Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijevara, koliko često varate, da li varate....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li ste ikada prevarili neku osobu??

DA
52%
 52%  [ 64 ]
NE
45%
 45%  [ 55 ]
Da, bila/bio sam pijan/a!
1%
 1%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 121


Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2006. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije prevara nuzno zlo, nekada ona i probudi vezu iz letargije i ocvrsne je. Ne opravdavam prevaru, no ima hrpa situacija u kojoj bi vecina opravdavala prevaru. A kad netko napise ili kaze nikad onda mi se kosa digne :Đ
Cure puno pametuju a kad postanu zene mnogo situacija progutaju...
Kroz sto te sve zivot moze natjerati...prevara moze biti tako benigna star...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2006. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lilly je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da to jako puno ljudi radi, samo bi jako malo njih to i priznalo. A svima onima koji govore "nikad" se isto tako može dogoditi... Mislim da je nakon toga najvažnije partneru reći istinu, pa tko živ, tko mrtav..


ja uvijek živ... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2006. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

playa for life!!!!!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2006. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prezirem ljude koji varaju.... tako da sumnjam da ću ja takvo šta raditi... a niti se želim to dopustiti jer obićno kad jednom tako šta napraviš napraviti ćeš i još jednom Wink .... ne radi drugima što ne želiš da tebi naprave... Wink ...

_________________
...now I pray for all of them to go away...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2006. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moram priznati da ste vi muški (unatoč uvriježenom mišljenju) puno veći karakteri i više fer po tom pitanju. ono - ima frajera koji varaju non-stop, ali ima i jako puno onih koji to stvarno ne rade nikad. i totalno su fer, bez obzira na sve.
žene nekako češće zaglibe u neku "sivu zonu"..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2006. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e s ovim se slažem recimo ja nisam nikada prevario nikoga! ali sam zato bio prevaren i znam kako je to i zato to i ne radim ja mogu vrlo lako prevariti nekoga to je najmanji problem ali ne bih to nikad napravio ako mi se vec i svida neka druga osoba prvo bih ostavio ovu s kojom sam sada jer to manje boli i jos se moze ostati u dobrim odnosima ako se to zeli!! a poslije prijevare ja osobno ne zelim vise vidjeti tu osobu a ako je i slucajno vidim mozda ali MOZDA bih rekao bok! i zavrsen razgovor! ne prihvaćam isprike u takvim situacijama napravio sam jednom grešku i više nikada!!

_________________

pridruzite se preko 700.000 igraca diljem cijelog svijeta...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2006. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › moram priznati da ste vi muški (unatoč uvriježenom mišljenju) puno veći karakteri i više fer po tom pitanju. ono - ima frajera koji varaju non-stop, ali ima i jako puno onih koji to stvarno ne rade nikad. i totalno su fer, bez obzira na sve.
žene nekako češće zaglibe u neku "sivu zonu"..


potpisujem. zbog toga i moj potpis ima daleko dublje značenje... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2006. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali kava je ženskog roda! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2007. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam bila prevarena prije par godina i ostala sam šokirana jer nam je veza stvarno valjala, nisam vidjela nikakav problem, nisam to "osjetila" ni "predosjetila" kao što neki ljudi kažu da možeš skontati, sve dok mi frendica nije rekla...bez obzira tom dečku se nisam htjela svetiti, ostavila sam ga. Otad imam traume da će me netko prevariti i da svi muški varaju...

Nakon toga imala sam jednu dugu vezu-nisam ga prevarila, nije mi to padalo napamet.

Sad imam drugu, a njega sam čak suprotno svojim uvjerenjima 2 puta prevarila i to iz 2 razloga:
mislila sam da i on mene vara, i zbog toga što me je zapustio, falilo mi je ljubavi ili nečega,ali falilo mi je "nešto" i još mi fali...tako da mislim prekinuti uskoro...samo, samu sam sebe iznenadila??? A isto sam govorila nikad neću, nikad ne bih mogla...i jbg..

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2007. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikada nisam prevario djevojku, ako mi j ebaš bilo do toga da budem s nekom drugom onda sam radije prije toga prekinuo...a svi što se pravdaju pijanstvom seru, ne možeš ti biti toliko pijan da ne znaš šta radiš, znaš i to dobro samo te zaboli za sve...kako kažu stari "Pijan radi što trijezan misli"

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2007. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gospodar majmuna je napisao/la (Pogledaj post): › ...a svi što se pravdaju pijanstvom seru, ne možeš ti biti toliko pijan da ne znaš šta radiš, znaš i to dobro samo te zaboli za sve...kako kažu stari "Pijan radi što trijezan misli"


Potpisujem i nadodajem da nikada nisam prevarila osobu s kojom sam bila u vezi,niti ću to ikada napraviti..isto tako nikada nisam bila "ona treća" s kojom su varali partnerice..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljubi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2007. 15:10 
Naslov:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad sam imala 16.,17.g. i veze koje su trajale ne duže od dva tjedna znala sam "prevariti" , ali to sada ne bi nazvala prevarom jer je to bila dječija zaljubljenost i svaki mjesec mi se svidjao drugi dečko. Embarassed sada je naravno drugačije, kada nađeš osobu koja ti odgovara i koju voliš više od sebe prevara je zadnje što ti može pasti na pamet! bila sam prevarena, sa dečkom sam bila 2.5g i iz osobnog iskustva mogu reći da sam čin prevare nije ono što najviše boli prevarenu osobu, već spoznaja da tvoj dragi/draga ima jednu potpuno novu karakteristiku za koju nisi znala. prevara boli zato što je neočekuješ!!! Shocked Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2007. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
gospodar majmuna je napisao/la (Pogledaj post): › ...a svi što se pravdaju pijanstvom seru, ne možeš ti biti toliko pijan da ne znaš šta radiš, znaš i to dobro samo te zaboli za sve...kako kažu stari "Pijan radi što trijezan misli"


Potpisujem i nadodajem da nikada nisam prevarila osobu s kojom sam bila u vezi,niti ću to ikada napraviti..isto tako nikada nisam bila "ona treća" s kojom su varali partnerice..

Jednostavno rečeno, MOJA NOVA DJEVOJKA Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2007. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
gospodar majmuna je napisao/la (Pogledaj post): › ...a svi što se pravdaju pijanstvom seru, ne možeš ti biti toliko pijan da ne znaš šta radiš, znaš i to dobro samo te zaboli za sve...kako kažu stari "Pijan radi što trijezan misli"


Potpisujem i nadodajem da nikada nisam prevarila osobu s kojom sam bila u vezi,niti ću to ikada napraviti..isto tako nikada nisam bila "ona treća" s kojom su varali partnerice..

Jednostavno rečeno, MOJA NOVA DJEVOJKA Very Happy

Još jednostavnije rečeno LIJEPO JE SANJATI Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2007. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
gospodar majmuna je napisao/la (Pogledaj post): › ...a svi što se pravdaju pijanstvom seru, ne možeš ti biti toliko pijan da ne znaš šta radiš, znaš i to dobro samo te zaboli za sve...kako kažu stari "Pijan radi što trijezan misli"


Potpisujem i nadodajem da nikada nisam prevarila osobu s kojom sam bila u vezi,niti ću to ikada napraviti..isto tako nikada nisam bila "ona treća" s kojom su varali partnerice..

Jednostavno rečeno, MOJA NOVA DJEVOJKA Very Happy

Još jednostavnije rečeno LIJEPO JE SANJATI Laughing

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: