Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad prekriven psećim izmetom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kafka
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.02.2012. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda ste čuli priču o iznerviranom sugrađaninu koji je vlasnici psa (koji mu se redovno istovarivao na travnjaku pred ulazom u kuću) - bacio izmet u lice jer je usput bila bezobrazna kad ju je upozorio da počisti za svojim psom.[/quote]

Ah, ta stara dobra agresiva... ajmo se poubijat! kad nam je grad već sav posran, pa nek bude i krvav... ccccccc...!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.02.2012. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas setam psa, baka seta sa unukom i unuka natjera na wc, baka mu skine gace i podigne ga uz drvo i mali obavi nuzdu..ali nazalost nije imala vrecicu da pokupi, ponudila sam joj vrecicu (koje nosim samo u slucaju da nekome treba) ali je odbila, kaze kazne su samo za kakice od pasa..pa reko imate pravo..ma kazniti te neodgovorne vlasnike, strasno je to kad ti psi moraju obavljati nuzdu, dresirati ih da sami kupe za sobom i dobro, srecom da moj samo u kupatilu obavi nuzdu, naucio tako od malena..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
kafka
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.02.2012. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la (Pogledaj post): › Danas setam psa, baka seta sa unukom i unuka natjera na wc, baka mu skine gace i podigne ga uz drvo i mali obavi nuzdu..ali nazalost nije imala vrecicu da pokupi, ponudila sam joj vrecicu (koje nosim samo u slucaju da nekome treba) ali je odbila, kaze kazne su samo za kakice od pasa..pa reko imate pravo..ma kazniti te neodgovorne vlasnike, strasno je to kad ti psi moraju obavljati nuzdu, dresirati ih da sami kupe za sobom i dobro, srecom da moj samo u kupatilu obavi nuzdu, naucio tako od malena..


Ja sam danas vidio odraslog čovjeka kako urinira na šetalištu kod Uranie... da bih malo kasnije prošao pokraj uloška za menstruaciju... No comment! Sranje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.02.2012. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Prijedlog komunalcima:
Gospodu koja šeću pse zaustaviti, provjeriti imaju li lopaticu i vrečicu za pseći izmet.... ako nemaju - KAZNA!!!!

a ne može se drukčije pokupit nego lopaticom i vreĆicom, jel? Rolling Eyes

ljudi su stoka. treba ih oplest po džepu pa će skupljat.. kod mene u naselju ti isti vlasnici imaju djecu koja se igraju u parkiću kojeg su njihovi psi izasrali uzduž i poprijeko. ne kužim..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.02.2012. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Haha opet ima likova koji usporedjuju zivotinje sa djecom haha koji ste vi lkovi haha... nevjerojatno je kako su ljudi presli granice sa zivotinjama razumijem ja kad imas ljubimca pa ga volis ali da ja njega i njegove navike usporedjujem sa ljudima mislim ono btw. sa takvom osobom ne vrijedi raspravljati nego samo opaliti po novcaniku..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.02.2012. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Djeca više ne mogu brat travu za Uskrs jer je sve zapišano i zasrano. Također, nije pametno ni bacat se u snijeg i pravit anđele, da ne legneš u pseće g****. Niti grude nisu što su nekad bile, jer vrlo vjerojatno mogu sadržavati pseće g****.

Uopće nije čudno što više ni djeca nisu kakva su nekad bila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2012. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To se zove privatizacija snijega.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: