Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Oprez! Snijeg s krova oštetio skupocjeni BMW i Suzuki swift, urušio se krov kuće

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kamenyos
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2012. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
N.N. je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
N.N. je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da, ti baš znaš kakvo osiguranje čovjek ima, a osobito si upućen od koga će sve odštetu dobiti - inače se u ovoj državi svi trpaju za dat odštetu nekome, i to je vrlo brz proces. Kako samo možeš pričati takve gluposti i kako te nije sramota reći da tog čovjeka "nemaš šta žalit". Fuj.

A gdje sam ja to napomenula da je meni više stalo do skupog auta? I kako ti pokazuješ da ti je "stalo" do jadne obitelji? Tako što olajavaš ljude koji imaju novaca?


a sta sad trebamo skupljati donaciju za njega jer je ostao bez krova nad glavom, a ne cek to su ovi siromasni. da da njemu se krovic na auticu udubio smrc.
i da znam da ima kasko, jer sigurno ne vozi takav auto bez kaska i da on ce dobiti odstetu. i nije me sramota reci da ga ne zalim, big deal ostetio mu se auto. nit ce se smrznit niti gladovat, proda ga tako ostecenog i opet ce imati vise nego ona obitelj u cijelom zivotu, al ne on je glavna prica tu.


On je glavna priča jer si ti, kao zavidan i zao čovjek počeo pljuvati po njemu zato što on ima novaca, a ovi iz drugog dijela priče nemaju.
Cilj ovog članka je da upozori građane da paze gdje parkiraju jer se to događa, a ne da ti moraliziraš i sereš o nečijem finacijskom stanju.
A cilj onoga što sam ti ja pisala je da shvatiš da nikome ne treba željeti zlo, kao što ti radiš. No ne brinem se, vratit će ti se. A da se tebi dogodi to s autom, vjerujem da bi bio big deal.


Haha sto si zabrijala na mene, drugi kazu da je zasluzio, da je ukro ko ga jebe. To te ne dira nego samo sto sam ja rekao da ga nemam sto zaliti jer ce se njemu steta nadoknaditi.
Nit sam zavidan nit mu zelim zlo, jednostavno mislim da ce mu auto biti popravljen i da ce jos i zaradit. Da se meni to dogodilo sigurno bi tako prosao. Jedina ti pravis drame oko toga. Za jednu tako divnu osobu koja brine za sve imas poprilicno ruze izraze i zelis da se meni zlo vrat. Po cemu si ona toliko bolja, malo si dvolica.


Molim te da prestaneš izvrtati moje riječi. Ja nisam rekla da ja želim da ti se vrati, već da će ti se vratiti. A druga stvar, u svoj prvi post na ovu temu stavila sam sve koji su do tada imali ružne komentare - dakle tebe i još jednu osobu. Dakle, nisam se okomila na tebe, već isto mislim za svakog tko je zavidan i mrzi ljude koji su nešto u životu zaradili.

A reci mi jel ti tog dotičnog poznaš pa znaš da je "zaradio" imas njegovu imovinsku karticu pa znaš...ili si mu prisna? Nisam zavidan i ne mrzim,jer i ja može se reći imam,al za objavu na vjestima nebi dao da se slika moj auto i ostalo.Jer znam da mi niko od Vas neće pomoć!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2012. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kamenyos je napisao/la: ›
A reci mi jel ti tog dotičnog poznaš pa znaš da je "zaradio" imas njegovu imovinsku karticu pa znaš...ili si mu prisna? Nisam zavidan i ne mrzim,jer i ja može se reći imam,al za objavu na vjestima nebi dao da se slika moj auto i ostalo.Jer znam da mi niko od Vas neće pomoć!


Ti imaš njegovu imovinsku karticu pa je to što si pričao pravedno i u redu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2012. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj šta serete jebo vas..... istina frajer možda i nije na pošten način zaradio taj bmw al da se i vama pruži prilika i vi bi isto tako postupili.....

tako da mi je žao i što se liku sjebao auto ali mi je još više žao što su ljudi ostali bez krova nad glavom i tko zna kako će se snaći za to.....

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2012. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
joj šta serete jebo vas..... istina frajer možda i nije na pošten način zaradio taj bmw al da se i vama pruži prilika i vi bi isto tako postupili.....

tako da mi je žao i što se liku sjebao auto ali mi je još više žao što su ljudi ostali bez krova nad glavom i tko zna kako će se snaći za to.....


Hvala Bogu da netko normalno razmišlja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kamenyos
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2012. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
kamenyos je napisao/la: ›
A reci mi jel ti tog dotičnog poznaš pa znaš da je "zaradio" imas njegovu imovinsku karticu pa znaš...ili si mu prisna? Nisam zavidan i ne mrzim,jer i ja može se reći imam,al za objavu na vjestima nebi dao da se slika moj auto i ostalo.Jer znam da mi niko od Vas neće pomoć!


Ti imaš njegovu imovinsku karticu pa je to što si pričao pravedno i u redu?

Na ravno da ju nema,ali pitanje je tebi bilo postavljeno.
A naravno da je u redu,demokratska država i borili smo se za pravo glasa...tako da imam pravo reći svoje mišljenje,a kome smeta nek ne čita i ne odgovara. A ti ako ti ga toliko žao,ponudi čovjeku pomoć,pa već sutra ćeš i ti biti na naslovnici,pa ćemo komentirat,pusa,pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2012. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ti si prva pocela izvrtati, ja nigdje nisam rekao da sam ljubomoran ili da mu zelim zlo, to si ti sebi zabrijala. Eto da prekinem vise raspravu s tobom, jer tema je toliko nebitna, reci cu ti da si u pravu. Ja sam govno, ti majka Tereza iako ja tebe nigdje nisam vrijedao za razliku od tebe. Zelim ti sve najblje, pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2012. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
saba je napisao/la: ›
joj šta serete jebo vas..... istina frajer možda i nije na pošten način zaradio taj bmw al da se i vama pruži prilika i vi bi isto tako postupili.....

tako da mi je žao i što se liku sjebao auto ali mi je još više žao što su ljudi ostali bez krova nad glavom i tko zna kako će se snaći za to.....


Hvala Bogu da netko normalno razmišlja...

To nije normalno razmišljanje!

Normalno razmišljanje je treba na pošten način nešto steći, a ne krađom, zakidanjem na plaćama, tjeranjem na prekovremeni rad, otpuštanjem radnika itd.
Pošten način bi bio ulaganje u znanje i tehnologiju tj. stvaranje održivog razvitka poduzeća i da se radnici ne zakidaju i zapošljavaju novi ljudi, a ne zaboli me palac za druge bitno je da ja imam "najskuplji" auto, drugo ništa nije važno jer radnike je lako otpustiti ili im smanjiti plaće.

Normalno bi bilo 500.000 kn uložiti u proizvodnju, a samo 200.000 kn u auto.

PS:
mzzi tebe će zlo sigurno zadesit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2012. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja slučajno znam čiji je auto i isto tako slučajno znam da je vlasnik dobar i vrijedan obiteljski čovjek koji pošteno zarađuje svoj novac. o njemu još nisam čuo ružnu riječ ili da je nekoga prevario. znam da ovo nekima neće ništa značiti i da će i dalje nastaviti blatiti, no takvima ionako nema pomoći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66012
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2012. 15:40 
Naslov:  Re: Oprez! Snijeg s krova oštetio skupocjeni BMW i Suzuki swift, urušio se krov kuće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakciji portala Osijek031.com nitko nije platio da objavi tekst i fotografije o oštećenom BMW-u. Kao i dio cjelokupnog sadržaja koji se objavljuje na portalu, na redakcijski e-mail pristigao je materijal koji je, naposljetku, i objavljen.

Ukoliko uočite oštećenja na automobilima, ili bilo što drugo, svoja (foto) zapažanja slobodno nam šaljite na e-mail: redakcija[at]osijek031[dot]com. Ne objavljujemo vijesti na osnovu tipa i godine proizvodnje automobila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2012. 16:30 
Naslov:  Re: Oprez! Snijeg s krova oštetio skupocjeni BMW i Suzuki swift, urušio se krov kuće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne objavljujemo vijesti na osnovu tipa i godine proizvodnje automobila.


Laughing

ali mora vam se priznati, jako dobro hranite ove nase sugradjane-hejtere Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2012. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
Cilj ovog članka je da upozori građane da paze gdje parkiraju jer se to događa, a ne da ti moraliziraš i sereš o nečijem finacijskom stanju.
Tako je.

Mogla je biti parkirana i stara Opel Vectra pa bi opet bilo financijske štete. Umjesto da pojedinci pišu kako je vijest objavljena samo zato jer se radi o piletini od auta - vara se.

kamenyos je napisao/la (Pogledaj post): › mzzi
Ajde ne kaki više,decku je na jugu jucer također pala veća količina na auto star 15 godina udubila haubu i krov pa nije u vijestima...

Lakše je sjediti i hraćkati na forumu nego uzeti fotić, zabilježiti nešto i poslati redakciji, jel da? Kontam da bi vijest bila objavljena da ste nešto poslali, neovisno o marci automobila.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2012. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › Lakše je sjediti i hraćkati na forumu nego uzeti fotić, zabilježiti nešto i poslati redakciji, jel da? Kontam da bi vijest bila objavljena da ste nešto poslali, neovisno o marci automobila.

Moš mislit osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2012. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la: › Lakše je sjediti i hraćkati na forumu nego uzeti fotić, zabilježiti nešto i poslati redakciji, jel da? Kontam da bi vijest bila objavljena da ste nešto poslali, neovisno o marci automobila.

Moš mislit osijek031.com smile osijek031.com smile

Samo se ti smij. Većina je lijena da bi digla dupe i nešto napravila.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2012. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › Samo se ti smij. Većina je lijena da bi digla dupe i nešto napravila.

Smijem se mogućnosti da bi se objavila vijest da je nečiji fićo nestao pod lavinom snijega s nekog kriva.

osim ako se radi o crvenom fići osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wilson
Offline
Ukupno postova: 171
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2012. 19:01 
Naslov:  Re: Oprez! Snijeg s krova oštetio skupocjeni BMW i Suzuki swift, urušio se krov kuće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je zasigurno profesionalno obilježio novinar Glasa Slavonije. Smiješno pa građanima Osijeka su već poznati BMV ..i da ne nabrajamo ima puno takvih lijepi automobila koji su proizišli iz privatiziranog osječkog gospodarstva. Većina Osječana je to popratila sa velikom - zabrinutošću- kako će se popraviti taj auto. Gospodo novinari imate toliko pmetnog materijala za vaš tisak -Glas Slavonije- pa pišite istinu o napr.kako su nestala osječka poduzeća, pišite kako je nestalo gospodarstvo u našem gradu pišite -ako smijete -

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: