Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivica Vrkić: 'Razbit ćemo strah i temeljito provjetriti osječka vrata'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2013. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Zna li netko je li ova večerašnja emisija na Osječkoj tv o g. Vrkiću bila plačena reklama ili pristrana promocija?
Koliko košta minuta tv-reklama (tako mi je emisija izgledala). Confused


a tebe to pati u životu? toliko si pozorno gledala da nisi vidjela "ppp" u desnom gornjem kutu? ne pate te emisije o Bubalu na STVu gdje isto stoji ppp ali za razliku od Vrkića taj ppp Bubala plaćamo svi mi pod krinkom "vijesti iz grada"...

Ništa mene ne pati. Mijenjala sam sinoć programe na tv tražeći nešto zanimljivije od predizbornih obećanja. Na OsTV je svaki put bio Vrkić, a na STV HDSSB-ovci.
Nisam zavirivala po ekranu niti vidjela ppp. Zato ovdje imam tebe da mi sve lijepo objasniš Wink Laughing
Za cijenu minute na OsTV i STV mi nisi ništa rekao. Question , a sigurno i to znaš kao i sve ostalo.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.05.2013. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Osječanin je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Zna li netko je li ova večerašnja emisija na Osječkoj tv o g. Vrkiću bila plačena reklama ili pristrana promocija?
Koliko košta minuta tv-reklama (tako mi je emisija izgledala). Confused


a tebe to pati u životu? toliko si pozorno gledala da nisi vidjela "ppp" u desnom gornjem kutu? ne pate te emisije o Bubalu na STVu gdje isto stoji ppp ali za razliku od Vrkića taj ppp Bubala plaćamo svi mi pod krinkom "vijesti iz grada"...

Ništa mene ne pati. Mijenjala sam sinoć programe na tv tražeći nešto zanimljivije od predizbornih obećanja. Na OsTV je svaki put bio Vrkić, a na STV HDSSB-ovci.
Nisam zavirivala po ekranu niti vidjela ppp. Zato ovdje imam tebe da mi sve lijepo objasniš Wink Laughing
Za cijenu minute na OsTV i STV mi nisi ništa rekao. Question , a sigurno i to znaš kao i sve ostalo.


50 000kn ti je PR na OSTV!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2013. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Zna li netko je li ova večerašnja emisija na Osječkoj tv o g. Vrkiću bila plačena reklama ili pristrana promocija?
Koliko košta minuta tv-reklama (tako mi je emisija izgledala). Confused


a tebe to pati u životu? toliko si pozorno gledala da nisi vidjela "ppp" u desnom gornjem kutu? ne pate te emisije o Bubalu na STVu gdje isto stoji ppp ali za razliku od Vrkića taj ppp Bubala plaćamo svi mi pod krinkom "vijesti iz grada"...

Ništa mene ne pati. Mijenjala sam sinoć programe na tv tražeći nešto zanimljivije od predizbornih obećanja. Na OsTV je svaki put bio Vrkić, a na STV HDSSB-ovci.
Nisam zavirivala po ekranu niti vidjela ppp. Zato ovdje imam tebe da mi sve lijepo objasniš Wink Laughing
Za cijenu minute na OsTV i STV mi nisi ništa rekao. Question , a sigurno i to znaš kao i sve ostalo.


zaboravio sam da ti ništa ne znaš, sve si nešto načula, usput vidjela, nisi sigurna.. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65786
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2013. 16:37 
Naslov:  Re: Ivica Vrkić: 'Razbit ćemo strah i temeljito provjetriti osječka vrata'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kršenje Zakona o lokalnim izborima

"Pozivam građane da pomognu da izbornu utrku završimo u prvom krugu, jer će tako Grad Osijek uštedjeti do dva milijuna kuna, a s ovog mjesta obećavam da ćemo taj novac uložiti u osječke dječje vrtiće" – poručio je na konferenciji za medije održanoj u srijedu, 15. svibnja 2013. godine, trenutačni osječki gradonačelnik i kandidat HDSSB-a za ovu funkciju na predstojećim lokalnim izborima, Krešimir Bubalo.

Zbog tako izrečene obmane, kojom po tko zna koji put on i stranka koja ga kandidira manipulira javnošću i osječkim biračima, podnosimo prigovor nadležnom izbornom povjerenstvu jer se time izravno krši članak 126. Zakona o lokalnim izborima. Nadalje, ovim priopćenjem za medije želimo upozoriti javnost na grubo kršenje izbornih pravila od strane gradonačelničkog kandidata HDSSB-a koji se služi metodom obmane javnosti i birača.

Bubalo obećava trošenje sredstava koja su u proračunu namijenjena za troškove održavanje lokalnih izbora, kako to i zahtjeva Zakon o lokalnim izborima. Dakle, radi se o sredstvima koja se u ovom trenutku ne mogu koristiti ni za kavu drugu namjenu. S obzirom na dosadašnje iskustvo, ta je činjenica Bubalu zasigurno poznata. Stoga ovakva njegova izjava znači kako on svjesno obmanjuje birače i krši izborna pravila jer obećava nešto neostvarivo.

Dodatni apsurd u njegovu obmanjujućem obećanju je činjenica da se tek sada sjetio problematike dječjih vrtića. Zašto o tome nije mislio kada je gradska uprava s njim na čelu, dizala cijene osječkih vrtića?

I kako to da se baš sada sjetio vrtića, kada je gradonačelnički kandidat Ivica Vrkić, kao jedan od svojih prvih projekata istakao upravo mogućnost postupnog uvođenja besplatnih vrtića u Osijeku?

Kandidat Bubalo, u svojoj nervozi toliko se zanio da je zaboravio da se drugi izborni krug ne tiče samo postupka izbora gradonačelnika Osijeka, nego osječki birači trebaju birati i župana. Troškovi rada biračkih odbora i izbornih povjerenstava drugog izbornog kruga, dakle, gotovo su istovjetni onima i za prvi krug.

Izborni stožer Ivice Vrkića

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2013. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ništa čudno za njih...lažu čim zinu..samo da im je ostati na vlasti i pozicijama koje su stekli i dobro se okoristili njima..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2013. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
zaboravio sam da ti ništa ne znaš, sve si nešto načula, usput vidjela, nisi sigurna.. Wink

Ja se barem ne pravim pametnija nego što jesam kao mnogi sveznalice ovdje. Pitam ako mi nešto nije jasno

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: