Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zidane

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2006. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...da, baš sam i ja razmišljala kako bih ja reagirala da mi netko tako oplete po najdražima...ali, svejedno - i dalje stojim da je fizički obračun ono što ne mogu opravdati, ma kako god da je izazivanje druge strane ogromno...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2006. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

On je profesionalni nogometas, kojeg za to masno placaju i samim time si ne smije dozvoljavati takve ispade.Isprovociran jest bio,to stoji, ali covjek na zalasku karijere, sa sepet utakmica u nogama i takvim iskustvom bi trebao biti ipak malo pametniji. Ovim potezom je ostavio i momcad na cjedilu, te si dodao ogromnu ruznu mrlju na jednu veliku karijeru.Ipkak je to finale svjetskog prvenstva, ljudi ce se sjecati krajnjeg Zidanova primitivizma, dok ce Materazzijev karakterizirati kao dobro pogodenu provokaciju.

Btw. kakva god uvreda bila, mogao je to 'ladno naplatiti kakvim finim faulom, pokupit zuti i mirna Bosna.

P.S. Zidan jest veliki igrac, ali je kao covjek nula i obican prgavac. Ovo mu je 14 crveni karton u karijeri zbog takvih ili slicnih ispada, tj, udaranja, a drugi na svjetskim prvenstvima.Prosudite sami.

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2006. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Allende je napisao/la: › Moj ujak kaže:"Nit' je pizza jelo, nit' je talijan čovjek, niti je Fiat auto"...


A, jel' talijanski pitchitj - pitchitj ... ;-)



Naravno....yummie!

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2006. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
ali uvrede na osobnoj razini nas ipak i pogađaju tamo - na osobnoj razini. Onda i reagiramo tako kako reagiramo.


Ma daj molim te? Ako ti to bude kriterij i kad budeš radila u pravosuđu, Hrvatska ima još zajamčenih 1000 godina ovakve žabokrečine.

Normalan čovjek kad mu ne'ko 'suje majku kaže: "jebi ak' ti da", a ne poteže.

Da je meni Talijan rekao tako nešto (ili što sve imaju običaja reći za Slovence i Hrvate: da smo komunjisti, koljači, zločinci, prljavi Slaveni, pljačkaši itd.) u takvom trenutku (a to je vrhunac profesionalne karijere koja se u showbizu razlikuje jer se ne odvija svaki dan od 8-16, nego u velikim zamasima svakih nekoliko godina) podsjetio bih ga da su Talijani samo fency odjeveni Cigani i šibicari što se ne tuširaju.
Ako se stvarno radi o vrijeđanju majke, možda bih ga pozvao u kraški turizam.

Ali nikako ga ne bih opizdio. Fizički nasrtaj jednak je pokušaju ubojstva u nekim zemljama.

Mislim, da su igrali baseball ili pucali iz vatrenog oružja većeg kalibra, Zidane bi ga ubio i ta provokacija bi mu bila dovoljna da dobije mah?

Ljudi su majmuni. Još uvijek ima toliko toga majmunskog u nama.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2006. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
jel zna netko nekog nogometaša koji je oženio neku inteligentnu, akademski obrazovanu ženu???


Dobra demagogija.
Jel itko ikad od vas vidio visokoobrazovanog žitelja Bjelorusije?

Tamo su svi glupi, tupi i neupotrebljivi.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2006. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
ali uvrede na osobnoj razini nas ipak i pogađaju tamo - na osobnoj razini. Onda i reagiramo tako kako reagiramo.


Ma daj molim te? Ako ti to bude kriterij i kad budeš radila u pravosuđu, Hrvatska ima još zajamčenih 1000 godina ovakve žabokrečine.

Normalan čovjek kad mu ne'ko 'suje majku kaže: "jebi ak' ti da", a ne poteže.


Krivo si citirao, ja sam to postala, a ne anakonda. Krivo si i razumio. Ako ne možeš shvatiti zašto, ja niti nisam tu da ti objašnjavam. Lako je biti jednostran.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BiglBagl
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2006. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve to što ste rekli vrijedi samo u slučaju nekog drugoga tj. kad se to dogodi nekom drugom a mi sudimo sa sigurne udaljenosti. Nemojte mi samo reći kako se vas nemože isprovocirati i kako vi nikada nemate "žutu minutu". Ma dajte molim vas...kao vi ste toliko "profesionalni" i "cool" i vama se to nemože dogoditi...gluposti! Bullshit! Pitanje je samo gdje je vama "breakpoint" i ništa drugo! Svakog, ama baš svakog se može slomiti i isprovocirati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2006. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Ako ne možeš shvatiti zašto, ja niti nisam tu da ti objašnjavam.


Stvarno ne znam kako, ali pogriješio sam s tim citiranjem.

Ne zabrinjava me što drugi drobe i ovako i onako, ali ti si se činila kao netko tko razumije kamo se letvica treba pomicati.

To što je Materazzi kazao, to se uči. Jednostavnom verbalnom pizdarijom je izbacio iz stroja krucijalnu figuru protivničke ekipe. To se uči.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2006. 4:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BiglBagl je napisao/la: ›
Sve to što ste rekli vrijedi samo u slučaju nekog drugoga tj. kad se to dogodi nekom drugom a mi sudimo sa sigurne udaljenosti. Nemojte mi samo reći kako se vas nemože isprovocirati i kako vi nikada nemate "žutu minutu". Ma dajte molim vas...kao vi ste toliko "profesionalni" i "cool" i vama se to nemože dogoditi...gluposti! Bullshit! Pitanje je samo gdje je vama "breakpoint" i ništa drugo! Svakog, ama baš svakog se može slomiti i isprovocirati
Verbalna provokacija je jedna stvar, fizicka reakcija (Zidane) je potupno druga. Igrac njegove klase bi trebao imati dosta suzdrzljivosti da sprijeci takvu reakciju. Ali... on je ljudsko bice koje (kao i mi ostali) nije bez mana.

Tocno je da se svatkoga moze "slomiti", ali za to postoji pogodno vrijeme i pogodno mjesto. To mjesto nije isprijed nekoliko miliona promatraca.

8 je napisao/la: ›
To što je Materazzi kazao, to se uči. Jednostavnom verbalnom pizdarijom je izbacio iz stroja krucijalnu figuru protivničke ekipe. To se uči.
Mozda je naivno, ali nadam se da nije tako. Ukoliko se to stvarno uci (iako vecini nije potrebno) sigurno se uci i kako (ne)reagirati na tu provokaciju. Najbolji odgovor na tu provokaciju je mogao biti jos jedan gol i cestitka doticnom zabaru na osvajanju drugog mjesta.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2006. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Alana Bates je napisao/la: ›
Ako ne možeš shvatiti zašto, ja niti nisam tu da ti objašnjavam.


Stvarno ne znam kako, ali pogriješio sam s tim citiranjem.

Ne zabrinjava me što drugi drobe i ovako i onako, ali ti si se činila kao netko tko razumije kamo se letvica treba pomicati.

To što je Materazzi kazao, to se uči. Jednostavnom verbalnom pizdarijom je izbacio iz stroja krucijalnu figuru protivničke ekipe. To se uči.


I opet - ne čitaš što ti govorim (preko one uvrede ti nisam prešla, to zapamti!): kužiš, meni kao pravniku je posve razumljivo da nitko ne bi trebao tjelesno ozljeđivati druge, čak mi se toliko podrazumijeva da mislim da to ne trebamo posebno navoditi - kao i svaki drugi čovjek, i Zidane će za ovo biti prikladno kažnjen, ako se ne varam. S ljudske strane također razumijem (j.beš pravnika, j.beš čovjeka koji ne zna suosjećati kao ljudska osoba)... Samo to sam rekla!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2006. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednostavno je, naime, misliti da kad bi se svi ponašali prema pravilima, da bi svijet bio bolje mjesto (pravila, naime, nisu uvijek pravedna, zar ne?)
U ovom slučaju su krivi obojica, ako već tako hoćeš: Materazzi će biti osuđen za govor mržnje i verbalnu uvredu, a Zidane za tjelesni napad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2006. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

obzirom na količinu rasističkih ispada na nogometnim utakmicama i oko njih, kao i stupnju primitivizma 95 posto navijača ( i igrača) predlažem da se nogomet jednostavno ukine.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2006. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BiglBagl je napisao/la: ›
Sve to što ste rekli vrijedi samo u slučaju nekog drugoga tj. kad se to dogodi nekom drugom a mi sudimo sa sigurne udaljenosti. Nemojte mi samo reći kako se vas nemože isprovocirati i kako vi nikada nemate "žutu minutu". Ma dajte molim vas...kao vi ste toliko "profesionalni" i "cool" i vama se to nemože dogoditi...gluposti! Bullshit! Pitanje je samo gdje je vama "breakpoint" i ništa drugo! Svakog, ama baš svakog se može slomiti i isprovocirati


...može, ja sam tempirana bomba što se toga tiče...ali, recimo postoje situacije u kojima se čovjek MORA kontrolirati...ako me recimo šef isprovocira na poslu, ili kolega, nije važno - sigurno ga neću pogoditi čašom u tintaru...obično postoji i drugo rješenje kako odgovoriti na provokaciju takvog tipa...a Zizou je koliko o nogometu znam, bio na svom radnom mjestu...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2006. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tek sam skontao tko je taj zidane, a vi sad o nekom zizou! wtf!???? ko je sad to?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2006. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
tek sam skontao tko je taj zidane, a vi sad o nekom zizou! wtf!???? ko je sad to?

...ne brini, Zizou je Zidaneov nick...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: