Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori 2013 - prognoze komentari i analize

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2013. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Purger031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
vratimo se na temu..kao što sam i pisao..Vrkić je HDSSBu glavna meta jer je jedini pravi suparnik Bubalu za mjesto gradonačelnika..svim silama se trude popljuvati čovjeka, oblatiti ga..očekujem ovaj tjedan novu pljuvačinu po Vrkiću i njegovoj obitelji u režiji HDSSBa..samo gledajte.. Wink

Budale. Tog čovjeka je najlakše ocrniti tako da ga pustiš da priča. Da sam ja kojim slučajem u stožeru HDSSB-a, dao bih mu talk-show na STV-u svaki dan u udarnom terminu.


dosadni ste više s tim novim nickovima...kak vam nije neugodno... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2013. 13:04 
Naslov:  Re: Izbori 2013 - prognoze komentari i analize
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozivam vas sve da pogledate video, a i slobodno komentirati... Neće vam biti žao ovih 181 sekunde



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2013. 13:17 
Naslov:  Re: Izbori 2013 - prognoze komentari i analize
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok, ništ' posebno... Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2013. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čini mi se da ću dati svoj glas Građanskoj opciji, čisto radi toga jer je riječ o manje više nestranačkim i obrazovnim ljudima.
Zanima me jedna stvar. Zašto niste ranije krenuli u kampanju jer mi se čini da je ljudima dosta više "istih faca" ?
Spot je zanimljiv i indikativan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Purger031
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2013. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Pozivam vas sve da pogledate video, a i slobodno komentirati... Neće vam biti žao ovih 181 sekunde




Prvi dio im stvarno nije trebao, teško ćeš tako privući ozbiljne ljude. Pozitivna kampanja? Jel čuo netko na ovim prostorima za tako nešto?

A što se druge polovine spota tiče - sve po starom, samo, naravno, pošteno i transparentno. To još nisam čuo od političara.

Sve će oni - i plaćati mjesečne karte, i sufinancirati kamate na kredite poduzetnicima, i plaćati vrtiće, i organizirati javne radove, i davati dodatnih 800 kuna onima koji rade za 1600 kuna, i financirati udruge (U PRAVILU, na temelju projekata WTF?), i još puno toga. Samo još da objasne odakle im novac za sve to. Ali to ionako prosječnom hrvatskom glasaču nije bitno, bitno je da se cirkus nastavlja.

A.G. Matoš je jednom napisao da države ne propadaju zbog loše vlasti, nego zbog loše oporbe. Ovi osječki izbori to potrvđuju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.05.2013. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Pozivam vas sve da pogledate video, a i slobodno komentirati... Neće vam biti žao ovih 181 sekunde





Moram priznati super fora Smile
Nekako mi se cini da su udarili po Vrkiću i Bubiju Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2013. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednostavno, sama ideja o listi je nastala na jednom neformalnom druženju u kojem je sudjelovao i Miroslav Šimić, dok su sve stranke već velikim dijelom bile unutar svojih kampanja.

Jednostavno, ljudi kojima politika nije smjer kojim se bave u životu su odučili pokušati ponuditi svoje vještine gradu, te je tako nastala ova lista, a onda je iskrenošću cijele priče došlo i do ovoga broja od 35 ljudi na listi koliko nas ima. Većina tih ljudi se je javila sama da želi podržati priču.

I to vam je još jedan dokaz da je ovo jedva iskrene priča, jer je jednostavno došlo do nje u jednoj atmosferi gdje se pričalo o problemima grada, te se odlučilo ponuditi sebe. Zato je i kampanja krenula tako kasno, jednostavno iz tog razloga što ovo nije stranka koja je već prije godinu i više dana imala cijeli program kako doći na vlast.

Uostalom, za razliku od ostalih, mi ne izlazimo na ove izbore sa namjerom da osvojimo vlast, nego sa namjerom da pomognemo, prije svega gradu kojeg volimo

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2013. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A vidim vratio nam se naš hermafrodit;) danas opet u. "ženskom" štihu?

Što se spota tiče, meni je simpatičan.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.05.2013. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
A vidim vratio nam se naš hermafrodit;) danas opet u. "ženskom" štihu?

Što se spota tiče, meni je simpatičan.


Naravno da je sipatičan Smile Nije obećao brda i doline, kao VAŠ favorit Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2013. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja kao neutralan promatrač da iznesem svoje mišljenje o kampanji.

Ovo je najgora predizborna kampanja u povijesti Osijeka i potpuno mi je zgadila političku scenu. Smatrao sam da politika treba biti prestiž grada gdje će obrazovani i mudri ljudi vodit grad za opće dobro.

Sučeljavanja kao nadmudrivanja vokabulara , političkih programa , sraz političkih iskustva i ideja. Kad gledam sučeljavanja vani ljudi pričaju o programima i sto bi napravili za narod , pa zanimljivo mi slušati čisto da čujem kako se ti ljudi izražavaju i kako razmišljaju. Kad ovdje gledam sučeljavanja ovdje se samo pljuje po drugima , čujem zadrta razmišljanja kanidata. Usporedio bih to sa nogometnom utakmicom u kojoj igraći samo stoje pljuju po protivničkim igračima i koji vise pljuje po drugom taj će pobjediti , a umjesto treninga da kopaju po smeću svojih protivnika kako bi imali više argumenata za pljuvanje.

Trenutno niti jedan kanidat nije zaslužio moj glas.

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2013. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nova anketa se provodila danas na ulicama grada Osijeka. Jedan "gospodin" je to lijepo objasnio novinarki.



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što kažete na prijavu Ivice Vrkića, Miroslava Šimića i još 4 kandidata za gradonačelnika, kao i šestorice kandidata za župana protiv STV-a? Radi se o kršenju pravila izborne "utakmice"!

P.s. Na OSTV tema imanje S.Bubala, Drago H. u emisiji.. Izgleda da Bubalov stric gradi nelegalno u Baranji... Tek je počela emisija....


Zadnja promjena: audiworld; 13.05.2013. 22:01; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Što kažete na prijavu Ivice Vrkića, Miroslava Šimića i još 4 kandidata za gradonačelnika, kao i šestorice kandidata za župana protiv STV-a? Radi se o kršenju pravila izborne "utakmice"!

P.s. Na OSTV tema imanje S.Bubala, Drago H. u emisiji.. Izgleda da Bubalov tetak gradi nelegalno u Baranji... Tek je počela emisija....


http://www.jutarnji.hr/americki-hrvat-bubalo-nelegalno-izgradio-turisticko-imanje--a-pomagao-mu-i-hv-/1102240/

A izgleda da je i HV pomagao... Uf uf uf! Toliko o pionirima nelegalne gradnje:) e moj hdssb.. MORH je potvrdio da DORH provodi krim. istrage vezano za sudjelovanje vojske, materijala iz Podunavlja... A joooooj...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2013. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I opet neće izgubiti niti jednog svog birača nažalost... Zato treba nastaviti sa akcijom izvječanja na izbore onih 2/3 ljudi koji ne izlaze...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2013. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prijatelju..iznenadio bi se koliko ljudi koji su dali glas hdssb-u sada to više neće. Naravno imaju oni svoju bazu krezubih,ali vrijeme je došlo..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: