Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad prekriven psećim izmetom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kafka
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam danas doslovce 2 km nosio izmet u vrecici, pa sam na kraju bacio u kantu ispred neke kuce... sorry... a sto se tice skupljanja po snjegu, pa bar je to najlakse... pokupite zajedno sa snjegom, cisce je!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.02.2012. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba s kerovima izać na cestu i blokirat prometnice dok se ne postave kante....

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.02.2012. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi su neodgovorni to je istina. Ali prilika cini lopova a redara nema dovoljno da kaznjavaju. Onih kojih ima nezainteresirani su za svoj posao. Prvi bubalov potez 2009 je bio ukinuti natjecaj za redare, pa sad eto problema. Dovoljno ih je kako je on rekao... To je posao koji sam sebe isplacuje. Ako si u Osijeku ne uspije sam zaraditi za placu hvala dovidjenja. Da daju redarstvo privatniku u koncesiju da vidis kako bi se kaznjavalo na sve stran
e. Ali kamenko i bubalo su nesposobni i nezainteresitani za ovaj problem. Odnesimo sav izmet u vodenicku i da vidis kako ce se cistiti. Ipak je to ulica1. prioriteta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.02.2012. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pseća govna su zanemariva u odnosu na sva druga govna ovog grada.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.02.2012. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

udri po džepu , jedino tako hrvatska stoka shvaća, provjereno već mnogo puta..

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.02.2012. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidim mnoge muce kante za izmet i to koriste kao za izgovor.. to je kultura nista vise a tko nema kulture neka se uci na skuplji nacin vrlo jednostavno.. svake godine je sve vise i vise govana na promenadi ne samo da je ruzno za vidjeti nego i smrdi pogotovo ljeti kad se sjedne na klupu.. podrzavam lov na nekulturne vlasnike ljubimaca!

offtopic
Skriveno: 
feedmatekill raja je u bosni u osijek je ekipa !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Luminis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dosta je nejasno zašto ovi "odgovorni" vlasnici pasa inzistiraju da mi svi ostali investiramo u kante?
Zato što je njima lijeno pokupit kakicu iza svog psa i odneti kući?
Dajte im po đepu maksimalno koliko zakon dopušta + kamate za sve ove godine što su nam nagrđivali grad!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.02.2012. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puno je jednostavnije uloviti bakicu koja seta pudlicu ... nego pijanog huligana koji razvaljuje kantu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U potpunosti se slazem da treba kaznjavati neodgovorne vlasnike, ali ne samo za izmet nego i za setnju bez povodca.
Jucer na stazi za trcanje izmedu bijelog mosta i zoo-a 2 starije gospode sa dobermanom, nema ni povodac ni brnjicu. Bas ugodno za protrcati pored njega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kafka
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Luminis je napisao/la (Pogledaj post): › dosta je nejasno zašto ovi "odgovorni" vlasnici pasa inzistiraju da mi svi ostali investiramo u kante?
Zato što je njima lijeno pokupit kakicu iza svog psa i odneti kući?
Dajte im po đepu maksimalno koliko zakon dopušta + kamate za sve ove godine što su nam nagrđivali grad!

A, dali bi ti nosio kući kakicu? Dali nosiš kući papir i ostatke bureka, omote od čokolade, bocu od vode, koru od banane, kutiju od kokica... ? Question Question Question Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
vidim mnoge muce kante za izmet i to koriste kao za izgovor.. to je kultura nista vise a tko nema kulture neka se uci na skuplji nacin vrlo jednostavno.. svake godine je sve vise i vise govana na promenadi ne samo da je ruzno za vidjeti nego i smrdi pogotovo ljeti kad se sjedne na klupu.. podrzavam lov na nekulturne vlasnike ljubimaca!
Probaj zamisliti kante za izmet po promenadi, onako uz klupice kao i svake.. 8mjesec, ne mislis li da ce vise smrdjeti iz tih kanti nego po prirodi?? mislis da ce se te kante brzo prazniti i da ce se isprati, namirisati? malo razmisli, sto ce vise smrdjeti ovako kako je sada ili u kantama?

offtopic
Skriveno: 
feedmatekill raja je u bosni u osijek je ekipa !


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
vidim mnoge muce kante za izmet i to koriste kao za izgovor.. to je kultura nista vise a tko nema kulture neka se uci na skuplji nacin vrlo jednostavno.. svake godine je sve vise i vise govana na promenadi ne samo da je ruzno za vidjeti nego i smrdi pogotovo ljeti kad se sjedne na klupu.. podrzavam lov na nekulturne vlasnike ljubimaca!

offtopic
Skriveno: 
feedmatekill raja je u bosni u osijek je ekipa !


Probaj zamisliti kante za izmet po promenadi, onako uz klupice kao i svake.. 8mjesec, ne mislis li da ce vise smrdjeti iz tih kanti nego po prirodi?? mislis da ce se te kante brzo prazniti i da ce se isprati, namirisati? malo razmisli, sto ce vise smrdjeti ovako kako je sada ili u kantama?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
n-os
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U parku Kralja Petra Krešimira cijelo prošlo ljeto niti jednom nije ispražnjena kanta za pseći izmet! Naravno da ću u tom slučaju vrećicu baciti u "običnu" kantu! No, isto tako molim sve one, ljudske rase, koji vrše nuždu po tom parku da pokupe svoju kakicu! Smrdi puno više nego pseća!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malena-osijek
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2012. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vlasnica sam psa i odkad sam ga dobila na poklon skupljala sam i skupljam izmet za svojim ljubimcem bez imalo srama bilo na promenadi ili pred svojom zgradom i strašno me ljute sugrađani koji za svojim psom ne žele pokupit jer mi nikako nije jasno kako sami ne kuže da će jednom i oni stat u drekec svog psa.Nikad mi nije bed hodati s vrečicom do najbližeg koša i kante.Nitko me nije tjerao na to,ni roditeji ni zakon...to je bila moja odluka,valjda mi je to došlo samo od sebe u glavu nako što sam kao dijete malo malo došla kući s "mirisnom" patikom i zgadilo mi se to.Isto tako ako nemam gdje baciti svoje otpadke kao bocu od soka ili nekakve omote od čokolada,stavim ih u torbu i bacim kod kuće u kantu...to mi je nešto sasvim normalno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2012. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malena-osijek je napisao/la: ›
Vlasnica sam psa i odkad sam ga dobila na poklon skupljala sam i skupljam izmet za svojim ljubimcem bez imalo srama bilo na promenadi ili pred svojom zgradom i strašno me ljute sugrađani koji za svojim psom ne žele pokupit jer mi nikako nije jasno kako sami ne kuže da će jednom i oni stat u drekec svog psa.Nikad mi nije bed hodati s vrečicom do najbližeg koša i kante.Nitko me nije tjerao na to,ni roditeji ni zakon...to je bila moja odluka,valjda mi je to došlo samo od sebe u glavu nako što sam kao dijete malo malo došla kući s "mirisnom" patikom i zgadilo mi se to.Isto tako ako nemam gdje baciti svoje otpadke kao bocu od soka ili nekakve omote od čokolada,stavim ih u torbu i bacim kod kuće u kantu...to mi je nešto sasvim normalno.

Pa meni je normalno da ljudi budu placeni za odradeni posao a nisu, tko se njima bavi?..hm nitko, ali uvijek se bave ne vaznim stvarima kakicama od psa, ciscenjem snijega ispred kuca, ledenicama, bisiklistima,..znaci bave se onim stvarima preko kojih se puni gradski proracuna a ne onim stvarima kojima se pune nasi novcanici..o tome se radi, grad je cijeli prljav, blata ima po svim ulicama a da ne pricam o vodi na ulicama, tko je zato odgovoran?..ali ako cistimo kakice bit ce nam puno bolje.. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: