Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] 'Glavaš je zločinac!', 'Osijek Osječanima, HDSSB u Remetinec', 'Osijek nikad neće biti Glavaševo!' - samo su neki od grafita o kojima se priča u Osijeku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sokac031
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
krvavi_perec je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
sokac031 je napisao/la: ›
...ovako,kad je njegovo visočanstvo i njegov ego povrijeđeno,eee onda se nudi novčana nagrada ...

Ne nudi se nagrada za sadržaj grafita nego za uništavanje tuđe imovine Exclamation


Ne bih se složio s tobom.
Kada je prošle godine grad osvanuo išaran s POW i LUV, nagrada je bila 1.000 kuna.
Sada je za šaranje nagrada 5.000.
Kako to da je isti čin sada 5x više nagrađen?
Zbog sadržaja.

POW i LUV su tri slova i nije toliki trošak sanacije kao ovolike škrabotine na toliko mjesta...
I prvi i drugi su kreteni jer uništavaju imovinu i nagrđuju grad, a sve mi se čini da ne misle stati sa škrabanjem.

Jesu li ulovili one prve??

ma sve je to u redu,ali nagrada treba onda biti i za grafite tipa ....ANA VOLI ĐURU....jer sve to nagrđuje nečiju imovinu ili fasadu....ali jedno je moja imovina,golje i Hrvata drugog reda, a drugo je SVETO IME...ma mrsh,nikakve razlike nema između političara,ti izbori su samo farsa..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2013. 15:45 
Naslov:  Re: [FOTO] 'Glavaš je zločinac!', 'Osijek Osječanima, HDSSB u Remetinec', 'Osijek nikad neće biti Gl
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na svježe ofarbanoj fasadi zgrade koja se nalazi na srednjici osvanuo je grafit:



Dogradonačelnica Danijela Lovoković jučer je direktno odgovorila i na grafit sa srednjoškolskog igrališta “Bubalo kolko košta srednjika?”

- Ova fasada svježe je oličena u srijedu, a cijelo uređenje stajala je 4,7 milijuna kuna. Onaj tko je ovo napravio nije Osječanin i nije dobrodošao gost u naš grad - poručila je.

http://www.glas-slavonije.hr/195381/3/Bubalo-Izbori-ce-doci-i--proci-a-vandalizam-ostaje

Građani grada Osijeka istresu 5 000 000 ( 5 milijuna kuna) za obnovu srednjike, i onda se nađe jedan pametan i sprejem od 50 kuna usere višemjesečni trud. Uopće me ne zanimaju političke konotacije, samo želim reći kao građanin ovog napaćenog grada "DOSTA".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2013. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pukli Diogen je napisao/la: ›
Nema gledanja kroz prste. Kad se te stranke počnu odricati nepoštenih pojedinaca zbog dobrobiti naroda, odnosno stranke, a ne stajati iza njih kao da je osnovno načelo štiti mafijaše, e tek onda možemo ovako razmišljati. To vrijedi za sve stranke. Sad je situacija Sanader je kriv, mi nismo ništa znali i idemo dalje. To ne može tako. Ni kod njih niti kod ikog. Ovako su svi mafijaši i svi isti.


Bravo osijek031.com smile

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2013. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
Građani grada Osijeka istresu 5 000 000 ( 5 milijuna kuna) za obnovu srednjike, i onda se nađe jedan pametan i sprejem od 50 kuna usere višemjesečni trud. Uopće me ne zanimaju političke konotacije, samo želim reći kao građanin ovog napaćenog grada "DOSTA".


Tako je!! Bravo

evo ti 20 kikirikija

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.04.2013. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jako je usro nes ti?
prije ili kasnije netko bi zasrao taj zid
ovako bar gradonacelnik ima uvid u razmisljanja svojih gradjana B-)
i na katedrali vec godinama pise another brick on the wall pa jos nitko niti je obrisao a niti je digao galamu zbog toga!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wileda
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 16:36 
Naslov:  Re: [FOTO] 'Glavaš je zločinac!', 'Osijek Osječanima, HDSSB u Remetinec', 'Osijek nikad neće biti Gl
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Način za iskazat nezadovoljstvo ili političke makinacije ili balkanizam ili ...???Ma, to je Osijek!Nažalost,živim te priče svaki dan kao i mnogi drugi već duuuugi niz godina. Svi čekamo nekog čarobnjaka da mahne štapićem i napravi reda u čudnovatoj šumi, punoj stabala koje pušta korjenje sve dublje i dublje.A mi se samo čudimo i gledamo i čitamo i pišemo ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zbonj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 67
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2013. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene samo zanima zašto su ljudi uopće protiv tog HDSSB-a?!?!

Treba samo napraviti referendum dali se želimo zaduživati i ulagati u projekte koji izravno ne vraćanju novac ( kao što to radi država ) ili ćemo malo konsolidirati redove i stati na loptu kao što to radi grad!!
Tu većinom radi VODOVOD koji je pokupio lovu i EU-a i to je ok. Izvođači su ti koji jesu ali "božemoj" to je tako. Neka baci kamen prvi, koji ima štelu za bilo što a ne iskoristi je.

Svatko može prerovati cijeli grad i kao nešto graditi a za to se zadužiti za idućih 50 godina.
Ako sam dobro shvatio HDSSB je uveo dosta reda. Te skoro nitko nije gubitaš osim GPP-a. Smanjili su skoro svugdje broj radnika i došli u pozitivu.
Normalno da su zaposlili svoje. Nećemo biti licemjeri i reći da to drugi ne rade, kada sam ja svakodnevno svjedok suprotnog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kaže ona narodna kakav narod takva vlast ..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2013. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zbonj je napisao/la: ›
Mene samo zanima zašto su ljudi uopće protiv tog HDSSB-a?!?!

Treba samo napraviti referendum dali se želimo zaduživati i ulagati u projekte koji izravno ne vraćanju novac ( kao što to radi država ) ili ćemo malo konsolidirati redove i stati na loptu kao što to radi grad!!
Tu većinom radi VODOVOD koji je pokupio lovu i EU-a i to je ok. Izvođači su ti koji jesu ali "božemoj" to je tako. Neka baci kamen prvi, koji ima štelu za bilo što a ne iskoristi je.

Svatko može prerovati cijeli grad i kao nešto graditi a za to se zadužiti za idućih 50 godina.
Ako sam dobro shvatio HDSSB je uveo dosta reda. Te skoro nitko nije gubitaš osim GPP-a. Smanjili su skoro svugdje broj radnika i došli u pozitivu.
Normalno da su zaposlili svoje. Nećemo biti licemjeri i reći da to drugi ne rade, kada sam ja svakodnevno svjedok suprotnog.


majstore ti misliš da sve što si naveo je sasvim normalno?
pa upravo zato što si sam sve to naveo, ne bi trebao glasati za njih.
sam sebi skačeš u stomak.

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NEPOKORENOM GRADU OSIJEKU JE POTREBNA POKORNA VLAST koja će služiti građanima ,i ovom pokradenom narodu . Dakle svi ovi koji se od 90 tih otimaju za urede.. fotelje.. u gradu pokazali su građanima za sve ove godine ništa nisu učinili na gospodarskom planu. Novo ozračje je prijeko potrebno za grad i Slavoniju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
modri
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo bi najbolje kada bi izbori bili svake godine pa bi onda bilo manje lopovlukajer bi oni na vlasti pazili što rade kako bi opet vladali

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
A.G.
Offline
Ukupno postova: 65
Lokacija: Grad
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2013. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se sa dečkimas!Dosta je gluposti malih skupina, šačice ljudi po gradu!Uništavanje nema veze sa politikom!Politika i vlast rade koliko mogu, dokazuju projekti, a koliki se postotak dobije od države.Hdssb jedini gleda interese slavonaca i bore se za nas kako god znaju!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 22:33 
Naslov:  Re: [FOTO] 'Glavaš je zločinac!', 'Osijek Osječanima, HDSSB u Remetinec', 'Osijek nikad neće biti Gl
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › na svježe ofarbanoj fasadi zgrade koja se nalazi na srednjici osvanuo je grafit:



Dogradonačelnica Danijela Lovoković jučer je direktno odgovorila i na grafit sa srednjoškolskog igrališta “Bubalo kolko košta srednjika?”

- Ova fasada svježe je oličena u srijedu, a cijelo uređenje stajala je 4,7 milijuna kuna. Onaj tko je ovo napravio nije Osječanin i nije dobrodošao gost u naš grad - poručila je.

http://www.glas-slavonije.hr/195381/3/Bubalo-Izbori-ce-doci-i--proci-a-vandalizam-ostaje

Kakva je ovo izjava?!? Dogradonačelnica ima ovlasti nekog protjerati iz grada? Shocked
Meni se čini da je ovo uradio veći Osječanin od nje i njezinih i da je to napravio jer ga i je briga za ovaj grad. 4,7 milijuna kuna? Za nešto betona, pijeska i šipki? Kolika je garancija na radove i kad će se sve početi raspadati? S obzirom na ostale recentnije građevine, vrlo skoro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
karla0806
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgubili su kompas u HDSSB-u. Tko napiše nešto protiv njih - leti van iz grada?! osijek031.com smile. Kim Jung Il je našao sljedbenike...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2013. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima me što gospođa Lovoković misli o onima koji su uništili ovaj grad u kulturnom, gospodarskom i svakom drugom smislu? Vidim ja da je inicijacija za ulazak u Glavni odbor hdzssb-a prihvaćanje glavnog plana i programa koji se svodi na protjerivanje ljudi iz grada. Tko ste vi gospođo Lovoković, osim članica hdzssb-a, da govorite koga treba protjerati? Odakle to božansko pravo u rukama dogradonačelnice?? Nemate vi kompas više...

P.s. Šišku narasli rogovi danas na pressici.. Pogodile ih ankete, kažu to su podvale.. Ali kada su oni po anketama prvi to nisu podvale. Pazi, HNS-ovci su im navodno rekli da Bubi ima 7% više glasova. Kako sada 7% a Medić kaže u drugom krugu Bubi preok 60%???? Sada ni Ipsos ne valja, nitko ne valja osim Levaka onog smiješnog Šole i ostalih "novinara"! Da ih nije to pogodilo nabacili bi ignore...ovako... Kuku lele sada opet dolje po šamar... Taktika s grafitima nije upalila...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: