Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] 'Glavaš je zločinac!', 'Osijek Osječanima, HDSSB u Remetinec', 'Osijek nikad neće biti Glavaševo!' - samo su neki od grafita o kojima se priča u Osijeku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2013. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ako je tako to nitko ne puši... Hdzssb se koristi metodama iz vremena dovođenja Ive Sanadera na vlast...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2013. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neovisno o točnom sadržaju napisanih grafita, osuđujem takav način političkog djelovanja. Tu prije svega mislim na nagrđivanje pročelja.
Koga li će Bubimir optužiti za šaranje? HDZ-ovce, SDP-ovce, Đapićevce, Laburiste, Vrkića osobno...? Možda će upotrijebiti frazu ala Tuđman da je HDSSB žrtva srbočetničkojugokomunističkoboljševičkog političkog progona.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2013. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Optužit će on sve... Od Cezara do Ive Sanadera, to je takav um. Ali trebali su pisati onda laži po tim zidovima, a ne istinu. Ajde da su napisali, karikiram, hdssb=pecnik ili takve gluparije. Ne, nego ovi napišu istinu.. Doduše glupa metoda, ali neka ih hvata policija. Hdzssb-u je sada hopa i tropa i to je svima jasno...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvecalkoatl
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inace ne podrzavam saranje po objektima I sl,ali ako je jedan od nacina da se sljepcima ovoga grada koji daju glas za propast,tj Glavasu ukazu na istinu koju oni ne vide,ajd ok.
Ionakonce se prefarbat za sitnu lovu,a s obzirom a je Branimir Glavas zlo ovoga grada I da je pokrao I unistio svu industriju I sa svojom monarhijom protjerao 10000 mladih ljudi iz grada,cifra za farbanje je beznacajna.

Ono sto je Glavas dok je bio u HDZ-u opljackao,to se vratiti ne moze,ali mu se moze stati jednom za svagda na kraj I nakon sto pobjede oni koji trebaju,treba izglasati zakon da mu se zabrani ulazak u grad,zauvijek!

KAKVA GOD BILA KOALICIJA KOJA CE POBIJEDITI NA IZBORIMA, BIT CE BOLJA OD OVIH HISTAPLERA,LOPOVA I UBOJICA !!!!!

Za bolji Osijek.Zivjela nada u bolje sutra.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 3  
akis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 9:26 
Naslov: Note 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mozda su ovi fasaderski zlocinci pobjegli od HR pravosudja u Hercegovinu...

_________________
Daj meni Beck´s i njima šta će osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
ribolovac33
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo ste se prekombinirali.Netreba okretati pilu naopako!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2013. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto ribo? Da možda ne bi ispala istina??? Što je sa Ribićem i Živčićem i njihovim plakatima republika.eu? Jesu li uhvatili koga? Kako je to express preljepljeno novim dijelom plakata... Znači išaran plakat, pressica i kukanje kako ih nitko ne voli( nije li to znak da odu???) i express popravljanje plakata. Hmmm kao da je režirano, ili?


Zadnja promjena: audiworld; 12.04.2013. 10:42; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2013. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la: ›
tko kaze da upravo operativa mladezi grafitima napadnute stranke ne ispisuje te poruke


baš si i sam to kontam!
vidim da se sad samo o tome priča,jer budimo realni pao im rejting pa treba sad srati po drugima!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2013. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako su to sami šarali, naglasak na ako, onda im se mora priznati velika doza samokritičnosti..Wink)))

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2013. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2013. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina.... Ako je tako napravili su još veću glupost... Ok, prestat će financirati rupu bez dna, ali u toj rupi imaju dionice koje nitko nije htio kupiti ni za 100kn komad. A oni imaju preko pet milijuna kuna unutra... Znači ode naših pet milijuna kuna na klub koji možda ostane u bijednoj HNL, prvoj jel..
Ali kupit će nas neki šeik Wink)) zato se hdzssbovci ljube u usta, nemaju obraza... Strahota!

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2013. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa briga njih kad više neće biti na vlasti Wink

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.04.2013. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakvo god imali misljenje o oporbi poanta price je da se promjeni vlast u gradu.Hoce li pobjediti pojedinac ili koalicija nebitno je. Bit je da se maknu ovi manipulatori i lopovi sa vlasti.Tko god dodje na vlast imat ce 4 god da se dokazuje kako je bolji od prethodnik a ako ne bude tako, jednostavno na sljedecim izborima dajmo priliku novima i tako sve dok ne dodje netko tko ce sluziti zajednici a ne samo ZA SVOJE djepove.Trenutni su predugo imali vremena da se dokažu i koliko svi vidimo ama bas nista osim sto su unazadili i osiromasili grad nisu učinili
p.s. sto se tice Hdz -a o njima svi imamo mišljenje kakvo imamo ali budimo realni. i priznajmo da svi mi sad patimo od sindroma naknadne pameti. budite iskreni barem sami prema sebi i zapitajte se kakvo ste misljenje o njima imali 90-ih i zasto ste ih svojim glasovima drzali na vlasti?Današnji Hdz treba gledati kao neki drukciji hdz sa novim ljudima,barem ove iz Osijeka i o njima suditi u kontekstu sadasnjeg vremena a ne kao pijan plota drzati se samo prošlosti?
Zagrebite bilo kojoj stranci,osobi ispod povrsine i naci ce te ista sranja kao i u hdz samo sto iako mi je ovo tesko priznati hdz je svoje ljude znao prepustiti sudu i mnogi odgovaraju zbog kriminala a koliko je takvih u Hdssb-u?
DA NAGLASIM! NISAM CLAN NITI JEDNE STRANKE NITI SAM SIMPATIZER HDZ-a
MOJA OPCIJA SU PROMJENE I PROCESUIRANJE SVAKOG LOPOVA MA KOJOJ GOD STRANCI PRIPADAO!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Pukli Diogen
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la: ›
Kakvo god imali misljenje o oporbi poanta price je da se promjeni vlast u gradu.Hoce li pobjediti pojedinac ili koalicija nebitno je. Bit je da se maknu ovi manipulatori i lopovi sa vlasti.Tko god dodje na vlast imat ce 4 god da se dokazuje kako je bolji od prethodnik a ako ne bude tako, jednostavno na sljedecim izborima dajmo priliku novima i tako sve dok ne dodje netko tko ce sluziti zajednici a ne samo ZA SVOJE djepove.Trenutni su predugo imali vremena da se dokažu i koliko svi vidimo ama bas nista osim sto su unazadili i osiromasili grad nisu učinili
p.s. sto se tice Hdz -a o njima svi imamo mišljenje kakvo imamo ali budimo realni. i priznajmo da svi mi sad patimo od sindroma naknadne pameti. budite iskreni barem sami prema sebi i zapitajte se kakvo ste misljenje o njima imali 90-ih i zasto ste ih svojim glasovima drzali na vlasti?Današnji Hdz treba gledati kao neki drukciji hdz sa novim ljudima,barem ove iz Osijeka i o njima suditi u kontekstu sadasnjeg vremena a ne kao pijan plota drzati se samo prošlosti?
Zagrebite bilo kojoj stranci,osobi ispod povrsine i naci ce te ista sranja kao i u hdz samo sto iako mi je ovo tesko priznati hdz je svoje ljude znao prepustiti sudu i mnogi odgovaraju zbog kriminala a koliko je takvih u Hdssb-u?
DA NAGLASIM! NISAM CLAN NITI JEDNE STRANKE NITI SAM SIMPATIZER HDZ-a
MOJA OPCIJA SU PROMJENE I PROCESUIRANJE SVAKOG LOPOVA MA KOJOJ GOD STRANCI PRIPADAO!

Ja podržavam, osim u dijelu kako današnji HDZ treba gledati kao drukčiji HDZ. Nem gledanja kroz prste. Kad se te stranke počnu odricati nepoštenih pojedinaca zbog dobrobiti naroda, odnosno stranke, a ne stajati iza njih kao da je osnovno načelo štiti mafijaše, e tek onda možemo ovako razmišljati. To vrijedi za sve stranke. Sad je situacija Sanader je kriv, mi nismo ništa znali i idemo dalje. To ne može tako. Ni kod njih niti kod ikog. Ovako su svi mafijaši i svi isti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokac031
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
sokac031 je napisao/la: ›
...ovako,kad je njegovo visočanstvo i njegov ego povrijeđeno,eee onda se nudi novčana nagrada ...

Ne nudi se nagrada za sadržaj grafita nego za uništavanje tuđe imovine Exclamation

to i govorim ... i druge su fasade išarane pa ih gradonačelnik ne vidi....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: