Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivica Vrkić: 'Razbit ćemo strah i temeljito provjetriti osječka vrata'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2013. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...znači, ipak se svelo na to da je Vrkić preprodavač, koji zapravo nema veze s tim što su radnici ostali i što je ulje na policama, samo je eto imao sreću da je Pipunić tada imao volju i pare da kupi uljaru....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.05.2013. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je tebi tako lakše shvatiti,da. Stvarno mi se ne da 7 puta pisati i objašnjavati, no hard feelings. Sve je na net-u. Kronologija, ama baš sve. Bolje bi bilo da se uljara ugasila, svi na cestu i ko vas j. Onda Vekić ne bi bio preprodavač. Klasični balkanski sindrom.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2013. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...znači, ipak se svelo na to da je Vrkić preprodavač, koji zapravo nema veze s tim što su radnici ostali i što je ulje na policama, samo je eto imao sreću da je Pipunić tada imao volju i pare da kupi uljaru....

OMG... Niste valjda naivci ...pa to se znalo da će uljaru dobiti Žito i da je Vrkić zato tamo postavljen kao i u Belje da ga dobije Agrokor.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2013. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Ako je tebi tako lakše shvatiti,da. Stvarno mi se ne da 7 puta pisati i objašnjavati, no hard feelings. Sve je na net-u. Kronologija, ama baš sve. Bolje bi bilo da se uljara ugasila, svi na cestu i ko vas j. Onda Vekić ne bi bio preprodavač. Klasični balkanski sindrom.

http://www.osijek031.com/viewtopic.php?p=429552#429552

Nije da se nasladujem, ali idol ti nepismen Razz hehehhehehehehhe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.05.2013. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti lega koji si OĆEKIVAO si se javio??? Trš!! U ostalom što je u tom postu nepismeno? Molim te vrhunski poznavatelju rvackog jez'ka pojasni nam tude.


Zadnja promjena: audiworld; 15.05.2013. 12:13; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aston martin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2013. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpuno se slazem.
Pozerica je napisao/la: ›
Osječanin je napisao/la: ›
Vrkić jedini ima šanse protiv Bubala!


Bez ljutnje, ti si lud! svi ostali jaci kadidati bi ga pobjedili samo da su imali toliko sredstava kao Vrkic!

U biti ostali su imali svoje ja pa nisu uzeli novce od Bilosa i Pipunica!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.05.2013. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrkić otkazao poslije dva debakla na debatama sučeljavanje na NOVA TV!

Da pojasnim, prvi put je Bubalo zbog kamenca otkazao a drugi puta Vrkić zbog preporuke PR_a!

Pogledajte i uvrstite VRKIĆA i BUBALA što gospođa Jelena Lovrić misli o kandidatima koji izbjegavaju sučeljavanja na nacionalnim televizijama.

http://www.jutarnji.hr/zasto-bandic--kerum-i-kalmeta-ignoriraju-rasprave--dezerteri-sa-suceljavanja-su-kukavice--nikako-junaci/1102334/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.05.2013. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesi li i ovo OĆEKIVAO kolega hdssb-l, pardon pozerica? Brkam vas stalno... Isti mulavi postovi ali ujutro ženski rod, popodne muški... Grizete po Vrkiću u nadi da os031 čita 50000 birača koji će glasovati za vašeg Jaru:))) a u biti kopate sebi rupu. Dolazi vam Lesar da vam digne rejting aahhaha:) sada će vam zakleti HNS-ovac govoriti o radničkom pokretu i pljuvati po svima...

Dva debakla? Predloži Pecniku da ne gleda u pod 90% vremena ili preko naočala... Bit će mu bolje onda... Čeka vas debakl bojim se ja...


Zadnja promjena: audiworld; 15.05.2013. 12:42; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.05.2013. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Jesi li i ovo OĆEKIVAO koea hdssb-l, pardon pozerica? Brkam vas stalno... Isti mulavi postovi ali ujutro ženski rod, popodne muški... Grizete po Vrkiću u nadi da os031 čita 50000 birača koji će glasovati za vašeg Jaru:))) a u biti kopate sebi rupu. Dolazi vam Lesar da vam digne rejting aahhaha:) sada će vam zakleti HNS-ovac govoriti o radničkom pokretu i pljuvati po svima...

Dva debakla? Predloži Pecniku da ne gleda u pod 90% vremena ili preko naočala... Bit će mu bolje onda... Čeka vas debakl bojim se ja...


Dobar je tvoj idol VRKIĆ bio na debatama, pa mu više nisu potrebne! hehehe... Nek još koju izusti i istopiti će se prednost Smile Iako kao stranka laburisti smo već jaći od vaše koalicije SDP-HNS-HSU a samostalno izlazimo na izbore Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.05.2013. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kolega hdssb-l ( koeo iz prošlog posta:)) )

JAĆI ste od koalicije? Svaka vam čast! Meni je drago zbog vas i radujem se vašoj snazi kao i Jari Pecniku budućem gradonačelniku. Dobar posao obavljaš ođeSmile pardon, tude... Jakog je'zka, neidentificiranog spola doduše, ali dobro... Zvat ćemo te ono/it.


Molim te link na onu anketu gdje Jaro zaostaje 0.6% ili koliko već.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aston martin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2013. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Audi (da skratim), mislim da nisi shvatio bit. Nemoj biti balavi, uvrijeđeni navijač. Nisi loš, možeš i bolje. I općenito, svi skupa koji se prepucavate, ugledajte se na one za koje navijate.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.05.2013. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Si papa! 90% ovoga nema veze sa "navijanjem" ( ali uistinu), radi se o accountima sa 5 postova ( sada već i više) kojima je prvi post pljuvačina, pa onda se otkriju pa otvore novi account i tako u krug. Ja sam budala što s njima raspravljam i što ih ne stavim na ignore, ali slatko mi je gledati kako se gube u tome što rade.
Ja pohvalim i Vidovića( gadi mi se hdz) ,Šimića(prije je bio simpatičniji, ali je ok lik) čak i Đaponea i Jaru, ali ovi samo pljuju i vrijeđaju.ha da;) a sladak mi je hdssb-l, nešto ******** (nije vrijeđanje, stavio sam*) nisam već dugo vidio.


P.s. Tko kaže da je Ivan Vrkić s ovog foruma stvarno Ivan Vrkić? Što akoje to još jedan multinick hdssb-l, pozerica i sličnih tvorevina?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2013. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna li netko je li ova večerašnja emisija na Osječkoj tv o g. Vrkiću bila plačena reklama ili pristrana promocija?
Koliko košta minuta tv-reklama (tako mi je emisija izgledala). Confused

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2013. 2:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Zna li netko je li ova večerašnja emisija na Osječkoj tv o g. Vrkiću bila plačena reklama ili pristrana promocija?
Koliko košta minuta tv-reklama (tako mi je emisija izgledala). Confused


a tebe to pati u životu? toliko si pozorno gledala da nisi vidjela "ppp" u desnom gornjem kutu? ne pate te emisije o Bubalu na STVu gdje isto stoji ppp ali za razliku od Vrkića taj ppp Bubala plaćamo svi mi pod krinkom "vijesti iz grada"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2013. 6:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma gospođa je načula da tamo negdje postoji neki stv gdje tamo neka stranka, navodno se zove hdssb, ima 24 satni peep show.

Daleko je os tv od savršene, ali tamo su se barem mogli vidjeti i čuti manje više svi kandidati. A na stv reality show stranke mostarskog zatvorenika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: