Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivica Vrkić: 'Razbit ćemo strah i temeljito provjetriti osječka vrata'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65676
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 11:26 
Naslov:  Ivica Vrkić: 'Razbit ćemo strah i temeljito provjetriti osječka vrata'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivica Vrkić kaže da se strah nožem može rezati u prostorima osječke gradske uprave, da ga zaposlenici zovu u strahu, pod prijetnjama poput: 'Potpiši se za kandidaturu', 'S kim si jučer bio na kavi', 'Dobit ćeš dnevnicu ako odeš na prosvjed u Zagreb'... Kandidat koalicije SDP-HNS-HSU za osječkog gradonačelnika kaže želi otvoriti ta vrata, grad investitorima i idejama, iskoristiti prirodne potencijale iz okolice grada i ojačati prehrambenu privredu. U utrku je ušao na poziv HNS-ovca ministra Ivana Vrdoljaka, a u intervju za tportal ništa lijepo nije rekao o aktualnoj gradskoj vlasti HDSSB-a

Slažete li se da je Osijek u vrlo teškom ekonomskom, socijalnom i kulturnom položaju? Ali ne samo posljednjih godina, nego već dva desetljeća. Tko je to i kako najviše uzrokovao?

- Da, Osijek se danas, 2013. godine, nalazi u vrlo teškom ekonomskom, socijalnom i kulturnom položaju. Tu nema skrivanja i laganja! Osijek je danas rutina kojoj neće pomoći nikakva šminkanja i lažna predizborna glačanja onih koji misle kako se četverogodišnji nerad, šlamperaj i mazanje očiju može tek tako prikriti brzinskim asfaltiranjem staza gradskih parkova ili nogostupa, žurnim dovoženjem i usađivanjem travnatih staza i još bržom izgradnjom novih fontana. Osijeku i njegovim stanovnicima neće biti nimalo bolje ako mjesecima ranije pompozno najavljuju otvaranje 'regionalnog vinskog muzeja', koji su kasnije morali preimenovati u vinoteku.

Neumoljive brojke kažu kako je u ovom gradu u travnju 2011. godine, u vrijeme posljednjeg popisa stanovništva, živio točno 20.671 stanovnik manje nego koliko nas je bilo prilikom popisa 1991. godine. Ili, još konkretnije, 1991. godine u Osijeku, znači bez prigradskih naselja, živjelo je točno 104.775 Osječanki i Osječana. Deset godina poslije, prilikom popisa 2001. godine, bilo nas je 14 tisuća manje, odnosno 90.411, da bi posljednji popis iz travnja 2011. godine zabilježio 84.104 stanovnika gradskog naselja Osijek. Još gotovo šest tisuća manje naših sugrađana nego nas je bilo prije deset godina.

K tome, neslužbeni podaci govore o tome da se broj stvarnih stanovnika Osijeka opasno približava brojci i ispod 80 tisuća stanovnika. Ne vjerujem da je prava kuga kriva za toliko bijeg Osječana iz vlastita grada. Kriva je neka druga kuga koja je ovaj srednjoeuropski grad poharala zadnjih godina.

Što ćete vi napraviti da poboljšate situaciju izaberu li vas Osječani za novog gradonačelnika?

- Otvorimo širom vrata ovoga grada. Vratimo u gradsko okrilje svu onu mladost i pamet koja je s ovih prostora pobjegla bukvalno trbuhom za kruhom. K tome, pustimo u grad i one koji nam nude razvoj, ulaganja, a time i nova radna mjesta. Jer grad koji se zatvara i politika koja stvara lažnu iluziju laže sama sebi, ali i svojim sugrađanima. Takav grad nema ne samo budućnosti, nego ni sadašnjosti.

Jedan od svjetski uglednih Osječana ne tako davno je istaknuo: 'Strahujem za budućnost grada koji ima bolju prošlost od sadašnjosti!' Ja ne želim da Osijek ostane izoliran jer sam uvjeren da nije 'okužen'. Isto sam tako uvjeren kako nam treba temeljito 'provjetravanje' i otvaranje svih osječkih gradskih vrata onima koji su dobronamjerni, koji svome gradu mogu pružiti znanje i ljubav i tako njegovu sadašnjost ipak učiniti boljom od prošlosti. Vjerujem da nas još uvijek ima dovoljno da odlučno savladamo današnju 'kugu' koja opasno koči razvoj ovoga grada.


U predizbornom programu spominjete 'ozbiljne investicije' koje namjeravate privući u grad. Zašto bi ti ozbiljni investitori ulagali u Osijek? Koje su to prednosti Osijeka pred drugim gradovima u regiji i kako ćete ih vi kao gradonačelnik iskoristiti?

- Osijek nije tikva bez korijena i nije nastao posljednjih dvadesetak godina. Ovo je grad koji je okružen prirodnim potencijalima koje bi poželjele mnoge europske i svjetske urbane cjeline. Oko Osijeka se i danas, kao i prije stotinu i više godina, proizvode brojne sirovine potrebne ljudskoj prehrani. Ako su naši prethodnici s kraja 19. i početka 20. stoljeća, u uvjetima kada nisu imali vlastitu državu, nego su živjeli u okrilju Austro-Ugarske Monarhije i Kraljevine Jugoslavije, znali iskoristiti te potencijale, ne vidim zašto mi danas ne bi valjano iskoristili te iste potencijale u vlastitoj državi koja će već sutra biti dijelom velike Europske unije. Dakle, valja iskoristiti prirodne potencijale poljoprivredne proizvodnje i kvalitetno ih pretočiti u prerađivačku prehrambenu industriju.

Treba samo umješno iskoristiti ono što imamo, a što Europi i svijetu danas i sutra toliko treba, a to je kvalitetna hrana. Treba nam potpora vlastite države koju je dosadašnja vlast sustavno odbijala vodeći se logikom 'što gore – to bolje', držeći vlastite građane u strahu stalno podgrijavajući gnjev prema nacionalnoj metropoli.


U vašoj dugoj političkoj karijeri bili ste i direktor HTV-a u tijekom vladavine HDZ-a, a sada ste na suprotnoj strani. Što je presudilo u toj promjeni boja? Hoće li vam znanja s prijašnjih funkcija koristiti u gradonačelničkom mandatu i kako?

-Točno je da me na čelno mjesto HRT-a postavio tadašnji predsjednik Tuđman i vladajući HDZ. To nikada i nikome nisam nijekao. Najutjecajniju hrvatsku medijsku kuću vodio sam u prijelomnom razdoblju kada je uoči parlamentarnih izbora preminuo Tuđman i kada je nakon desetgodišnje vladavine HDZ-a vlast u državi preuzela koalicija na čelu s Račanovim SDP-om. Nijedna ozbiljnija politička stranka, ni tada pobijeđene ni pobjedničke, nisu imale primjedbi na ulogu HRT-a u tim događajima. Dapače, uloga HRT-a u tim važnim izborima ocijenjena je objektivnom. Na to sam silno ponosan. Isto tako sam ponosan na tadašnju odluku da čelno mjesto HRT-a prepustim političkim pobjednicima. Ne bi bilo logično da se grčevito držim pozicije na koju me postavila pobijeđena politička opcija. Ostao sam još neko vrijeme blizak HDZ-u, ali ubrzo sam napustio bilo kakvu stranačku povezanost. Tako je i danas.

Međutim, živ sam čovjek. Vidim, čujem i svakodnevno uočavam koliko je toga lošega u Osijeku, osječkoj vladajućoj političkoj opciji, u osječkom gospodarstvu, kulturi, sportu. Porazna je činjenica da gotovo nema segmenta društvene djelatnosti kojom se mi Osječani možemo ponositi u Hrvatskoj. Koče nas rigidni odnosi čije je kriterije kao svoj modus vivendi postavila trenutačno vladajuća garnitura. Stoga sam prihvatio poziv Ivana Vrdoljaka i HNS-a da krenem u ovu utakmicu. S tom se idejom suglasio SDP i HSU, a neposrednu potporu iskazao mi je i don Ivan Grubišić. Još me više oduševljava činjenica da nam sada prilazi mnoštvo Osječana koji također nisu članovi nijedne političke stranke.

Ne štedite riječi kritike na račun trenutne gradske vlasti? Kako ocjenjujete rad gradske uprave posljednje četiri godine?

- A kako biste vi ocijenili četverogodišnji rad ekipe koja tek zadnjih nekoliko mjeseci pokreće radove o kojima je pričala prije četiri godine. Ekipi kojoj su prvih tri i pol godine za sve loše u Osijeku najprije bili krivi njihovi gradski prethodnici, onda je dežurni krivac postao Sanader, potom Jadranka Kosor, a sada Zoran Milanović. Njima je uvijek kriv i odgovoran netko drugi, a oni su eto, jadni, nešto htjeli, ali nisu mogli. Pa tko još u ovome gradu može vjerovati takvim muljažama likova koje na okupu drži još jedino strah. Svakodnevno imam brojne pozive ljudi zaposlenih u gradskoj upravi i gradskim poduzećima. Ljudi su preplašeni silnim prijetnjama kojima su svakodnevno izloženi. 'Potpiši se za kandidaturu', 'S kim si jučer bio na kavi', 'Dobit ćeš dnevnicu ako odeš na prosvjed u Zagreb', 'Sutra da si došao na naš skup u tom i tom mjestu'... To je samo dio atmosfere koju ovih dana doživljavaju ti ljudi. Kažu kako se strah može nožem rezati u prostorima gradske uprave u Kuhačevoj ulici. I kako da onda, nakon svega, ocijenim rad dosadašnje gradske uprave?



Tekst: Kruno Kartus/Tportal.hr


Zadnja promjena: Redakcija 031; 13.05.2013. 12:03; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2013. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...prvo: ljigež......drugo: niti na jedno ključno pitanje nije zapravo odgovorio (što je, doduše, krivnja novinara).....treće: politička prostitutka je i njegove riječi nemaju težinu.....četvrto: kako se, dovraga, "provjetravaju vrata"????????

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2013. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

glas za Vrkića!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 13:14 
Naslov:  Re: Ivica Vrkić: 'Razbit ćemo strah i temeljito provjetriti osječka vrata'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"provjetravanje vrata " čovjek se nezgodno izrazio..dobro se zna na što je mislio, znači po vama nije istina da su zaposlenici gradske uprave i ostalih gradskih poduzeća bili prisiljeni prvi put u zivotu potpisivati kandidature, s obavezom prijetnjom da nikome drugome ne smiju potpisati istu? Da li je netko od vas bio nedavno u prostorijama gradskog poglavarstva ? Istina je strah se moze rezati nozem, ja sam bila nakon punih 7 godina, ovako nikad nije bilo. Naravno nije istina da je grad otišao u vrazju mater i da nedostaje 30 000 ljudi ..pa svi moji prijatelji mahom intelektualci su se morali iseliti zbog posla kojeg ovdje nisu moglu dobiti jer nisu "njihovi"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
- [i]Otvorimo širom vrata ovoga grada. Vratimo u gradsko okrilje svu onu mladost i pamet koja je s ovih prostora pobjegla bukvalno trbuhom za kruhom. K tome, pustimo u grad i one koji nam nude razvoj, ulaganja, a time i nova radna mjesta.

- [i]Osijek nije tikva bez korijena i nije nastao posljednjih dvadesetak godina. Ovo je grad koji je okružen prirodnim potencijalima koje bi poželjele mnoge europske i svjetske urbane cjeline.

Dakle, valja iskoristiti prirodne potencijale poljoprivredne proizvodnje i kvalitetno ih pretočiti u prerađivačku prehrambenu industriju.

to je kvalitetna hrana.


Nadajmo se da si niti jedan drugi kandidat neće priuštiti ovakvu hrpu floskula i budalaština ( iako sigurno hoće, samo treba pričekati).

Ivica Vrkić je cjeloživotni politički karijerist, koji se vrzmao po raznim javnim položajima kako su mu ih nudili, no frapantno, on zapravo nema nikakvih posebnih znanja. Dokaz je to ovaj intervju.

Njegov program u ovom intervjuu zasniva se na proizvodnji kvalitetne hrane. Tko će to proizvoditi, gdje, kako, što će grad Osijek tu napraviti, kome, i tako dalje, e to su već nebitne stvari, jer ove floskule nisu namijenjene racionalnim bićima, nego stranačkim fanaticima, i naivcima koju vjeruju u lijepe predizborne riječi.

Čudno je samo kako Ivica Vrkić sad više ne spominje građevinsku ofenzivu na promenadi, koja je dosad bila osnovni projekt njegove kampanje. Možda mu je netko rekao da se više s time ne blamira u javnosti. No, umjesto promenade, dvorane, garaže i luke za turističke brodove, ni nekakva "proizvodnja kvalitetne hrane" nije Bog zna kakav pomak unaprijed.

Zaista, pitajmo se kako će to grad Osijek ući u proizvodnju kvalitetne hrane. Možda na trgovima posadimo povrće. Možda se krene s poticajima seljacima, ali avaj, to već radi Ministarstvo poljoprivrede, a seljaci nisu građani ovog grada da bi se na njih trošio proračunski novac. Sve u svemu, lakrdija, očekivana.

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Ostao sam još neko vrijeme blizak HDZ-u, ali ubrzo sam napustio bilo kakvu stranačku povezanost. Tako je i danas.

Međutim, živ sam čovjek.


Ma jasno, za četiri godine se možda iz Sdss-a sjete da im fali kandidat za neku funkciju, Bože moj, tko je Ivica Vrkić da sa 67 godina bilo koga odbije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Felt jedini tko se ovdje blamira si ti brate. Hdzssb-ova retorika. Znači ne mora se Vrkić sviđati svima,kao ni Bubalo, Pecnik,Vidović,Šimić i ostali da ne nabrajam sada baš do kraja:) svi imaju mana, bez izuzetka, ali ovakvog posta se ne bi posramio ni uvjereni hdssb-ovac. Ovo sa SDSS-om samo ide tome u prilog. Što, ne daj Bože da nam SRBIN bude gradonačelnik pored svih ovih Rvatina čiste krvi s Dinare? Srbin se boji kandidirati? I naravno Vrkićeve godine, glavašev klasik, znači nakon 65. godine ljudima metak u čelo? Jesi ti svjestan da ćeš raditi pod muss do 65. , a bojim se i do 67. godine? Što onda? Hoćeš isto tako govoriti i za sebe? Kakve to veze ima? Malo googlaj tko je gradonačelnik NYC i koliko ima godina.. W. Buffet se također ne bi složio s tobom po pitanju godina... Itd. Itd.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2013. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neće više oni iz "Unikoma"sadit maćuhice u gradske parkove. Samo luk, kupus i krumpir.
Umjesto fontana "Kap na kap".

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrkić je loš kandidat i poprilično potrošen čovjek.

Istovremeno, za dvije klase je sposobniji, inteligentniji i neovisniji od Bubala.

Ja ću, naravno, glasati za Šimića i GOGO, ali teško je povjerovati da će građani ovoga grada ići riskirati - Osječani, naime, više vole siguran neuspjeh od nesigurnog uspjeha.

I taj i takav Vrkić će, stoga, biti bolja opcija u drugom krugu. Tužno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2013. 14:23 
Naslov:  Re: Ivica Vrkić: 'Razbit ćemo strah i temeljito provjetriti osječka vrata'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › "provjetravanje vrata " čovjek se nezgodno izrazio..dobro se zna na što je mislio, znači po vama nije istina da su zaposlenici gradske uprave i ostalih gradskih poduzeća bili prisiljeni prvi put u zivotu potpisivati kandidature, s obavezom prijetnjom da nikome drugome ne smiju potpisati istu? Da li je netko od vas bio nedavno u prostorijama gradskog poglavarstva ? Istina je strah se moze rezati nozem, ja sam bila nakon punih 7 godina, ovako nikad nije bilo. Naravno nije istina da je grad otišao u vrazju mater i da nedostaje 30 000 ljudi ..pa svi moji prijatelji mahom intelektualci su se morali iseliti zbog posla kojeg ovdje nisu moglu dobiti jer nisu "njihovi"


...provjetravanje vrata nije nezgodan izraz, nego isprazna glupost......ne znam kakav je novinar, ali ima li i jedno pitanje na koje je potencijalni čovjek od odluka odgovorio???? ...pa, nema....a vas ako zadovoljavaju floskule, kako je netko gore rekao, izvol'te - glasajte za njega, pa ćete iste stvari slušati još 4 godine...
...od svih kandidata - pa čak i od Đapića, ovaj je najisprazniji......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: ›
Vrkić je loš kandidat i poprilično potrošen čovjek.

Istovremeno, za dvije klase je sposobniji, inteligentniji i neovisniji od Bubala.

Ja ću, naravno, glasati za Šimića i GOGO, ali teško je povjerovati da će građani ovoga grada ići riskirati - Osječani, naime, više vole siguran neuspjeh od nesigurnog uspjeha.

I taj i takav Vrkić će, stoga, biti bolja opcija u drugom krugu. Tužno.


Sve točno.

Ja samo tvrdim da je Vrkić još jedan veliki promašaj osječkog Sdp-a i Hns-a, i da će njegov mandat biti neprimjetno bolji od Bubalovog, dakle, trebao bi biti bolji, ali mi to nećemo primijetiti. Nije problem smijeniti Hdssb, problem je da će Osijek opet propustiti šansu ozbiljnog zaokreta i promjene, pa ja samo izražavam žaljenje. Nitko ne misli da je bolje da ostane mostarski uznik i njegova banda, to je jasno.

I ja ću glasati za Šimića i GOGO. Gledao sam spot kojim su se obrušili na lažna obećanja kandidata za gradonačelnika, a tu se mogu prepoznati i Bubalo i Vrkić.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Ovo sa SDSS-om samo ide tome u prilog.
znači nakon 65. godine ljudima metak u čelo?
Malo googlaj tko je gradonačelnik NYC i koliko ima godina.. W. Buffet se također ne bi složio s tobom po pitanju godina... Itd. Itd.


Ti se, ako voliš Vrkića, hitno prestani baviti pisanjem na forumima. Valjda tamo imaju nekoga tko razumije što drugi pišu, a u svojem pisanju je u stanju prikriti luđačku strast i želju za pobjedom svoga voljenog kandidata. Već sam ti napisao - između birača Hdssb-a i tebe nema ama baš nikakve razlike. Takav fanatizam može biti samo posljedica direktne financisjke zainteresiranosti za Ivicu Vrkića, jer mislim da se o ljubavi ipak ne može raditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da da da već uhodan pokušaj diskreditiranja sugovornika...
Tko o čemu ti o fanatizmu. Varga ne daje prazna obećanja, Varga za sve ima izvor financiranja!!! I onda pogledaš članak i shvatiš da nema ništa od toga. Nikakva financijska konstrukcija, samo puka obećanja. Iako se slažem da bi bio ok župan. I naravno omiljeni dio o financijskoj zainteresiranosti. Strahota.

P.s. Ako volim Vrkića? Hvala ti na savjetima, ali s obzirom od koga su preskočit ću.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2013. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@audiworld, notorna je činjenica da iz petnih žila navijaš za Vrkića (iako iskreno ne znam zbog čega, jedino može biti, kao što i felt kaže, zbog "direktne financijske zainteresiranosti").
I to nije nikakav problem, ali je problem što kod drugih kandidata tražiš dlaku u jajetu, a za voljenog Ivicu ideš đonom na druge forumaše. Hoću reći da te je naporno čitati i da staneš malo na loptu. Popij si gusti i malo se opusti Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja hvalim i Vidovića, čak i Pecnika, Šimića ... I ono što sam mislio da neću nikada Đaponea, usprkos svemu imao je dobrih poteza. Bubala ne znam za čega da pohvalim, iako realno valjda ima nešto, ali je toliko afera, toliko svega da se to sve zamaglilo. Pitaj Felta koja je njegova korist od laburista, pitaj svakog na forumu zašto zagovara, bilo koju opciju da se razumijemo pitaj hdssb-l i njegove multinickove, pitaj mostarskog mornara. Na kraju krajeva, upitaj sebe.Dok Šiško nije počeo praviti cirkus pitao sam se zašto jedan takav čovjek djeluje u takvoj stranci? Svi imaju mana, apsolutno svi. I Vrkić i Vidović, Šimić..totalno nebitno tko... Što da Đapone kaže? Magistar? Pa opet čovjek ide u borbu. I da problem je ako netko ima financijsku korist, onda neka bolje hdssb ostane na vlasti. Bar su razradili sustav. Ja sam samo brutalan u nastupu, bez ikakvog uljepšavanja, ali to ne znači da je Vrkić Bog a svi ostali šonje.


Zadnja promjena: audiworld; 13.05.2013. 15:14; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2013. 15:12 
Naslov:  Re: Ivica Vrkić: 'Razbit ćemo strah i temeljito provjetriti osječka vrata'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li netko može garantirati da Ivica Vrkić nije novi Josip Vrbošić i da nakon izbora neće pretrčati u HDSSB?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: