Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zidane

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2006. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja samo želim reći da je zidan i dalje frajer i to ĆELAVI FRAJER!!!!!!

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2006. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
8 je napisao/la: ›
hehehe...mental, barem se ne pokusavam praviti dasa ovdje, i slobodno priznam da bih vjerojatno slicno reagirao.
to sto ti pokusavas odrzati sliku hladnokrvnog i promisljenog mladca o sebi ovdje nije ni najmanje moj problem.


Hladnokrvni i oštroumni mladci imaju ono ono posebno mjesto gdje se dokazuje jesu li "dase" ili ne, ali ne bih polemizirao s tobom.

Samo pazi, dok ti pičiš frajere...


... cura mu drži stranu.

Čuj, obećala sam si da me tvoje uvrede neće više živcirati i vrijeđati na osobnoj razini, ma koliko nisko (i osobno) išle (da sam "dasa", kao što kažeš, tražila bih te ispriku, kad bih smatrala da bi to ičemu pridonijelo).
Evo teoretsko pitanje: ako postoji iznimka od pravila - postoji li pravilo uopće? Jer, meni se čini da pravilo s iznimkom uopće nije pravilo. I ništa na svijetu ne smijemo uzimati apsolutno, jer kako i sam Einstein jednom reče: "Sve je relativno." Jasno je da bi svijet bio uređeniji da se svi rukovode pravilima i samo pravilima. Međutim - bi li to bilo i pravedno? Ako posegnemo u samu svrhu pravila, ona se nalazi u činjenici da se njima žele zaštititi interesi VEĆINE. A većina, kao što znamo - nisu SVI. Čak štoviše, nekim se pravilima žele zaštititi interesi manjine koja rukovodi društvo, a koji se samo predstavljaju kao interesi većine. Pazi, ovo ne govorim iz glave, ovo su rekli pravni pisci od Pusića, Babca i drugih koji nešto actually znače. Pravila kao pravila - isuviše su kruta i nefleksibilna: razmislimo samo - bi li pravila trebala služiti ljudima ili ljudi pravilima? Ako nečemu ili nekomu služimo, jesmo li slobodni? Nismo, slobodni smo samo u okviru pravila... Žao mi je što je ovo teoretska rasprava, i što se ne odnosi na Zidanea koliko bi trebala, ali nismo, 8, razriješili ni teoriju toliko da bismo mogli prijeći na praksu.
Još jednom ti ponavljam: NARAVNO da nitko nikad ne bi smio nikoga udarati, niti bi itko ikome mogao psovati roditelje (odnosno, verbalno ga napadati), i ako je za incident netko kriv, kriva su obojica: jedan što je izazivao, a drugi što se našao izazvan. Civilizacija je daleko napredovala, ali ovakve stvari će se ponavljati, jer nikad nismo previše civilizirani ili dovoljno kulturni. Zidane je Zlatnu loptu dobio neovisno o tome, za svoje nogometne sposobnosti (no pustimo to).
Čuj, i ti si u ovoj debati, koju si započeo, prekršio pravilo kulturnog ophođenja i poštovanja tuđeg mišljenja. Pravila se na tebe ne odnose?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2006. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Čuj, obećala sam si da me tvoje uvrede neće više živcirati i vrijeđati na osobnoj razini, ma koliko nisko (i osobno) išle


Ako si obećala sebi, zašto to govoriš meni? Kao da se uvjeravaš u nešto što si si obećala.
U ostalom, citiraj - pa ako sam te uvrijedio - ja ću se i ispričati.

Alana Bates je napisao/la: ›
(da sam "dasa", kao što kažeš, tražila bih te ispriku, kad bih smatrala da bi to ičemu pridonijelo).


Pravi čovjek pogriješi i shvati to. Onda se ispriča, i bez zahtjeva za isprikom.


Alana Bates je napisao/la: ›
kako i sam Einstein jednom reče: "Sve je relativno."


Floskula. Milijardama puta ponavljanja tako da je izgubila važne elemente.
Einstein je u posebnoj teoriji relativnosti rekao da je jedina apsolutna "stvar" c, a sve ostalo, uključivši i prostor, relativno.

Dakle, nešto mora biti apsolutno i superordinirano svemu.
Inače, ne bi imala hijerarhiju. Sve bi bilo relativno, klimavo i uvijek naopako.


Alana Bates je napisao/la: ›
Još jednom ti ponavljam: NARAVNO da nitko nikad ne bi smio nikoga udarati, niti bi itko ikome mogao psovati roditelje (odnosno, verbalno ga napadati), i ako je za incident netko kriv, kriva su obojica: jedan što je izazivao, a drugi što se našao izazvan. Civilizacija je daleko napredovala, ali ovakve stvari će se ponavljati, jer nikad nismo previše civilizirani ili dovoljno kulturni.


Pa nisam ni ja to rekao, ali svođenjem na zajednički nazivnik i kolektiviziranjem ispada da se muhe ubijaju topovima.
A ovakve stvari će se događati ne zato jer nismo kulturni, nego zato što polučuju enorman uspjeh.

Italija će, izravno i neizravno utržiti 6 mlrd. €.
Od toga što je Materazzi napravio cijela zemlja ima koristi. A u tome mu je svesrdno pomogao Zidane.
Nemojmo dakle mješati kruške i jabuke, nije on tako ni naivan, ni izgorio od želje i pritiska. Ipak mu je ovo - drugo finale, a u prethodnom se svjetski proslavio.

Zato kažem da je "vaša" zvijezda kreten i seljak te da je moguće pogriješiti tako gadno da ta greška teži apsolutno više nego cio besprijekoran život.


Alana Bates je napisao/la: ›
Čuj, i ti si u ovoj debati, koju si započeo, prekršio pravilo kulturnog ophođenja i poštovanja tuđeg mišljenja. Pravila se na tebe ne odnose?


Citiraj.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2006. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne seri, ninđa.

svodis raspravu na totalno krivu stranu - pitao si misljenje o dogadjaju sa zidanom, izvukao ga iz konteksta i uvrijedio alanu, rasipas znanje i hvatas se za lose srocene izjave...

kada ce vise ljudi nauciti da ce, ako traze misljenje drugih ljudi,vjerojatno i dobiti to misljenje koje se nece slagati mozda s njihovim.

piss off - ako se zelis svadjati, napomenes u postu, pa te izignoriramo i gotovo. ovako se neuspjesno pravis pametan...
8 je napisao/la: ›

Hladnokrvni i oštroumni mladci imaju ono ono posebno mjesto gdje se dokazuje jesu li "dase" ili ne, ali ne bih polemizirao s tobom.

Samo pazi, dok ti pičiš frajere...


hehe...cuj, lega, meni cijela tvoja eskapada na ovom topicu izgleda kao dokazivanje, tako da stvarno ne vidim razloga za brigu ako me ti upozoravas...

(i da, bajdevei, ako cemo tako - pravi "dase" nemaju sto dokazivati...a ti mi se, maleni, nesto previse pokusavas dokazati...sto? nuzno preusmjeravanje energije uslijed..nedostatka prilika za dokazivanje? (sori, znam kak je gadno kad je suša i nije stvarno fer od mene to povlaciti, ali ti si prvi poceo, a ja znam biti deriste - iako je ovo vise ono kad sam simpatican ko deriste)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2006. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@puki, rekosmo da necemo na osobnoj razini, a na kraju opet krene na osobnu razinu...

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2006. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a shite...isprika, gemi. necu vise.

(sad bih bio dijete i rekao "a zasto on moze ako ja ne smijem", ali ne smijem vise biti dijete Smile )
dogovoreno, odustajem.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2006. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ufff i ja bi da sam deriste! I ja biiiiiiii ! ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2006. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ehehhehehe...fair enough, zasluzio sam ovo Smile

i eto - frka se smirila, zidane je zatukao francuskog precjednika, i sve je opet u redu Smile

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2006. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
ali uvrede na osobnoj razini nas ipak i pogađaju tamo - na osobnoj razini. Onda i reagiramo tako kako reagiramo.


Ma daj molim te? Ako ti to bude kriterij i kad budeš radila u pravosuđu, Hrvatska ima još zajamčenih 1000 godina ovakve žabokrečine.


Citirala. Ono što pretpostavljam jest da ćeš se izvlačiti na pogodbeni veznik. Još jednom hvala što si na moja leđa natovario svu tu žabokrečinu koja se nahvatala na Hrvatsku, a i za buduću koja će se nahvatati. A sad konačno basta, može?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ja bi još malo prepirke Smile

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2006. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yellowica je napisao/la: ›
a ja bi još malo prepirke Smile


Et fino, nastavi umjesto mene.

A kad ti dosadi s njom, uvijek ti ostaje njen frajer.

On obično sve poklopi.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čiji frajer?

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2006. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alanin, as in - ja.
ma ne obaziri se na 8 ,povrijeđen mu je ponos - ne mozes traziti necije misljenje i onda pljuvati po tom istom misljenju, mislim - to je jadno. sad smo mu ja i alana rekli sto mislimo o tome i dijete se napizdilo..i sta sad reci?

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zidan je frajer

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2006. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa, moze se i to reci Smile
koliko pratim nogomet, sasvim u redu igra...sto se tice frajer dijela...jebiga, nije moj tip Smile

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: