Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zidane

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2006. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
tek sam skontao tko je taj zidane, a vi sad o nekom zizou! wtf!???? ko je sad to?
To mu je mladja sestra, ona o kojoj je Materazzi pitao...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2006. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hihihi, odlično Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2006. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
obzirom na količinu rasističkih ispada na nogometnim utakmicama i oko njih, kao i stupnju primitivizma 95 posto navijača ( i igrača) predlažem da se nogomet jednostavno ukine.


di da potpišem?

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BiglBagl
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2006. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ANAKONDA..zamisli se u sljedećoj situaciji (kad već spominješ šefove i radno mjesto)... radiš posao koji voliš i radiš ga zato što voliš i što si dobra u njemu a ne zato što ga MORAŠ raditi , s druge strane... financijski si neovisna i nemoraš uopće trpiti budalu od šefa.. e sad mi reci koliko dugo bi trpila njegove provokacije i dali bi ga (u najmanju ruku) stjerala u "materinu"
Opet ponavljam, tog smrdljivog 'talijana bi i ja zakuc'o i nogom a ne samo glavom jer je po meni veći problem to što Materazzi "zna" isprovocirati i što je to vjerojatno "naučio" (iako sumnjam,sa takvim "talentom" se rađaš. tj.ili si kreten ili nisi)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.07.2006. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zidaneu to vjerojatno nije prvi put. Pa sta mislite od cega je ocelavio?

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2006. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BiglBagl je napisao/la: ›
(iako sumnjam,sa takvim "talentom" se rađaš. tj.ili si kreten ili nisi)


Ni s kakvim se talentom ne rađaš, to se uči.
Kad se rodimo imamo samo instinkte: sisaj, puzaj, seri, pišaj.

Mene je najviše zaintrigiralo to što je jedan primitivac isprovocirao reakciju (koja je bila dobitak za njegovu ekipu), drugi primitivac još 100 primitivnije reagirao i onda dobio nagradu za najboljeg igrača.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2006. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BiglBagl je napisao/la: ›
ANAKONDA..zamisli se u sljedećoj situaciji (kad već spominješ šefove i radno mjesto)... radiš posao koji voliš i radiš ga zato što voliš i što si dobra u njemu a ne zato što ga MORAŠ raditi , s druge strane... financijski si neovisna i nemoraš uopće trpiti budalu od šefa.. e sad mi reci koliko dugo bi trpila njegove provokacije i dali bi ga (u najmanju ruku) stjerala u "materinu"
Opet ponavljam, tog smrdljivog 'talijana bi i ja zakuc'o i nogom a ne samo glavom jer je po meni veći problem to što Materazzi "zna" isprovocirati i što je to vjerojatno "naučio" (iako sumnjam,sa takvim "talentom" se rađaš. tj.ili si kreten ili nisi)

...ma, gle...kužim ja sve to...ali ne mogu i ne želim opravdati fizičko nasilje na kakvu god provokaciju bilo...ponavljam da uvijek postoji i drugo rješenje...i sad sam ja kao njega udario, pa ću se ispričati djeci i sve je ok...sorry, svatko od nas reagira na drugi način i mislim da je potrebno samo malo samokontrole...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2006. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BiglBagl je napisao/la: ›
Opet ponavljam, tog smrdljivog 'talijana bi i ja zakuc'o i nogom a ne samo glavom jer je po meni veći problem to što Materazzi "zna" isprovocirati i što je to vjerojatno "naučio" (iako sumnjam,sa takvim "talentom" se rađaš. tj.ili si kreten ili nisi)


o takvoj agresivi ja pričam kad govorim da sve to skupa treba ukinut

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2006. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2006. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"sve je super, sve je za pet kad si muško i voliš nogomet....."

najvažnije u ovom trenutku je što je Zidane uradio...
gluposti koje se dešavaju kod nas, ne mislim samo na nogomet, nema veze, mi ćemo veselo čavrljati o njegovom postupku........
jupi...........

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2006. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Ma daj molim te? Ako ti to bude kriterij i kad budeš radila u pravosuđu, Hrvatska ima još zajamčenih 1000 godina ovakve žabokrečine.
...
Ljudi su majmuni. Još uvijek ima toliko toga majmunskog u nama.


ne seri, mental.
mozes ovdje glumiti finjaka i kao "ja bi to sve po zakonu" ali - da si se nasao u okolnostima u kojima je bio, i u trenutku u kojemu je bio - ne mozes mi tu stajati i tvrditi da ne bi isto reagirao.
enivjez, prica je bila o tome kako, IAKO SE TO KRSI SA PRAVNICKIM NORMAMA(ili cime vec) , razumije zidanea. potreba za vrijedjanjem? naaah...

da, bit ces dobar pravnik(ili novinar) - totalno preformuliras kontekstu nesto sto ti odgovara.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2006. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="puki";p="25301"]
8 je napisao/la: ›
ne seri, mental.
mozes ovdje glumiti


Uuu... Zidane štiti majku, puki štiti curu, a ond nije ni čudo što ga podržava.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ketty
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.07.2006. 12:46 
Naslov:  Re: Zidane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne želim braniti Zidana .... jer mislim da je mogao i drugačije reagirati.Mogao je i on njemu nešto reći

npr.da barem dobro igraš kao što psuješ,još bi nešto i bilo od tebe.

Ali u takvim trenucima bi možda i ja nešto tako napravila ... možda čak i gore.
Možete li zamisliti samo sve emocije koje su bile u njemu u to vrijeme.Pritisak koji je osjećao.U takvim trenucima nitko ne bi ni pomislio kako će to izgledati drugim ljudima i kako će netko na to reagirati i kakav će to utjecaj imati na utakmicu ili na rezultat.Materazzi je poznati po dugačkom jeziku kojim očito nadoknađuje nedostatak nogometne vještine i očito je da mu to dobro ide.
U ovom slučaju Materazzi je ispao pametan.Ali nema veze dobio je šta je zaslužio pa će jednog dana možda shvatiti da se nogomet igra nogama a ne jezikom.Zidan je kažnjen crvenim kartonom ali mislim da mu ne bi trebali oduzeti zlatnu loptu jer on je najbolje igrao nogomet na ovom svjetskom prvenstvu isto tako mislim da je C.Ronaldo zaslužio nagradu za najboljeg mladog igrača svjetskog prvenstva a ne onaj glupi Podolski koji ju je po mojem mišljenju dobio samo zato što je Ronaldo kao iznudio crveni karton za Rooneya ... što je meni totalna glupost.Jer ako ne dobiješ crveni karton za gaženje kopačkom nečijeg ku*** onda ne znam zbog čega ga trebaš dobiti.
Sve u svemu za mene je Zidane i dalje najbolji.Materazzi je jadan i drago mi je da ga je Zizu udario. Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.07.2006. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Uuu... Zidane štiti majku, puki štiti curu, a ond nije ni čudo što ga podržava.


hehehe...mental, barem se ne pokusavam praviti dasa ovdje, i slobodno priznam da bih vjerojatno slicno reagirao.
to sto ti pokusavas odrzati sliku hladnokrvnog i promisljenog mladca o sebi ovdje nije ni najmanje moj problem.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2006. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
hehehe...mental, barem se ne pokusavam praviti dasa ovdje, i slobodno priznam da bih vjerojatno slicno reagirao.
to sto ti pokusavas odrzati sliku hladnokrvnog i promisljenog mladca o sebi ovdje nije ni najmanje moj problem.


Hladnokrvni i oštroumni mladci imaju ono ono posebno mjesto gdje se dokazuje jesu li "dase" ili ne, ali ne bih polemizirao s tobom.

Samo pazi, dok ti pičiš frajere...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: