Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] 'Glavaš je zločinac!', 'Osijek Osječanima, HDSSB u Remetinec', 'Osijek nikad neće biti Glavaševo!' - samo su neki od grafita o kojima se priča u Osijeku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2013. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mlpokn je napisao/la: ›
Treba opet ponudit nagradu za drukera Very Happy

pa ponudio je bubalo, sigurno iz našeg džepa.

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Gradonačelnik Krešimir Bubalo prepoznao je u autorima grafita političku konkurenciju te podsjetio na 5.000 kuna nagrade onima koji ponude konkretne informacije i dokaze o vandalima.



Redakcija 031 je napisao/la: ›
Desetak grafita se danas ukazalo građanima Osijeka. Poruke iskazane grafitima odnose se na HDSSB i njihovog vođu, ratnog zločinca Branimira Glavaša, koji nakon bijega od hrvatskog pravosuđa služi kaznu zatvora za ratne zločine u Mostaru.

Na Gajevom trgu, u Vukovarskoj ulici, na Vijencu Paje Kolarića, Srednjoškolskom igralištu su osvanuli grafiti „Glavaš je zločinac“, „Osijek Osječanima, HDSSB u Remetinec“, „Osijek nikada neće biti Glavaševo“, „Bubalo odlazi“, te "HDSSB" sa slovima "SS" ...

meni ovo smrdi na stranačko aktiviranje osječkih grafitera poznatih po potpisu LUV, NUCLEO i POW Razz Shvatili su gdje leži lova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuki
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2013. 22:43 
Naslov:  Re: [FOTO] 'Glavaš je zločinac!', 'Osijek Osječanima, HDSSB u Remetinec', 'Osijek nikad neće biti Gl
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od kuda HDZ-u moralno pravo da napada bilo koga u ovoj državi pa neka je to i HDSSB.
Nakon svih ovih godina vladavine u državi i loših stvari koje su ostavili u naslijeđe mladim generacijama oni nama još imaju hrabrosti prodavati pamet.
Kad ih slušate čovjek bi rekao pa ovi su pravi sve znaju, ali oni jedino što znaju je mito,korupcija i pljačka države odnosno svog naroda.
Sada kad se pogleda sa ove vremenske distance rat je još i najmanje zlo što se dogodilo jer poslije HDZ-a naša mladost i buduće generacije su zauvijek izgubljene.
Zato gospodo HDZ-ovci molim Vas lijepo radi budućnosti ove zemlje i ljudi koji u njoj žive nestanite jednom zauvijek.
HDSSB je možda loš za Osijek ali Vi ste grobari Hrvatske Vi ste uništili ovu zemlju i zbog Vas se moramo još zadužiti jer moramo graditi nove zatvore.
Vi da ste znali i htjeli pošteno voditi ovu državu danas ne bi bilo HDSSB-a. Vi ste napravili ono što nisu uspjeli ni agresori ni Glavaš.
Dosta više!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2013. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glasam za to da se uvijek ponudi nagrada od 10.000 kuna, a kad se gamad bilo koje vrste ulovi - neka to plati iz svog novčanika i sve unakažene zidove ponovo uredi!

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2013. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Z61.0

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2013. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Glasam za to da se uvijek ponudi nagrada od 10.000 kuna, a kad se gamad bilo koje vrste ulovi - neka to plati iz svog novčanika i sve unakažene zidove ponovo uredi!


Ja glasam za poštenje, odgovornost i ostavku ako zayebeš stvar i za zapošljavanje koje ne inzistira na članstvo u stranci.

Pa nikom ništa.

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2013. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krvavi_perec je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Glasam za to da se uvijek ponudi nagrada od 10.000 kuna, a kad se gamad bilo koje vrste ulovi - neka to plati iz svog novčanika i sve unakažene zidove ponovo uredi!


Ja glasam za poštenje, odgovornost i ostavku ako zayebeš stvar i za zapošljavanje koje ne inzistira na članstvo u stranci.

Pa nikom ništa.

Zar tema nisu unakažene fasade???
Confused

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2013. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
meni ovo smrdi na stranačko aktiviranje osječkih grafitera poznatih po potpisu LUV, NUCLEO i POW Razz Shvatili su gdje leži lova.

     A ja pomislio da je kolega @fićo odlučio potražiti svoju kreativnost i na drugim područjima. Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2013. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
krvavi_perec je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Glasam za to da se uvijek ponudi nagrada od 10.000 kuna, a kad se gamad bilo koje vrste ulovi - neka to plati iz svog novčanika i sve unakažene zidove ponovo uredi!


Ja glasam za poštenje, odgovornost i ostavku ako zayebeš stvar i za zapošljavanje koje ne inzistira na članstvo u stranci.

Pa nikom ništa.

Zar tema nisu unakažene fasade???
Confused


Naravno da jesu.
Kao i sadržaj grafita.

Zanimljivo kako briljantne ideje kažnjavanja padaju pred izbore i samo kad je u pitanju integritet stranke na vlasti.

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2013. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam to šarao....

A pošto sam se sam prijavio, hoću i 5,000 kunića...

Vjerujem da MUP može ući u trag mojoj IP adresi, ta samim time utvrditi i moj identitet....

LOVU NA SUNCE, LOPOVI!!!!!

_________________
Ovo je zemlja kojom - i u kojoj - vladaju populisti, bleferi, manipulatori, prevaranti, plemenski vođe, lažni proroci...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2013. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Natpisi su točni , metoda kriva. Ima i drugih, efikasnijih metoda od ove. ali simptomatično je kako se Bubi digao na nogice, nije vrag da je ego nastradao? Istina boli itd. ? Netko je spomenuo one balavandere što su išarali grad..pa oni su napravili nemjerljivo veću štetu. Što nije skakao na grafit hdz=sdp ili kako već???? Ne, to mu odgovara i to mu je sigurno smiješno. Ali ovo boli i to jako i to još na kojoj lokaciju... Ja tamo rijetko prođem, ali masa ljudi je tamo u cirkulaciji non-stop... Za pow je bilo 1000kn, sad je 5000, 18.5. će biti 50 000 naravno naših...E da je Vodovod dao zastave, sada bi ih okačili da se ne vidi...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 1:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko kaze da upravo operativa mladezi grafitima napadnute stranke ne ispisuje te poruke

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ribolovac33
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 7:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ ima mandat nekome prigovarati? Uništili su sve što su dotakli. Sada sirotani kukurikavci neznaju šta bi. A ni ne mogu znati jer nisu sposobni. Naravno, za sve je kriv Glavaš,Bubalo ...Ajde pustite

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Pukli Diogen
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što je najgore mene uopće ne bi čudilo da su ovo išarali klinci iz HDSSB-a po direktivi. Volio bih da se taj koji je išarao uhvati, jer bi to sve pokazalo, ali iskreno skroz sumnjam kako će ikada biti uhvaćen.
U prilog mojoj teoriji ide to da suparničke stranke dobro znaju kako bi ovo izazvalo zgražanje građana, a samim tim i negativne bodove. Isto to zna i HDSSB, koji tako može doći do tih bodova, odnosno uz "inat" i "zgražanje" i "svi nas napadaju" jedini izvući korist. Ponavljam, volio bih kada bi krivci bili uhvaćeni, pa makar me i dematirali, ali sumnjam Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pukli Diogen je napisao/la: ›
Ono što je najgore mene uopće ne bi čudilo da su ovo išarali klinci iz HDSSB-a po direktivi. Volio bih da se taj koji je išarao uhvati, jer bi to sve pokazalo, ali iskreno skroz sumnjam kako će ikada biti uhvaćen.
U prilog mojoj teoriji ide to da suparničke stranke dobro znaju kako bi ovo izazvalo zgražanje građana, a samim tim i negativne bodove. Isto to zna i HDSSB, koji tako može doći do tih bodova, odnosno uz "inat" i "zgražanje" i "svi nas napadaju" jedini izvući korist. Ponavljam, volio bih kada bi krivci bili uhvaćeni, pa makar me i dematirali, ali sumnjam Sad


Vrlo lako moguće.
Igraju na samilost.

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pukli Diogen
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2013. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To su one stare oprobane sjevernokorejske metode.
ja=Osijek, napad na Osijek je napad na ja, odnosno napad na ja je napad na Osijek (čitaj i Osječane).
Ljudi odmah reagiraju ovako ili onako, ali bih ja volio vidjeti uhvaćene krivce i tek onda donositi zaključke.
Volio bih također biti jasan - ne branim ni jednu stranku! Međutim, ovakve igrice mi idu strašno na k... i vrlo sam sumnjičav, najviše zato što mi je sve ovo takooo ne drži vodu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: