Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Srakić: "Sloboda može samo odmoći čovjeku"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da si pažljivije ćitao onda bi svatio da osobe koje ne mogu imat djecu tako misle da nisu vrijedne...A ja osobno svaćcam te parove koji nemogu imat bebu,imam u susjedstvu slućaj pa znam kako im je.Biskup je samo mislio na svjet tehnike u koji se pretvaramo,a sad jedno pitanje za tebe pametnjakoviću!Jel ti vjeruješ da je ejakulat 100% od osobe koja ga da??A za netrpeljivost i dalje stojim,Nefretite,Elviri i ostala imena koja smo primili za vrijeme dok su naši momci ginuli po bosni a oni radili vani pa pokupovali stanove u Osijeku i sada nama prodaju bujrume,raje,derneke nek nose tamo odakle su došli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2012. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teatar apsurda po čitavom gradu. Milinica!

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

espri je napisao/la: ›
Da si pažljivije ćitao onda bi svatio da osobe koje ne mogu imat djecu tako misle da nisu vrijedne...A ja osobno svaćcam te parove koji nemogu imat bebu,imam u susjedstvu slućaj pa znam kako im je.Biskup je samo mislio na svjet tehnike u koji se pretvaramo,a sad jedno pitanje za tebe pametnjakoviću!Jel ti vjeruješ da je ejakulat 100% od osobe koja ga da??A za netrpeljivost i dalje stojim,Nefretite,Elviri i ostala imena koja smo primili za vrijeme dok su naši momci ginuli po bosni a oni radili vani pa pokupovali stanove u Osijeku i sada nama prodaju bujrume,raje,derneke nek nose tamo odakle su došli.

Da si ti pametnjakovićka malo pismenija onda bi shvatio Srakićevu izjavu ali bojim se da manipuliraš njegovom izjavom ali opraštam ti jer vi vjernici najbolje znate šta je to manipulacija.Da nisi vjernica ne bi ni širila ovu netrpeljivost.Pa ti sada vidi šta je tebi vjera dobroga donijela?Živiš u matrix-su ljubavi, probudi se!

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cayetano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2012. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

espri je napisao/la: ›
Da si pažljivije ćitao onda bi svatio da osobe koje ne mogu imat djecu tako misle da nisu vrijedne...A ja osobno svaćcam te parove koji nemogu imat bebu,imam u susjedstvu slućaj pa znam kako im je.Biskup je samo mislio na svjet tehnike u koji se pretvaramo,a sad jedno pitanje za tebe pametnjakoviću!Jel ti vjeruješ da je ejakulat 100% od osobe koja ga da??A za netrpeljivost i dalje stojim,Nefretite,Elviri i ostala imena koja smo primili za vrijeme dok su naši momci ginuli po bosni a oni radili vani pa pokupovali stanove u Osijeku i sada nama prodaju bujrume,raje,derneke nek nose tamo odakle su došli.


WTF? Ti si pukla

_________________
ignorantia nocet
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Betonski spavač je napisao/la: ›
espri je napisao/la: ›
Da si pažljivije ćitao onda bi svatio da osobe koje ne mogu imat djecu tako misle da nisu vrijedne...A ja osobno svaćcam te parove koji nemogu imat bebu,imam u susjedstvu slućaj pa znam kako im je.Biskup je samo mislio na svjet tehnike u koji se pretvaramo,a sad jedno pitanje za tebe pametnjakoviću!Jel ti vjeruješ da je ejakulat 100% od osobe koja ga da??A za netrpeljivost i dalje stojim,Nefretite,Elviri i ostala imena koja smo primili za vrijeme dok su naši momci ginuli po bosni a oni radili vani pa pokupovali stanove u Osijeku i sada nama prodaju bujrume,raje,derneke nek nose tamo odakle su došli.

Da si ti pametnjakovićka malo pismenija onda bi shvatio Srakićevu izjavu ali bojim se da manipuliraš njegovom izjavom ali opraštam ti jer vi vjernici najbolje znate šta je to manipulacija.Da nisi vjernica ne bi ni širila ovu netrpeljivost.Pa ti sada vidi šta je tebi vjera dobroga donijela?Živiš u matrix-su ljubavi, probudi se!



Ja nisam svatio,ja tebe nisam svatila ateisto sa predznakom satane.Manjina si kako god okrenila,bila i bit će te još 50 godina:)Pokazalo se u Aljmašu koliko je katolika a koliko vas ateista koji mrze crkvu,boga,katolike zato jer su im krvna zrnca pomješana sa bratijom sa istoka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2012. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

50 godina kažeš?
Ajd' da i to prođe pa da vas se riješimo. Tolerantni smo mi. Wink

Btw bitno je znati da te život u gradu ne čini građankom.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kaže se svatio nego shvatio ili shvatila.Toliko o tebi Hrvatini i o Hrvatskom jeziku.Samo nastavi, ukopavaš se sve dublje i dublje.

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Betonski spavač je napisao/la: ›


Da, ljudi odu sa sela ali selo nikada iz njih.

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Donum Vitae – dar života", u kojemu se objašnjava zbog čega se ne smije sudjelovati u umjetnim oplodnjama, gdje do začeća dolazi bez specifičnog čina bračnog odnosa, kao što su npr. inseminacija, oplodnja u epruveti i kloniranje.
Evo obrazloženja zbog čega je zabranjena oplodnja u epruveti pa makar se radilo o sjemenu muža. Ispod pitanja "Da li je moralno dopuštena homologna oplodnja u epruveti?" u spomenutom dokumentu, nalazimo odgovor: "Homologni FIVET obavlja se izvan tijela bračnih drugova uz pomoć radnji trećih osoba, o čijoj upućenosti i tehničkoj djelatnosti ovisi da li će zahvat uspjeti; život i identitet zametka povjereni su moći liječnika i biologa i uspostavlja se gospodstvo tehnike nad ishodištem i sudbinom ljudske osobe. Takvo gospodstvo u sebi je u suprotnosti s dostojanstvom i jednakošću, koji su nužno zajednički roditeljima i djeci. itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Betonski spavač je napisao/la: ›
Ne kaže se svatio nego shvatio ili shvatila.Toliko o tebi Hrvatini i o Hrvatskom jeziku.Samo nastavi, ukopavaš se sve dublje i dublje.


Ponosna Hrvatica za razliku od tebe polu trofaznog gmaza:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cayetano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2012. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

espri je napisao/la: ›
Donum Vitae – dar života", u kojemu se objašnjava zbog čega se ne smije sudjelovati u umjetnim oplodnjama, gdje do začeća dolazi bez specifičnog čina bračnog odnosa, kao što su npr. inseminacija, oplodnja u epruveti i kloniranje.
Evo obrazloženja zbog čega je zabranjena oplodnja u epruveti pa makar se radilo o sjemenu muža. Ispod pitanja "Da li je moralno dopuštena homologna oplodnja u epruveti?" u spomenutom dokumentu, nalazimo odgovor: "Homologni FIVET obavlja se izvan tijela bračnih drugova uz pomoć radnji trećih osoba, o čijoj upućenosti i tehničkoj djelatnosti ovisi da li će zahvat uspjeti; život i identitet zametka povjereni su moći liječnika i biologa i uspostavlja se gospodstvo tehnike nad ishodištem i sudbinom ljudske osobe. Takvo gospodstvo u sebi je u suprotnosti s dostojanstvom i jednakošću, koji su nužno zajednički roditeljima i djeci. itd.


Hi hi hi, ovo je predobro, kao da citam "The Physics of Star Trek"

_________________
ignorantia nocet
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Awatto
Offline
Ukupno postova: 78
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2012. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

espri je napisao/la: ›
...bla bla...

ti koji su pobjegli od rata iz bosne i naselili moj Osijek sada tuku po katolicima na sve načine nece biti pozdravljeni za to jel ovo je Osijek,Slavonija i ovdje su katolici 85%..Nikad u Osijeku nisu bila imena poput Nefretita,Elvir..A sada ih ima jako puno.Umjesto da budu sretni što smo ih primili i ugostili kao naše Hrvate oni vracaju sa dernecima,bujrumima,i ostalim islamofobnim riječima koje se nikad nisu koristile u Slavoniji i gospodskom gradu Osijeku!!

...bla bla...


Hm. Zašto koristiš riječi koje ne razumiješ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Islamophobia

Drugo, zašto bi "bujrum" ili "dernek" bili lošiji ili bolji od "šank", "ajnfort", "gelender" i sličnih?! A što je sa riječima poput "čarapa", "ćuprija", "avlija"? Jel' su one dozvoljene?

I, reci mi molim te, gdje je taj "gospodski grad Osijek"?! Jel ti sebe smatraš "gospodom" zato što živiš u gradiću usred močvare? Da te (Vas) oslovljavamo sa "Vi"?


Zadnja promjena: Awatto; 16.08.2012. 21:17; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2012. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu vjerovati!Ti ideš na izbore?Evo ljudi ovo su nam naši katolici.Primitivni, nepismeni, bez ikakvih suvislih argumenata.Nastavi jer i dalje se ukopavaš a i zabavljaš me.


Zadnja promjena: Betonski spavač; 16.08.2012. 21:16; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi ćemo slušat biskupa a vi slušajte Milanku Opačić,ona ista drugarica koja je usvojila djete jel nije htijela namjerno imati sa Hrvatom.Glupi ste vi a i manjina ste što je najbitnije:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
espri
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.08.2012. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kod heterologne umjetne oplodnje, jajna stanica majke oplodi se spermijima donatora, što obično dovodi do toga, da dijete ne pozna oca. Pri tome biološki otac nije u bračnoj vezi s majkom, a najčešće je i stranac. Prema Katoličkoj crkvi dijete ima pravo da bude začeto spolnim putem u braku, nošeno s ljubavlju u majčinoj utrobi, rođeno i odgajano u krugu bračne zajednice svojih roditelja. Ako se dijete začne kao rezultat tehničkog, medicinskog ili biološkog zahvata, time mu se narušavaju prava i dostojanstvo. Papa Ivan Pavao II. smatra nedopustivim dolazak djeteta na svijet podvrći kontroli, gospodarenju i tehničkoj uspješnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: