Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijevara, koliko često varate, da li varate....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li ste ikada prevarili neku osobu??

DA
52%
 52%  [ 64 ]
NE
45%
 45%  [ 55 ]
Da, bila/bio sam pijan/a!
1%
 1%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 121


Autor Poruka
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2006. 19:00 
Naslov: Question Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eo ovo je vrlo zeje*ana tema! Koliko je ljudi na ovom forumu ikada prevarilo neku osobu s kojom je bila u vezi i sto je mislila o sebi nakon toga... Mislite li da je to sasvim normalno prevariti neku osobu.. Da li je to moralno? Evo ja nisam jos ni jednom prevario niti jednu svoju curu iako sam često u iskušenju... (heh sa mnom su varale... Laughing ) I sto da vas netko prevari? Kako biste reagirali? Da li bi vam bilo lakše i prešli biste preko toga ako je osoba s kojom ste bila pijana pa "nije znala" sto radi? Question Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2006. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sigurno da nisi.
nisi ni imao curu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2006. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joohohoj...to bio pijan kod mene baš i ne pali...
Ako si stvarno pijan, ono oduzet da ne znaš šta radiš, da se praktički i ne sjećaš- e onda sigurno nisi u stanju ni varati jer nisi ni pri svijesti..
A ovo ostalo, kao bio sam pijan ne priznajem...

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2006. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lol gazda neznam za tebe, ali ja sam imao dosta cura! a tek mi je 15!! i po tome sto si rekao vjerojatno si varao često!!

ni kod mene ne pali to za pijanstvo!

_________________

pridruzite se preko 700.000 igraca diljem cijelog svijeta...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.10.2006. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam nikada prevario curu niti neću što je to odraz neozbiljnosti i kukavičluka ... reci iskreno toj osobi da ti se više ne sviđa da ti više stvari kod te osobe smeta nego što voliš i to je to ... ima više situacija za prekid ali da sada varam zbog nečega nema šanse ... onda ću prije biti slobodan pa reći nekoj curi da želim samo fizički s njom i to je to ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2006. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesam, bivšeg. zato i je bivši.
ovog sada ne bi prevarila, nema šanse... valjda zato jer ima sve što mi treba, a onaj prije to nije imao..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2006. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
jesam, bivšeg. zato i je bivši.
ovog sada ne bi prevarila, nema šanse... valjda zato jer ima sve što mi treba, a onaj prije to nije imao..


Ne varamo li svi zato? Zato što taj netko s kime smo nema sve što nam treba? Ili nam nije dovoljno stalo, ne shvaćamo to ozbiljno ili pokušavamo popraviti nešto što se popraviti ne može.. Eh, iz takvih veza nastaje varanje.. A kako se osjećaš poslije toga ovisi o svim ovim čimbenicima gore... Zašto si zapravo prevario nekoga?
Ja ne bih imala niti napadaje moralnosti niti grižnju savjest jer te osobe koje sam varala nisam voljela, tj. bilo mi je svejedno hoćemo li se ili nećemo sutra vidjeti..
I kako je CatCloe rekla, onda napokon dođe netko tko ima sve što ti treba i takvog nekog ne varaš... Čak ni ne pomišljaš na to...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2006. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BlackxXxDevil je napisao/la: ›
lol gazda neznam za tebe, ali ja sam imao dosta cura! a tek mi je 15!! i po tome sto si rekao vjerojatno si varao često!!



uf, 15 godina........
za svaki slučaj pogledaj film "Kids", vrlo je poučan.
http://en.wikipedia.org/wiki/Kids_(film)

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2006. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o da "Kids" je*en film, među boljima. cuo sam da ima neki slični, zove se Ken park ili tak nesto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2006. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="BlackxXxDevil";p="34919"]lol gazda neznam za tebe, ali ja sam imao dosta cura! a tek mi je 15!! i po tome sto si rekao vjerojatno si varao često!!

naravno. pokraj pojma "varanje" u Kljajiću stoji moja slika... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2006. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Ne varamo li svi zato? Zato što taj netko s kime smo nema sve što nam treba? Ili nam nije dovoljno stalo, ne shvaćamo to ozbiljno ili pokušavamo popraviti nešto što se popraviti ne može.. Eh, iz takvih veza nastaje varanje.. A kako se osjećaš poslije toga ovisi o svim ovim čimbenicima gore... Zašto si zapravo prevario nekoga?
Ja ne bih imala niti napadaje moralnosti niti grižnju savjest jer te osobe koje sam varala nisam voljela, tj. bilo mi je svejedno hoćemo li se ili nećemo sutra vidjeti..
I kako je CatCloe rekla, onda napokon dođe netko tko ima sve što ti treba i takvog nekog ne varaš... Čak ni ne pomišljaš na to...


Mozda u zenskom kontekstu...
U muskom bi onda stalno varali...Zasto?
Zato sto muskarci opcenito imaju potrebu za razlicitim zenskim spolnim organima. Jos nisam niti jednu upoznao da ih ima vise od jednog :Đ

[opcenito] :Đ
BTW "nije imao sto mi je trebalo pa sam ga varala" je za mene bullshit na n-tu. Sta imas uopce raditi sa nekim u vezi ako se ne zadovoljavaju tvoje potrebe. U tom slucaju nadjes fuck pajdu...i NHF. Nitko nije povrijedjen. Jer jednog dana se moze dogoditi obrnuta situacija... To je IMO pomanjkanje karaktera i stavova u zivotu...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2006. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prevara je jedna najbesmislenija i najpokvarenija stvar koju netko moze napraviti.. S jedne strane vidim ju neophodnom, cak i opravdanom u nekim teen godinama, jer svi pravimo pizdarije i iskušavamo sami sebe, osjećajno i u granicama do kojih možemo ići.. I nekako se takve stvari tu prije zaborave, dosta toga se iz njih nauči, u kojoj god se ulozi našli, varali ili bili prevareni.
Po meni je potpuno druga stvar varati kada u biti samog sebe smatraš "zrelim", pokušavaš nekome dokazati da ti je stalo, a radiš suprotno. I sigurna sam da je vezano i uz samu naviku..obična slabost. Kukavičluk i zavaravanje.
I zaprepasti me kad cujem da su neke cure stvarno u takvoj vezi, da sva opravdanja nalaze u krevetu, riječima.. Samo činjenica da ima stvarno svega.
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2006. 17:09 
Naslov:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
Zbog nekog svog ponosa i viđenja veze u kojoj za tako nesto nema mjesta..nikada ne bih prešla preko prevare.


nikad ne reci nikad...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lilly
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: moja soba
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2006. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da to jako puno ljudi radi, samo bi jako malo njih to i priznalo. A svima onima koji govore "nikad" se isto tako može dogoditi... Mislim da je nakon toga najvažnije partneru reći istinu, pa tko živ, tko mrtav..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2006. 18:11 
Naslov:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lilly je napisao/la: ›
Mislim da je nakon toga najvažnije partneru reći istinu, pa tko živ, tko mrtav..

osijek031.com smile slažem se da je to najbolje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: