Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad prekriven psećim izmetom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Phlatline
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2012. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam neki glupi osjećaj da će se ovo sve prelomiti na nama koji redovito nosimo vrečice u džepu i sagnemo se iza vlastitog psa da pokupimo govna

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.02.2012. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... uf raspisali ste se...

sto se tice kanti za smece, mislim da ih je dovoljno postavljeno, iako bi uvijek bilo bolje da je vise, ali cemu kad ce to neki mulac pijani da se dokaze pred ekipom pokidati... steta ulozenog novca.

e sad, da se vratim na delikvente, unikom i svlasnike pasa: radio sam diplomski kojemu je ova tema dodirna tocka pa sam obisao sva uredena djecja igralista u Osijeku. zateceno stanje je bilo kriminalno: na vecini igralista su pokidani znakovi koji pokazuju zabranu pristupa psima, na onima koja su i imali znak bilo je i psecjih i macjih drekeca.
bilo je i postavljenih kanti u blizini igralista, pa je svejedno bilo govana po njima.
pjescanici su bili puni macjih, a i psecih drekeca.
ispred mene se par pasa pokenjalo naocigled vlasnika/vlasnice (i da to su bili stariji ljudi)...

... tako da se lijepo ipak moze zakljuciti da je stvar samo u mentalitetu ljudi ("građana") ovog velikog sela.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.02.2012. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo sad će snijeg zatrpat sav drek, pa ćete opet moć pričat o snijegu Wink

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kafka
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2012. 11:43 
Naslov:  Re: Grad prekriven psećim izmetom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a_reel je napisao/la (Pogledaj post): › ...predlažem jednostavno i učinkovito rješenje - zabranu držanja svih životinja u gradu, tko voli životinje neka se preseli na selo.

Nadam se da je ovo sarkazam! a u slučaju da nije evo ti odgovora: Kad vidim kakva govna žive u ovom gradu želim otić, ne samo na selo, nego na pusti otok! Pozzzzz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2012. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›

Uostalom možda se i iznenadite i osvane koja kanta, a ne unaprijed "zaboravit" pokupit govno jer "znaš" da u blizini nema kante.


pa pokupim i nosim do kontejnera u svojoj zgradi Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2012. 12:45 
Naslov:  Re: Grad prekriven psećim izmetom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije li iluzorno očekivati od ekipe koja izabrala da joj glavni grad bude Mostar, a predsjednički ured - kaznionica, da pokupi govna za svojim psima?

Osijek teško da se više može uopće i nazivati gradom. A govna po ulici samo dolično oslikavaju situaciju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2012. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Grad je prljav da prljaviji ne moze biti. Nakon par godina, ove jeseni su prvi puta pokupili lisce. Ceste se ne peru (ljeti naravno) ... sve je prepuno blata, trulezi, masnih mrlja ... itd, a jedini problem je tu i tamo neko psece govno, pa se taj PROBLEM izvlaci svakih 2 mjeseca i pisu se jako vazni clanci.


Sece covjek psa koji se iskenjao, vidi pored njega nekoliko boca na travi pa si misli "sto cu ja kupiti, ionako je oko mene smece".
Onda ide drugi, vidi psece govno pa baci praznu kutiju cigareta u grm.
I svi se mi tako vrtimo u krug i cinimo grad sve prljavijim.

Glupo je izdvajati nekog ali sigurno da su odredjene skupine gradjana veci problem nego druge.
Odem zapaliti na balkon i kada pogledam komad travnate povrsine pred prozorom, dodje mi muka..vise smedje nego sto se zeleni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2012. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la (Pogledaj post): ›
Odem zapaliti na balkon i kada pogledam komad travnate povrsine pred prozorom, dodje mi muka..vise smedje nego sto se zeleni.

... i onda baciš opušak u travu jer ti pepeljara nije pri ruci, a trava je ionako puna smeća. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lelica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2012. 15:04 
Naslov:  Re: Grad prekriven psećim izmetom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zahvalna sam pokretaču ove teme, ja nisam stigla.
Zgrožena sam, što bi moja frendy rekla frapirana kada sam vidjela tu količinu izmeta diljem šetnjice.
Ako gospoda vole svoje ljubimce, neka i brinu o njima, a također neka plaćaju kazne za nebrigu svojih ljubimaca. Takav užas nisam nigdje vidjela!!!!!
frapantnooooo jeeeeeeeee
Ma ljudi jeli to mogućeeeeeeee???!!!!!
Cijeli bijeli pokrivač je bio zagađen cijele zime, ne možeš pogledati nigdje,
ovo je atak na nas građane koji još uvijek dišemo,
ZAR STVARNO U OVOM PREKRASNOM GRADU NEMA NIKOGA DA RIJEŠI OVAJ PROBLEM, BAHATOSTI I NEMARA PRAMA GRAĐANIMA I TIM JADNIM ŽIVOTINJAMA ????????!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lelica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2012. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la (Pogledaj post): ›
Korina je napisao/la: ›

Uostalom možda se i iznenadite i osvane koja kanta, a ne unaprijed "zaboravit" pokupit govno jer "znaš" da u blizini nema kante.


pa pokupim i nosim do kontejnera u svojoj zgradi Very Happy


bilo bi dobro da zamoliš i slučajne prolaznike ljubimaca da isto učine Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lelica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2012. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › ... uf raspisali ste se...

sto se tice kanti za smece, mislim da ih je dovoljno postavljeno, iako bi uvijek bilo bolje da je vise, ali cemu kad ce to neki mulac pijani da se dokaze pred ekipom pokidati... steta ulozenog novca.

e sad, da se vratim na delikvente, unikom i svlasnike pasa: radio sam diplomski kojemu je ova tema dodirna tocka pa sam obisao sva uredena djecja igralista u Osijeku. zateceno stanje je bilo kriminalno: na vecini igralista su pokidani znakovi koji pokazuju zabranu pristupa psima, na onima koja su i imali znak bilo je i psecjih i macjih drekeca.
bilo je i postavljenih kanti u blizini igralista, pa je svejedno bilo govana po njima.
pjescanici su bili puni macjih, a i psecih drekeca.
ispred mene se par pasa pokenjalo naocigled vlasnika/vlasnice (i da to su bili stariji ljudi)...
[b]
... tako da se lijepo ipak moze zakljuciti da je stvar samo u mentalitetu ljudi ("građana") ovog velikog sela.
[/b]

sve je u mentalitetu, ali kako sam čula, 'Švabi' oni izvorni su bili najbahatiji narod na svijetu, ali kada su im udarili kazne i zavukli ruke u đžepove, postali su gotovo, primjer svijetu.
Znači niti ovdje ne treba izmišljati toplu vodu, samo primjeniti zakon, a proračun bi procvao ovom napaćenom gradu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jocika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Ljubljana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2012. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oko Retfalačkog groblja tolko govana da i mrtvi beže osijek031.com smile . I ja dao put pod noge Put , jer ne mogu više šetat mog Lumpija a da on ne stane u govno Sranje . . . ili ne daj Bože ja Zbunj, zbunj . A ima tamo u kvartu kulturnih ljudi. Kad ja kupim govno sa nekog balkona viče žena: To gospodine, to, da su svi ko vi . . . osijek031.com smile

Vas pozdravljam osijek031.com smile iz Dežele!

_________________
Evo ti ga na osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.02.2012. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas vidjeh u jednom parku oko kante bar 5 govana, džaba kante kad nema tu kulture.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.02.2012. 2:29 
Naslov: Loot Re: Grad prekriven psećim izmetom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U subotu sam prošetao promenadom od grada do Tvrđe...govna su bila doslovce na svaka 2 metra i to ne bilo kakva govna nego KONJSKA govna koja su tu i tamo naravno i razgažena tako da je promenada bila SMEĐA! Evo ja tu na Sjenjaku ne smijem zakoračiti na livadu a kamoli sjest na travu ili ne daj bože staviti dekicu jel,a to isto vrijedi i za većinu parkova u gradu pogotovo onima blizu Drave. Sramota jedna,umjesto da tražiš vjesnike proljeća (cvijeće) livade nam smrde na govna!

Rješenje: RIGOROZNE KAZNE! Pa se onda kurčite sa stafordima,mopsima i inim psićima,vrećicu u ruke i pokupit drek!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.02.2012. 2:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prijedlog komunalcima:
Gospodu koja šeću pse zaustaviti, provjeriti imaju li lopaticu i vrečicu za pseći izmet.... ako nemaju - KAZNA!!!!
Kad počnu nositi lopatice lakše će naučiti čistiti za ljubimcem.
Psa su izveli da se "isprazni" u šetnji i moraju imati vrećicu ...
ako nema u blizini kante - neka nose kući jer svaka kuća ima kantu ili kontejner.
Ne samo na promenadi i Sjenjaku - ista je situacija na Jugu 2, u montažnom naselju, u Donjem gradu, parkovima.....

Možda ste čuli priču o iznerviranom sugrađaninu koji je vlasnici psa (koji mu se redovno istovarivao na travnjaku pred ulazom u kuću) - bacio izmet u lice jer je usput bila bezobrazna kad ju je upozorio da počisti za svojim psom.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: