Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Oprez! Snijeg s krova oštetio skupocjeni BMW i Suzuki swift, urušio se krov kuće

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2012. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro da nije bio vozač u autu, jer tko zna što bi bilo.
Ne znam da li ima krunicu na retrovizoru pa ako da i da je bio u autu Bog bi ga spasio, kao što je spasio ovu obitelj iz kuće u kojoj se krov srušio zato jer imaju križ na zidu i Bog misli na njih.
Samo me nemojte pitati na koju sad obitelj mislim jer ipak je ovo tema o BMW-u, čak ni Suzuki-a nitko nije primjetio.

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2012. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro da nije bio vozač u autu, jer tko zna što bi bilo.
Ne znam da li ima krunicu na retrovizoru pa ako da i da je bio u autu Bog bi ga spasio, kao što je spasio ovu obitelj iz kuće u kojoj se krov srušio zato jer imaju križ na zidu i Bog misli na njih.
Samo me nemojte pitati na koju sad obitelj mislim jer ipak je ovo tema o BMW-u, čak ni Suzuki-a nitko nije primjetio.

osijek031.com smile

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.02.2012. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

N.N. je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la: ›
N.N. je napisao/la: ›
zao mi samo te obitelji. bili sirotinja, a sad ce biti jos veca.
sto se bmwa i vlasnika tice, nemas sta zalit. on ce se sigurno naplatiti od odstete i osiguranja, tko je ima imat ce i vise, tak to ide kod nas.


Gadite mi se s tim vašim odvratnim zavidnim komentarima, ne mogu vjerovati u kakve proklete i zlobne ljude se ovaj svijet pretvorio.


uopce nisam zavidan, ali sta imam zaliti covjeka koji ima kasko i dobit ce odstetu i od elektomodula ili vlasnika objekta. mislis mozda da nije osiguran?
a to sto je tebi vise stalo do skupog auta nego do jadne siromasne obitelji pokazuje kakva si. procitaj malo svoju recenicu pa ces i sama vidjeti kakvi su ljudi danas, nekultuni i neodgojeni. slobodno se i na to gadi...


Da, ti baš znaš kakvo osiguranje čovjek ima, a osobito si upućen od koga će sve odštetu dobiti - inače se u ovoj državi svi trpaju za dat odštetu nekome, i to je vrlo brz proces. Kako samo možeš pričati takve gluposti i kako te nije sramota reći da tog čovjeka "nemaš šta žalit". Fuj.

A gdje sam ja to napomenula da je meni više stalo do skupog auta? I kako ti pokazuješ da ti je "stalo" do jadne obitelji? Tako što olajavaš ljude koji imaju novaca?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2012. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez brige. Obzirom da zakoni RH ne dozvoljavaju poštenom čovjeku da si priušti automobil od pola milijuna kuna, ovo je 99,9% čovjek koji ne radi u skladu s zakonom. Naravno da ima kasko, naravno da će mu sve biti popravljeno i naravno da će se tu još malo lažirati, kemijati i "zaraditi" još pokoja kn od osiguranja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2012. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da, ti baš znaš kakvo osiguranje čovjek ima, a osobito si upućen od koga će sve odštetu dobiti - inače se u ovoj državi svi trpaju za dat odštetu nekome, i to je vrlo brz proces. Kako samo možeš pričati takve gluposti i kako te nije sramota reći da tog čovjeka "nemaš šta žalit". Fuj.

A gdje sam ja to napomenula da je meni više stalo do skupog auta? I kako ti pokazuješ da ti je "stalo" do jadne obitelji? Tako što olajavaš ljude koji imaju novaca?


a sta sad trebamo skupljati donaciju za njega jer je ostao bez krova nad glavom, a ne cek to su ovi siromasni. da da njemu se krovic na auticu udubio smrc.
i da znam da ima kasko, jer sigurno ne vozi takav auto bez kaska i da on ce dobiti odstetu. i nije me sramota reci da ga ne zalim, big deal ostetio mu se auto. nit ce se smrznit niti gladovat, proda ga tako ostecenog i opet ce imati vise nego ona obitelj u cijelom zivotu, al ne on je glavna prica tu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2012. 2:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemoš vozit bembaru dok ljudi prebiru po kontejneru...pošteno ju je stakao..garant...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2012. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apsurda li...
Slike oštećenog BMW-a nekog celebritija i uništena trošna kućica višečlane siromašne obitelji koja je doslovno ostala bez ičega...
Za one koji su zabrinuti za auto: vlasniku je ostao barem još koji, a i ovaj mu je kasko osiguran, a ako kojim slučajem i nije (što ne vjerujem) - tražit će odštetu od vlasnika nekretnine s koje je snijeg pao - može dobiti odštetu na ime odgovornosti iz posjeda.
No, ova tužna priča iz Kopačeva tko zna kako će završiti. Djeca su mala, ostala bez krova nad glavom, bez ikakve osigurnine i financijske sigurnosti... Strašno!
Životna ironija: tko ima, naplatit će se; a tko nema - imat će još manje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2012. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi ne baljezgajte!

Pa nije čovjek lud da vozi BMW koji donosi nesreću! Naravno da će mu kasko popraviti auto ali nije to više to. Zamijenit će ga za novi i dodat 200.000 kn za koje je zakinuo svoje radnike koje je otpustio.

I tko kaže da vlasnik nije bio u autu? Eto upravo mu ugledni liječnik piše nalaz da je ozljedio kralježnicu, rame i da je pod velikim stresom. Čak će i liječnik janje zaraditi!

Možda bi i ovaj sirotanović što mu se srušio krov dao liječniku janje da ima, ali ne znam da li se je bavio stočarstvom.

A gdje je ovaj Suzuki, pojma nemam!?

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2012. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

N.N. je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da, ti baš znaš kakvo osiguranje čovjek ima, a osobito si upućen od koga će sve odštetu dobiti - inače se u ovoj državi svi trpaju za dat odštetu nekome, i to je vrlo brz proces. Kako samo možeš pričati takve gluposti i kako te nije sramota reći da tog čovjeka "nemaš šta žalit". Fuj.

A gdje sam ja to napomenula da je meni više stalo do skupog auta? I kako ti pokazuješ da ti je "stalo" do jadne obitelji? Tako što olajavaš ljude koji imaju novaca?


a sta sad trebamo skupljati donaciju za njega jer je ostao bez krova nad glavom, a ne cek to su ovi siromasni. da da njemu se krovic na auticu udubio smrc.
i da znam da ima kasko, jer sigurno ne vozi takav auto bez kaska i da on ce dobiti odstetu. i nije me sramota reci da ga ne zalim, big deal ostetio mu se auto. nit ce se smrznit niti gladovat, proda ga tako ostecenog i opet ce imati vise nego ona obitelj u cijelom zivotu, al ne on je glavna prica tu.


On je glavna priča jer si ti, kao zavidan i zao čovjek počeo pljuvati po njemu zato što on ima novaca, a ovi iz drugog dijela priče nemaju.
Cilj ovog članka je da upozori građane da paze gdje parkiraju jer se to događa, a ne da ti moraliziraš i sereš o nečijem finacijskom stanju.
A cilj onoga što sam ti ja pisala je da shvatiš da nikome ne treba željeti zlo, kao što ti radiš. No ne brinem se, vratit će ti se. A da se tebi dogodi to s autom, vjerujem da bi bio big deal.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
kamenyos
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2012. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi
Ajde ne kaki više,decku je na jugu jucer također pala veća količina na auto star 15 godina udubila haubu i krov pa nije u vijestima,jer nije bitan,a ovaj sa zarađenim BMWom je bitan...pa svako normalan zna da se ovih dana mora pazit što pada sa krovova pa sve televizije i radia govore o tom,a taj sa BMWom šta ne gleda di parkira,ko ga je....Ima kasko i čovjek neće ni osjetit taj popravak od 100000 kuna!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2012. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kamenyos je napisao/la: ›
mzzi
Ajde ne kaki više,decku je na jugu jucer također pala veća količina na auto star 15 godina udubila haubu i krov pa nije u vijestima,jer nije bitan,a ovaj sa zarađenim BMWom je bitan...pa svako normalan zna da se ovih dana mora pazit što pada sa krovova pa sve televizije i radia govore o tom,a taj sa BMWom šta ne gleda di parkira,ko ga je....Ima kasko i čovjek neće ni osjetit taj popravak od 100000 kuna!


Aha, sorry. Ovaj s BMW-om je platio novinarima da se to objavi pa da ljudi vide kakav auto on ima i kako eto "i bogati plaču" i imaju probleme, a ovaj jadan s Juga nije imao novaca da plati novinarima da objave priču kako je njemu pao snijeg s krova. Ovaj sa Swiftom isto nije platio, pa njega nisu niti uslikali.
To ima logike.
Valjda je previše za očekivati od tebe da zapaziš kako unatoč tim silnim upozorenjima ljudi eto parkiraju tu (čak i ovi s jeftinijim autima), i svako novo upozorenje nije na odmet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.02.2012. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta ljubomora napravi od ljudi pa to je strašno, nitko nije išao logikom da se čovjek možda napatio kao isus na križu dok je zaradio taj BMW ?
nitko nije išao logikom da ga ja možda pošteno zaradio, da ga je krvavo stjecao kroz svoj život ?!
Al eto, on ima BMW, pa ima i za popravak, pa je vjerovatno i ukrao.. balkaaane, baaalkane, baaalkane moooj..

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2012. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sigurno je ukrao Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2012. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
N.N. je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da, ti baš znaš kakvo osiguranje čovjek ima, a osobito si upućen od koga će sve odštetu dobiti - inače se u ovoj državi svi trpaju za dat odštetu nekome, i to je vrlo brz proces. Kako samo možeš pričati takve gluposti i kako te nije sramota reći da tog čovjeka "nemaš šta žalit". Fuj.

A gdje sam ja to napomenula da je meni više stalo do skupog auta? I kako ti pokazuješ da ti je "stalo" do jadne obitelji? Tako što olajavaš ljude koji imaju novaca?


a sta sad trebamo skupljati donaciju za njega jer je ostao bez krova nad glavom, a ne cek to su ovi siromasni. da da njemu se krovic na auticu udubio smrc.
i da znam da ima kasko, jer sigurno ne vozi takav auto bez kaska i da on ce dobiti odstetu. i nije me sramota reci da ga ne zalim, big deal ostetio mu se auto. nit ce se smrznit niti gladovat, proda ga tako ostecenog i opet ce imati vise nego ona obitelj u cijelom zivotu, al ne on je glavna prica tu.


On je glavna priča jer si ti, kao zavidan i zao čovjek počeo pljuvati po njemu zato što on ima novaca, a ovi iz drugog dijela priče nemaju.
Cilj ovog članka je da upozori građane da paze gdje parkiraju jer se to događa, a ne da ti moraliziraš i sereš o nečijem finacijskom stanju.
A cilj onoga što sam ti ja pisala je da shvatiš da nikome ne treba željeti zlo, kao što ti radiš. No ne brinem se, vratit će ti se. A da se tebi dogodi to s autom, vjerujem da bi bio big deal.


Haha sto si zabrijala na mene, drugi kazu da je zasluzio, da je ukro ko ga jebe. To te ne dira nego samo sto sam ja rekao da ga nemam sto zaliti jer ce se njemu steta nadoknaditi.
Nit sam zavidan nit mu zelim zlo, jednostavno mislim da ce mu auto biti popravljen i da ce jos i zaradit. Da se meni to dogodilo sigurno bi tako prosao. Jedina ti pravis drame oko toga. Za jednu tako divnu osobu koja brine za sve imas poprilicno ruze izraze i zelis da se meni zlo vrat. Po cemu si ona toliko bolja, malo si dvolica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2012. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

N.N. je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
N.N. je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da, ti baš znaš kakvo osiguranje čovjek ima, a osobito si upućen od koga će sve odštetu dobiti - inače se u ovoj državi svi trpaju za dat odštetu nekome, i to je vrlo brz proces. Kako samo možeš pričati takve gluposti i kako te nije sramota reći da tog čovjeka "nemaš šta žalit". Fuj.

A gdje sam ja to napomenula da je meni više stalo do skupog auta? I kako ti pokazuješ da ti je "stalo" do jadne obitelji? Tako što olajavaš ljude koji imaju novaca?


a sta sad trebamo skupljati donaciju za njega jer je ostao bez krova nad glavom, a ne cek to su ovi siromasni. da da njemu se krovic na auticu udubio smrc.
i da znam da ima kasko, jer sigurno ne vozi takav auto bez kaska i da on ce dobiti odstetu. i nije me sramota reci da ga ne zalim, big deal ostetio mu se auto. nit ce se smrznit niti gladovat, proda ga tako ostecenog i opet ce imati vise nego ona obitelj u cijelom zivotu, al ne on je glavna prica tu.


On je glavna priča jer si ti, kao zavidan i zao čovjek počeo pljuvati po njemu zato što on ima novaca, a ovi iz drugog dijela priče nemaju.
Cilj ovog članka je da upozori građane da paze gdje parkiraju jer se to događa, a ne da ti moraliziraš i sereš o nečijem finacijskom stanju.
A cilj onoga što sam ti ja pisala je da shvatiš da nikome ne treba željeti zlo, kao što ti radiš. No ne brinem se, vratit će ti se. A da se tebi dogodi to s autom, vjerujem da bi bio big deal.


Haha sto si zabrijala na mene, drugi kazu da je zasluzio, da je ukro ko ga jebe. To te ne dira nego samo sto sam ja rekao da ga nemam sto zaliti jer ce se njemu steta nadoknaditi.
Nit sam zavidan nit mu zelim zlo, jednostavno mislim da ce mu auto biti popravljen i da ce jos i zaradit. Da se meni to dogodilo sigurno bi tako prosao. Jedina ti pravis drame oko toga. Za jednu tako divnu osobu koja brine za sve imas poprilicno ruze izraze i zelis da se meni zlo vrat. Po cemu si ona toliko bolja, malo si dvolica.


Molim te da prestaneš izvrtati moje riječi. Ja nisam rekla da ja želim da ti se vrati, već da će ti se vratiti. A druga stvar, u svoj prvi post na ovu temu stavila sam sve koji su do tada imali ružne komentare - dakle tebe i još jednu osobu. Dakle, nisam se okomila na tebe, već isto mislim za svakog tko je zavidan i mrzi ljude koji su nešto u životu zaradili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: