Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad prekriven psećim izmetom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.02.2012. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malena-osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Vlasnica sam psa i odkad sam ga dobila na poklon skupljala sam i skupljam izmet za svojim ljubimcem bez imalo srama bilo na promenadi ili pred svojom zgradom i strašno me ljute sugrađani koji za svojim psom ne žele pokupit jer mi nikako nije jasno kako sami ne kuže da će jednom i oni stat u drekec svog psa.Nikad mi nije bed hodati s vrečicom do najbližeg koša i kante.Nitko me nije tjerao na to,ni roditeji ni zakon...to je bila moja odluka,valjda mi je to došlo samo od sebe u glavu nako što sam kao dijete malo malo došla kući s "mirisnom" patikom i zgadilo mi se to.Isto tako ako nemam gdje baciti svoje otpadke kao bocu od soka ili nekakve omote od čokolada,stavim ih u torbu i bacim kod kuće u kantu...to mi je nešto sasvim normalno.


naravno da se ovako ponasaju civilizirani gradjani. i nedostatak kanti nikako nije opravdanje.

i mene su od malena ucili da ako imam papiric od zvake, da ga ne bacam po cesti, nego stavim udzep dok ne naidjem na kantu ili bacim kod kuce.

Medjutim, mene jako zivcira ova hajka na vlasnike pasao, kao da svaki drugi dan nastrada neko izgrizeno dijete, kao da je grad prekriven govnima.

Grad je prljav da prljaviji ne moze biti. Nakon par godina, ove jeseni su prvi puta pokupili lisce. Ceste se ne peru (ljeti naravno) ... sve je prepuno blata, trulezi, masnih mrlja ... itd, a jedini problem je tu i tamo neko psece govno, pa se taj PROBLEM izvlaci svakih 2 mjeseca i pisu se jako vazni clanci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrijedi li isto i za mačke?

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok grad je prljav, al kakve to veze ma sa neodgovornim vlasnicima, to je kao neki izgovor?
Drzava je puna lopva pa mi to treba biti izgovor da i ja opljackam kladionicu?
Nemojte samo gledati sta netko drugi radi ili ne radi, krenite od sebe i vec ce nam grad biti cisci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

N.N. je napisao/la (Pogledaj post): › Ok grad je prljav, al kakve to veze ma sa neodgovornim vlasnicima, to je kao neki izgovor?
Drzava je puna lopva pa mi to treba biti izgovor da i ja opljackam kladionicu?
Nemojte samo gledati sta netko drugi radi ili ne radi, krenite od sebe i vec ce nam grad biti cisci.

Tako je, nek pokupe samo svoja govna i nek prestanu srat.

Ali najbolje rješenje bi bilo da Kamenko svaki dan izvodi svog psa i nek kupi izmet pa će i drugi znat što trebaju raditi.

A ako Kamenko nikad nije pokupio izmet svojeg psa, kako on uopće može biti nekom uzor!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2012. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Pseća govna su zanemariva u odnosu na sva druga govna ovog grada.

evo t" kikiriki

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2012. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alex os je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Pseća govna su zanemariva u odnosu na sva druga govna ovog grada.

evo t" kikiriki

Fala niste trebali ... Very Happy

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pandora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sjenjak gusto naseljeno malo područje, sa izuzetno mnogo pasa, nažalost svakodnvenica je izbjegavanje psećih izmeta... nadalje vezano uz snijeg, kako su prohodne bile samo staze, što mislite gdje su ti isti vlasnici sa psima šetali i ostavljali izmete istih?! mission impossible to avoid... i sve to izbjegavanje na poledici, dva puta sam pala baš radi izbjegavanja "bombica"... pitaj djecu grada Osijeka na što trebaju paziti kada se igraju u parku ili hodaju/trče po zelenoj površini... samim time ih učimo da je to normalno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
renachi
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2012. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kante nisu izgovor iako svakako treba kažnjavati i vandale koji uništavaju kante. Svaka čast svima što kupe izmet iza svojih ljubimaca i ne mogu shvatiti kako netko može ostaviti govno na ulici, kako mu nije neugodno. Iskreno se nadam da će se zaista nešto poduzeti u vezi toga i da neće ostati samo na praznim obećanjima jer ovo što se događa zadnjih dana je prestrašno.

Isto tako ne mogu shvatiti kako ljudi mogu dovesti psa u dvorište vrtića te ga pustiti da sere u bazen sa pijeskom. Ma nisu samo psi problem nego i raznorazni klinci, vandali što razbijaju boce i kidaju tobogane, ljulje i ostalo. Kada sam pitala tete u vrtiću i policiju zašto ne rješavaju taj problem dobila sam odgovor da policija ne može dežurati stalno ispred vrtića, a i kad ih uvate ne mogu im ništa. E pa super! Dakle nema se volje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Maximilijan
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li boljeg osjecaja od drzanja toplog govneta u smrznutoj ruci ? I to je prva stvar koju napravis kad se probudis, izadjes van i uhvats govno u ruku!!!!
Čudo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2012. 5:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lako za govna, ako nista drugo razgradit ce se, ali....na potezu prema pet centru vec vise od dva tjedna, tocnije otkad je napado prvi veliki snijeg, lezi krepana macka koju netko samo prebacuje s jednog mjesta na drugo. jadna se valjda zaledila u snijegu, a kad se snijeg otopio netko uzeo lopatu i prebacio ju na drugu hrpu snijega...i eno je, jos uvijek lezi, ovorenih ociju,ukocena, sva sreca da je hladno pa se nije usmrdila i pocela raspadat, al brate.....da jos nitko nije dosao i to pokupio....e to je sramota. jebes govno....

a sto se tice kanti za smece, na tom istom potezu od fedjike pa do kauflanda, jedna jedina kanta u cijelom naselju...nije to izgovor za ne pokupit govno, al da fali kanta....fali!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2012. 5:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la: ›
lako za govna, ako nista drugo razgradit ce se, ali....na potezu prema pet centru vec vise od dva tjedna, tocnije otkad je napado prvi veliki snijeg, lezi krepana macka koju netko samo prebacuje s jednog mjesta na drugo. jadna se valjda zaledila u snijegu, a kad se snijeg otopio netko uzeo lopatu i prebacio ju na drugu hrpu snijega...i eno je, jos uvijek lezi, ovorenih ociju,ukocena, sva sreca da je hladno pa se nije usmrdila i pocela raspadat, al brate.....da jos nitko nije dosao i to pokupio....e to je sramota. jebes govno....

VETAM

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2012. 5:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma, prije svega trebao ju je pokupit onaj ispred cije kuce lezi, a taj ju je lopatom odbacio malo dalje i bacio grbu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.02.2012. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Govno se ne može razgraditi na betonu.
Kad nema kante, svejedno se govno treba pokupiti i makar u vrećici ostaviti pored nekog drveta npr., ako niš drugo, pokupit će ga oni što čiste ulice.
Uostalom možda se i iznenadite i osvane koja kanta, a ne unaprijed "zaboravit" pokupit govno jer "znaš" da u blizini nema kante.

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2012. 8:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la: ›
ma, prije svega trebao ju je pokupit onaj ispred cije kuce lezi, a taj ju je lopatom odbacio malo dalje i bacio grbu.

Postoji protokol kako se na siguran način zbrinjavaju uginule životinje. Veterinarska stanica Vetam prima od grada pristojnu naknadu da to i čini. Jedino što građani trebaju učiniti kad vide uginulu životinju na javnoj površini je pozvati njih.

Klik

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
a_reel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2012. 8:53 
Naslov:  Re: Grad prekriven psećim izmetom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...predlažem jednostavno i učinkovito rješenje - zabranu držanja svih životinja u gradu, tko voli životinje neka se preseli na selo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: