Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori 2013 - prognoze komentari i analize

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2013. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko nije spominjao tvoju osobnu korist, ja sam samo objasnio zbog čega sam ja GOGO...

Ti si se izjasnio da ćeš dati glas sadašnjoj vlasti, ja sam komentirao da mi tvoji argumenti (ukratko, bojiš se da ne dođe netko još gori) isprazni, i da zbog toga sumnjam da zapravo agent stranke na ovom forumu...

Ako nisi, dobro...Ako jesi, bilo bi lijepo da priznaš, no opet ponavljam, tvoj izbor

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2013. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Nitko nije spominjao tvoju osobnu korist, ja sam samo objasnio zbog čega sam ja GOGO...

Ti si se izjasnio da ćeš dati glas sadašnjoj vlasti, ja sam komentirao da mi tvoji argumenti (ukratko, bojiš se da ne dođe netko još gori) isprazni, i da zbog toga sumnjam da zapravo agent stranke na ovom forumu...

Ako nisi, dobro...Ako jesi, bilo bi lijepo da priznaš, no opet ponavljam, tvoj izbor

     Procijenio sam da je gradska vlast radila dovoljno dobro da bi dobila moj glas(iako je zasigurno moglo i bolje).
I nisam spreman riskirati birajući nepoznato.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2013. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Nitko nije spominjao tvoju osobnu korist, ja sam samo objasnio zbog čega sam ja GOGO...

Ti si se izjasnio da ćeš dati glas sadašnjoj vlasti, ja sam komentirao da mi tvoji argumenti (ukratko, bojiš se da ne dođe netko još gori) isprazni, i da zbog toga sumnjam da zapravo agent stranke na ovom forumu...

Ako nisi, dobro...Ako jesi, bilo bi lijepo da priznaš, no opet ponavljam, tvoj izbor

     Procijenio sam da je gradska vlast radila dovoljno dobro da bi dobila moj glas(iako je zasigurno moglo i bolje).
I nisam spreman riskirati birajući nepoznato.


To je ista logika po kojoj su srpski umirovljenici iz izbora u izbore glasali za Miloševića Možda dođe netko gori! Dakle, to je razina razmišljanja polupismene, krezube, stare seljačine iz Čačka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2013. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel' i kada ti auto počne rikavati ga ne mijenjaš mislivši: "ah, možda novi bude još gori?"

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2013. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.05.2013. 6:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Lakrdija od istraživanja!!
Biti će da laburisti i HDZovci dati glas Vrkiću a ne svojim kandidatima. Puj Nova TV, za vas sam mislio da ste neovisni ali novcem se moze izgleda sve kupiti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.05.2013. 8:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislio? Pa nisi li ti na 14. stranici NEZADOVOLJNA napustila SDP sa morem ljudi? Ahahaha!!!

Kriza identiteta? Još jedan u nizu multinick accounta.... Hdssb-l? Anketa je 19.5. i 2.6.!!
Ne hdz-ovac ili Đapone simpatizer,Šimić, a da se ne zavaravaš laburist će kome dati glas? Bubalu ili Vrkiću?? Govorim za drugi krug! Dobro vam je pa ćete ostati kući?
Dragutin Lesar je ex. što? MP laburističke stranke iz UK? Varga isto? KOLEGA HNS I SDP!

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
exspres2in1
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.05.2013. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Mislio? Pa nisi li ti na 14. stranici NEZADOVOLJNA napustila SDP sa morem ljudi? Ahahaha!!!

Kriza identiteta? Još jedan u nizu multinick accounta.... Hdssb-l? Anketa je 19.5. i 2.6.!!
Ne hdz-ovac ili Đapone simpatizer,Šimić, a da se ne zavaravaš laburist će kome dati glas? Bubalu ili Vrkiću?? Govorim za drugi krug! Dobro vam je pa ćete ostati kući?
Dragutin Lesar je ex. što? MP laburističke stranke iz UK? Varga isto? KOLEGA HNS I SDP!


Ajde ti molim te osnuj neku svoju stranku kad si tako jako pametan i pljuješ 0-24 na svakoj političkoj temi na ovom forumu! Da počneš nešto pametno raditi osim da sereš kako je HDSSB uništio Osijek, a onaj arogantni djeda Vrkić će ga sad spasit od propasti!? Nije ti tako nešto palo na pamet??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2013. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mariox je napisao/la: ›
Daj molim te, glavni razlog nastanak hdssba je sudski proces za ratni zločin protiv branimira glavaša. Sve ostalo je laž.

Bilo je i prije adssba slavonskih stranaka regionalističkog usmjerenja pa nisu prošle.


Kako je nastanak HDSSB-a pomogao B.G. u sudskom procesu koji je vođen protiv njega i u kojem je u konačnici i osuđen?

Bilo je i prije regionalno orijentiranih stranaka, ali ih birači očito nisu prepoznali na izborima kao dovoljno jake i kvalitetne da se suprotstave HDZ-u i SDP-u, za razliku od HDSSB-a.

Ček malo. Ti se praviš naivan ili što ? Da nije pokrenut sudski proces protiv njega i da ga zbog toga nisu izbacili iz adza, taj tvoj zločinac, kriminalac i mafijaš glavaš ne bi nikada osnovao ovu svoju nakaradnu partiju. I dalje bi plivao kao riba u adzu, jedino je pitanje kojoj bi se struji priklonio i kako bi to sve prošlo.

Neš ti suprostavljanja. Pa ja sam u srednjoj školi 90-ih govorio kako je Slavonija zapostavljena i kako treba jaku regionalnu stranku, ali ne nikako tvorevinu čovjeka koji je jedan od najodgovornijih ljudi za ekonomski i moralni propast ove regije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.05.2013. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ga kolega hdssb-l odlučio otvoriti novi multinick! @pozerica je propao;) kao što smo rekli "muž je koristio profil" ahahahhahaha!
A ovo je definitivno ista osoba:p

Brate kako si jadan i proziran! U citiranom postu nisam spomenuo hdssb! Samo Bubala u neutralnom kontekstu! Da,da iza novog multinicka se skriva @pozerica tj. Hdssb-l Smile ili netko od takve ekipe iz lige bez briga....
2 posta a već pljuvačina po Vrkiću...ahahahahha!

Exspres2in1?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exspres2in1
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.05.2013. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Evo ga kolega hdssb-l odlučio otvoriti novi multinick! @pozerica je propao;) kao što smo rekli "muž je koristio profil" ahahahhahaha!
A ovo je definitivno ista osoba:p

Brate kako si jadan i proziran! U citiranom postu nisam spomenuo hdssb! Samo Bubala u neutralnom kontekstu! Da,da iza novog multinicka se skriva @pozerica tj. Hdssb-l Smile ili netko od takve ekipe iz lige bez briga....
2 posta a već pljuvačina po Vrkiću...ahahahahha!

Exspres2in1?


Kakve veze ima broj postova s time što netko misli o Vrkiću? To što ti nemaš pametnijeg posla pa imaš 2 00000 postova znači da imaš pravo na pljuvačinu svih ostalih?
I lega moj, budi ti uvjeren u što god želiš, ali osobno uz posao i klince ja nemam vremena niti za jedan nick, a kamoli za više njih. Sasvim slučajno sam bacio oko na forum i prilično si uočljiv,kao da se ti zapravo sam sa sobom dopisuješ na ovom forumu. Tu i tamo neko drugo ime i onda tvoje sa nekoliko postova. Život ti je neizmjerno uzbudljiv. Što se onda nisi kandidirao za gradonačelnika kad je Bubalo nesposoban? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.05.2013. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da da da .... Mojih 2000 postova u 5-6 godina. Ajde furaj!
Ne znaš ti više koga "podržavaš" od toliko multi nickova...
Ti znaš kakvog ja posla imam? Ja barem imam jedan nick.
Furaj momak

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exspres2in1
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.05.2013. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Da da da .... Mojih 2000 postova u 5-6 godina. Ajde furaj!
Ne znaš ti više koga "podržavaš" od toliko multi nickova...
Ti znaš kakvog ja posla imam? Ja barem imam jedan nick.
Furaj momak


Hvala na komplimentu da sam momak sa 35 godina Smile Znam ja jako dobro kog podržavam, ali to ti ne daje pravo da budeš bezobrazan, ovo je slobodna država gdje svatko ima pravo glasa (barem bi trebalo tako biti), stoga ne vidim otkud tebi pravo da bilo kome pišeš da "fura" odavde?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2013. 9:30 
Naslov:  Re: Izbori 2013 - prognoze komentari i analize
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vratimo se na temu..kao što sam i pisao..Vrkić je HDSSBu glavna meta jer je jedini pravi suparnik Bubalu za mjesto gradonačelnika..svim silama se trude popljuvati čovjeka, oblatiti ga..očekujem ovaj tjedan novu pljuvačinu po Vrkiću i njegovoj obitelji u režiji HDSSBa..samo gledajte.. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Purger031
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2013. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
vratimo se na temu..kao što sam i pisao..Vrkić je HDSSBu glavna meta jer je jedini pravi suparnik Bubalu za mjesto gradonačelnika..svim silama se trude popljuvati čovjeka, oblatiti ga..očekujem ovaj tjedan novu pljuvačinu po Vrkiću i njegovoj obitelji u režiji HDSSBa..samo gledajte.. Wink

Budale. Tog čovjeka je najlakše ocrniti tako da ga pustiš da priča. Da sam ja kojim slučajem u stožeru HDSSB-a, dao bih mu talk-show na STV-u svaki dan u udarnom terminu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: