobe koje ih vole.
U svakom slučaju, vrlo škakljivo pitanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2007. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni bi mozak izgorio od griznje savjesti kad bi prevarila decka, a kad bi on mene, izgorio bi mi od plakanja. i vjerojatno bi ga istukla. od bjesa mi dodje da udaram!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2007. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jest da ovo "istukla" i nije bas najbistrije rješenje al govorim kako bi vjerojatno izreagirala u tom trenutku. i naravno, to istukla ne znači šakama, nego ono ko kad se dvije curice tuku pa vuku jedna drugu za kosu i udaraju se po glavi.
a sta cu kad sam curica...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: