Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Anketa: Što Osječani misle o građanskoj inicijativi "U ime obitelji"?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.05.2013. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la: ›
bob11 je napisao/la: ›
Budite šta god hoćete i radite šta god hoćete!Al brate mili ne morate paradirati pred svima!Jednostavno se pomirite s time da kod nas to još dugo neće biti prihvaćeno i gotovo!seru tu što će se protrošiti novaca za referendum,a koliko koštaju njihove parade po Zagrebu i Splitu svake godine?Hoćete jednakost??PRESTANITE PARADIRATI!!jel hetero ljudi imaju svoje parade i paradiraju vama pred nosom?NE!Ja jesam inače za taj referendum...


Onda se i ti prestani držati za ruke sa svojom curom/ženom.. prestani ju ljubiti u javnosti.. prestani ju grliti u javnosti...
A uostalom, ti silni novci se ne troše na njih nego na takve kao ti...

ti si budala i to ćeš ostati!na mene se netroše jer ja nebi pao tako nisko da bi ih išao vrijeđati na tim paradama ili slično!realno paradiraju samo da bi naljutili takve i mogli kukati....
i budimo realni to nije normalno i gotovo,budi u svojoj kući šta jesi i nemoj siliti većinu da razmišlja isto kao ti!!da je to normalno zar bi onda skrivali od svojih roditelja i okoline toliko dugo da ste gay?nebi li onda čim shvatiš da si homo trebala odmah to podijeliti sa ostalima a ne se skrivati???


Zadnja promjena: bob11; 29.05.2013. 16:02; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2013. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ne sile vecinu, da im damo prava koja zele, vj bi bili kuci i radili sto zele

ali eto, nedamo mi

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.05.2013. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bob11 je napisao/la: ›
i budimo realni to nije normalno i gotovo,budi u svojoj kući šta jesi i nemoj siliti većinu da razmišlja isto kao ti!!



A jel? A što ti radiš? Otkud ti pravo da ti određuješ što je normalno, a što ne? Po kojim, čijim kriterijima je nešto normalno, a drugo nije?

Kao što rekoh, budi i ti u svojoj kući što jesi i nemoj ljubiti curu na ulici..i sve OK!

Uostalom, da...grad je pun homoseksualaca koji se j**u na svakom ćošku.. ljubakaju po klupama u parkovima.. how yes no.

Odrasti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.05.2013. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la: ›
bob11 je napisao/la: ›
i budimo realni to nije normalno i gotovo,budi u svojoj kući šta jesi i nemoj siliti većinu da razmišlja isto kao ti!!



A jel? A što ti radiš? Otkud ti pravo da ti određuješ što je normalno, a što ne? Po kojim, čijim kriterijima je nešto normalno, a drugo nije?

Kao što rekoh, budi i ti u svojoj kući što jesi i nemoj ljubiti curu na ulici..i sve OK!

Uostalom, da...grad je pun homoseksualaca koji se j**u na svakom ćošku.. ljubakaju po klupama u parkovima.. how yes no.

Odrasti!


HAHAHA,odrasti,a jesi smiješna!!
ja ne određujem,al budimo realni da je to mišljenje večine!evo ti sam pogledaj da je peticiju potpisalo više od 700.00 ljudi!jel ti to ne govori dosta??ili si uvjerena da je tvoje mišljenje jedino ispravno,a svi ostali su zatucani seljaci naspram tebe svijetske osobe...de molim te!pa nek se ljubakaju di god hoće ako su toliko uvjereni da je to normalno!evo neka se skupe na trgu,bez policije i nek se ljubakjau,ajde da vidimo šta će biti,ne nego se skrivaju kod kuće i najglasniji su kao ti na netu....ajde odi ti mal popij si nešt i oladi živce....

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.05.2013. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mda, a da pitamo tih 700 000 ljudi koji su potpisali peticiju da objasne što su točno potpisali, dam ruku u vatru da pola njih ne bi imalo pojma. Ti kvazi aktivisti su ljude navlačili na tako jadne fore, i to uglavnom one starije životne dobi. Na trgu je lik pitao jednog djeda "Oprostite, jel bi htjeli potpisati za spas obitelji?! " WTF?! Kakav spas obitelji? Od koga? Malih zelenih? Skakavaca? Komaraca?
Onda sam se ja uplela u priču..i pitala ga upravo to.. jel se on boji za sebe? Boji se da bi mu se svidio neki lik? Ili da će postati homoseksualac ako mu susjed živi sa mužem, a ne sa ženom?! Jadnom djedu nije bilo ništa jasno.. na kraju, kad sam mu realno objasnila za što je peticija, odgovorio je "Pa ja to ne želim, neka se žene ako se vole, i ja sam se oženio jer volim svoju ženu"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.05.2013. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la: ›
Mda, a da pitamo tih 700 000 ljudi koji su potpisali peticiju da objasne što su točno potpisali, dam ruku u vatru da pola njih ne bi imalo pojma. Ti kvazi aktivisti su ljude navlačili na tako jadne fore, i to uglavnom one starije životne dobi. Na trgu je lik pitao jednog djeda "Oprostite, jel bi htjeli potpisati za spas obitelji?! " WTF?! Kakav spas obitelji? Od koga? Malih zelenih? Skakavaca? Komaraca?
Onda sam se ja uplela u priču..i pitala ga upravo to.. jel se on boji za sebe? Boji se da bi mu se svidio neki lik? Ili da će postati homoseksualac ako mu susjed živi sa mužem, a ne sa ženom?! Jadnom djedu nije bilo ništa jasno.. na kraju, kad sam mu realno objasnila za što je peticija, odgovorio je "Pa ja to ne želim, neka se žene ako se vole, i ja sam se oženio jer volim svoju ženu"

ok!to je jedan primjer!a šta sad hoćeš reći da su pola tih ljudi levati jer ne čitaju i ne gledaju šta potpisuju???

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.05.2013. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidjet ćeš i sam kakav će biti odaziv Wink Onda će ti sve biti jasno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
J. R. Hartsock
Offline
Ukupno postova: 45
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2013. 17:41 
Naslov:  Re: [VIDEO] Anketa: Što Osječani misle o građanskoj inicijativi "U ime obitelji"?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bob11 je napisao/la: ›
ti si budala i to ćeš ostati!na mene se netroše jer ja nebi pao tako nisko da bi ih išao vrijeđati na tim paradama ili slično!realno paradiraju samo da bi naljutili takve i mogli kukati....


da, pravo zboriš...jedini razlog parade da je naljute nas božji i tradicijski narod...jadni mi...

bob11 je napisao/la: ›
i budimo realni to nije normalno i gotovo,budi u svojoj kući šta jesi i nemoj siliti većinu da razmišlja isto kao ti!!da je to normalno zar bi onda skrivali od svojih roditelja i okoline toliko dugo da ste gay?nebi li onda čim shvatiš da si homo trebala odmah to podijeliti sa ostalima a ne se skrivati???


nije ti palo napamet da se skrivaju možda zato što bi ih okolina 'napala' baš kao što to sada čine? Nije, naravno...logičnije je razmišljati da to nije normalno i da su oni toga svjesni pa zato ne govore nikome... sjedi 5

Mi smo baš sjeban narod. Ne želimo u školama zdravstveni odgoj jer ne želimo da naša djeca uče o seksu. Lakše je neka klinci misle da ih roda donosi, a kad neka mala ostane trudna sa 16 godina i bude joj to bilo čudno s obzirom da ni jednu rodu nije vidjela, bit će sranja. Onda će biti prekasno o razgovoru o seksu.

Isto tako, lakše je gejeve nazvati bolesnim ljudima i uvjeravati kako to nije normalno, nego otvoriti oči i prihvatiti ono što je oko nas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2013. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la: ›
Vidjet ćeš i sam kakav će biti odaziv Wink Onda će ti sve biti jasno..

ako se bude provodilo p ocrkvama možda bude i izuzetno uspješan Smile
šalu na stranu..dovoljan pokazatelj je referendum u Dubrovniku oko golf terena..neće ni ovaj biti ništa bolji.
i da, zamolio bih osobe koje nemaju djecu da ne kalkuliraju kakav bi bio njihov odgoj u istospolnoj zajednici.jednostavno nemate iskustva o tome što znači odgajati dijete i poštovati njegovu osobnost

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.05.2013. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam djecu, ali koliko sam upoznata s tim.. i ti homoseksualci su rođeni u heteroseksualnom braku. A da zabranimo rađanje svim ženama, da se, ne daj bože, ne bi rodilo koje homoseksualno dijete...ono, čisto prevencije radi!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Od sutra prestajem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2013. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Donedavno su gejići bili nastrani, nenormalni, a sad kako svijet napreduje i civilizira se, sad su superkul.

Treba dakle pričekati da dosegnemo tu razinu civiliziranosti da i pedofilija postane superkul.

Obrazac je tu: borba za toleranciju, uvažavanje različitosti, prokazivanje pedofoba, mahanje zastavama, paradiranje, parole tipa "Mi se samo volimo", "I mi hoćemo ljubav", "Fuj crkva",...

Jer vidite kako lijepo i mudro zbore:
legica21 je napisao/la (Pogledaj post): › Otkud ti pravo da ti određuješ što je normalno, a što ne? Po kojim, čijim kriterijima je nešto normalno, a drugo nije?

Tko onda ima pravo reći da je pedofilija nenormalna?
...ili zoofilija, nekrofilija,...?

PRIHVATIMO RAZLIČITOSTI!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.05.2013. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od sutra prestajem je napisao/la: ›
Donedavno su gejići bili nastrani, nenormalni, a sad kako svijet napreduje i civilizira se, sad su superkul.

Treba dakle pričekati da dosegnemo tu razinu civiliziranosti da i pedofilija postane superkul.

Obrazac je tu: borba za toleranciju, uvažavanje različitosti, prokazivanje pedofoba, mahanje zastavama, paradiranje, parole tipa "Mi se samo volimo", "I mi hoćemo ljubav", "Fuj crkva",...

Jer vidite kako lijepo i mudro zbore:
legica21 je napisao/la (Pogledaj post): › Otkud ti pravo da ti određuješ što je normalno, a što ne? Po kojim, čijim kriterijima je nešto normalno, a drugo nije?

Tko onda ima pravo reći da je pedofilija nenormalna?
...ili zoofilija, nekrofilija,...?

PRIHVATIMO RAZLIČITOSTI!



Čim životinje, mrtvaci,djeca dobiju poslovnu sposobnost,odnosno da vlastitim očitovanjem volje stvaraju pravne učinke - no problem Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Od sutra prestajem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2013. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la: ›
...

Zadržimo se na djeci. Ona imaju poslovnu sposobnost, ali indirektno, njihovi roditelji/skrbnici odlučuju privremeno u njihovo ime. I tu sad dolazimo do mosta koji povezuje dvije obale: ako država ne da roditeljima da samostalno odlučuju o svojoj djeci, kao što RH ne da alternativu programu spolnog odgoja koji djecu filuje idejama da sve što stane u guzicu tamo i pripada, onda te ja pitam: što sprečava državu da ozakoni pedofiliju? Ako se može ozakoniti brak istospolnog para, što to sprečava brak maloljetnika i punoljetnika?

Jer, kako upravo fantastično poentiraš, tko to smije reći da je to nenormalno?

Nadalje, ova logika "ako čovjek ima poslovnu sposobnost onda je normalno i prihvatljivo sve što radi" pada na milijun testova, a jedan od njih je: zašto, o zašto ne smijem oženit svoga brata? Punoljetan je, volimo se, ljubav, tolerancija, prihvaćanje različitosti, sva ta furka?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2013. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od sutra prestajem je napisao/la: ›
Tko onda ima pravo reći da je pedofilija nenormalna?
...ili zoofilija, nekrofilija,...?

PRIHVATIMO RAZLIČITOSTI!


pravo zboriš..ima ljudi koji vole ubijati što i njih ne bi prihvatili kao normalne?
nek stvari nikad neće postati društveno prihvatljive ukoliko se baziraju na nadmoći jedne strane nad drugom,u ovom slučaju punoljene osobe i maloljetne..
što se tiče tvog stopala vjerujem da bi ti na zapadu izašli u susret.tu nema nikakve štete po drugu osobu...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2013. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od sutra prestajem je napisao/la: ›
legica21 je napisao/la: ›
...

Zadržimo se na djeci. Ona imaju poslovnu sposobnost, ali indirektno, njihovi roditelji/skrbnici odlučuju privremeno u njihovo ime. I tu sad dolazimo do mosta koji povezuje dvije obale: ako država ne da roditeljima da samostalno odlučuju o svojoj djeci, kao što RH ne da alternativu programu spolnog odgoja koji djecu filuje idejama da sve što stane u guzicu tamo i pripada, onda te ja pitam: što sprečava državu da ozakoni pedofiliju? Ako se može ozakoniti brak istospolnog para, što to sprečava brak maloljetnika i punoljetnika?

Jer, kako upravo fantastično poentiraš, tko to smije reći da je to nenormalno?

Nadalje, ova logika "ako čovjek ima poslovnu sposobnost onda je normalno i prihvatljivo sve što radi" pada na milijun testova, a jedan od njih je: zašto, o zašto ne smijem oženit svoga brata? Punoljetan je, volimo se, ljubav, tolerancija, prihvaćanje različitosti, sva ta furka?


To se, inače, zove potpuna poslovna NESPOSOBNOST!!

Ja nigdje nisam napisala da poslovno sposobne osobe mogu raditi sve što i kako žele, tako da ne izvrči moje riječi. Brak sestre-brata se ne dozvoljava i iz medicinskih razloga.
Uostalom, u Španjolskoj i Portugalu incest nije KD, dok je u Švedskoj dopušten brak polubrata i polusestre.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: