Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Srakić: "Sloboda može samo odmoći čovjeku"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U enciklici Donum Vitae, papa Ivan Pavao II. ističe, da ljudski embrij nastao umjetnom oplodnjom, ima dostojanstvo kao i odrasla osoba jer je Božje stvorenje. Stoga zaslužuje brigu i pažnju kao i bilo koje drugo ljudsko stvorenje. Crkva se protivi zamrzavanju embrija, eksperimentiranju nad njima ili korištenju u kozmetičke svrhe. Crkva nije protiv djece rođene umjetnom oplodnjom. Zalaže se, da svako dijete koje dođe na svijet tim putem bude prihvaćeno s ljubavlju. Papa napominje, da sve što je tehnički moguće, nije uvijek moralno prihvatljivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cayetano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2012. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

espri je napisao/la: ›
Mi ćemo slušat biskupa a vi slušajte Milanku Opačić,ona ista drugarica koja je usvojila djete jel nije htijela namjerno imati sa Hrvatom.Glupi ste vi a i manjina ste što je najbitnije:)


Ovo je apsurdno, molim administratore da izbace ovu spodobu jer siri mržnju i netoleranciju, očito ima jako puno problema i više nije sigurna koji glas u svojoj glavi da sluša

_________________
ignorantia nocet
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
50 godina kažeš?
Ajd' da i to prođe pa da vas se riješimo. Tolerantni smo mi. Wink

Btw bitno je znati da te život u gradu ne čini građankom.



tko čeka ...dočeka poštara:) a za grad,pa mogu ti kazat da nikad se nebih mjenjala sa selom iz neke zabiti odakle su se dovukli ovi Elviri,Nefretite i ostali muslimanski stvorovi koji mrze i katolike i gospu skupa sa polutanima ovdje ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa onda je Isus začet u izvanbračnoj zajednici.Marija nije bila u braku sa Bogom.

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Awatto
Offline
Ukupno postova: 78
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2012. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

espri je napisao/la: ›
tko čeka ...dočeka poštara:) a za grad,pa mogu ti kazat da nikad se nebih mjenjala sa selom iz neke zabiti odakle su se dovukli ovi Elviri,Nefretite i ostali muslimanski stvorovi koji mrze i katolike i gospu skupa sa polutanima ovdje ;-)


Selo > Grad!


Zadnja promjena: Awatto; 16.08.2012. 21:34; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cayetano je napisao/la: ›
espri je napisao/la: ›
Mi ćemo slušat biskupa a vi slušajte Milanku Opačić,ona ista drugarica koja je usvojila djete jel nije htijela namjerno imati sa Hrvatom.Glupi ste vi a i manjina ste što je najbitnije:)


Ovo je apsurdno, molim administratore da izbace ovu spodobu jer siri mržnju i netoleranciju, očito ima jako puno problema i više nije sigurna koji glas u svojoj glavi da sluša

Da!Sotonu ili Boga.

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cayetano je napisao/la: ›
espri je napisao/la: ›
Mi ćemo slušat biskupa a vi slušajte Milanku Opačić,ona ista drugarica koja je usvojila djete jel nije htijela namjerno imati sa Hrvatom.Glupi ste vi a i manjina ste što je najbitnije:)


Ovo je apsurdno, molim administratore da izbace ovu spodobu jer siri mržnju i netoleranciju, očito ima jako puno problema i više nije sigurna koji glas u svojoj glavi da sluša


A boli te Istina,ćinjenice,znam da ti je Milanka drugarica u srcu al meni je na:) tako da nismo isti,da sam muško nebih je nikad onakvu sa podočnjakom zrele kajsije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Betonski spavač je napisao/la: ›
Cayetano je napisao/la: ›
espri je napisao/la: ›
Mi ćemo slušat biskupa a vi slušajte Milanku Opačić,ona ista drugarica koja je usvojila djete jel nije htijela namjerno imati sa Hrvatom.Glupi ste vi a i manjina ste što je najbitnije:)


Ovo je apsurdno, molim administratore da izbace ovu spodobu jer siri mržnju i netoleranciju, očito ima jako puno problema i više nije sigurna koji glas u svojoj glavi da sluša

Da!Sotonu ili Boga.


Dragog boga i rajsku djevu kraljicu Hrvata!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito je da ti ne znaš ništa čak ni to da si psihički bolesna.Maknite ovo.Administarator!

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2012. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
tranquilize@ svatko ovu sliku može tumačiti kako želi, a ti očito u njoj vidiš samo majku i dijete Smile

slika majke i djeteta može simbolizirati i neki životni ciklus, prolaznost vremena, održanje vrste itd.

ali priča o djevici pored zdravog muža koja je začela s bogom, a muž je tu priču popušio je fantastična. i onda kršćani, koji bespogovorno vjeruju u to, priču kako je romula i rema othranila vučica smatraju samo legendom i ne vide kako bi djed mraz mogao stvarno postojati.


ovdje sam konkretno mislila na nauk tih religija, da sve imaju nešto "isto" tj. "zajedničko"

a kad smo kod priča... meni je super ona o gorućem grmu koji govori...
mora da su to bile neke dobre droge

espri je napisao/la (Pogledaj post): › .a sa obiteljskog koji ne mogu imat djecu je poruka da ako ne mogu imat bebe nisu vrijedni da žive.Razumijem i jedne i druge!

e vidi sve takve koji ovako nešto napišu-izgovore treba lijepo otuširati sa Ciklonom-B



espri je napisao/la (Pogledaj post): › !A da se pljuje po Gospi i bogu od pojedinaca koji koriste rijeći "dernek,raja", mi samo daje za pravo da napišem da isti ti koji su pobjegli od rata iz bosne i naselili moj Osijek sada tuku po katolicima na sve načine nece biti pozdravljeni za to jel ovo je Osijek,Slavonija i ovdje su katolici 85%..N


za takve kao ti postoje ustanove s besplatnom medicinskom skrbi

i molim te argumentiraj mi zašto je Aljmaš jučer ličio na najobičniji sajam sa balonima na helij, štandovima sa pljeskavicama i štandovima sa jeftinim plastičnim đinđama...


nadam se da ste se Vi vjernici jaaaaako pomolili da nam otvore nova radna mjesta, izvuku privredu, ne prodaju HPB, Croatia osiguranje i ne daju autoceste na koncesiju ...

espri je napisao/la (Pogledaj post): › Da si pažljivije ćitao onda bi svatio da osobe koje ne mogu imat djecu tako misle da nisu vrijedne...

da si ti malo pismenija pisala bi da te cijeli svijet razumije, a ne samo imaginarni prijatelj u glavuši !!!!

espri je napisao/la (Pogledaj post): › Biskup je samo mislio na svjet tehnike u koji se pretvaramo,

gledam ti nadobudni svećenici pootvarali profile po FB
zanimljivo



espri je napisao/la (Pogledaj post): › ,a sad jedno pitanje za tebe pametnjakoviću!Jel ti vjeruješ da je ejakulat 100% od osobe koja ga da??


nego od koga je? od Desanke Šakić?

espri je napisao/la (Pogledaj post): › ?A za netrpeljivost i dalje stojim,Nefretite,Elviri i ostala imena koja smo primili za vrijeme dok su naši momci ginuli po bosni a oni radili vani pa pokupovali stanove u Osijeku i sada nama prodaju bujrume,raje,derneke nek nose tamo odakle su došli.

daaaaaa
inače prije rata su se davala samo imena iz Biblije!!!

espri@@ HAOS MAČKO, HAOS JE U TVOJOJ GLAVI

espri je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ja nisam svatio,ja tebe nisam svatila ateisto sa predznakom satane.Manjina si kako god okrenila,bila i bit će te još 50 godina:)Pokazalo se u Aljmašu koliko je katolika a koliko vas ateista koji mrze crkvu,boga,katolike zato jer su im krvna zrnca pomješana sa bratijom sa istoka.

odluči se jesi žensko ili muško


espri je napisao/la (Pogledaj post): ›
Betonski spavač je napisao/la: ›
Ne kaže se svatio nego shvatio ili shvatila.Toliko o tebi Hrvatini i o Hrvatskom jeziku.Samo nastavi, ukopavaš se sve dublje i dublje.


Ponosna Hrvatica za razliku od tebe polu trofaznog gmaza:)



KLIK

espri je napisao/la (Pogledaj post): › Mi ćemo slušat biskupa a vi slušajte Milanku Opačić,ona ista drugarica koja je usvojila djete jel nije htijela namjerno imati sa Hrvatom.Glupi ste vi a i manjina ste što je najbitnije:)


iiiii za kraaaaaaj
KLIK

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Awatto je napisao/la: ›
espri je napisao/la: ›
...bla bla...

ti koji su pobjegli od rata iz bosne i naselili moj Osijek sada tuku po katolicima na sve načine nece biti pozdravljeni za to jel ovo je Osijek,Slavonija i ovdje su katolici 85%..Nikad u Osijeku nisu bila imena poput Nefretita,Elvir..A sada ih ima jako puno.Umjesto da budu sretni što smo ih primili i ugostili kao naše Hrvate oni vracaju sa dernecima,bujrumima,i ostalim islamofobnim riječima koje se nikad nisu koristile u Slavoniji i gospodskom gradu Osijeku!!

...bla bla...


Hm. Zašto koristiš riječi koje ne razumiješ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Islamophobia

Drugo, zašto bi "bujrum" ili "dernek" bili lošiji ili bolji od "šank", "ajnfort", "gelender" i sličnih?! A što je sa riječima poput "čarapa", "ćuprija", "avlija"? Jel' su one dozvoljene?

I, reci mi molim te, gdje je taj "gospodski grad Osijek"?! Jel ti sebe smatraš "gospodom" zato što živiš u gradiću usred močvare? Da te (Vas) oslovljavamo sa "Vi"?

Ja osobno govorim dvorište.Bujrum,avlija,dernek???kad se to tako govorilo u Osijeku reci mi molim ti pametni?Gospodski Osijek?pa koliko ja znam da tramvaje imaju samo gospodski gradovi;-)a drava,kopacki rit su samo okoliš koji imaju i drugi gradovi u susjedstvu i europi.I nije gradić nego grad,gradovi SU preko 80 tisuća stanovnika,do 50 SU gradići, poput Samobora,Zapresića,Varazdina;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

espri je napisao/la: ›
Cayetano je napisao/la: ›
espri je napisao/la: ›
Mi ćemo slušat biskupa a vi slušajte Milanku Opačić,ona ista drugarica koja je usvojila djete jel nije htijela namjerno imati sa Hrvatom.Glupi ste vi a i manjina ste što je najbitnije:)


Ovo je apsurdno, molim administratore da izbace ovu spodobu jer siri mržnju i netoleranciju, očito ima jako puno problema i više nije sigurna koji glas u svojoj glavi da sluša


A boli te Istina,ćinjenice,znam da ti je Milanka drugarica u srcu al meni je na:) tako da nismo isti,da sam muško nebih je nikad onakvu sa podočnjakom zrele kajsije.

Ovo je vjerovatno bila riječ Božja.Amen

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Betonski spavač je napisao/la (Pogledaj post): › Vjera je izmišljena da bi se pomoću nje manipuliralo masama.Šta je vjera ikome dobro donjela?Zbog nje su se vodili ratovi, sijala mržnja i netrpeljivost.Vjera je za izgubljene i nesigurne ljude koji nisu našli sebe. Ovce ovisne o autoritetu jer ne mogu sami.Po njihovom tumačenju vjere Bog nas tjera da se stalno osjećamo krivima, kajemo se i tražimo neki oprost pognute glave.Bazira se na ucjeni, prijetnjama i strahu ali On nas voli i pun je ljubavi aHa ha.Taj veliki stvoritelj mi ne djeluje kao neki good guy.Vjera je jedna veeelika prevara a u Hrvatskoj je ona i trend.Većina vjernika u Hrvatskoj su polu ili nepismeni ljudi a takve je najlakše izmanipulirati.Najtužnija je činjenica da takvi izlaze i na izbore.By the way Isusov život je prepisana priča o Horusu.


pa ocito je da i ti zustro vjerujes u mrznju prema drugacijima od sebe...

najace mi je sto sebe uzdizes iznad vjernika, kao primjer cega ? zatupljene, nazadne osobe koja visi po forumima i mrzi nekoga samo zato sto je vjernik ?

vidis vecina vjernika po ovome i slicnim forumima nema nista protiv ateizma i daleko je tolerantnija i naprednija od medijski manipuliranih fikusa kojima se zivot svodi na pljuvacinu po crkvi i vjernicima...

na tvoju smo se zalost odmaknuli od totalitarnih i fasistoidnih nametanja necije volje vecini, ti i dalje anonimno mrzi i pljuj , kad tad ces shvatiti da si psihicki propao i da tim govorom mrznje nisi postigao apsolutno nista osim sto si potratio vlastito vrijeme...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Betonski spavač je napisao/la: ›
Ne mogu vjerovati!Ti ideš na izbore?Evo ljudi ovo su nam naši katolici.Primitivni, nepismeni, bez ikakvih suvislih argumenata.Nastavi jer i dalje se ukopavaš a i zabavljaš me.

Tko o čemu ...
Svako generaliziranje je zabluda. Tako i ovo tvoje o katolicima. Ako želiš proanalizirati nepismenost i primitivizam, tad čitaj svoje postove. Sjedaj u svog virtualnog pasata, odi do virtualne knjižnice i pronađi si neko lagano štivo vezano za pravopis. Pa kad naučiš da se pridjev "hrvatski" piše malim početnim slovom, i da iza točke ide razmak, potom savladaš zareze i slična čuda koja tebe nepotrebno umaraju, tad spremno uputi kritiku i ostalima koji imaju problema sa pravopisom. Ukratko, poradi na sebi da bi mogao ispravljati druge.


Zadnja promjena: simo031; 16.08.2012. 21:37; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Awatto
Offline
Ukupno postova: 78
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2012. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

espri je napisao/la: ›
Awatto je napisao/la: ›
espri je napisao/la: ›
...bla bla...

ti koji su pobjegli od rata iz bosne i naselili moj Osijek sada tuku po katolicima na sve načine nece biti pozdravljeni za to jel ovo je Osijek,Slavonija i ovdje su katolici 85%..Nikad u Osijeku nisu bila imena poput Nefretita,Elvir..A sada ih ima jako puno.Umjesto da budu sretni što smo ih primili i ugostili kao naše Hrvate oni vracaju sa dernecima,bujrumima,i ostalim islamofobnim riječima koje se nikad nisu koristile u Slavoniji i gospodskom gradu Osijeku!!

...bla bla...


Hm. Zašto koristiš riječi koje ne razumiješ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Islamophobia

Drugo, zašto bi "bujrum" ili "dernek" bili lošiji ili bolji od "šank", "ajnfort", "gelender" i sličnih?! A što je sa riječima poput "čarapa", "ćuprija", "avlija"? Jel' su one dozvoljene?

I, reci mi molim te, gdje je taj "gospodski grad Osijek"?! Jel ti sebe smatraš "gospodom" zato što živiš u gradiću usred močvare? Da te (Vas) oslovljavamo sa "Vi"?

Ja osobno govorim dvorište.Bujrum,avlija,dernek???kad se to tako govorilo u Osijeku reci mi molim ti pametni?Gospodski Osijek?pa koliko ja znam da tramvaje imaju samo gospodski gradovi;-)a drava,kopacki rit su samo okoliš koji imaju i drugi gradovi u susjedstvu i europi.I nije gradić nego grad,gradovi SU preko 80 tisuća stanovnika,do 50 SU gradići, poput Samobora,Zapresića,Varazdina;-)


Šta lupetaš ti?! Iz kakve si ti rupe izašla?! Ne možeš složiti rečenicu sa pola činjenice, a još manje pravopisno ispravnu, a došla / došao si ovdje nametati drugima religijske "istine"?

Danas si svatko uzima za pravo da ima mišljenje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: