Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Srakić: "Sloboda može samo odmoći čovjeku"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek031 je polu srpski portal odavno se zna.Pljuju na sve što se gradi po Osijeku,sve im smeta,nišsta ne vole,ako se nešto napravi imaju uvijek svoj komentar kako je to užas,kako nevalja,poznati ste u gradskom poglavarstvu,kolegama sa skycrapera,ljudima koji rade grafite po gradu,niste svjesni koliko vas ljudi odbijaju od sebe kao mačka 13 mačiće,a ja sam samo došla da vam malo kidam živce baš radi toga:)I skoro zaboravih,niko vas ne doživljava za ozbilju ni kao ljude a ni kao portal:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Cayetano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2012. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

espri je napisao/la: ›
Osijek031 je polu srpski portal odavno se zna.Pljuju na sve što se gradi po Osijeku,sve im smeta,nišsta ne vole,ako se nešto napravi imaju uvijek svoj komentar kako je to užas,kako nevalja,poznati ste u gradskom poglavarstvu,kolegama sa skycrapera,ljudima koji rade grafite po gradu,niste svjesni koliko vas ljudi odbijaju od sebe kao mačka 13 mačiće,a ja sam samo došla da vam malo kidam živce baš radi toga:)I skoro zaboravih,niko vas ne doživljava za ozbilju ni kao ljude a ni kao portal:)


Tipičan odgovor malog uma, "ja sam tu da vas zajebavam", da li i ti radiš sociološke eksperimete kao neki drugi diklići na forumu?

_________________
ignorantia nocet
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
espri je napisao/la: ›
ajmo sad malo dalje preci na njemacki ,a papane?? sta kazes na to some da malo prebacimo jezike na zapad;-)

Za raspravu nije bitan jezik i nacionalna pripadnost, nego argumenti i kultura dijaloga.

Slobodno mi unaprijed možeš zahvaliti za svoj prvi žuti karton na ovom portalu (koji ćeš uskoro dobiti) jer ja sam prijavio administratorima nepoćudni sadržaj na forumu.


Simo bitan je jezik...ako se covjek vrijedi onoliko koliko jezika zna onda jako puno vrijedim posto govorim perfekt 5 jezika;-)a ove nakaze znaju za bujrum,avlije,raje,derneke..sta ce nesretnici...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

espri je napisao/la: ›

Simo bitan je jezik...ako se covjek vrijedi onoliko koliko jezika zna onda jako puno vrijedim posto govorim perfekt 5 jezika;-)a ove nakaze znaju za bujrum,avlije,raje,derneke..sta ce nesretnici...

Možeš govoriti i 100 jezika ako nemaš što reći.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neko vrijeme me nije bilo, vidim da nam je vjernica podigla raspravu na jednu višu razinu, osjećam se gotovo prosvijetljeno! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="DonQuijote"]
neko vrijeme me nije bilo, vidim da nam je vjernica podigla raspravu na jednu višu razinu, osjećam se gotovo prosvijetljeno! Very Happy
[/quotepa
Ipak su to illuminati

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
neko vrijeme me nije bilo, vidim da nam je vjernica podigla raspravu na jednu višu razinu, osjećam se gotovo prosvijetljeno! Very Happy

U pitanju je stanje svijesti, a ne stanje duha. Nema to veze sa vjerom.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo ! Promišljen i zreo komentar kome se doista nema šta dodati, osim da se negativna selekcija ne provodi samo u crkvi nego i u politici pa nažalost čak i u zdravstvu. školstvu i pravosudju.
Mediokriteti gdje god se okreneš.

W.M. Felt je napisao/la: ›
Da je Crkva protiv medicinski pomognute oplodnje, to smo već znali, i tu nema nikakvih problema. Bozanić i Srakić misle jedno, netko drugi misli drugo.

No, Crkva proživljava najteže trenutke. Nije to zbog otimačine novaca, vraćanja imovine, rasipanja zlatom i oniksom, jer te privilegije ionako uživa manji dio svećenika (a čase sestre, te Božje sluge drugog reda, gotovo uopće ne). To je zbog negativne selekcije, koja je prisutna u cijelom društvu, ali u Crkvi najviše. Da nije te negativne selekcije, nikad ne bi priprosti radikal poput Srakića postao nadbiskupom. U crkvi se, baš kao i u političkoj stranci, guraju poslušni, i glupi. Intelektualci među svećenostvom, rijetki, uvije su izgurani na marginu, a prolaze Srakići, Jezerinci i Bogovići.

Ne treba čuditi što se onda jedan problematičan stav o zabrani medicinski pomognute oplodnje u izvedbi Marina Srakića pretvorio u bljuvotinu o slobodi kao novoj religiji, i igranju Boga. Da je na njegovom mjestu pristojan i obrazovan čovjek, danas Srale ne bi bio na svim naslovnicama, sa tom kretenskom porukom koju je slučajno izgovorio.

Srale je zapravo mislio, samo nije znao reći, da ne treba pretjerivati sa slobodom, pa da u takvom pretjerivanju, svatko može za sebe odlučiti hoće li na medicinski pomognutu oplodnju, ili neće. Nisu ljudi tu da misle, to misli Srale. Bolje je zabraniti, pa smo mirni. Podcijenjivanje pameti građana, tj. stada, druga je tragedija Crkve. Crkva je nedemokratska institucija, i to isto nije problem, kada ne bi svoj sustav pokušavala prenijeti u državu.

Slabost Crkve je očita i u ideji da se krene u nekakvo skupljanje potpisa za referendum. To je ta misao - zabrani svima, jer ljudi nisu dovoljno inteligentni da odluče sami. Da je Crkva jaka, intelektualno i moralno, ne bi se plašila - snagom svojih argumenata uvjerila bi sve građane da je medicinski pomognuta oplodnja igranje Boga, pa zabrane ne bi bile potrebne. Zbogom Crkvo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
Betonski spavač je napisao/la (Pogledaj post): › Vjera je izmišljena da bi se pomoću nje manipuliralo masama.Šta je vjera ikome dobro donjela?Zbog nje su se vodili ratovi, sijala mržnja i netrpeljivost.Vjera je za izgubljene i nesigurne ljude koji nisu našli sebe. Ovce ovisne o autoritetu jer ne mogu sami.Po njihovom tumačenju vjere Bog nas tjera da se stalno osjećamo krivima, kajemo se i tražimo neki oprost pognute glave.Bazira se na ucjeni, prijetnjama i strahu ali On nas voli i pun je ljubavi aHa ha.Taj veliki stvoritelj mi ne djeluje kao neki good guy.Vjera je jedna veeelika prevara a u Hrvatskoj je ona i trend.Većina vjernika u Hrvatskoj su polu ili nepismeni ljudi a takve je najlakše izmanipulirati.Najtužnija je činjenica da takvi izlaze i na izbore.By the way Isusov život je prepisana priča o Horusu.


pa ocito je da i ti zustro vjerujes u mrznju prema drugacijima od sebe...

najace mi je sto sebe uzdizes iznad vjernika, kao primjer cega ? zatupljene, nazadne osobe koja visi po forumima i mrzi nekoga samo zato sto je vjernik ?

vidis vecina vjernika po ovome i slicnim forumima nema nista protiv ateizma i daleko je tolerantnija i naprednija od medijski manipuliranih fikusa kojima se zivot svodi na pljuvacinu po crkvi i vjernicima...

na tvoju smo se zalost odmaknuli od totalitarnih i fasistoidnih nametanja necije volje vecini, ti i dalje anonimno mrzi i pljuj , kad tad ces shvatiti da si psihicki propao i da tim govorom mrznje nisi postigao apsolutno nista osim sto si potratio vlastito vrijeme...

Pa i ti očito visiš po forumima...osim toga ovo nisu govori mržnje nego činjenice.Koliko još ima vas vas ovakvih?

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Direktan crveni za @espri?
Admini pa gdje ća Vam duša?
Svatko zaslužuje drugu priliku...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: › Direktan crveni za @espri? Oooo, admini gdje ća Vam duša, pa svatko zaslužuje drugu priliku...
Ovo je recidivist, cudno kako ga nitko od starosjedilaca nije skuzio. Koliko ono jezika govori? ;-) Bio i u Minkenu? Zurichu? Smile

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2012. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›  Direktan crveni za @espri?
Admini pa gdje ća Vam duša?
Svatko zaslužuje drugu priliku...


to tek kad dođe u čistilište ...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2012. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la: › Direktan crveni za @espri? Oooo, admini gdje ća Vam duša, pa svatko zaslužuje drugu priliku...
Ovo je recidivist, cudno kako ga nitko od starosjedilaca nije skuzio. Koliko ono jezika govori? ;-) Bio i u Minkenu? Zurichu? Smile


Vesnica?

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: › Direktan crveni za @espri? Oooo, admini gdje ća Vam duša, pa svatko zaslužuje drugu priliku...
Ovo je recidivist, cudno kako ga nitko od starosjedilaca nije skuzio. Koliko ono jezika govori? ;-) Bio i u Minkenu? Zurichu? Smile

Valjalo se zabavit, a ne razmišljat tko se krije iza nicka... Very Happy

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Betonski spavač je napisao/la: ›
...osim toga ovo nisu govori mržnje nego činjenice.
Koliko još ima vas vas ovakvih?

Ovo tjera na razmišljanje...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: